• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
na maminu taky pořád mylsím a na holky
snad už je jim líp :wink: drobkové maličký

holky snad se letos už konečně v tý ZOO sejdem :wink:
už se teším na jaro-léto

jo jestli máte rádi tchibácký kombinézy
tak je maj na netu www.tchibo.cz zlevněný z 999kč na 799kč :wink:
já jsme holkám nakoupila,máme s nima dobrý zkušenosti
ny lyžovačku jsou super :wink:
28. led 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky moje!
Tak máme uspěšně příjem za sebou a zítra jdeme na zákrok.Jdeme sami všichni to odložili protože jim nefunguje nějaký speciální přístroj shaver,ale já už čekat nemůžu takže tam jdem aspoň to bude soukromá péče :grinning: Mám strach ale to dáme,tak nám držte palce :slight_smile:
31. led 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamina teda tak se holky držte, Sárku ať to nebolí, já jdu zítra k Dr. pro žádost na vyšetření nosní mandle tak jsem zvědavá, co nám řeknou..Taak pak písni jak jste dopadli, ale určitě to zvládnate, jste šikulky.Myslíme na vás.
Lenerka víc dávám skleničky, ale občas vařim co mě napadne většinou kuře s nějakou zeleninou a různé přílohy nebo jen brambotové pyré, má rád brokolico s rýží zakápnu olivov. olejem a je to občas žloutek místo masa.Jinak toho moc nevařim myslim si že já tam stejně většinou vše převařim tak že skleničky jsou asi lepší. :slight_smile:
31. led 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se taky hlásíme...
Dneska jsme byli na tříletý prohlídce a František má vodní kýlu, hned jsme byli na dětský chirurgii a jsme objednaný na polovinu března na ambulantní operaci v celkový narkóze na Budějárně. Budeme si to hradit, ale půjde hned domů a můžeme být celou dobu s ním. V nemocnici bychom neplatili, ale byl by tam 4 dny.
No, jsem z toho docela hotová. A zítra poprvé do školky. Po zákroku 6 týdnů bez zátěže a kolektivu, ach jo.

@mamina5 držíme palce, ať to obě zvládnete!!!
@lenerka nedělám nic jinýho, než se od rána do večera těším na léto :slight_smile:
@moba já jsem lenora, slibuji si, že začnu vařit, až bude malej ve školce a bude na to čas
31. led 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamina5 držíme vám palečky
až budete doma ,tak písněte,jak jste dopadli
hodně štěstí :wink:
1. únor 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moba no já taky dávám skleničky
ale už pomaloučku ochutnává naše jídlo
já strašně málo solím -moje jídlo je skoro bez koření
můj největší kámoš je kmín a paprika :wink:

kristýnka od soboty průjmuje
chudák dostala nějakýho rotavira,naštěstí nemá horečky a nezvrací,tak to není na hospitalizaci na Bulovce
ale musí hodně pít a to je problém
takže kojím kojím
dostat do ní vodu čaj mrkvovou štávu to je fakt umění
a k tomu ještě dostala rýmu
fakt paráda
1. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nara vodní kýlu?tak to jsme ještě neslyšela
tak snad taky bude brzo v pohodě
a to jako má zvětšené bříško?
1. únor 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
operace proběhla dobře a Sárka tozvládla suprově je to moje šikulka.Pustili nás domu ještě večer,neměla žádnékomplikace ani jí nekrvácela ta rána,takže vše o.k jsem ráda že je to za náma.
Dost jsme se i nasmály byli jsme tam s jednim chlapečkem a ona jim dala sestřička nějaký prášek a oba byli jak zhulený :grinning: strašně se řechtali Sárka mí říkala hihihi maminko ty máš dvě hlavy takže byla i sranda.Zákrok trval asi 40minut no bála jsem se a bylo mi jí moc líto protože když jí vezli na sál ještě nespala tak jsem jí tam slyšela jak pláče,musela jsem odejít :frowning2: o ale je to za náma takže jsem moc ráda :slight_smile:
@lenerka ať je kočka brzy o.k průjem je na nic :frowning2:
@nara vodní kýla co je to?A ty si to radši necháš udělat ambulantně to bych se asi bála :unamused:
3. únor 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamina5 tak to je dobře,že to Sárka zvládla -šikulka :wink:
a kdy bude moct mezi děti?
a jak je Elle?
Kristý už je ok-už zas řádí :wink:
3. únor 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@mamina5 tak to je dobře, že už to máte za sebou! Teď už to bude dobrý :wink:

@mamina5 @lenerka
holky ta vodní kýla (hydrokéla) je tekutina, kterou s sebou strhla varlata, když sestupovala z břicha do šourku. Jedno varle má teď o hodně větší než druhý. Mohlo by se to uskřípnout, kdyby se to nechalo a nebo to mít nějaký vliv na plodnost. U menších dětí se čeká, jestli se to nevstřebá, ale u Františka už to asi samo nezmizí.

No, já jsem z toho ambulatního chirurgickýho zákroku byla nadšená. I reference na netu jsem našla celkem slušný. Ale..., když jsme o tom mluvili se známou zdravotní sestrou a pak s naší dr., tak rozhodně řekly, že by preferovaly zákrok v nemocnici kvůli komplikacím. Tak jsme se na 90% rozhodli pro nemocnici. Jako já pořád nevím, když si představím ty dny v nemocnici a péči o Anežku k tomu, tak mně běhá mráz po zádech. Manža si vezme dovolenou, budeme se tam střídat, tchýně se taky zapojí, ale stejně. Lepší by bylo, hlavně pro Františka, kdyby byl doma. Jenže, co zase kdyby byly nějaký komplikace. No hrůza. V pondělí chceme jít do nemocnice a pak padne definitivní rozhodnutí.

Jinak v úterý začal chodit do školky :slight_smile:
Každý ráno hrozný scény doma, že nepůjde, ve školce, ok. Když pro něj po obědě přijdu, tak řve, že tam chce spinkat. Zároveň si ale každý den chce vzít domů kartáček a bačkory, protože už tam nechce druhý den jít. Nejlepší byly včera jeho výlevy ráno: "Maminko, já jsem tak rád, že tě mám." "Maminko, já jsem tak rád, že jsem doma na Kačerově." atd. Je to moc potěšující, ale je to pěknej vykuk :grinning:
No snad to bude ok. Já tady plesám blahem, že mám pár hodin "klid".
4. únor 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka jsem ráda že už je to za náma :slight_smile: v pondělí jdem na kontorlu tak nám řeknou co a jak zatim nesmí mezi lidi aby něco nechytla bylo by to dost blbý kdyby onemocněla!
S Ellinkou jsem byla včera na kontrole tak ouška má o.k,ale celé noce se mi budí a chce vstávat ve 3:00 jako už jsem docela unavená :grinning: to budou možná zuby dvě stoličky horní už má venku tak možná,že se klubou ty dolní.
Já dávam Ellče občas ty skleničky a když je jídlo vhodné i proní co máme my tak jí ho dám když ne dostane skleničku nebo jí udělám nějakou zeleninovou polévku.Včera jsme měly br.kaši s kuřátkem tak to jsem jí dala dvám jí i br.kndlík se špenátem a tak i omáčky jen něco co neni vhodné nebo kořeněné,tak ne.
To je dobře že je kristýnka už dobrá,tak až bude Sárka zase ve školce tak se můžem s prťatama sejít třeba ve človíčkově,co vy na to :slight_smile:
4. únor 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nara jasný nemocnice se vůbec neboj jen vyber nějakou která má dobrý zázemí pro děti :slight_smile: Anežka už neni mimčo ta to zvládne a vy si budete hrát s Františkem jako doma a spoň se po dlouhé době užjete jen vy dva :slight_smile: Fakt bych se bála komplikací proto jsem ti to už psala protože litovat že jsem se nezdržela v nemocnici to by byla škoda :wink:
Už se taky těšim až půjde Sárka do školky a budu mít svůj klid :slight_smile:
4. únor 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule.h Ja jsem z prahy 10 :slight_smile:
4. únor 2011 ve 14:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v dubnu se budem stěhovat na spořilov, a tak hledám nějakou fajn holku těhulku nebo maminku na společné kočárkování a procházky našla by se nějaká ? :slight_smile: kdyžtak písni do zprávy dík :wink: :slight_smile:
7. únor 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , tak to je paráda mamina že jste to tak suprově zvládli, nás čeká teprve vyšetření, jdeme do nemocnice ke Karlovu, náš dr, i já po zkušenostech už do Krče nejdu ani náhodou. Slyšela jsem že ta nosní mandle se dá dělat šetrně jen nějakým lejzrem nebo co, ale samo že to pojišťovna nehradí, tak uvidíme co nám řeknou třeba to bude ok.
Nara to mi je Františka líto, chudínek začal do školky a zase hned nebude moci takovou dobu chodit, to pak budete mít znova začátek než si zase zvykne.A co se týká toho zákroku tak to je těžké, pobyt v nemocnici je podle mě pro děti které takové věci špatně nesou blbý, některý děti jsou tam jak doma, ale asi bych se trochu bála toho pooperačního, záleží jak velký je to zákrok? A jakou péči vám jsou schopni dát. Zase si myslim že si nemůžou dovolit nějak hazardovat, a když říkáš že reference na netu jsou ok, tak já bych asi šla do toho.ale je to těžký, držim palce pro správnou volbu.tak teda tolik jsem toho napsala tak doufám že neš to pošlu tak se mi to smaže, to bych se picla.
7. únor 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá nesmazalo. lenerka a ty nemáš Kristýnku očkovanou proti rotavirům?
7. únor 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
včera jsme byli se Sárkou na kontrole a je to o.k takže v pondělí může do školky :slight_smile:
Ella se mi zase dusila včera v noci i dnes,ale už to nebylo tak hrozný.Zase laryngitída :angry: už má i žlutou rýmu tak mám radost,doufám že to zase chytne Sárka to by mě piclo!
@moba vyšetření je dost nepřijemný musí si šáhnout do krku.A kdy jdete a to nejdete nejdřív na orl?to jdete rovnou do nemocnice?Já jsem byla docela spokojená,neměla jsem žádnej problém v krči :slight_smile:
Jo a tim leizrem to ale dorůstá takže je to na prd.Oni to tam dělaj takovou speciální frézkou jmenuje se shaver a ta to vybrousí a zataví tak že by tam už znovu neměla dorůst.Jenže ho měli rozbytej tak jsem ji to nechala udělat klasicky,pan primář říkal že dřív když se to dělalo klasicky tak to bylo bezoptiky takže to nebylo pořádně,ale že dnes už maj tu optiku tak je to stejně jako tim shaverem ale může to víc krvácet.My neměli žádnej problém :slight_smile:
A ta kýla je mnohem horší a větší zákrok,takže bych určitě nešla do ambulantní operace a když to nedoporučuje ani lékař,tak už určitě ne!Jinak podle mě to ty děti ani nevnímaj hlavně si to skoro nepamatujou.My jsme si celé dopoledne hráli a po zákroku zbytek dne spala :wink:
8. únor 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

@moba jéjéj, koukám, že vás taky čekají mandle. Tohle nejradši zrušit

@mamina5 jedna holčička ok a chytne to druhou, už aby byly ok obě

Holky, tak včera jsme byli v Krči, nakonec nás jenom objednali. Ale sestra na příjmu se děsně divila, protože ta dr., co nás vyšetřovala na Budějárně a doporučila ten ambulantní zákrok, je jejich operatérka, takže jako nechápou, proč k nim jdeme. No ale přesto jsme objednaný na vyšetření. Klidně se nám může stát, že tam bude ta samá dr. To by byl teda gól. Ve mně se to pořád pere, pro co se rozhodnout. Já se přikláním pořád k té ambulantní verzi s tím, že u nás bude babička a kdyby se cokoliv dělo, jsme na tel. a připraveni jet to od nemocnice - máme to 5 min. Ptala jsem se ještě dvou známých dr. a ty mi nedokázaly říct, jestli jo nebo ne a žádnýho anestiziologa bohužel neznám. Tak uvidíme, co řeknou v Krči a jaký nám event. dají termín. Dneska tady byla kamarádka říkala o někom, komu měli operovat dítě (není to akutní) a kvůli těm současným stávkám mu to odložili na neurčito, protože není, kdo by to operoval. Docela síla.
Jinak já jsem se před půl hodinou vrátila z Krče z pohotovosti, chytly mě v poledne záda a nemůžu se ohýbat a zvedat. Tak mi to opíchali, ale stejně mě ta bolest občas vystřelí. Jsem zvědavá ráno, možná bude muset znova přijet babička. Nějak mě ty děti vysávají :slight_smile:
8. únor 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moba ahoj právě,že jí mám očkovanou na rotaviry
proto jsme to kadění zvládli,tak v pohodě
bez teplot a bez zvracení
naštěstí jsme nemuseli do nemocnice a zvládli jsme to vše prokonzultovat s dr.
ale ona prostě měla nějakýho bacila,takže pomohla smekta černý čaj glutapur a laktobacily
a dietka
a hlavně ještě k tomu měla rýmu kašel zuby,takže v tom kadění byl i hlen
prostě už to snad máme za sebou
myla to skoro 1,5týdne brrrrrrrr
9. únor 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky v pondělí jsme byly v ZOO
bylo to super
tak doufám,že se tam někdy sejdeme všechny :wink:
9. únor 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačku mám celý týden doma má jarní prázdniny
a máme tu mojí ségru-je učitelka,tak má taky prázdniny
a je tu i holek bratránek Míša

umělý jsem nezkoušela na průjem se umělý nesmí dávat
musí se omezovat mléčný výrobky
naštěstí se kojit může :wink:
9. únor 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky kde jste všechny? A co nového? Nám se dnes konečně Pátrik dočkal karnevalu ve školce, vloni den před karnevalem onemocněl a celý den mi tady pak plakal tak jsem ráda že se letos dočkat.
Mamina tak co holky? Co Ella a laryngitída? A jak o probíhá když se dusí a co jí dáváš?
Tak za 14dní jedem na hory tak snad bude sněhu dost, už se těšim. Zase bude změna a snad relax.
15. únor 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

hory vám tedy fakt závidíme
nadýcháte čerstvý vzduch :wink: Kačka ještě lyže nezkoušela,snad to ještě letos stihneme!
Kačka má karneval asi až v březnu
ale příští sobotu jedeme k našich na karneval,tak snad bude fit :wink:
kačka jde zítra po 2,5týdnech do školky
jsem zvědavá co si zas od tamtud přinese :confounded:

středa pátek neděle budu sbírat kačky hovínka :frowning2:
budou jí je zkoumat
přeje si to paní dr.z imunologie
a v pátek jdeme na krev a budou jí brát asi 4 zkumavky
budou zkoušet alergii na vajíčka mléko lepek
tak snad to vše dopadne dobře
neumím si představit,že bych měla vyvářet nějaký diety brrrrrrrrrrr

jo a v pondělí jedeme na Háje na dětskou gyndu s kačkou
prostě my furt musíme něco mít :confounded:
15. únor 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina koukám,že jsi si změnila fotku :wink:
bych tě tam ani nepoznala
15. únor 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak sárka byla poprvé v úterý ve školce a zatim je zdravá,tk jsem zvědavá jak to dlouho vydrží :grinning:
Dnes jsme bvylis ellou na roční tak paní doktorka vše odškrtala a smála se že určitě už chodí po schodech a střídá nohy :grinning: je dost napřed :grinning: tak jsem se ptala co by měli děti říkat teda jestli už nemaj mluvit tak říkala že pohoda že ella řekne třeba 8slov a má říct 2 já myslela jestli už nemá umět mluvit :grinning:
@lenerka nepoznala?Jakto vždyť jsem pořád stejná :slight_smile: jak že se jmenuješ?Lucka :grinning: já to zapoměla :grinning:
Jakto že jdeš na gyndu s Kačenkou?To budete kousek od nás :slight_smile:
17. únor 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamina5 jdeme na polikliniku Hviezdeslavova nebo tak nějak
snad to tam najdu :wink:
no má opět výtok
tak s ní raději jdu,aby jsme něco nezanedbali
přeci jen chci,aby jednou měla děti
já na to taky trpěla,takže je to asi dědičný
chudák moje malá :confounded:
17. únor 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tedaLenarka to máte zase věci. Byli jsme na vyšetření štítné žlázy s Pátrikem tak snad ok ještě výsledky krve, jen měl vysoký krevní tlak tak uvidme, doufám že se příjde proč se tak moc potí. Včera jsme byli na ORL na vyšetření té nosní mandle a ufff operace nás nečeká, ale má nosík zduřelej tak že jak spíše alergie, při tom ale testy před cca rokem vyšli nega. tak nevim, je to začarovanej kruh. Dnes jdem slavit, konečně se dostanu taky někam za zábavou, ségra bude hlídat tak pohoda, už se těšim jak malá.
18. únor 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moba tak to je super že to není mandle :slight_smile:
@lenerka no to jo jestli to má opakovaně a často tak určitě běžte,Sárku to naštěstí přešlo nedovedu si představit že bych jí strkala čípky do pipky to bych nedala chudák :frowning2:
18. únor 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moba večer si to užij :slight_smile:
18. únor 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamina5 no nevím jestli zrovna čípky
ale mast dostane asi určitě
ale už 2dny dobrý žádný výtok svědění,ale raději ať to zkontrolujou
budu mít klid :wink:
18. únor 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek