• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
@mamina5

tak ať vám to u dr.dopadne dobře a nenacpe vám zas ATB
to vypadá zas na nějaký zánět průdušek co?
chudák malá

Kačka chodí okolo 20h spát a pohoda
Kristýnka taky chodila po 20h,ale nějak se to zvrtlo a když jí tam dám okolo 20h,tak dokáže řvát až do těch 23h
když jí pak dám kozu ,pochovám,tak usne,ale potvora spí u mě v posteli
manžel už je v obýváku :confounded:
ale dneska celou noc spala ve svý postýlce,tak mám radost :wink:
asi zoubky daly pokoj
máme jich 5kusů :wink:

Kristýnka dostane nějaký autíčko ,aby se mohla odrážet :wink:
a psa Fisher price a naušnice :wink:
20. pro 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristýnka má období mamánek
nechce nikoho u všech řve,tak doufám,že jí to brzy přejde!

o tý zumbě jsme slyšela
prej se u toho pěkně hubne a je sranda :wink:
tak si to užij a pak písni

kde pak máme Mobu?
20. pro 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se bohužel potvrdilo co jsem čekala :frowning2: Ella je dušná proto nemůže skoro dýchat má to silně na průduškách a skoro zápal plic měli jsme jí na rtg ale jdem až v pondělí na kotrolu a udělá rtg aby věděla jestli to byl zápal teď jí nechtěla trápit ty antibiotika zaberou i tak.Fakt mě to štve hlavně že jsme měsíc doma a za tu dobu má druhé :angry:
@lenerka no jo ono se to snad podá jen musíš být důsledná a musí si zvyknout na režim :slight_smile: ikdyž někdy to fakt nejde.
Zumba je super mám jí moc ráda jen nevim jestli ella usne tak půjdu když bude řvát mám smůlu.
Zhubla jsem od října 12kg mám radost ale teď to trošičku šidim takže se odedneška do toho zase pouštim :grinning:
20. pro 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamina5 to je blbý,že Ella má zas ATb,ale snad brzo zaberou
Kristýnka ještě ATB neměla
Kačka svoje první ATB měla v 15měs.ale to jí nikdo netahal bacily ze školky,chudáci ty mladší děti!!!!
Kačka už má rýmu a odřený nos,ale dneska je naposledy ve školce do oběda
toužila si ještě zahrát s hračkama co dostali na basídce od ježíška :wink:

tak co ta ZUmba?
12kg je dost jsi šikulka :wink:
mě by 12kg zabilo měla bych okolo 45kg :confounded:

no Kačka se srovnala po roce s tím spaním,tak uvidíme u Kristýnky
ona je nespavec
tak zatím pá
21. pro 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu Vám popřát veselé Vánoce a šťastný Nový rok :dizzy_face:
U nás fakt blbý Sárka od včera 40°c horečky kašel a dnes ráno jsme šly k dr. i stím že jí bolí ouško,poslala nás na ušní a tam jí ho píchli chudinka bez umrtvení,já myslela že už se to tak nedělá :angry: :frowning2: no ale má to bez anti protože měla dvoje během měsíce.Musíme počkat na výtěr a pak se uvidí jestli se budou muset nasadít,v sobotu jdem do Thomayerky na kontrolu a v pondělí znova na ušní a k naší děs fakt Vánoce jaký bych nikomu nepřála :pensive: .Hlavně ať jste vy zdravý !!!
23. pro 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamina5

to vám fakt nezávidím
věřím,že nemáš ani chut něco na vánoce připravovat co?

přejeme hlavně zdravíčko zdravíčko
hlavně ,aby to nečapla Ella

je mi vás líto myslíme na vás holky
posíláme pusinky pa pá
23. pro 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nestíhala jsem před vánocema, lenerce jsem přála na mob na maminu nemám číslo tak že dodatečně a hlavně to zdravíččko, no Patrik dobral ATB a Míša měl před vánocema herpangínu, ale na tu se ATB nedávaj, ale taky jsme si užili, ještě ve čtvrtek jsme byli na kontrole. Ale už jsme ok.
Lenerka napsal nám na posílení imunity Bronchovaxom ani nevim že je ještě něco jiného.
Tak mamina jak jsou holky antom?Doufám že dobrý, letos toho teda je šíleně moc
26. pro 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moba ahoj Moba

přejeme taky hlavně to zdravíčko nic jinýho si přát pro sebe a děti nemůžem
my si to tedy letos taky docela užili
Jirka už má zas od holek rýmu
holky rýmu a kašel
Kačka měla včera pidi oslavu a neměla v§bec náladu okolo 17h to na ní padlo,že ani nesfoukla svíčky na dortu,neužila si dárky a šla na 1h spát :confounded:
trošku se vyspala a byla o fous lepší
pak už tu s náma blbla,ale ten kašel a rýma jí fakt trápí

to co vám napsala dr.na imunitu je dost známý
má to i moje ségra pro syna
my máme LUIVAC už jsme ho dobrali a potřebujeme další,jinak se do školky nedostaneme!!!!

a co ježíšek?
a co Míša a jeho první vánoce?Kristýnka neměla moc zájem raději z obýváku vzala čáru :grinning:
Kačka rozbalovala za ní
druhý den už o dárky měla zájem,ale né o svoje,ale o kačky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak do nového roku jen a jen to nej a hlavně všem plno zdravíčka.Míša ten dárky škubal, ale víc se zajímal o stromeček.A Patrik, tak ten si víc hraje míšovejma hračkama, ty svoje odložil teda jen do druhého dne. Tak si to všichni užijte papa v příštím roce.
31. pro 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

tak to my měli něco podobného jako Moba
kristýnka moc o dárky nejevila zájem o papíry taky moc né
chudák borovička
dole nejsou ozdoby světýlka tym visí,jak oběšenec a má denně plný ručičky jehličí
stromečku tedy dává pěkně zabrat :grinning:

kačka rozbalovala moje dárky Jirkový kristýnky svoje,ale nebyla moc spokojená :confounded:
nedostala po čem toužila!
26.12.jsme jí udělali oslavu,měla 4roky
a to stálo taky za prd měla teplotu,takže nejevila zájem o dárky ani nesfoukla svíčky na dortu
takže budeme muset udělat ještě jednu oslavu a hlavně s dětma
na tu první nepřišly děti,všichni se báli,že čapnou od holek rýmu a kašel :confounded:

1. led 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přejeme do toho Nového roku 2011 hlavně štěstí zdraví lásku
a holky doufám,že už se letos sejdeme!!!!

Peťula to už s náma vzdala,ta už sem nechodí
byla asi zklamaná,že nejsme schopní se sejít :confounded:
1. led 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
krásný Nový rok a hlavně hoděn zdravíčka Vám přejeme s holčičkama :slight_smile:
U nás Vánoce děs :cry: na Štědrý den jsme jely do Thomayerky Sárka měla stále 40°C horečky píchly jí druhé ucho a nasadily antibiotika už třetí za měsíc :frowning2: U večeře už skoro usínala než přišel ježíšek usnula tak jsem jí musela budit no naprd fakt chudák z dárečků nic neměla ani se neradovala.Nejhorší Vánoce,co jsem zažila.Snad ty letošní budou ok.Stromek už jsem sundala byl dole orvaný žádné ozdoby Lilly to vše otrhala :grinning: máme úmělý tak to nevadí aspoň je to víc místa :dizzy_face:
Včera jsem si vyzdobyli obývák na máme tu různé balónky a provázky :grinning: tak to tu zůstane zítra příjde slavit jedna část rodiny a příští sobotu příjde druhá část a kamarádky s dětma,tak tu bude veselo :slight_smile: Ella dostane tudle tříkolku http://www.baby.tomtex.cz/SMOBY-444141-Trikolka-Be-Fun-Comfort-nina-girl,184.html
A budu jí vozít na písek atd.. aby nežárlila až bude Sárka drandit na kole.Ještě pro ní mám ty kroužky jak se vkládaj na tu tyč a pyžamko,hračky už žádný máme plnej byt hraček že se sem ani nevejden :grinning:
Takže zítra už bude té mé kočičce rok před rokem toto dobou jsem si myslela že mám zaražené prdy a houby zaal porod :slight_smile:Už jen 12 a půl hodiny a je na světě beruška :slight_smile:
@lenerka Kačence všechno nejlepší chudinka taky si to neužila tak s dětma už to bude super :slight_smile:
1. led 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamina5

ahoj přesně musíme si popřát pro sebe a hlavně pro děti jen zdravíčko zdravíčko

ty jo to už je rok co jsi porodila?to strašně uteklo
tak přejeme vše nejlepší užij te si to a hlavně ať má malá z dárečků radost :wink:
tříkolka je krásná :wink:

no u nás to taky letí už jí je přes 10měsíců a dělá strašný pokroky
děsně se s kačkou pere tahá jí za copy to bude pěkná dračice
a co už Ella chodí?
a jak je vůbec Sárince?snad už dobře
posíláme oběma holčíčkám pusinky
1. led 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka děkujem i myvašim beruškám :slight_smile:
Ella chodí už od devíti měsíců :grinning: A je to větší dračice než Sárka je to znát že má od ní školu :grinning: Za chvilku budete slavit rok vy :dizzy_face: Utíká to šíleně!
Sárka už dobrý antibiotika má do pondělí no to jdem na kontrolu a pak budem asi muset odjed někam k babičce abych jí do té mandle udržela zdravou :unamused: jdem přesně za měsíc.Musim jí odhlásit z tanečků protože pak měsíc nesmí cvičit a naštěvovat kolektiv no tak by to bylo na prd :frowning2: Ale když to zvládnem tak doufám že bude vše lepší :slight_smile: máme taky leky na imunitu je to jako vakcína jmenují se rybomunil.Co to máte vy?
1. led 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamina5 chudinka malá
takový drobek a přijde o mandle
o jednu nebo obě?
mě vzali mandli až ve 2Otijednu jsem si nechala

za 3neděle jde taky jeden kačky kámoš na vyndání mandlí
chudinky děti
kačce s tím taky vyhrožovali,ale zatím je v pohodě
tak snad jí to zdraví dlouho vydrží!!!!

my máme prášky od imunoložky Luivac
už je umí spolknout sama :wink: ale byly to boje

Kačka chodila od 11měs.uvidíme co kristýnka
budu jí muset pak koupit nějaký botky na doma
tedy sandálky zdravotní
co nosí holky na doma za obuv?
1. led 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka jde na nosní a ta je asi jedna mám dojem.
jinak maj bačkůrky klasický ella na sucháč a sárka má ještě pantofle.
Sárka poliká prášky ráda todle jsou ale pytlíčky do vody.
Mám z toho velké obavy protože jí to po tom zákroku bude bolet a co já sníkdyž nám jí pustí v pět domů :frowning2:
1. led 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak u nás se zase marodí. Míča má od neděle teploty nejvíc měl 39.2 a vč.era se přidal průjem, jinaj je ok tak se mi k dr moc nechce aby tam nečap zase kašel atd přejem oslavenkám vše nej nej hlavně zdravíčko, to koukám potřebujou ty naše děti všechny nejvíc. na posílení imunity máme ,bronchovaxon, už jsme ho jednou měli, te´d se jen modlim aby to nechyt pá´ta chodí do školky tak že jsou spolu málo, ale ono je to fuk může zase dotáhnout něco ze školky. tak patrik doma chodí jen v ponožkách někdy mu dávám teplejší
4. led 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, ted jsme se pristehovali do Prahy 4- Krče a hledam pediatra pro malickeho, za chvili mu bude rok. Muzete mi nekoho poradit? Predem dekuji :slight_smile:
4. led 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj martinaho1, bydlíme na Pakráci a doktora máme dobrého, jsem sním spokojená, ale to je pro tebe asi z ruky co?Nevim jestli jezdíš autem.
Holky tak co jak je těm vašim holkám? V čem dáváte spát ty starší princezny?
5. led 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás asi po půl roce :unamused:
Malej jde v únoru do školky, tak snad bude víc času a zase občas nakouknu. Koukám, že dětičky marodí, tak držím palce, ať jsou všechny brzy fit. My se "zatím" držíme :wink:
7. led 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ Nara no teda to je překvápko, tak hlavně aby se mu ve školce dařilo. Jo jo letí to, Míšovi už taky bude za pár rok je to fofr.Někdy bych tn čas nejraději zastavila.Holky kde se zse touláte?
7. led 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj moba

tak to nám ten nový rok pěkně začal co!
Od čtvrtka má kristýnka ATB zánět průdušek
Kačka se drží už si asi vytvořili protilátky a bacily nám nosí domů a čapne to chudák kristýnka
a pak já od Kristýnky pořád mě líbá :grinning:

takže stále odsáváme kapeme kapičky dáváme sirupy pořád dokolečka
ale nikdo by to na ní nepoznal je to pěkný rošťák

kačka je naštěstí v pohodě do školky chodí a i tam spí
tento týden jí vyzvedává babička nechci courat s kristýnkou venku
v pátek jdeme n akontrolu,tak snad už bude ok
kašel už je dobrý už jí v noci nebudí

chudinka když odsáváme tak už drží jak beránek
už má rýmu snad 5x

holky letí to letí naší už bude 11měsíců strašný
taky bych to chtěla zastavit

mám několik kámošek oc maj 2malý děti a jsou na pracáku
nikdo je něchce :confounded:
10. led 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nara to je dobře,že jsi se tu taky ukázala
a jak to jde co dětičky?
je super,že ti Fanouše vzali do školky je to velká pomoc,ale počítej,že ti bude domů nosit bacily na Anežku
a co malá už se snaží stát?
10. led 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde pak máme maminu?
10. led 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lenerka tak koukám ž si taky užíváte, u nás taky míša má angínu jsem už normálně hotová, stále jen marodíme, už nevim co mám dělat bojim se aby to Patrik nechytil měl by už od léta 5ABT a to je šílený, fakt mi je už špatně.Nějak to nezvládám když maroděj, pokaždý se sesypu.Už nevim co mám dělat, aby tolik nemarodili, od září si to teda vyžíráme.
Kačka má první ATb?
12. led 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda když tady čtu o těch nemocných dětičkách, tak je i vás moc a moc lituji. Nám se ty nemoci zatím vyhýbají, když nepočítám čas od času rýmy. No školka bude rozhodně zkouška. Jsem zvědavá, jak obstojíme....
@lenerka s tou prací to bude ještě zajímavý. Zatím kolem sebe nemá nikoho, kdo by se vracel do práce, tak jsem na to zvědavá, jak to holkám půjde
@moba držím palce, ať jsou kluci fit
12. led 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moba ahoj
se ti nedivím,že se sypeš
mě je taky špatně,když jsou děti nemocný,ale u nás to ještě jde
Kačka na to,že jí byly teď 4roky,tak měla jen 3xATb
Kristýnka je má poprvé

rýma a obyčejný kašel nepovažuju za nemoc
to je brnkačka
12. led 2011 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
tak u nás je veselo.Předevčírem jsem musela volat Sárce sanitu měla horčky až ke 41°C a strsšně jí bolelo bříško.
Naštěstí už je to dobré lítali jsme opět po vyšetřeních dr.měla podezření na zánět ledvin,ale už je to dobrý včera jsme byli na krvi a na moči dnes znova moč na rozbor a nepotvrdilo se na štěstí to co včera,takže to bude asi jen nějaká vyróza zase.Jako už jsem na složení byla týden zdravá a zase todle a zachvilku jdem na ty mandle děs!Jako ta se v životě ničeho nebála ateď jen pláče a prosí aby už nikam nemusela a to ještě neví co jí čeká v nemocnici je mi jí tak líto :frowning2:
A to má ještě nějaký výtok jo takže pokud to nezmizí musíme na dětskou gynekologii :frowning2: ikomu todle nepřeju je to fakt neštěstí.
Kačenka měla jen 3x za život no Sára 3x za dva měsíce :frowning2:
14. led 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamina5 ahoj tak to je mě moc Sárky líto
se nedivím,že se bojí doktorů vyšetření ségry Míša to má taky tak
už si užil týdení pobyt na Bulovce na infekčním
x krát ATb horečky prostě taky nic moc

kačka taky měla výtok,ale sehnat dětskou gynekologii to není sranda
je prej nějaká v Motole na poliklinice na Praze 4 a na Praze 3
já jí dávala 3dny sedat do hypermanganu a výtok byl fuč,ale asi to bylo jen ze sladkýho
vy máte asi výtok z toho,že má tak často ATB to se bohužel stává a chce to fakt odborný vyšetření

chudinka a to jde ještě na ty mandle
přejeme jí hodně štěstíčka a hlavně zdravíčko
to je trápení,když josu děti smutný a nemocný :frowning2:
14. led 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

tak jak je dětičkám?už lépe?
my jsme naštěstí zdravé,tak doufám,že nám to aspoň týden vydrží :wink:
17. led 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek