• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
moba...fotky krásné, je to celej tatínek...nechci ho vychvalovat, ale kluka máte kočičáka :grinning:
14. lis 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem tu
po 3denní pauze
konečně už jsme se zbavily rýmy,ale předali jsme jí na kačky bratránka chudák :frowning2:
pak ještě stihla nakazit sestřenku
no asi odsávačku uklízet nebudeme,protože mám takový tušení,že jí zase brzy dostanem
dneska jsme byly v Kika dětským koutku v Letňanech a tam snad každý dítě bylo nastydlý
to je tím blbým počasím
16. lis 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tesku to bylo šílený
lidi braly prachy či co
bylo všude strašně narváno
jsem docela ráda,že nějaký dárky mám a nemusím lítat po obchodech
už všude na mě dýchá kouzlo vánoc :slight_smile:
jak to vidíte vy?
16. lis 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj no jo všude je hafo lidí, v pátek jsem byla na otvíračce Arkád tady u nás , ale zas tak nadšená nejsem, chodov prostě vede.
Dárky to mi ani nemluv Patrika sice už máme ségry děti taky ale jinak nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Tak že nás to lítání po přepúlněných krámech teprve čeká
Rýmu už taky nenáme, ale každý kolem je nastydlej ten podzim je hroznej.
Koukáj dát taky nějaké fotečky já už jsem se k tomu taky dokopala :slight_smile:
16. lis 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

ještě nespíš?
no já a fotky neblázni
já jsme ráda,že si umím zapnout Pc přečíst maily a dostat se sem
a dát sem fotky?no s tím mě bude muset pomoct manžel nebo kámoška
jo jo na vaše fotky jsem koukla
Páťa je kouzelnej :wink:
ani nevím,že se někde něco novýho otvíralo
ani jsem ještě nebyla v tom vašem Chodově počkej vlastně jo 1x když jsem ještě neměla Kačku
já spíš jezdím k nám do Letňan nebo na Čerňák
16. lis 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, ta rýma je pořád, nás to přejde a najednou za 2 dnny zase tečou...včera jsme byli v restauraci v čestlicích s dětským koutkem, bylo tam asi 10 dětí a žádné nebylo 100% v pohodě..
no a proro jsem ráda, že dárky už mám, protože teď je to všude o hubu :slight_smile: ...no já zítra musím nakoupit potraviny, ale dopo je to zatím v pohodě, nevím co mám vařit...musím nějakou inspiraci pochytit, jdu listovat v kuchařce
17. lis 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Hledáme taky nějakou kamarádku z Prahy teď jsme se přestěhovali na Prahu 4 naBudějovickou a nikoho tu neznám.A ta moje malá dračice by měla u sebe ráda nějaké kamarády :dizzy_face: A já nějakou suprovou maminku na pokec už mi z toho trochu hrabe,jak jsem pořád jen s malou. :slight_smile:
17. lis 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamino

vítáme tě tu :wink:
no určitě tu někoho potkáš
my jsme bohužel až z Prahy 9 Proseka
17. lis 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se těšim,až se víc zapojím do dikuze :wink:
17. lis 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj brzy se do toho dostaneš :wink:
a co Sárinka?
máme skoro stějně staré děti
17. lis 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky jsem koukala.Sára je dračice :slight_smile: Právě jsme se dostali do stavu vzdoru je to samé ne,ne.Snažíme se na nočníček,když jsme doma tak plenku nenosí,jen na spinkání na to si ještě netroufám :grinning: A co Kačenka?
18. lis 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj...potrebovala bych od vas poradit.Jsem z Proseka...a hledam nejakyho dobryho gynekologa, kde pak nebude problem dostat se i s kocarkem.... :frowning2:
18. lis 2008 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak už jsme jakžtakž zdraví, akorát už máme "jenom" rýmu.
Petule, ńo jo tak kuchyň je skoro stejná, máme jí teda ještě trochu větší na dalších dvou stěnách, ale tak velkou jako vy ne :grinning: Navrhovala jsem si jí sama a pak mi jí truhlář vyrobil.

Mamina 5 my jsme z Kačerova!!!

My jsme měli zase pracovní víkend, ach jo.

Jo a malej se začal stavět, takže jenom hlídam....

Moba, malej je kouzelenj!
18. lis 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jaký byl prodloužený víkend?
U Nary pracovní u nás tak napůl, tak že se to dalo.Nara ty chodíš k Dr do polik. vid? Nevíš jaký je Dr Karger chci změnit pediatra, ale bojim se abych zase nešla k někomu blbýmu, na tohodle doktora je na netu samá chvála.
Mamina zdravíme vás holky, mi bydlíme na Pankáci tak že kousíček a Nara je také kousek.
Jen teď to počasí a nemoce je hrůza.
Lenerka taky jsem myslela že to nikdy nezvládnu a už jsem se to naučila, protože čekat vždy na Petra to radě zapnu buňky a jde to, tak zapoj manžu ať se taky juknem, třeba na budoucí nevěstu :grinning: :grinning:
18. lis 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super holky-moba a Nara to máme kousek :dizzy_face: Holky taky hledám nějakého dobrého pediatra pro malou máte nějaká doporučení?Zatím jezdím pořád k nám na Lužiny a to je přece jen kousínek z ruky a nedej bože,aby malá chytla nějakou chřipajznu,když to tak řádí :unamused:
18. lis 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka: mě to naučili holky z jiné diskuze a už rto jedu... :grinning: taky bych se nedočkala...
nara: no nám jí také dělal truhlář a taky jsem si jí navrhla, na velikosti nezáleží to je jasné, hlavně, že je příjemná pro tebe...
moba: patrik je celej Petr, ale to už jsem ti psala...co Martin už něco mají?
18. lis 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my chodíme na polikliniku k dr. Zmeškalové, výhodou je že má kontinuální otvírací dobu, protože má dvě ordinace (+ dr. Sykáčová), ale dvakrát nadšená zrovna nejsem. Ze začátku jo, ale teď mám pocit, že vůbec nemá čas. Když se na něco zeptám, tak protočí oči a zeptá se, jestli mě má poslat na ušní, oční apod. Takže konzultuju zásadně jenom se sestřičkou v plný čekárně, což taky není dvakrát příjemný. Našla jsme je tehdy na netu. Chtělo by se zeptat někoho, kdo tady bydlí dlouho. Já jsem náplava :wink:
19. lis 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky: chodíte nějaká do beckilandu??, myslím vy se staršíma dětma? je to tam super, ale přes baranďák je to na hlavu a na zličín se metrem se 2 dě+tma nepotáhnu, určitě je i jiná cesta :grinning:
19. lis 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Martin už maj kluka jmenuje se Martin :slight_smile:
mamina prý je dobrej doktor Karger je v poliklinice, já chodí k Vomáčkovi původně tu byla dr.Sladká ta byla super, ale tohle je debil s prominutím, máme sním jen dohady.Segra teď měla obě děti nemocný žádala ho o výtěry a o ně žádala i dr. na alergologii, kam začínaj chodit a ten vůl řek že jim výtěry neudělá že je to zbytečný tak šli na oRL tam udělali výtěry automaticky a včera výsledky oba maj streptokoka v nose v krku nic, tak že síla.
19. lis 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba: určitě bych taky změnila...orl v zeleným domečku je skvělé že??? najdi to na netu, já jezdím stále na košík a budu...taky jsem spokojená...ale řeším to autem, chce to blízko když nejezdíš, pak se 2 dětma by to byl záhul
19. lis 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jsou tam super právě jsem tam poslala i ségru a taky je spokojená, no chci někde blízko, ale musim nejdřív zjistit kdo bude dobrej, což dá zabrat, nerada bych zase pak šla jinam už kvůli Patrikovi, aby neměl v tom hokej
19. lis 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to chápu...juknií na net,,,ten doktor jak jsi psala od K na něj byli supr ohlasy jsem někde četla
19. lis 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky jsem četla, ale bojim se že bude mít narváno,
19. lis 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak za telefon nic nedáš- uvidíš :slight_smile:
20. lis 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo a jak jsi se ptala na ten bec, tak se tam chystáme je to tam dobrý?Ale asi dost narváno co?
20. lis 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to tam super pro děti jako Patrik, s Tomášem se vyblbli, byli jsme tam 3,5h, velké trampolíny, takové prolézačky, i mašinka tam jezdí...balónky...190,- na den pro děti a dosp od 2 let...je tam i jídlo, dostaneš čipové hodinky a když jsdeš domů, tak to zacvakáš,,,chopdí se tam v ponožkách, nebo můžeš bačkory...dole se zuješ, svlečeš a jdete...bývá tam i klaun...akce mají na stránkách...no byli jsme tam dopo, to bylo dobrý, okolo 13h se to tam začalo plnit a byla i fronta na dálnici, ale to je logické, lidi už jezdí po dárkýách a nákupech...
20. lis 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
vůbec nevím o čem píšete, musím se podívat :grinning: :grinning:
20. lis 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. lis 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
máte čas i když tam byli maminy i z menčšími dětmi v balónkách :slight_smile:
20. lis 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jste tu vsechn mamulky ci tehulky? Neni tu nejaka snazilka z Prahy jako ja?
21. lis 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek