• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
Ahoj Lenerka tak jaká byla noc?Patrik už taky někdy nechce spát, tak ho nechám, večer padne jak vlastenec
Nara ne chodíme k dr.Králová myslim, ale přijde mi blbá, jo a asi budu měnit i pediatra je to snim horor, zlatá dr. Sladká,
Holky musím jít žehlit nara snad se tayk někdy sejdem na prochajdu bydlíme kousek a ještě jsme se nesešli.
Tak letim zatim pa
5. lis 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Moba

no noc byla suprová nevzbudila se
takže klíďo už nemusí chodit přes den
dneska zase nechtěla,ale já to dostala bylo mě blbě tak jsem byla ráda,že si na 2h šla lehnout
dneska bylo krásně co?
byly jsme na očkování 2dávce na tu žloutenku ta vřískala,jako kdyby jí šlo o život!
byly jsme celé dopoledne venku,byla fakt pěkně nastrojená k paní Dr.všichni na ní koukali a co Kačka neudělala při cestě domů
zakopla vyválela se mě v louži a ještě se počůrala
už zkoušíme i venku bez pleny
no zatím nám dlouhé trasy nejdou,ale chce to zkoušet a zkoušet
a co vy a dudlík?
5. lis 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
já jdu dnes na první hexa vakcínu s lukáškem, je opravdu zlatej, vůbec nebrečí a spí celou noc :slight_smile: budí se k ránu a pak zase tak do 9-10h spinká dál, ale tomík vstává okolo 7h
jinak tom se mi předvčrem začal počůrávat :fearful: , snad to je jen nastydnutím...jo lenerka já začala pleny nedávat přes den teprve před 3 měsíci...ghála jsem se hlavně v autě...ale vše na jedničku zmáknul a říká si, tak už jen ta noc.Teď všichni chrchláme :slight_smile: , ale je to lepší..
já lukášovi dudlík určitě nechám max do 2 let, víc fakt né..je to mor...
jinak co se týče spánku tak opravdu jám smůlu :fearful:
holky za chvilku mám brumlu tak nakoupím nějaké hadříky, jinak vánoce mám skoro hotové, chybí jen tašky s jídlem, ale to nechám na prosinec(to hlavně pro gurmány a babičky), takže zítra večer jak tom vypadne do hospody budu už balit
6. lis 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my tady dneska docela žijeme požárem. Před chvíli jsme se vrátili z Libuše z plavání a pořádně jsme se načuchali kouře, od rána mě z toho bolí šiška.
Moba, vy taky chodíte na Budějárnu k pediatrovi? A ke komu? My ke Zmeškalový, ze začátku jsem z ní byla nadšená, ale teď na nás má pořád málo času a je děsně taková navrčená, protože nestíhají.
Teda, taky už bych měla pohnout s dárkama na vánoce, něco už máme, ale zdaleka ne vše. Ach jo, já tak nesnáším nakupování.
6. lis 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já taky nesnáším nakuování, vyřešila jsem to přes internet,1 den jsem jela na chodov a nakoupila hadry a zbytek dokopuju když kupuju potraviny v intersparu, hracky,kosmetiku...apod..
6. lis 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Nara obdivuju tě že jste jeli na to plavčo, tady na Pankráci je taky pěknej smrad tak že budem raději doma, ne na Budějárnu chodíme jen na to oční pediatra mám tady kousek u baráku, ale budu od něj odcházet, co odešla naše paní doktorka tak je to hrozný, blbej přístup takovej neosobní pořád je v knížkách, CRP taky nepoužívá a výtěry sedimku taky nedělá to už musí být, je prostě divnej.
Lenerka dudulína ještě má, ale už mu kousek ukousnul dudlíkovej brouček proto že nechtěl jít spát tak že pak ukousne další a bude, už po tom prvním ukousnutí ho nechtěl usnul bez něj , ale ráno ho měl v puse, myslim že je to dobrá finta :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba. přesně mi tohle někdo nedávno vprávěl jak dudlík u nich zkončil...taky ukousnul ten dudan a víc ho pak nechtěl :slight_smile: , tak třeba je to dobrý srtart...já mám naštěstí všechny doktory dobré, ale všude dojíždím...k pediatrovi na košík a na gyndu...nechala jsem si dát to tělisko...oční mám vedle a kožní v horních :slight_smile: ...jinak zatím nic nepotřebuji :slight_smile: ..jo a kyčle taky v horních,a le příští týden jdu na poslední, tak mi to zkončí
6. lis 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud napadne v prosinci sníh pojedeme ještě na hory, našla jsem super bydlení a super je to pro děti, jen pro zajímavost www.lesana.cz, není to nejlevnější, ale na špindl a kvalitu :slight_smile: ..jinak pojedeme v lednu, pak ještě v březnu to je zaručené a pak už letní dovči hurá :grinning:
6. lis 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba, já kdybych věděla, že je zákaz vycházení a že je ten smrad z Libuše, tak bychom nikam nejeli. mysleli jsme, že je to odněkud z Kačerova, co se vlastně pořádně děje, jsme zjistili až když jsme se vrátili :frowning2:

petule.h kde bereš tu energii? :grinning: , pro mě je teď noční můra jet jenom k našim na víkend
6. lis 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pohoda, k našim jezdím 2x do týdne :slight_smile:
6. lis 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme taky dneska měli naplánovanou akci metrem autobusem za ségrou na Chodov
hned ráno mě volala ustraená babička ať nikam nejedeme,ale nakonec jsme vyrazily
no na Chodově byl smrad už malej
a odpoledne to už bylo lepší
udělali jsme si pěknou procházku po Hostivaři
6. lis 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka no vidíš, včera jsem v hostíku zrovna byla :slight_smile:
7. lis 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nara no je pravda že já to zjistila taky až kolem poledne, ráno když jsem větrala tak byl smrad, ale myslela jsem že někdo něco pálí, tak hlavně že jste to v pohodě přežili a co hlava už to přešlo?Diskuse na praze4 nějak hapruje viď? Psala jsem si s Barčou.
Petule je podle mě nějakéj extrémě živej člověk já bych už padala na pusu čekám že ještě napíše že bude péct 10 druhů cukroví a mě odvezou tiše závidím tolik elánu
Petule kde ho prodávaj???? :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak Petr jel Patrikivi pro tu velkou postel včera volali že už jí tam máme tak jsem zvědavá jaká bude noc.
7. lis 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba, pekla bych klidně, ale u nás to nikdo nejí, takže to dostau od rodičů, nebo to koupím..dnes jsem vařila polévku jídlo i baNÍNOVOU roládu...nejem nijak moc akční, jen se nudím :slight_smile: , taky jsem dnes vytřela, utřela prach,poklidila, vytřídila velikosti 50-62 a pohoda...mám asi hodné dítka :unamused: , ještě jsem byla nakoupit...nevím, připadá mi to v pohodě :sweat_smile:
7. lis 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi si tě někdy půjčíme domů :slight_smile:
9. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba, já myslím, že jsi se při čtení tý diskuse na čtyřce musela i trochu pobavit ne? :grinning: Barča říkala, že jste psaly :wink: . Vyrazíte s námi ve středu na Budějovickou?? Bylo by to fajn.

My jsme byli o víkendu u našich na zabiječce a už jsme zase doma.

No jo Petule, ale já mám rodiče 100 km daleko a musím vždycky sbalit sakumprásk úplně všechno, a pro malýho je tam všechno děsně nepraktický, téměř všude dlaždice, koupelna na druhym konci baráku, z kuchyně nevidím do žádnýho pokoje, kde je koberec a starej celkem dost chladnej barák. V létě je to fajn, ale v zimě teda nic moc. A to balení mě fakt neba a to už si s manželem bereme jenom spodní prádlo, jinak je všechno pro malýho. Nic tam nemá, protože by za ten měsíc z toho stejně vyrostl :slight_smile: Já si vždycky dělám srandu, že si ty spoďáry můžeme otočit naruby a nemusíme si brát vůbec nic :grinning:

No jsem na pečení zvědavá, manža nechce, abych pekla, ale já stejně nikdy neodolám dělám třeba pět šest druhů jenom z půl dávek, protože on to taky moc nemusí, ale aspoň jsem to vždycky brala, když jsme někam šli nebo někdo k nám. Ale letos fakt nevím...
9. lis 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba: tak jo :grinning: , aby tě pak Petr nechtěl vyměnit :grinning: :grinning:
nara: na zabíjačku bych jela hned :slight_smile: mňam...no my taky máme je plovoučku a dlaždice, koberec má tom sice v dětském pokoji, ale tam si nehraje, jamile bude lukášovi něco kolem roku musíme udělat 2 pokoje a tam koberce dáme nové...jinak my teda máme topení v podlaze, takže tak studená zem zase není a topím si v krbíku...
10. lis 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.U 1,5 roku se sanzime o mimi a nedari se nam...najde se tu nejaka holcina ktera ma stejny problem a chybi ji nekdo na popovidani u kaficka v Praze??Budu se tesit Petra :slight_smile:
10. lis 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Petrala, my už se o mimčo snažíme 14m. Jestli budeš chtít zajít na kafčo, pošli IP. Nevím jestli by se mi tohle témátko podařilo příště najít :wink:
10. lis 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, na tomáška jsem čekala přes rok...bylo k zoufání, pamatuju si jak jsem dělala všechno možné...pak jsem šla k doktorovi a říkala mu o tom, on mi na to řekl, že za měsíc tedy objednáme teda manžela na vyšetření, zda je vše v pohodě, pač já jsem byla...a řekl ještě, hlavně sex tak po 3 dnech a více, no a tak to tak bylo, ze mě spadl kámen ze srdce, že se to prostě už nějak vyřeší no a za měsíc jsem tam šla těhotná :grinning: ..
jsem přesvědčená, že je to opravdu stresama,častým sexem...no znám to...takže ač to sem nepatří do tématu , moc držím palečky aby to vyšlo
11. lis 2008 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já otěhotněla v okamžiku, kdy jsem se rozhodla, že začnu znova brát antikoncepci a přestala jsem myslet na to, že musím být za každou cenu těhotná! Fakt to je asi psychikou.
11. lis 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Nara jo pobavila a to dost, přijde mi to ujetý a o ničem, ale každý je nějaký jos Baru jsme si psali, jen je škoda že se ještě neznáme osobně, na diskuzi si člověk podle mě sedne nebo nesedne i jen podle psaní.
Vlastně znám osobně jen Moniku, Báru - babaru, a tý jo vypadlo kdo tam ještě byl na tý Betynce.
No zítra ráda bych , ale pořád to zvažuju, ještě nejsme uplně fit, rýmujem tak uvim ráno.
11. lis 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já otěhotnala buď při svatební noci nebo hned po, ale nějak jsme to nechali koňovi a pohoda, je to určitě o psychice.
Nara zabijačka no to ti jen závidim, sice nemusim upně vše, ale jitrnice a jelita miluju prej ani nee, tláču můžu taky, tak hlavně že jste si to užili.
Petule myslim že by neměnil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ten čas letí, půlka lisopadu no fuj.
Nevim jestli jsem už psala postel je dobrá, jen první noc se budil, ale už pohoda
11. lis 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde je Lenerka,?????
11. lis 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj prepacne ze vam tu skacem do debaty ale prosim vas K akemu dni sa vyplaca rodicovsky prispevok?Je to nejako odlisne aj od casti Prahy?Ja som z Prahy8 Dik
11. lis 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hledám kamarádku na procházky s kočárkama, mimi budu mít každou chvilkou, jsem z Mnichovic, Praha východ. Jsem hodně často v Praze.
11. lis 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Moba
už jsem tu :slight_smile:
11. lis 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sorry že vám sem lezu, vypadáte jako zaběhlá parta :wink: ale Hledám kamarádku v Praze :grinning: nebo hlavně tedy někoho kdo bydlí poblíž na nějaký prochajdy, pokec atd. Bydlím v Praze 9 - Kyjích na Jahodnici - menší sídliště, kolem rodiná zástavba a teď se tam staví nový velký bytový komplex tak třeba některá.... :wink: případně maminku z Hostavic nebo Dolních Počernic. Nepročetla jsem celou vaši diskuzi -odkud jste která -tak pokud jste tu některá z našeho koutu Prahy a máte zájem o kámošku :wink: nejen na koníkovi tak budu ráda. :dizzy_face:
11. lis 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Ankili

no my jsme až z Prahy 9 Proseka
a většinou jsou tu holky z Prahy 4
no snad budeš mít štěstí
12. lis 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek