• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
čau holky, vco tu děláte? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslím ty ze 4 :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, také už se poohlížím po dárcích.
Mám už zimní fusak, ale při takovém počasi ho začnu používat co nejdříve.Anuška dostane velkou sklápěčku na které se bude moc i vozit.
Koukám i po plavání, že by jsme od ledna začaly chodit.Unás jedno je, ale za 30min. chtějí 370,- přijde mi to dost, ale jsem ochotna to zato dát. Porďte kam chodíte a kde jste spokojené.
Přejem hezké pondělí
27. říj 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terri

tak my taky chodíme plavat
už jsme to tady s holkama řešily
chodíme od září a jen 2lekce jsme neproplakaly
jak se začlo potápět tak to začlo
takže každou lekci máme s pláčem
ale když si hrajeme v teplý vodě a nemluví na ní instrukrot tak je v pohodě
takže se jí voda nezošklivila!!!

Není Anička na plavání moc maličká?
jedna známá mě říkala,že jí doporučili chodit plavat až od 6měsíce
no ale nevím
kámoška chodila s dcerkou do Letňan do nějakých speciálních vaniček
a pak do bazénku
určitě začněte co nejdříve
my začly asi pozdě no uvidíme

Chodíme do hotelu Step ve Vysočanech a jedna lekce tedy 30min.nás stojí cca 230kč
a já myslela,jak je to drahý a koukám,že je to jedno z nejlevnějších :astonished:
určitě si dej do Googlu bazény v Praze a uvidíš kolik ti jich veleze
ale prej v tom hotelu je nejlepší voda
je fakt,že ani jedna nemáme žádné vyrážky a není z nás cítit chlor

tak úspěsné hledání čus
27. říj 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj počasí je hnus, tayk kupujem zdravotní jsou to sice pecky ale hold se to musí přežít,určitě bych nekoupila boty u vietnamců, musim mu koupit bačkory, byli jsme na první kroužku a ty co má na doma to jsou jen pantofle tak si je tam pořát sundaval.
no změnu času jsme ustáli normálně, žádná změna, naštěstí :slight_smile:

Xeni já už jsem tady dlouho a Nara celkem taky, a posledně se tady ukázalo i víc holek.
29. říj 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás zase jednou zdravím!!!
Teda, nás první botičky budou čekat asi někdy v zimě. A kde ty kvalitní a zdravotně nezávadný kupujete?
Terri, my jsme začali plavčit v 6 měsících hned ve velkym bazénu a ze začátku to bylo docela krutý, malej řval, chtěli jsme to vzdát, ale už je to ok a oba si to užíváme. Chodíme do www.kenny.cz, dost drahý, ale super.
29. říj 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nara

my kupujeme botky na poliklinice na proseku
ale mrkni na tyto stránky tam jsou zdravotní botky také:
www.detskeboty.cz
a tam se mrkni na značku Essi
je to český výrobce jsou to fakt kvalitní boty
máme zimní s kožíškem vel.25 a nechala jsem tam 860kč :confounded: ale aspoň vím,že bude mít v pohodě nožky :wink:
29. říj 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy holky to počasí je na prd
naposledy jsme s Kačkou byly na pořádný procházce v pondělí
už je pěkně protivná a mrzutá
a lepší asi ten podzim nebude!!!!
fakt šílený furt bych spala a odpočívala,ale to s Kačkou nejde
zítra máme s holkama sraz v pizzerce na Proseku je tam dětské koutek tak snad si to tam my i děti užijou
škoda,že bydlíte na Praze 4 hned bych vás pozvala :wink: :wink: :wink:
29. říj 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je škoda, ale je to fakt z ruky a v tomhle počasí někam jet dál to je horor,
Ahoj Nara tak jak se máte?
Holky kupujem Patrikovi už velkou postel to je prachů to by se jedem zblázníl, postel 3000kč rošt 1200kč, matrace 2000kč měli jí ve slevě, a ještě polštář, peřinu a povlečení a prostěradlo no hrůza a vánoce na krku a dárky žádný, no tu postel bude mít taky tak trochu pod strom, ale to je jem útěcha pro nás
30. říj 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj moba

tak my se taky rozhodli kačce už konečně koupit velkou postel
snad to do vánoc stihnem a hlavně jestli jí budou mít v Kika na skladě!!!
je to borovice masiv
je skoro za 5000kč do toho matraci
je tam šuplík a do toho se dá koupit taky matrace a na tom možná budu spát já až bude mimino
no uvidíme
peřinu polštář máme zatím s tý malý postýlky to stačí
jakou velikost peřiny a polštáře budete kupovat a kde?

dneska jsme vyběhly na procházku a dostaly jsme 2x plaváka
to počasí je hnus
pořád bych spala
aspoň,že ta kačka usla a mám cca 3h volno :wink:
30. říj 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Lenerka, díky za tip na botičky, ale asi bych měla strach to objednávat, chtěla bych je koupit spíš přímo v obchodě. Ale myslím, že na Budějovický v DBK nějakej obchod je, tak tam vyrazim se poinformovat a okouknout ty značky :wink:.

Moba, a kde spinkal do teď Patrik, to byl ještě v postýlce? Jojo, ty postele jsou fakt pálky, ale člověk si zase řiká, aby jim to vydrželo aspoň do osmnácti :grinning: , když už se to kupuje.

My budeme zařizovat dětský pokojíček. Malej s námi spí v ložnici a hraje si v obýváku. Ale celý léto jsme dělali další místnost (štuk, palubky na stropě, podlahu, spací nebo spíš odkládací patro) a chtěli jsme do tý nový místnosti přestěhovat ložnici, protože pokoj ve který jí máme je děsně malinkej, ale nakonec jsme se rozhodli asi před dvěma dny :grinning: , že do novýho pokoje odstěhujeme obývák a malej bude mít ze současnýho obýváku pokojíček. Jsme pořád řešili, aby nebyl v průchozí místnosti, ale je fakt, že mu to určitě dřív než v deseti vadit nebude a budeme ho mít pěkně vedle ložnice a bude to praktičtější i pro druhý mimčo a taky na něj krásně uvidím z kuchyně a obývák bude na začátku bytu a nebudu tam muset snad pořád uklízet. Taky by asi byla blbost, abychom měli případně jednu místnost volnou, byť prťavou. No tak jsem zvědavá, snad to do vánoc zmákneme. Teda jsem to popsala, že jsem snad radši měla namalovat plánek:slight_smile:)))))

Už bych se klidně snažila o mimi aktivněji, jenže jak pořád kojím, tak mi nějak nechce dorazit menstruace...
30. říj 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Naro

tak to já kojila do 16měs.a dostala jsem to hned po 4měsících
a te´d to mám na den přesně :slight_smile:
a úplně 100%si poznám ovulaci je mě děsně blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak se zase hlásím po delší době...jsme v pohodě, konečně jsem hodila i nějaké foto a založila album, to víte, 2 děti už je trochu víc jak jedno a tak do toho vařím, uklízím, i když to zvládám a mám čas večer, tak jsem ráda , že hodím nožky na sedačku a relaxuji u seriálů.
Lenerka: co to mimi, dojde na to snažení????
Já si nechala dát te%d před 10 dny tělísko, tak doufám, že se osvědčí
31. říj 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka my kupovali postel z dobrého spaní za skoro 30.000,-, tak to je pohoda 5000,-, ale je 210/200, takže super pohoda, ale te´d jí obývaám s lukáškem sama :grinning:
31. říj 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka já tzase nečetla pro dítě jasně, tak ta nás stála 10.000,- kupivali jsme formuli :grinning: .. v nábytku eno, ale je fakt prima, jen větší do paneláku asi
31. říj 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Petule,
já jsem si říkala, když jsi tu tak dlouho nebyla, že nás asi nechceš strašit :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to je moc dobře, že je všechno v pohodě. A oba kluci jsou fakt kouzelný!!!
31. říj 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík, no já to nezvládala,te´d už zvládáím, dnes je uspáno, manža v hospodě a já tady serfuju, jaK JE?
31. říj 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky

tak já peču kuře na zítřek
jedeme brzy ráno na chatu
ještě zabalit a razíme
kačka usla až po 21h tak jsem zvědavá od kolika bude strašit
dneska od 5 30 byla u nás v posteli a po 6už na mě křičela maminko nespinkej vstávej hračky
to je malej tyran
já tak ráda spím :grinning:
31. říj 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťule ještě jsme na mimču pracovat nezačali
ještě asi pojedeme v březnu na lyžovačku do Alp a pak možná do toho půjdem
stále se mě do toho nějak nechce!!!

můžu se zeptat jak velký byt máte?
31. říj 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
velký barák...dole kuchyń, chotba, obývák,pracovna,wc/sprcha, ještě místnost na bordel pod schodama, nahoře, šatna, 4 pokoje, velká koupelna, záchod a místnost na praní, dez.prostředky...apod proč?

kam do alp???
1. lis 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naro díky za typ na plavčo.
Malá mi teď usla tak mám chvilku volna pak vyrážím e na návštěvu v babičce.
Mám domluveno, že jí vezme do kočárku a já si pujdu lehnout. Zní to krásně, tak snad to klapne.
My bohužl máme jen 2 pokoje nevím jak to budem řešit do budoucna. kdo má dětský pokoj tak tomu závidím.
Přeji Vám hezký víkend.
1. lis 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petule, tak to máš co uklízet :grinning: Věřím, že musí být dva prckové záhul, když někde řeknu, že chceme druhý dítě hned jak to bude možné, tak si všichni klepou na čelo, ale říkám si, že když to zvládli jiní, zvládneme (zvládnu) to taky :wink: :wink: :wink:

Lenerka, my jsme na letošní únor plánovali delší cestu do USA, no a narodil se v František. Tak jsme to odsunuli až mu budou alespoň tři, aby mohl s námi a něco z toho měl, tak uvidíme, jak to dopadne. Ale já bych kvůli dovče nebo jinému výletu tvorbu miminka asi neodkládala. Tak třeba pojedeme, až bude šest:slight_smile:))

Terri, ty se máš! Já chci taky někdy spát. Ten náš koblížek se budí snad každý dvě hodiny, to nedělal, ani když byl miminko, asi zuby, ach jo.
1. lis 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nara. to přejde neboj, to spaní jsme mě,i taky, je to období...u nás trvalo 6 měsíců...ale neboj přejde to...
uklízet mám co, ale hlavně jedno dítě není žádné dítě, to už dobřže vím...i když lukášek je strašně hodnej a skoro vůbec nebrečí a krásně spinká..ale už to musíš vše organizovat, každé dítě chce něco jiného a podobně..ale po měsíci jsem naprosto sžitá :slight_smile:
1. lis 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petule, ono člověku nic jinýho nakonec nezbyde, než to prostě zorganizovat a zvládnout, a taky je fajn, že máš mamku blízko. Já mám rodiče daleko a odmítli jsme veškerou pomoc (což teda byla trochu blbost), po druhý už neodmítnu, a měla jsem toho docela dost i s jednim. Říkám si, že zase u druhýho už nebudu tak nejistá s koupáním, oblíkáním a vůbec vším. A pak to samozřejmě bude všechno úplně jinak :wink:
2. lis 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

tak kačka je spáč od malička
asi je to tím,že když jsem byla těhotná docela jsem dlouho vyspávala
večer se mě nechtělo spát tak jsem ponocovala
a je fakt,že to Kačka měla také
teď chodí spát po 20h spí celou noc a budí se okolo 6-7h což je pohoda
a přes den po obědě si chrupne i 3hodiny
je s ní pohodička

veřím Peťuli,že jedno dítě žádné dítě
a proto také mám obavy mít to další
s kačkou je pohoda a s tím druhým to bude pořádný záhul
manžel nemá rodiče na moje se nedá spolehnout a prababička už je starší ach jo
ale zas jak píše Nara zvládli to jiná tak pro né my že :wink: :wink: :wink: no uvidíme třeba se do toho už pustíme v lednu
2. lis 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky My sme z Prahy 8 ( v Holesovickach)a hladame kamaradku na prochazky Mne je 24 a malej bude 8 mes.
2. lis 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťule já jsem chtěla vědět,jak velký byt máte,protože pořád řešíme naše bydlení
bydlíme ve 2KK
už nám to přijde malý
budeme z ložnice dělat dětský pokojík ať má Kačka svoje místečko
řešíme byt nebo baráček
ale asi zvítězí byt 4KK v Praze
2. lis 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lenerka budem kupovat normálně velké jako máme mi, 80 na 200 mám dojem určitě protialerg. kuličkovej polštář a peřinu chci tu ze dvou dílu jak je podle ročního ob.
Nara no ještě spinká v postýlce, ale už je pomalu od kraje do kraje :slight_smile:
4. lis 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Petule nás po hooodně dlouhé době našla, a jak se vede?
Holky tayk máme 2kk a je to prostě malé tayk to musíme nějak vyřešit.
Chtělo by to vyhrát nějakej balík. :slight_smile:
Teda dnes je tam pěkně hnusně, ráno jsme šli na Budějárnu na oční má už dlouho ječné zrno tak máme ještě na týden kapky a když se to nazahojí tak nás čeká vyříznutí nebo nějakej takovej zákrok no tak se budu modlit :frowning2:
4. lis 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
moba, nebyli jste u dr. Brožové, taková starší babča na poliklinice. My jsme k ní chodili s neprůchodnými slznými kanálky. Ze začátku jsme z ní byla nadšená, ale pak už jsem měla dost její konzervativní léčby, která trvalá asi 3 nebo 4 měsíce a bylo to čím dál horší, tak jsme vyrazili do nemocnice a od dalšího dne jsme měli pokoj. Byla to teda drasťárna, doporučovali mi, abych během toho zákroku šla ven, ale zůstala jsem, teda sedla jsem si, protože měli strach, abych jim tam něco nerozbila, kdyby to se mnou praštilo a taky nechtěli, abych byla moc blízko, abych jim malýho náhodou nevyrvala z ruky :wink: Ale pak jsem byla moc ráda, že jsme tam šli, protože to opravdu pomohlo.
Tak to Páťa vydržel v postýlce fakt dlouho, náš František na ní má averzi :grinning:, říkalal jsem si že hned jak to bude možné, tak bude spát na válendě, pod kterou dostane matraci a peřiny :grinning:. Jsme si ho pěkně rozmazlili, chrní v naší velký posteli přes den a nejradši by se tam nastěhoval i v noci.
Lenerka, když máte chalupu, tak je to pohoda. Barák je fajn v létě, ale v zimě je to docela starost. Starat se o dva baráky je pak docela záhul. Tu volbu bytu docela schvaluju. Já se děsím okamžiku, až jednou budeme chalupu manžovo rodičů. Já tam jezdím dost nerada a nevím, jak se o to všechno jednou budeme starat :frowning2:
4. lis 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to počasí je fakt na prd!
mlha aspoň,že je teplo
dneska jsme byly skoro 2h venku byly jsme mokrý jako myši
a stejnak mě v kočáru neusla
takže dneska nemáme naspáno přes den ani minutu
jsem zvědavá jaká bude noc!!!!
4. lis 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek