• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
auda - vid. to je síla :slight_smile: já mam uplně jiný starosti - terorizujou mě brutálně sousedi :astonished: a při cestě dneska za holkama jsem se stavovala v albertu koupit J. štávu, a vodu a nějaká paní s velkým p mi najela košíkem na nohu a nějak to není ono. k doktoru se bojím...sem srab. uvidím co ráno
2. čer 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
erko - ahoj. to je super, konečně někdo kdo s námi může být celý den :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amj, neblbni a mazej k doktorovi. Nebuď srab, zvládla jsi porod, tak tohle zvládneš taky. Hlavně mysli na to, že musíš být fit kvůli Josefince. :wink:

Ahoj Erko. :slight_smile:
2. čer 2008 v 19:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
adua - jooo, zvládla, vůbec si ho nepamatuju, nic mě nebolelo, píchli mi konskou dávku narkozy :grinning: páč měly strach že se jim probudim, jako u jinejch operací. jdu dneska :confounded:
3. čer 2008 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, tak to je slušný. Já si to vypila až do konce. 36 hodin bolestí...
Držim palce. :slight_smile: Dej pak vědět. :wink:
3. čer 2008 v 08:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj, jasne, do sarky chodime, i do hvezdy, na ladronku, na petynku... :wink: jen mne nebavi chodit stale sama.
3. čer 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Frionko jukni do regionů těhulky praha 4 je nás tam víc a dost holek z Hájů
Adua taky takhle blbě spíme, pak je problém se někm jet podívat, než se vyhrabem je plno hodin znám
3. čer 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mobi, to jo, ale aspoň už je to jen jedno spaní denně a usíná rychleji. To byly boje když jsem jí uspávala v 10 a pak ve tři odpoledne. :confounded:
3. čer 2008 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. Nakukuju až teď a to už tu nejste. My jsme dneska celý den brečeli, takže musel jít koník stranou. Snad to bude zítra lepší.
3. čer 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
niky - tak se domluvíme a přijedem, pak si dáme někde oběd a odjedem večer :grinning: tam je to na celodenní výlet. no prej petynka pěkně zdražila...tak nevim. :confounded:

erko - třeba z toho počasí. my máme kolikrát celej den chovací :wink:
4. čer 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erko, ahoj. Mně Barunka brečí dnes od rána. tedy spíš fňuká, má horečku a tak zase usnula. Vždycky když se chystáme na výlet, tak se něco stane, to je zákon schválnosti. :unamused:

Amj, co tlapka? :wink:
4. čer 2008 v 09:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: Tak koukám, že je to všude stejné. Jé, chudák Barunka, ještě horečka, aby toho nebylo málo.

Já se zase dneska chystala poprvé na výlet do Prahy (jsme Praha - východ) a jet za manžou do práce. A pak všichni společně domů. Jenže autosedajda je doma, takže smůla. V autě s malým bez autosedajdy nepojedu. A ono i to počasí je na prd. Teda v bytě máme konečně příjemně, ale jít ven, to je tak zmoknout.
4. čer 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erko, to jo, je to všude stejný. Chudinky děti. :frowning2:
Snad to bude brzo dobrý.
4. čer 2008 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj prijedte, jen bych asi zacala tim obedem :grinning: teda myslim casove, my nejsme moc ranni ptacata. na petynce jsem letos jeste nebyla, loni jsem to jeste jakz takz zvladala, maly byl obcas mladsi, nekdy jsem sla s kamaradkou na cip ..., ale abych platila plne vstupne, to je sila. Tak jsme byli zatim v Sarce, tam zaplatim 60Kc a deti az do 5ti let zdarma. Dobra je prochazka Hvezdou a zakoncit v pizzerii Fabiano
4. čer 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja idem teraz so Sebastianom (plus moja mamka a segra) na Kretu a po navrate som sa rozhodla zacat aspon nejaky ten spolocensky zivot. ja som tvor spolocensky a kedze tu v prahe nikoho nepoznam, chybaju mi stretka a pokec s nejakymi normalnymi ludmi. tak dufam, ze sa podari nejaky ten spolocny srazik zorganizovat. zatial sa majte
4. čer 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
niky - my vstáváme brzy, a chodíme spát tak ve 22...:frowning2:
ted se dlouho nikam nedostanem, týden určo, manža má od dneška ruku v gipsu až nahoru nad loket, je zcela nepoužitelnej. tak hned jak ho to bude bolet mín se domluvíme
5. čer 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj erko no ono v buse je většinou šílenej vzduch, ale už není takové vedro tak to snad přežijete v pohodě
amj - co noha??? byla jsi u doktora???
Ahoj Denisia tak až se vrátíš tak napiš budeme rádi, tak krásnou dovolenou :slight_smile:
Adua tak co Barča ještě má horečku? Patrik měl tedˇ taky je dva dny už v pohodě prý to dělaj ty dusna a stim spanim je to pravda, když teď už spí jen jednou po jídle tak usne hned a je to v pohodě jen to odpoledne je krátké, ale co se dá dělat děti jsou děti a spát potřebují
5. čer 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, nic s tim prej nemam. hysterická matka... chichichi.. dojdu si u mamky na obyč. klacejčkovskou chirurgii :fearful:
5. čer 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy se máte, moje dítě nespí přes oběd a to s ním skoro hodinu ležím v posteli a on mi skáče po hlavě :cry:
5. čer 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule to znám. nespí mi celej den :angry:
5. čer 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, kdyby to dítě nebylo už tak blízko porodu a já te´d nebyla tak utahaná, ale ještě vydržím :grinning:
6. čer 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba - už je to dobré, zbyl nám jen průjem, horečky ustoupily a jen jí bolí zoubky. Takže usíná špatně i když padá na pusu... Ještě 8 zubů a máme klid. :wink:
6. čer 2008 v 09:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
t poslední stoličky rostou někdy před školou :slight_smile:
6. čer 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám chybí ještě špičáky. Dohromady má být těch zubů před školou 20 tušim ne? :slight_smile: :wink:
6. čer 2008 ve 14:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo zoubky taky jsme si užili.
Peťo a Tomík ti už nespí? To já jsem ráda že spí asponˇsi může trochu orazit. :slight_smile:
6. čer 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, že už neusne ani náhodou, takže trochu náročnější te´d ke konci těhu to mám...no a až se to narodí, tak už si neodpočinu vůbec :grinning:
6. čer 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul - třeba jo, třeba miminko bude působit na Toma blahodárně a budete spinkat všichni :grinning: :grinning:
7. čer 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo? no to by bylo prima :slight_smile:
7. čer 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky
už jsem tu dlouho nebyla
tak co už jste se šešly????
holky z Proseka čekáme vás v naší diskutárně :wink: :wink: :wink:
8. čer 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jaký byl víkend?
Lenerka ještě ne, děti se střídaj v marodění tak je to blbý.
9. čer 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek