• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
ahoj

no vidíš tak to mě vůbec nenapadlo oočkovat sebe ani manžela :sweat_smile:
myslíš,že je to nutný?
no s těma dárkama za dobrý ceny s tím počítám :wink:
no uvidíme co pořídíme
24. zář 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se zase hlásím. Nějak nestíhám, začali jsme dělat střechu a máme hroznej fičák. A já včera stoupla na prkno s hřebíkama a propíchla jsem si nohu, tak jsem z toho měla docela nahnáno, ale je to naštěstí ok, jenom trochu pajdam...

Já myslela, že už se děti začaly proti žloutence očkovat plošně někdy před 6 lety, ale je fakt, že až někdy ve škole. František naštěstí sám ještě nikam nemaká a my s manžou jsme už oočkováni léta. Já měla dost rizikový zaměstnání, takže jsem jí měla povinnou a manža cestoval po exotickejch zemích, tak to taky byla celkem nutnost. Oni ty vakcíny snad zase budou. Kolik se za ně teď vlastně platí?

Teda na tom veletrhu bude asi pěknej blázinec, jak čtu, tak tam každej razí. Tak dobře pořiďte, já bych takovou akci asi neustála :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj už jsme vakcínu sehnali zítra ráno jdeme na pigáro, stojí jedna 1100kč i s aplikací a jsou potřeba dvě druhá do půl roku.
Nara děti jsou očkovaný ale jen na B na A si to musíte hradit nás pro Patrika stála jedna 650kč a také jsou dvě.
No budem se nechávat očkovat jen na to A to B je snad přenosné jen pohlavně tak že to se nás netýká, když spíme jen spolu :slight_smile:
Jo na veltrhu bude asi masakr, snad to přežije.
Tak ať se ti noha brzo uzdraví a dávej bacha takovej hřebík dokáže taky pěkně pozlobit.

LENERKA TAKY JSEM NAD TIM NEPŘEMÝŠLELA, ALE JE TOHO FAKT ČÍM DÁL TIM VÍC TAK BUDU KLIDNĚJŠÍ
24. zář 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus

no naše vakcína stála asi necelých 600kč měli jsme to se slevou
dávaly jí do konce května
no ale pro dospělý to je tedy mazet takovejch pěnez!!!
no hlavně,že jste tu vakcínu sehnali
možná si tu vakcínu taky dopřejeme k vánočnímu dárku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zítra jdu na svatbu
mám zajištěný hlídání takže pohodička
snad to všechno dopadne ok
ze svatby hned jedeme na chatu má být krásně
tak holky pa a užijte si víkend
25. zář 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj také přeji krásný víkend lenerka pořádně si to užij a po víkendu pa
26. zář 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Moba

počásko vyšlo, bylo krásně
snad se ještě ohřejeme :wink:
na chatě je moc krásně,škoda,že jsme museli zpátky do Prahy
nerozmyslala jsi se s tím veletrhem?
zatím s každým co jsem mluvila ,tak mě od toho odrazuje
že je tam dost vysoké vstupné a bude tam šíleně mooc lidí
tak to ještě se švagrovou probereme a zvážíme

až do čtvrtka budu pryč
tak se tu objevím až ve čt.večer možná až v pátek ráno
tak zatím pa
28. zář 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerka Ahoj tak jak bylo?
2. říj 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak střecha není stále u konce, tenhle týden tady jsou klempíři, teda spíš nejsou, protože pořád někdy ohýbají nějaké plechy a příští týden se začnou konečně pokládat tašky.
Dneska jsem konečně koupila pytel, měla jsem ho objednaný v Kunraticích a František asi vyrazí do sporťáku. Pořád se vozí v hlubokym a už tam mu chudák trochu skrčený nožičky, tak doufám, že při prvním větříku neomrzen :grinning: :grinning:
2. říj 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus moba

tak už jsem tu zpět
na ten veletr jsme se švagrovou nešly a ty jsi byla?
2. říj 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus taky jsem nebyla, asi na to prdim, bude tam určitě nával.
Nara často jezdíme přes kačerov a nějak nikdy nevidim ten váš barák, kde přesně bydlíš? Asi jsi mi to už psala ale já to zapoměla :unamused:
Tak to jste dobrý že ti vydržel tak dlouho v hlubokym patrik šel brzo do sporťáku a pak hned do golfáčů sporťák jsme koupili blbej :frowning2: tak že pak jsme koupili Inglesinu golfky a super a ted máme ještě jedny golfáče lehčí páč v Inglesině jsem ho už neunesla
3. říj 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já tu diskusi, co jí přestěhovali nemůžu vždycky najít... :unamused:
Moba, bydlíme u zastávky Na návrší, když se jede z Pankráce, tak je po po levé straně, stojí tam asi 5 stejnejch RD a my jsme uprostřed je na nás nalepená taková žlutá piksla a toho času jsme bez střechy :grinning: :grinning: :grinning: a pak hned je odbočka na Spořilov.
Já bych malýho nejradši pořád vozila v hlubokym, z toho sporťáku nejsem moc nadšená, zdá se mi, že ten hlubokej byl pohodlnější, jak pro něj, tak pro mě (líp se mi lezlo do košíku). Ale asi je to tím, že jsme do něj šli takhle na zimu.
4. říj 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus

tak my jsme hlubokej používali dlouho
vlasně do doby než se mě hlubokej rozpadl
spíše se mě rozlomila rukojěť
tak šel do opravy a já vytáhla golfky
strašně jsme s nima bojovala,ale pak jsem si zvykla
už bych neměnila
jsou pro mě lehčí lépe se ovládají
ale na spaní jsou na prd,Kačka už se do nich nevejde
ale asi do nich nenardu fusak
takže asi jen procházky v zimě jen bez kočáru

jak to budete řešit vy s fusakem?a kočárem?
4. říj 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj no já mám fusak 3kombinaci, dá se úplně odepnout spodní část kde mají být boty, tak že to mu sundám, budou mu boty koukat jinak se tam vejde, ale už kočár skoro nepoužíváme, jen když někam jedem MHD na návštěvu a tak nebo na nákup.
6. říj 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my taky máme tu 3kombinaci fusak jako Moba a ještě má 2 verze podzimní a zimní. První den jsem ze strachu, že František bude mít omrzliny mu dala tu zimní a navlíkla jsem ho, takže ve výsledku byl akorát spocenej. Teď už jezdíme s podzimní a míň oblečený a je z něj pokaždý teploučkej. Toho, že tam bude mrznout jsem se bála nejvíc a je to naštěstí ok. Kočárek i fusak jsou docela velký, tak myslím, že se tam vejde a kočárek je lehoučkej, on ani ten hlubokej oproti jiným nebyl příliš těžký a teď když jsme sundali korbu a namontovali tam ten sporťák, tak o něm ani nevím. Jestli budu někdy kupovat golfky, tak asi jedině takový ty malinký pro chodíci děti, co nejsou polohovatelný, protože zatím se mi zdá, že s tím sporťákem asi vydržíme. Ale uvidíme...
Jinak včera jsme měli premiéru v hlídání, Františka poprvé hlídala tchýně, když jsem byla na angličtině, normálně hlídá taťka, ale taky něco měl. No zvládla to, sice jí to celý prořval, ale co se dá dělat, snad si zvykne :slight_smile:
8. říj 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj on si určitě zvykne, ale chce to občas ho nechávat hlídat, teda když je kym aby pak byl zvyklí, Patrik přes den mu jedno kdo ho hlídá, ale když jde u večer a usínání tak to je problém, tak snad se to srovná.
Lenerka jak vám jde plavání?
Františkovi vim že v pohodě :slight_smile:
Chtěla bych jít s Patrikem na Matějskou, ale zatim nic moc počasí a když je hezky tak máme vždy něco jiného tak jsem zvědavá jestli se tam dostanem.
8. říj 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

tak mě Matějská vůbec neláká
moc lidí a je fakt zima
i když dneska bylo krásně a snad do víkendu to počásko vydrží
kačka by si to tam ještě asi neužila
a je strašně nachcípaná
no plavání dobrý,ale nesmíme se potápět
to pak ječí a chce domů
těď v úterý jsme nebyly Kačka je marodná
a to odsávání je šílený
ona totiž ještě nesmrká!
to už asi Patrik jo co?
kámoška mě půjčila odsávačku na lux a tak bojujeme
asi na mě pošlou sociálku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co to máte za fusak?
já od Emitexu za asi 1100kč
a má jen 2díly,ale myslím,že se mě tam stejnak nevejde
ale co ještě máme tu španělskou deku a ta je fakt moc teplá
když bude zima dostane kombinézu
snad v zimě už bude chodit více
máme lenošku!!!!
8. říj 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, rada by som sa pripojila do debaty, ak este nie je neskoro. byvame na rajskej zahrade a rada by som pokecala, pripadne zasla na prechadzku. manzel je cez tyzden do vecera v praci a obvikend v skole, takze mam dni, kedy he ti fakt na hlavu....
8. říj 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co ty sourozenci?
já naštěstí ještě těhu nejsem
a fakt se mě do toho ještě nechce
kačka začíná divočet a jak jsem už psala máme ještě pleny neumí se oblékat ani sama jíst
a je to lenoška bez kočátu ani ránu
ale naše divoška sourozence chce!!!
8. říj 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka, ale to miminko nedostanete hned :grinning: :grinning: , když se to povede tak až za 9 měsíců :grinning: a to už bude malá určitě umět víc :grinning: :grinning: :grinning:
já jsem pořád zapomínala brát anti a tak jsem se na to už vykašlala, ale jsem v klidu, pořád kojím a menstruace nikde. I když teda abych se pak nedivila :grinning: , fakt bych ráda otěhotněla až bude mít František aspoň rok, dřív ne :wink:
9. říj 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nara obdivuji to já když bylo Patrikovi rok jsem nad tim vůůůbec neuvažovala, manžel jo ale já nee.A i teď se trochu bránim, zatim těhu nemám být, byli jsme na genetice s Patriken ještě nemá jadýrka a tam mi doporučili netěhotnět zatim až Patrikovi udělají všechny testy a RTG a budou vědět víc tak pak jo, tak že zatim nechci a i se bojim popravdě, chci pokud možno zdravé mimčo a né s dispazii nevim jak se to píše.
Lenerka jo už smrkáme tak že je to lepší, ale když má velkou rýmu tak ráno a večer odsávám zase tak mu to ještě nejde, ale to je v pohodě odsává si sám já jen pomáhám :slight_smile:
9. říj 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
moba, docela chápu, že za takovýhle situace na miminko nepospícháte. Mně se jadýrka zase v roce začala rozpadat, takže mě pak tři roky léčili různýma strojkama a máma se mnou byla doma, ani jsem nemohla chodit do školky. Vyžadovalo to spoustu péče, takže i proto jsme s bráchou o osm let.
Já jsem po škole čtyři roky dělala sociální pracovnici v ústavu sociální péče pro mentálně postižený, tak proto možná nechci to druhé dítě moc odkládat...
9. říj 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to chápu, no já doufám že se to druhého mimča týkat nebude, ale raději počkám až řeknou víc.
Tak Patrik dojedl tak ho jdu dát spát,
10. říj 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

co to jsou ty jadýrka?
nějak jsem o tom neslyšela
je to něco vážného?a jak se to projevuje?
10. říj 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Petka

to víš,že se můžeš připojit do naší dikuze
budeme rádí :wink:
jo máme diskuzi ještě Maminky z proseka Letňan
je tam hodně maminek z Kobylis a jedna i z černého mostu
tak tam takjy s náma můžeš pokecat
a když tak přijít i s Sárinkou na srazík občas i nějaké děláme :slight_smile:
10. říj 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jadýrka ? No projevuje se to na sonu kyčlí jak se chodí od narození jenže tak do roka by měli dorůst do určité velikosti no a nám ještě nedorostli a ještě ke všemu ty malé co narostli jsou trochu nepravidelné, jako hrbolkaté, jinak jak bych ti to popsala jadýrka jsou vlastně zakončení kosti do kulata které se pohybuje vlastně pak v té druhé kosti( Kloubu) jako když dáš pěst do dlaně a tou pěstí v polouzavřené ruce pohybuješ, stejně jako kloub tak to nám nedorostlo, zatim to nic neni, ale třeba v pěti nebo dřív či později může a nemusí trpět menšíma nebo naopak velkýma bolestma těch kyčelních kloubů, no a právě v těch 3 letech mu budou dělat velký RTG jastli se to týká jen těch kyčelních kloubů nebo ještě nějakých a v nejhoršim všech, je to jako lehká displazie kyčelních kloubů a právě hrozí že druhé mimčo na tom může být i hůř, asi by třeba ani nemuselo chodit nebo naopak se to druhé=mu vyhne, ale to právě budem vědět přibližně kolem 3 roku Patrika.Moc teda té genetice nerozumim, ale nějak se snažim si to dočítat. Tak že jsem taková vyjukaná a doufám, že buď mu ještě do těch třech let trochu narostou, ale nejspíš bude mít omezení ve sportu, což je pro nás hrozné od mala je živej miluje kolo a vůbec všechny pohybové možnosti, no ale nebudu předcházet, zatim se víc bojim toho druhého těhotenství, ale snad nám řeknou jen samé kladné zprávy. Teda koukám že jsem se pěkně rozepsala, trochu se mi ulevilo, pořád si říkám že můžem být rádi že je to takhle jsou děti které jsou na tom o hodně hůře, tak že si nemůžem zase tak stěžovat, ale potrápí to, když se projevuje že mu nic neni.
10. říj 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdem čisti zubáky a spát, já nevim jak ho mám naučit usínat samotného, pořát se bojí, světlo nepomáhá, stačí mu že sedim u postýlky, ale i tak než usne tak tam vysedávám jak tydýt :angry:
10. říj 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba

děkuji za vysvětlení s těma jadýrkama
já si myslela,že to bude něco s těma kyčlema
my je naštěstí měli ok
měli jsme jen široké balení
ale vůbec nevím kolikrát jsme měli jít na kontrolu
byly jsme jen 2x
asi se pro jistotu zeptám na to Dr.až půjdeme v listopadu na očkování proti tý žloutence
to se ti ani nedivím,že se ti do toho druhého nechce
ale neboj snad vše dobře dopadne!!!

chtěla jsem se zeptat:máš mateřskou na 3 nebo 4roky?
já na 3 a stejnak v práci by mě asi nevzali
dělalo se na směny
no uvidíme co bude
12. říj 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba

jaká to tedy máte ten fusak???

no kačka a její spaní
kačka ještě nemá svůj pokojík
spí s náma v ložnici
usíná se mnou v posteli -pomazlíme se a asi po 5min.jí dávám do její postýlky
a spí celou noc
ale až bude mít pokoj sama tak jsem na ní zvědavá
tmy se nebojí,ale uvidíme
budeme předělávat byt
z ložnice bude dětský pokoj tak snad se tam nebude bát :wink:

tak zatím pa dobrou
12. říj 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mateřkou mám tu nej co šla na 4 roky a až do 3 let 7600kč a pak 3600kč
na fusak se musim juknout už si to nepamutuju.
no Patrik teď právě hrozně zlobí pořád leze ven a večer to je ještě na dýl než usne, musim na něj něco vymyslet :angry:
13. říj 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek