• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
toho focení je škoda mohla mít památku
takhle jsem stávkovala já a nemám fotku z prvního dne ve škole
do dneška mě to mrzí!!!! :frowning2:
8. říj 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak jsem tě inspirovala :slight_smile:
no sárka neměla nikdy problém,až včera a dnes nevim co jí je :unamused: Ale fotit se budou ještě 18.10 tak to už snad klapne :grinning:
8. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě :wink:
8. říj 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky teda to pačasí je zatim parádní co?
Mamina byli jsme na Táborský a představení, děti ze ZŠ, Mendíků, fakt to bylo ok.
Teda mě tak bolí ruka už skoo týden, když nic nedělám je to ok, ale pak musim uklidit atd a zase se to zhorší, asi nějaké namožené nebo co.
Teda to máte holky šikulky to Patrik začal až po roce chodit, jo hold kluci jsou línější, jsem zvědavá na Míšu.
Ten nás trochu zlobí, nechce vůbec Nutrilon, nechci ho dřív odstavovat, než se ho naučí pít, ale nevim jak stim bojovat, jestli koupit ještě nějaké jiné mléko?
11. říj 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moba ahojky,tak to teda nechápu,že my jsme to měli jiné?
Já kupuju Ellče Sunar nebo hipp a proč ho chceš odstavovt?

Dneska školka dobrý,ale musela jsem slíbit že příjdu po obědě,tak asi budem chvilku chodit zase po obědě asi toho na ní bylo ze začátku moc,no.
11. říj 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já stále kojím,ale už chci Kristýnku taky pomalu naučit na umělý,aby tu chuť znala
Kačka měla první umělý až po roce a už se mě na něho vyprdla
pije čajíky,ale vodu nechce

holky u nás v Mš se objevili vešky
tak snad je Kačka nepřitáhne domů,má tak krásný dlouhý vlasy,byla by jich škoda!!!!
13. říj 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
tak u nás se marodí :frowning2: proto byla sárka tak protivná a nechtěla na tanečky ani do školky.
Já už jsem Ellu odstavila řekla jsem že jí budu kojit do devítí měsícu to si myslim uplně stačí :wink: Zvládla to super a mlíčko jí chutná moc :slight_smile: Já jí dělám neslazený čaj a vodu a za den ale vypije max 120ml
Teda vešky to mi ani neříkej z toho mám teda fakt obavu :sweat_smile:
Musim se sárkou na ty nosní mandle někdo tady na tom byl nevim teď kdo @moba asi ne?Já mám stoho hrozný strach :frowning2:
14. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina takže jsi najela na sunar?
já ho taky chci zkusit je to levnější,snad jí taky bude chutnat
já bych chtěla kojit tak do roka
kačku jsme kojila do 16měs.měla to prso hlavně ráno a večer líp spala
nebyla totiž na dudlíku

kristýnka už opět má rýmu a kašel
co dáváš holka na kašel?

ty vši jsou pěkně blbý
jsu koupit všiváček hřeben a šampon do lékárny
už se těším až budu hledat hnidy brrrrrrrrr
14. říj 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nosní mandle jako ,že jí je vyndaj?
a to je tak špatný?
14. říj 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak u nás se taky marodí, Patrik už týden hroznej kašel a celý týden horečky ted poslední 3 dny už měl jen do 38.5 no síla, dnas dostal ATB a Míša kašle už taky a dnes už taky teplota v pátek jdem na kontrolu tak doufám že taky nedostane ATB. Už jsme týden doma je to na palici a to nás ještě pár dní čeká nejmíň 4 než zaberou ATB a s M9šou teda asi dýl když by se ho teplota držela a dostal ATB až v pátek. Je to hrozný. No já ho zatim nechci úplě odstavit, ale tim že mi nechce Nutrilon, tak se bojim když bych přišla o mléko co mi bude jíst, asi taky půjdem do sunaru i když jsem chtěla aby měl ten Nutrilo.
Hele dělá Sunar i protialergické, Dr totiž říkal že když jsem s manželem alergici tak by měl mít to H.A, al eten Nutrilon H.A mu nechutná tak nevim jestli to neni tim že to neni normální.
Jo a víte že Sunar začal dělat nové mléko nějaké vylepšené.
Mamina a co je sárce snad nic vážného?
Už jsme zčali dávat ovocné přesnídávky tak nám taky jedou.
20. říj 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a co týká nosní mandle byl na tom kluk mojí ségry a že by jim to pomohlo to teda ne, říkala že by už nikdy na to dítě neposlala, tot můj příspěvek i já sem toho názoru, stejně dorůstá a neznám ani jedno dítě kterému by to pomohlo.
Jen na chvilku cca 4 měsíce a pak zase rýma atd.
20. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

podzim je fakt hnusnej
chcrchlá to fakt všude!
Kačka se drží asi to dělaj ty prášky na imunitu,ale kačka nosí bacily ze školky a už to skočilo na Kristýnku
14dní odsáváme kašle naštěstí nemá horečky
dneska jsme byli u dr.začlo to v ní nějak chrastit,naštěstí bez nálezu,jen to byl hlen
takže odsáváme kapeme do nosu a dáváme sirup
naštěstí je veselá baští a v noci spí
ale minulý týden byl hroznej!

dneska nám udělala i 8měs.kontrolu tak máme 69cm a 8,9kg je to macek :grinning:
20. říj 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já kdybych přišla o mlíko,tak fakt nevím co bych dělala
ještě jsem umělý nezkoušela,ale asi bych měla začít
už nám dr.dovolila těstoviny pečivo i jogurty,tak jsem ráda,že ten jídelníček spestříme
stále jsme jen na skleničkách docela si oblíbyla i skleničky od Sunárku jsou tam docela kousky a je to docela dobrý
ovoce taky baští :wink:

jestli dělá sunar pro alergiky nevím,ale asi by měl
snad ti to Míša bude pít
tak ať jste brzo fit

mamina se tu taky vůbec neukázala a si taky bojujou s podzimníma nemocema
20. říj 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
tak u nás to docela jde Ella má sice rýmu,ale Sárka už lepší.Jinak stále bojujem se školkou dneska už to bylo bez breku,ale jinak po,ut,st řev na tanečkách dobrý dneska jde zas tak už se těší snad nás ta krize pomalu opouští :slight_smile:
@lenerka teda to je macanda tak ať jste brzy fit a zdraví,co bere kačka na imunitu?
@moba já myslela že na té mandli byli Páťa tak to asi byla petula co to sem psala.

Jinak stou mandlí měli jsme jít už minulí rok,jenže jak jsem byla těhu tak jsem na to neměla :frowning2:No a teď mi praktická pořád říká jestli už jsem se tam na ten zákrok objednala blablabla a učitelka ve školce se mě ptala jestli jsem byla na vyšetření nosní mandle že sárka chrápe a že je ta nosní mandle nebezpečná,protože pak ty děti i špatně slyší kromě toho že je to zdroj infekce.No tak jsem šla na orl se zeptat jesli jí mužu objednat stou rok starou žádankou a ona mě vzala i se sárkou dovnitř a chtěla jí to znovu vyšetřit v jakém je to stavu,no ale že má zarudlí krk,tak jí to nedělala takže až příští týden tam zajdu,ale pokud jí tam už jednou poslala tak se tomu asi nevyhne.Jo a prakická říkala že hrozně huhňá a to má taky stoho no,jenže já nevim kam jí mám objednat v tomajerce ráno příjdem dopoledne jí to asi udělaj a pak mi jí daj domů,ale já se bojim četla jsem že by měli být po zákroku ještě 24hodin pod dohledem v nemocnici :frowning2: Co když si jí odvezem a něco se jí stane :frowning2: jinak oni když to normálně odstraní bez nějakého specielního přístroje za který se doplácí,protože ho pojišťovna neproplácí,tak dorůstá ale stim přístrojem to odstraní vše a už by narůst neměla.No jsem stoho nervozní přece jenom je to celková anestezie :frowning2:
21. říj 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamina

tak mě když dělali mandle,ale je fakt,že mě dělali krční,tak jsme byla cca 14dní v nemocnici
to je divný,že by vás pustili hned domů
co to zkusit na Bulovce?ale to máte dost z ruky co?
budu vám moc držet palečky,ať to dopadne vše dobře

Kačka je zdravá na imunitu dostává prášky od paní dr.na imunologii na předpis Luivac
bere se to každý den měsíc a pak je měcíc pauza a pak se to zas baští denně
kačka ty prášky nesnáší,ale myslím,že to zabralo,ještě nebyla nemocná

jen obyčejný kašel a rýma a to zvládáme :wink:
22. říj 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina

kdyby jsi zas měla možnost na tu akci s tím časopisem Maminka tak ráda zas s váma půjdu :wink:
22. říj 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kam pak jste všechny zmizely?
1. lis 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak co nového nějak to tu vázne :frowning2:
@lenerka už jsem mluvila stou soňou co nám to minule zařídila říkala že pokud budou volná místa,tak mi dá vědět :wink: taky bych ráda šla :grinning:
1. lis 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych šla moc ráda-snad to vyjde
ale co tam budeš dělat,když držíš furt nějaký dietky? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už se těším na tu fontánu a ny ty dárečky
třeba by konečně vyšla i tombola

no uvidíme budeme doufat,že to vyjde a manžel děti ohlídá :wink:
1. lis 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina a co holky jste zdravé?
a jak to máte s tím umělým mlíkem?
já stále kojím,ale už bych ho asi měla pomalu dávat,aby si zvykla i na jinou chuť

včera jsem objevila už 3zub a x dalších zubů leze
dneska si poprvé sama sedla ,ale ještě neleze,ona by si spíš už stoupala!
kristýnka se furt plazí,mám furt vytřený byt :grinning:
je to šikulka

1. lis 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky buete domů zvát čertíky s mikulášem?
1. lis 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
@lenerka si myslíš že bych odolala těm dobrotám co tam nabízej :grinning: taky doufám že to výjde
Jinak u nás se chodí ano chodí přejde celou předcíň div neběží,takže mám radost předběhla i Sárku která začala až po 10měsíci :grinning: Jinak já jsem sunar dávala asi od půl roka nebo o něco později jako na noc no :unamused: protože jsem myslela že jí moje na noc nestačí.
Sárka už se taky ve školce dala do pořádku dneska tam zase po dlouhé době spí no tak jsem zvědavá jestli nebulela :unamused: A co u vás @lenerka všechno v pořádku?
2. lis 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky jsem sem přistěhovala nikoho tu moc nemám. Bydlím kousek od Chaber - na Praze východ a není problém dojet :slight_smile: Mám 3,5 měsíční holčičku Barborku. Budu ráda, pokud se domluvíme :slight_smile:
2. lis 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak dnes jsme byli s Míšou u dr má šílenej kašel kašle i v noci, ne průduškách teda nic nemá a CRP bylo taky ok. Ale kašle teda šíleně :frowning2:
Dnes mi přišel ten sunar H.A. tak sem zvědavá jestli to bude pít, až ho pustí trochu ten kašel tak to dáme snad mu bude chutnat. Lenerka co dáváte za sirup Kristýnce?Dr mi říká že do roka doporučujou nedávat nic
2. lis 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba

co je to za blbost nedávat do roka nic?
a jak by se asi vypořádali s tím kašlem?
já dala na doporučení doktorky prospan-moc to kristýnce chutnalo :wink:
po otevření se to musí spotřebovat do 3týdnů,takže to doužívala kačka
ta si taky mlaskala

Kristýnka se kašle a rýmy zbavila
předala to mě,a já mám tan kašel fakt hnusnej
baštím na to jen homeopatika,ale nějak to moc nezabírá

já si nechám odsypat trochu Sunaru a zkusíme to taky :wink:
3. lis 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina

kačka se zatím ve školce drží-jen občas stávkuje,že tam nechce spát
ale chodí na tanečky a na kroužek se zvířátkama,takže je spokojená
jen jsme ve středu byli u kámošky a ta její dcera 5let,čapla neštovice
takže je u nás do 3týdnů očekávám taky!
už se na to těšíme :unamused:

Kristýnka se v pondělí konečně+ sama posadila a už sedí normálně
a už začla i lést,ale nejraději by už stála

3. lis 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi se stále jen kutálíme, jinak nic. No Míša měl v noci teplotu, já taky nemůžu muvit a přidal se mi kašel a manžel že ho bolí hrozně v krku tak se jen modlim aby Patrik to nechytil v sobotu dobral ATB tak si nedokážu představit že by zase marodil, já si stříkám Bioparox aale musim si koupit něco na ty hlasivky a kašel, asi taky nějaké homeopatika a přemýšlim že koupim něco i Míškovi na ten kašel, jen nevim co.
V pondělí maj ve školce focení tak uvidíme jestli se půjde aspoň fotit, pak ho zase vemu domu školka je plná neštovic tak bych nerada aby mi je teˇď dotáhl domů, Ksdyž marodíme a Patrik domarodil.
3. lis 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám už i teplotu já se picnu.Nemůžem se vyhrabat jde to z jednoho na druhého.
3. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba

dobrý hemeopatika při ztrátě hlasu jsou
homéogéne9 4xdenně 1tabletu
doporučila mě to moje dr.homeopatička
a na chřipku-paragrippe
4xdenně-2tablety
já už to baštím 2týdny a teploty nemám

v březnu jsem měla i teploty a baštila jsem půlku paralenu to můžem i když kojíme :wink:

tak at jste brzo fit

kačka se fotí ve školce zítra
3. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
neštovic se taky bojím
určitě je čapnem,protožr jsme ve středu i v pátek byli s holčičkou co je má
zjistili jí je v pondělí
do 3týdnů očekávám neštovice :frowning2:
3. lis 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek