• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
ahoj holky

tak Kačka už má zase rýmu
a ještě nepochopila smrkání,takže jí všechno zůstává v nose a v noci špatně spí
už máme vyzkoušenou tu odsávačku na lux tak jí jdu koupit
sice bude mít hrůzu z luxu,ale co s ní mám dělat?nemáte nějaká nějaký trik jak dítě naučit smrkat děkuji moc
12. lis 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lenerka! díky za přivítání, no třeba se někdo ozve :wink: až se rozběhne stěhování do těch novostaveb tak tu snad bude víc opuštěných mamin :wink: ale hodně často tu potkávám samotný maminky s kočárkem takže tu jsou :confused: jen se s někým seznámit není tak lehký když ti naši prďolkové se ještě neplácají na pískovišti a většinou venku chrápou - dokud se kočárek pohybuje :grinning:
12. lis 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ankili, já tady někde Prahu - Kyje zahlídla... jj, byla to petka152 a Kyje-Hutě:slight_smile: ale nevím, jestli je to někde poblíž... když tak jukni na stranu 10 a písni ji do IP:slight_smile:
12. lis 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ankili

neboj my to taky měli to samé
bydlíme v nových bytech
taky jsme se tu moc neznaly
až konečně letos co malá začla běhat a lítat po hřištích tak se s maminkama seznamujeme
taky nemám odvahu oslovit samotnou mamču s kočárem ,aby mě třeba neposlala někam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
tak držím palečky
ale můžeš si s náma aspoň psát co?
12. lis 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a ankili,
lenerka, my používáme odsávačku na vysavač prakticky od narození a žádný děsy z luxu nemá. To bude dobrý, a hlavně nos bude vyčištěnej. Já mam naopak problém, že když vytáhnu vysavač, tak začne výskat radostí a celý luxování je na něm pověšenej:slight_smile:))
Moba, tak my dneska do Človíčkova nedorazili:(
Od včerejška má malej horečku, krizovka byla ráno, teď už to zase celkem jde, u oběda se už i chechtal. Kolik toho dneska naspal během dne, to nemáme jindy za týden:slight_smile:
12. lis 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík :dizzy_face:
12. lis 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Naro

no jo když je malej zvyklej od malička tak to je něco jiného
Kačka byla poprvé nemocná až po roce a do té doby neměla ani rýmu
no pak jsem přestala kojit a začlo to
antibiotika už měla 2x chudák
a rýmu má teď docela často jak jsme mezi dětma tak vždycky něco chytne!

kokám,že vy se scházíte v Človíčkově?
my tam máme z holkama z proseka Letňan taky vyrazit tak,že by jsme se konečně poznali?!
Kam jezdíte na tu Budějovickou?
12. lis 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No lenerka já už se bála že jsi na nás zapoměla? :slight_smile:
No na Budějovickou ještě jsme tam nebyli a to to máme kousek :frowning2:
Nra taky jsme nešli Patrik i já máme ještě dost rýmu ale hlavně byl od 4 do půl sedmá vzhura tak že jsme si ráno přispali a to jsem se těšila a zase nic už mě to štve.Hlavně byl od rána protivnej a nevyspalej tak že jsem to po chvilce snahy vzdala.
Ankili vítej myslim že tady zrovna nikdo od vás neni, ale co neni může být :slight_smile: můžeš alspoň pokecat.
No Patrik si odsává sám a já to pak jen doladim dřív řval jak blázen a teď je to pohoda, luxu se nikdy nebál kvuli tomu neboj Kačka je šikulka to zvládnete lepší vysávat i když bude plakat než aby se jí to vrazilo do uší, můžeš jí stříkat mořskou vodu je to přírodní a uvolňuje nosík třeba Olynth mořská voda vlastně mi jí používáma pořát i jako prevenci.
12. lis 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě už práve ucho píchá
a to smrkám!!!
asi je to z toho plavča jak chodím z mokrou hlavou a včera docela foukalo ach jo
no tak by jsme se někdy na ten Človíčkov měly dohodnout co? :slight_smile:
12. lis 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by bylo super, až budem všichni fit, mohla by se přidat i Petule. Co ty na to Petule????
Tak dej vědět jak vám je držíme palce a snad až to půjde tak můžem vyrazit pa
12. lis 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky: já tu jeden den nejsem a vy se zrovna rozjedete... jasně jsem pro... :wink: , teď jsem taky 14 dní byla s tomem doma, chrchlal jak blázen, rýma veliká a nešlo se toho zbnavit, už je to celkem dobrý, čekám, že přes víkend budeme úplně fit...
taky odsávám odmala oba, lukáše teda už asi od 14 dní., pač jak je nemocnej jeden, je i druhej...olynth používám taky...
tom mě dnes strašně točí je ukňouranej, no na zabití...
jinak chci vás naštvat, mám už 20 dárků zabalenejch, tak 15 mě ještě čeká dobalit a zbytky mám objednané, takže budu mít nakoupeno...jsem, fakt ráda...
jdu přizabít toma, zatím pa všem
12. lis 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak už to asi nedobalím, my to máme fakt velké v rodině...celkem máme 2 babičk, 2 dědy, 2 strejdy,2 tety, sestřenici a bratrance,4 prababičky, pak mám manžu a 2 děti...je to hrozné...mám 500-800,- na člověka..kromě mých dětí a manži a je toho požehnaně fakt, zvlášť právě balit ty drobnosti
12. lis 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy Peťule

ty jsi fakt akční žena
jak to všechno zvládáš?
fakt tě obdivuju
no a že už máš zabaleno to už mě ani neudivuje :grinning:
a co cukroví ,kdy se do toho pustíš?
nemáš už náhodou nazdobený domeček na vánoce? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK U NÁS JE NAKOUPENO ZATIM JEN PRO pATRIKA a pro děti od ségry, nejsou nápady hrůza
12. lis 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás by byly třeba nápady,ale nejsou prachy!!!
budeme si kupovat ten větší byt,teď už je to na 100%
takže rujnujeme všechny účty a ještě si bereme hypotéku
chctěli jsme jed do Rakouska lyžovat před vánocema a to taky asi padne ach jo
tak snad příště no
13. lis 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka: my taky pojedeme letos jen české hory www.lesana.cz v lednu a pak ještě v březnu do č.dolu, taky počkám...v březnu snad se už vystřídáme, pač v lednu je to jen rodiné na boby, bazén a tak...
jinak stromeček fakt né, kupijeme jen v lkvětináči na stůl, tom by ho zvrhnul a mám jen ozdoby se slámy...fakt jinak to u nás nejde..teď jsem se vrátila z nákupu, tom mě děsně točí, jdu si dát pivo a pak se pouštím do halušek :wink:
13. lis 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vidíte, já si připadám jak nic nezvládám, ale dnes to na mě nějak padlo, mám nějakou podzimní depku, nejraději bych zalezla do peřin a spala a koukala na telku, bohužel to nejde, takže se musím přemoct,do halušek se mi nechce, ale je to jednoduché tak to zmáknu a musím ještě upéct a udělám polévku, pak mám na 2 dny pokoj s vařením...
13. lis 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak malej má od včerejška teplotu. Ach jo. Manžel na služební cestě, tchánovci na dovolený, tak jsem dneska povolala tetu na hlídání, abych aspoň nakoupila a netáhlo ho v tom stavu s sebou.

Petule já jsem taky takhle nakupovala dárky než jsme měli malýho s předstihem, ale teď to nějak nejde :grinning: . První dárek třeba v srpnu a hned jsem ho zabalila. No a v prosinci jsem nevěděla, co v tom je a pro koho a musela jsem rozbalovat :grinning: :grinning: .

Holky, ten Človíčkov asi bývá pořádně narvanej. Ale pro srazík jsem určitě!

Lenerka, já myslím, že byt k vánocům bude docela dobrej dárek, ne :wink:
13. lis 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, zrovna jsem chtěla napsat, že se chystáme o víkendu v sobotu s manžou do Backilandu...je to tam prima pro děti, sice až na zličíně, ale dobrý...v neděli máme oslavu narozek v restauraci...takže to je tak na 3h...
nara: já právě vše kupovala až na poslední chvíli a naopak co mám děti se snažím využít každé chvilky abych to nakoupila, ale většina je přes net, avon a jeden den máma hhlídala toma a já šla z lukáškem a kámoškou dopo na chodov a nakoupila to, zbytek fakt co vidím v europarku...já bych se pak před vánocemi honila a byla nervózní, už tak budu nakupovat na salát, maso a klobásy v prosinci na začátku a dám to zmrazit,pač pak to nejde vůbec vystát ty fronty...já chciv míít klid a né stresy, tak jsem si dala úkol do konce listopadu. Jen manžela jsem pověřila aby koupil ještě jeho rodičům každému knihu, to jsem zvědavá, už vidím, jak ho do toho honím...a nakonec to udělám sama...dali jsme jim poukázku do ambiente, talk ještě něco malého přikoupit...zatopila jsem si v krbu , je mi nějaká zima a pivo zabírá, je mi lépe :grinning:
13. lis 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerkka a kam se stěhujete?
13. lis 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo nara vyfgotím ti naší kuchyň , máme jí stejnou, leč já teda trochu větší, ale stejnou :grinning:
13. lis 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nara ty máš snad stejné i dlaždičky :slight_smile:
13. lis 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerka nezoufej myslim že větší byl je nad všechny dárky, teda hlavně vaše ostatní rodina asi to tak brát nebude, ale je to určitě lepší já bych to brala hned
Petule no je pravda že pak jsou obchoďáky nacpaný, už teď v sobotu jsme jeli do Bambule na Chodov a tak narváno no hrůza, zítra nám tady otevírají ty Arkády to bude masakr mají mít velké zaváděcí slevy tak to bude nával :slight_smile:
Nara jak je Františkovi?
13. lis 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně velký byt to bude největší dárek
no nějaký dárečky pro dětičky mám
pro dospělý nic už si nedáváme
takže snad pod stromkem něco bude

a co máte umělý nebo živý?
13. lis 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťule

stěhujeme se do Prahy Čakovic
je to kousek od Proseka a Letňan takže to zas taková změna nebude
trošku to tam znám z procházek :wink: ale teprve se nám to staví
dostavba snad v létě tak uvidíme
13. lis 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Naro

a vy už jste v tom Človíčkově byli?
Kámoška z Kobylis tam jezdí hned po ráno a tam moc nával prý není až prý tak po obědě
no tak až sevšichni uzdravíme tak vyrazíme co?
a jak je Fanoušovi?
Kačka už je docela dobrá,ale u odsávání řve jako pošuk
13. lis 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka, v tomto věku bych nikdy tomovi nudle nevysála :wink:
14. lis 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde zase jste????? holky, já taddy pak nebudu a vy napíšete romány co???odpo čekám švagrovou a kamarádku, takže tu bude 6 děti, ale na náš byt pohoda :slight_smile:
14. lis 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lenerka mi máme živej stromek, je to lepší, sice je to drahé ale je to klisika, no jasně až budem v poho tak se dohodnem, dnes odpol se jdu mrknou na ty Arkády tak snad koupim nějaké dárky
14. lis 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo psali mi holky s thomayerky, že to tam je nával šílenství :slight_smile: , jinak my taky živej, ale v květináči, jinak by letěl :grinning:
14. lis 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek