• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
mamina

hlasujete ještě pro ten pokojíček?
já vám tedy posílám každý týden hlasíky,ale je to asi běz šancí co?
26. lis 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenerka jsi moc hodná :slight_smile:já myslim že asi šanci nemáme :grinning: ale nadeje umírá poslední :grinning:
26. lis 2010 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak jak se máte? Já se moooc omlovám že jsem tu tak dlouho nabyla, ale mám Patrika stále doma tam PC ani nezapínám, on pak oravuje že chce hrát hry. Má zasebou druhé ATB tak že byl teď ještě 14 dní doma rekonvalescence, tak jde až od pondělí. Teda doufám teď přišel že ho bolí v krku asi prý od toho jak se s Míšou smáli, dělali totiž kravinky, tak se jen modlim aby to fakt nic nebylo. Už bych se mormálně zbláznila. Jinak když měl Patrik ted ty druhé ATB tak jsme je měli celá rodina i Míša tomu klesnul kašel na průdušky, tak že nic moc.Ale snad bude už lípm a doufám že teď budem už ok.
Jinak Míša se stále jen plazí po bříšku na kolínkách se jen houpe a trochu leze dozadu. Umělé mléko taky nechce, Nutrilon ani Sunar tak nevim co snim, máme v rodině alergie tak že mu máme dávat H.A. tak nevim jestli třeba nemá jinou chuť to normální. Jinak ovove nechce jen v jogurtu a to musí mít víc jogurtu než ovoce je to holomek. No v neděli začíná advent to to uteklo, ještě nemám vše uklizené, zítra se vrhám na okna, koupila jsem si novou záclonu a závěs, tak se těšim že bude změna.
Dnes jsem si koupila adventní věnec, Patrik by ho už pálil :slight_smile:
No a co u vás nového?
26. lis 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj moba

tak to mě taky potkalo
měla jsem 14dní ATb měla jsem zánět průdušek
holky naštěstí jen rýma a kašel bez teplot
Kačka už zas chodí do školky,jsem zvědavá na jak dlouho
prý jsou tam pořád vši a objevila se spála :confounded:

snad budou holky zdravé na vánoce
Kačka půjde naposledy do školky 19.12.

a co plánujete nějakou mikulášskou akci?

okna jsem drhla už v září a už na to prdím
i když jsou opět jako čuník
uvidíme jaký bude počasí,když by jeden den nemrzlo,tak bych možná na ně vlítla
já se pustím do vánočního úklidu až teď o víkendu,ale moc to přehánět nebudu,ty dračice hned stejank udělají bordel!
26. lis 2010 ve 23:40  • Odpověz  • To se mi líbí
holky kam mám vyrazit na vánoční dekorace?nemám nic nakoupenýho do novýho bytečku
26. lis 2010 ve 23:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mamina

tak co včera povídej přeháněj jsme napnutá :wink:
28. lis 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak teď jsem tady dvě hodiny psala příspěvek a celý se mi smazal vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :angry:
28. lis 2010 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak znova :grinning:
@lenerka včera dobrý,ale minule to bylo 100% lepší.
Včera to bylo v té malé pizzerce ve Žlutých lázních,jako bylo to fajn,ale fakt malé nahoře bylo pár stolů takže hodně lidí stálo,dole raut a líčení power plate,profi foto a kartářka.
V rautu byli dobroty jako několik druhů pizzy,salát caesar,rajčata s bazalkou,nějaké masa,losos,pečené brambory a rizoto,pak taky tiramisu a nějaký koláč atd...no byla to mňamka a bylo toho moc :grinning:
V tombole jsem vyhrála dva vstupy na hodinu power plate, a dva lístky vip day do holmes place,mám radost hodí se to když hubnu :grinning: A ty vip lístky využiju s manžou už se těšim uděláme si hezký den :dizzy_face:
Při odchodu jsme dostali tašku od maminky byli v ní dvě kaše nutrilon,pončo s krtečkem,puzzle,ubrousky,lízátko vitamínové,vitamíny,něco od mary kay atd.. :wink:

@moba tak vy jste si už snad vybrali ty nemoce na dlouho do předu,to je děs tak ať už se v pořádku doléčíte.
@lenerka my jdeme na mikulášskou tady u nás je to super dávala jsem ti odkaz :slight_smile:

A co my? :grinning: Děs sárka od čtvrttka skoro 40°C v pátek dostala antibiotika angína samozdřejmě :frowning2: Ella taky antibiloti jen zvýšená teplota a už měsíční kašel protože má toho pneumokoka tak radši má antibiotika :unamused: A já já měla čepy na mandlí ty už trošku zmizely a je mi trošku líp ani k dr nejdu :sweat_smile:
V pátek u nás bude spát sestřenice s svým přítelem a jdema zapařit ještě s dalšími kamarády mám narozky tak si to snad užiju doufám že mě nic neskolí :unamused:

Holky a stim umělým mlékem,jakto že vám ho nechtěj :unamused: ?Já kojila obě do začátku devátého měsíce a pili bez problému já jim ho už dávala normálně od půl roku místo večeře a kojila jen v noci.Jak často je kojíte vy?Vždyť tn sunar je mnohem chutnější než mateřské mléko :wink: @moba my máme taky v rodině alergie i já jsem alergik a dávám normální to vůbec nevim ani dr. nic neříkala že by měli mít HA
A jaký máte denní jídelníček?
My ráno 4:30 mléko
8:00 chleba s lučinou nebo máslem
ovoce nebo banán s jogurtem
oběd už začínám dávat to co mme my jinak měla do teď skleničky
ovoce nebo pečivo namazané
18:00 chleba nebo kaše
a v sedm mléko a spinkat :slight_smile:
28. lis 2010 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tak náš denní +večerní jídelníček:

cca když jí nebolí zoubky tak se vzbudí okolo 4-5h to dostane prso
pak jí dám ještě jednou prso po tý 7h,aby mě dlouho spala a já s ní
někdy se to daří někdy né :slight_smile:
pak okolo 9h snídáme chleba rohlík většinou suchý lučinu máslo nechce
zatím jsem nic jinýho nedávala
okolo 12oběd zatím jen skleničky
pak ovoce banán jablo mandarinky už vyzkoušela i kiwi a v pohodě
pak má jogurtík
večer kaši
a pak ještě uspávám prsem :frowning2:
někdy usne ve 20h
a někdy třeba až o půlnoci takže fakt paráda

někdy má prdo 2x přes den
někdy 4x je to asi hodně,když už je tak veliká

prostě umělý nechce,ale ještě tu mám vzorek od 12měs.babánový Hami
a od 12měs.vanilkový Sunar
no asi jsem s umělým začla pozdě no :frowning2:
tak už mě to pít nebude jako Kačka

švagrová u obou dávala umělý od 2měs.a obě pili jak její mlíko tak umělý
ted v roce holku nekojí a pije jí x krát Sunar a je vysmátá
a já naší mám pořád přisátou na prse :frowning2:
28. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to je dobře,že jídlo bylo dobrý
a že byly i nějaký dárečky,tak snad příští rok se tam s tebou dostanu :wink:
28. lis 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj tak u nás je to v noci ho kojim budí se jak kdy většinou teda jednou pak ho kojim ráno kolem sedmé v 9 má sváču ovoce , jogurt jde spát, kojíme pak ještě ve dvanáct pak má ve dvě zeleninu skleničky nebo když mu něco já udělám, jde spát pak má kaši kolem půl páte, páté, a pak ho po 19 hod kojim a jde spátjá už jsem nad ním vyzrála udělala jsem mu sunar a dala tak lžičku kaše a vypil to tak že mu budu postupně dávat míň kaše až pak snad už bude pít normálně mléko, jen zvažuju jestli ještě nepřesedláme na Nutrilon. :slight_smile: No tak M93a je3t2 rohl9k nej9 v2t39 kouskz a dusí se .
Mamina a ty už nekojíš? Už to chci taky postupně utnout. snad už se mi to povede.
2. pro 2010 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda to je kosa, chodíte v takovém mrazu ven? Byli jsme dnes , ale jen na ne půl hodinky. Jinak říkaj že se má tak max do -5, tak že zítra nejdem. A co dáváte mrńousům naven na sebe.?
Mamina tak ať je Sárce brzo lépe, ty nemoce je děs.
2. pro 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Máme pozvaného mikuláše domu tak sje zvědavá, zítra maj ve školce, ale příjde jen mikuláš bez anděla a bez čerta pry nová paní ř nechce stresovat děti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: podle mě když je to v klidu tak tam maj být všichni tři je divná.
Mamina ty hodně pečeš viď ? Jaké děláš perníčky mi je máme vždy tvrdé, dnes kluci dělali těsto a budou dělat ty stromečky od tescomi,
2. pro 2010 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj

tak u nás zase bojujeme
v úterý se Kristýnka osypala a 3dny nespala,jak jí to svědělo
šli jsme k dr,dostala kortikoidový čípek a fenistil kapky
naštěstí už to zabralo asi to měla z nějaký skleničky
nesmím jí dávat ovocný čaje,na vodi mě prdí
takže,min.týden jsem kojila jen 2x za den
teď když nic jinýho nepije něž moje mlíko ,tak snad kojín 4x
děsný :confounded:

já to umělý taky nevzdám
zkusím jí ho ndeka večer dát to banánový

Kačka nechodí do školky má opět kašel a v sobotu měla horečku
ale jen cca 2h pak po panadolu dobrý,ale u dr,vše dobrý jen trošku zánět v krku a ni nám na to nic nedala
včera bala u Jirky v práci na mikulášský besídce a při cestě zpět se poblinkala a pak ještě 1x v noci takže fakt paráda

ach jo,kdy už se těch nemocí zbavíme?
tak se tu mějtě a snad budete zdravější než my
3. pro 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no na dlouhý prochýzky to fakt venku není
my moc ven nechodíme jen na autobus a zpátky
jezdíme spíš k našim na návštěvy
ani jsme nebyly bobovat ani sánkovat

jsem zvědavá na tu neděli,jestli se ještě někam půjdeme na ty čerty podívat
3. pro 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak jak se máte? U nás dobrý, jen to počasí hrůza, kde máme maminu? čekala jsem že už tady budumít receptík na ty perníčky :slight_smile: co mikukáš?U nás byl, ale Patrik se bál čerta tak že básnička zase nebyla, ale tentokrát aspoň poděkoval a pozdravil :grinning: Tak já už mám jedny perníčky, napůl kokosky, ještě je musim slepot krémem a namočit v čokoládě, ty máme nejradši, mám těsto na linecký a apk ještě vanilkové rohlíčky a rumové kuličky ty miluje Patrik. Jinak ještě nenáme ani všechny dárky tak že to ještě musíme pořešit, zase pár dní před vánocema, máme to tak každý rok. :frowning2:
A jak je těm vašim marodům? Kdy jdete naposledy do školky?
8. pro 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kde jste všechny? To si tady mám psát sama :frowning2: tak už máme první zoubek, měl i horečku a protivnej byl šíleně. Holky teda nám ten sunar asi nějak nesedí, hrozně ho pak bolí bříško a když se uklidní tak prdí ostošest. Tak nevim co sním.Tak už mám napečeno hurá, letos to teda bylo náročný, manžel v sobotu byl pro stromek tak jsem zvědavá jak bude širokej, jestli se sem pak vejdem. tak kde pak se touláte?????
13. pro 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky
nestíhám nestačm pořád lítam po doktorech nebo se snažim zabavit holky nebo něco doma udělat :sweat_smile:
Sárka měla nejdřív angínu a teď má pro změnu zánět průdušek takže nejdřiv jedny antib a ted druhý jsme čtrnáct dní doma ještě dýl vlastně už a ona má druhé antibiotika ella je taky nemocná má hnusnou zelenou rýmu a kaše.Zítra jdem an kontrolu tak jsem na to zvědavá :unamused:
@moba jo už máš napečeno a co jsi dělala?Já mám zatím jen perníčky a linecké ještě budu dělat slepované a polívané čoko navrh mandle a strojkový nějaký potom šlehačkový a nepečený kuličky a ůlky možná jsem na něco zapoměla :grinning:
13. pro 2010 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak sunar je u nás docela dobrý jen občas bolí bříško ale to nemusí být po něm,ale po něčem co se snědlo během dne.Takže už vám děti pijou mlíčko z flašky?
13. pro 2010 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
taky jsme se nedavno prestehovali do Prahy 5 (Stodulek) a nikoho tady nezname.
Ja jsem Romca, 31 let, a mam dve holcicky - Natalku 2,5 a Terezku 4mesice.
Byla bych hrozne rada, kdyby se mi podarilo najit si nejake fajn holky na pokec a hlavne kamaradky na hrani pro moje holcicky.
14. pro 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@rumitci

ahoj já jsem bohužel z ruky jsme až z Prahy 9 :confounded:
ale s holkama si tady aspoň píšem -už asi cca 2roky
holky mamina a moba jsou z Prahy 4 :wink:
tak hodně štěstí při hledání
15. pro 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky

hlásím se po delší době nestíhám
Kristýnka má blbý období mám jí furt za zadkem
v noci nespí jen brečí a brečí asi zuby :confounded:
nějak špatně snáší bolest!takže jí mám denně nacpanou v posteli ,manžel se odstěhoval do obýváku

Kačka je zatím zdravá už skoro 1.5týdne chodí do školky :wink: dneska má tanečky a zítra je besídka
včera jsme byli u kožařky,tak má exém,dostala 2mastě a mazat a mazat
už to asi bude mít celý život :confounded: chudák má to po celých nohách a svědí to
už to měla i loni,vždycky se to objeví v zimně

já v pondělí dostala opět ATB na 3dny mám zánět mandle
fakt paráda
já se z toho snad nevyhrabu
15. pro 2010 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jo konečně jsem si minulé pondělí dojela do počernic se ostříhat a na melír :wink:
sice jsem z domova odjížděla po 8h a vrátila se po 12h,ale kačka byla ve školce,takže pohoda
a Kristýnku hlídala babička a děda a docela jim i spala
takže taky měli klid

a co dárečky cukroví a úklid?
mě jak je blbě,tak nic nedělám,ale budu se do toho muset pustit aspoň trošku o víkendu
manželovi je taky blbě už 4dny střevní chřipka
fakt paráda před vánocema

tak doufám,že vy jste všechny zdravé i dětičky
15. pro 2010 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak koukám že se taky nenudíte? No u nás síla Patrik má zase ATB angína apráda, od prázdnin má už 4 a já jsem z toho namrtvici, Míša se zatim drží ten měl jedny protože mu klesnul kašel na průdušky.
Mamina pekla jsem rumové kuličky, linecký, vanilkové rohlíčky, kokosky a perníčky které jsou jako každý rok tvrdé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no jen nevim kdy budem balit dárky, máme to různě po bytě. Jdemem v pondělí na kontrolu, tak jsem zvědavá.
Už nevim co mu mám dávat, aby hned všechno nečapnul, jsem zoufalá.
17. pro 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Moba

chudák Páťa musím to zaťukat,holky se drží
Kačka byla teď v kuse 14dní ve školce
zvládli jsme i besídku :wink:
kačce dost pomáhají ty prášky na imunitu Luivac,tak ať ti je dr,předepíše
bez nich by jsme asi školku nezvládli

já budu muset taky dárky najít a zabalit :wink: je jich docela dost
a to jsme si řekla,že jich moc nekoupím,a zas jsem to přehnala!!!

tak držím palečky,ať jste na vánoce fit :wink:
18. pro 2010 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a já už jsme v pohodě,jen mě štve,že ještě musím 23.12.na středisko na kontrolu,tak snad tam nic nečapnu!
18. pro 2010 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky
tak u nás pořád stejný už mě fakt asi odvezou nechápu jsme přes měsíc doma a pořád jsou nemocný Sárka během 14dnů dvoje antibiotika!!Ella jedny ale má opět hprečky a děsný kašel takže jsem zvědavá snad to nebude mít na průduškách nedej bože na plicích :frowning2:
@lenerka super že jsi o.k. a Kačenka se drží :slight_smile: doufám že i mi se z toho brzy vyhrabem !
@moba ať je Páťa brzy zdraví a užije si pořádně Vánoce ikdyž u je mu asi líp co :slight_smile: no jsi šikula s pečenim já mám šlehačkové,linecký,rohlíčky,perníčky,nějaký ty išiský slepovaný nutelou ´politý čoko navrch mandle,a pak strojkový slepený marmoškou a konce máčené v čoko,vosí úlky a kuličky.Perníčky jsem letost typla nějaký recept a povedly se a jsou měký takže dobrý.
A dárky no v týdnu musim zabalit dám Sárku do školky a budu balit :grinning:
Za chvilku má Elly rok to je děs jak to letí ještě pro ní nemám dárek :sweat_smile:
A co vy co prťátka co dostanou a už vám pijou sunárek?
19. pro 2010 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj

tak u nás jsme se zdravým jakžtakž
Kačka šla do školky,ale začla jí trošku rýma a kristýnka začla prskat,tak uvidíme co z toho zas bude
je blbý,že se zas oteplilo,chctělo by to pořádný mrazy a bacily budou fuč!

včera kristýnce bylo 10měs.děsně to letí
denně nám potvůrka usíná po 23h jsme z ní už hotová
už aby jí ty zuby vylezly,jinak mě celou sežere
pořád jen kojím umělý jsem vzdala :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
asi jsem jí to měla dávat už od 2měs.aby si na to zvykla,teď už je pozdě
takže je to opět stejný jako s Kačkou umělý mě prostě pít nebudou!!!!

dárečky jsou,jen je potřeba,aby je někdo zabalil :slight_smile:

my máme strašnou spotřebu kaše kačka jí baští skoro denně k večeři s grankem
a Kristýnka je má taky ráda,škoda,že jí nezasytí e nespí celou noc :confounded:
aspoň,že Kačka je spáč
20. pro 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
tak já až se Elly vzbudí pádím k doktorce,celou noc jsem s Ellinkou nespala nemohla vůbec dýchát a strašně sípe a má děsnou rýmu :frowning2: jsem zvědavá co z toho zase bude :angry:
Sárka je ve školce dnes poprvé po měsíci tak snad tam nic nechytne!Dnes půjde až po spinkání nechci jí tahat k doktorce.
Jé tak gratuluji k desetiměsíčninám :slight_smile: to už Ella lítala to je hrozný a jaké pokroky děláte co už zvládne ? :dizzy_face:
No já myslim že kdyby si jí nenakojila tak by si mlíčko dala když nic jiného nebude :grinning: chce to jen vydržať :grinning:
Ty jo ona chodí Kikča tak pozdě spát u nás se ukládá každý den v sedm-osm a zoubky nám taky rostou je to trápení.
Tak ať se vám brzy prořežou!!
Dneska asi půjdu na vánoční zumbu je to v nuslých a je tam prý super trenér tak jsem zvědavá :grinning:
A co jste koupili dětičkám k vánocům?Já mám ještě za shvilku elly narozky tak pořád přemýšlím co jí koupíme asi todle http://www.baby.tomtex.cz/SMOBY-444141-Trikolka-Be-Fun-Comfort-nina-girl,184.html
20. pro 2010 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek