Hledám kamarádku v Praze

Ahoj holky,
hledám kamarádku žijící v Praze. Letos v srpnu mi bude 26. Bydlím s přítelem v Praze 8 v Dolních Chabrech. Jsem z Berouna, a proto tady v Praze nemám téměř žádné známé. Třeba je nás tu takových víc.. 😉
amj
2. čer 2008
auda - vid. to je síla 🙂 já mam uplně jiný starosti - terorizujou mě brutálně sousedi :-o a při cestě dneska za holkama jsem se stavovala v albertu koupit J. štávu, a vodu a nějaká paní s velkým p mi najela košíkem na nohu a nějak to není ono. k doktoru se bojím...sem srab. uvidím co ráno
amj
2. čer 2008
erko - ahoj. to je super, konečně někdo kdo s námi může být celý den 😃 😃 😃
adua
2. čer 2008
Amj, neblbni a mazej k doktorovi. Nebuď srab, zvládla jsi porod, tak tohle zvládneš taky. Hlavně mysli na to, že musíš být fit kvůli Josefince. 😉

Ahoj Erko. 🙂
amj
3. čer 2008
adua - jooo, zvládla, vůbec si ho nepamatuju, nic mě nebolelo, píchli mi konskou dávku narkozy 😃 páč měly strach že se jim probudim, jako u jinejch operací. jdu dneska :-S
adua
3. čer 2008
Hmmm, tak to je slušný. Já si to vypila až do konce. 36 hodin bolestí...
Držim palce. 🙂 Dej pak vědět. 😉
niki2
3. čer 2008
amj, jasne, do sarky chodime, i do hvezdy, na ladronku, na petynku... 😉 jen mne nebavi chodit stale sama.
moba
3. čer 2008
ahoj Frionko jukni do regionů těhulky praha 4 je nás tam víc a dost holek z Hájů
Adua taky takhle blbě spíme, pak je problém se někm jet podívat, než se vyhrabem je plno hodin znám
adua
3. čer 2008
Mobi, to jo, ale aspoň už je to jen jedno spaní denně a usíná rychleji. To byly boje když jsem jí uspávala v 10 a pak ve tři odpoledne. :-S
erko
3. čer 2008
ahoj holky. Nakukuju až teď a to už tu nejste. My jsme dneska celý den brečeli, takže musel jít koník stranou. Snad to bude zítra lepší.
amj
4. čer 2008
niky - tak se domluvíme a přijedem, pak si dáme někde oběd a odjedem večer 😃 tam je to na celodenní výlet. no prej petynka pěkně zdražila...tak nevim. :-S

erko - třeba z toho počasí. my máme kolikrát celej den chovací 😉
adua
4. čer 2008
Erko, ahoj. Mně Barunka brečí dnes od rána. tedy spíš fňuká, má horečku a tak zase usnula. Vždycky když se chystáme na výlet, tak se něco stane, to je zákon schválnosti. :-|

Amj, co tlapka? 😉
erko
4. čer 2008
ahojky 🙂 Tak koukám, že je to všude stejné. Jé, chudák Barunka, ještě horečka, aby toho nebylo málo.

Já se zase dneska chystala poprvé na výlet do Prahy (jsme Praha - východ) a jet za manžou do práce. A pak všichni společně domů. Jenže autosedajda je doma, takže smůla. V autě s malým bez autosedajdy nepojedu. A ono i to počasí je na prd. Teda v bytě máme konečně příjemně, ale jít ven, to je tak zmoknout.
adua
4. čer 2008
Erko, to jo, je to všude stejný. Chudinky děti. 😞
Snad to bude brzo dobrý.
niki2
4. čer 2008
amj prijedte, jen bych asi zacala tim obedem 😃 teda myslim casove, my nejsme moc ranni ptacata. na petynce jsem letos jeste nebyla, loni jsem to jeste jakz takz zvladala, maly byl obcas mladsi, nekdy jsem sla s kamaradkou na cip ..., ale abych platila plne vstupne, to je sila. Tak jsme byli zatim v Sarce, tam zaplatim 60Kc a deti az do 5ti let zdarma. Dobra je prochazka Hvezdou a zakoncit v pizzerii Fabiano
denisia
4. čer 2008
Holky, ja idem teraz so Sebastianom (plus moja mamka a segra) na Kretu a po navrate som sa rozhodla zacat aspon nejaky ten spolocensky zivot. ja som tvor spolocensky a kedze tu v prahe nikoho nepoznam, chybaju mi stretka a pokec s nejakymi normalnymi ludmi. tak dufam, ze sa podari nejaky ten spolocny srazik zorganizovat. zatial sa majte
amj
5. čer 2008
niky - my vstáváme brzy, a chodíme spát tak ve 22...😞
ted se dlouho nikam nedostanem, týden určo, manža má od dneška ruku v gipsu až nahoru nad loket, je zcela nepoužitelnej. tak hned jak ho to bude bolet mín se domluvíme
moba
5. čer 2008
Ahoj erko no ono v buse je většinou šílenej vzduch, ale už není takové vedro tak to snad přežijete v pohodě
amj - co noha??? byla jsi u doktora???
Ahoj Denisia tak až se vrátíš tak napiš budeme rádi, tak krásnou dovolenou 🙂
Adua tak co Barča ještě má horečku? Patrik měl tedˇ taky je dva dny už v pohodě prý to dělaj ty dusna a stim spanim je to pravda, když teď už spí jen jednou po jídle tak usne hned a je to v pohodě jen to odpoledne je krátké, ale co se dá dělat děti jsou děti a spát potřebují
amj
5. čer 2008
jo, nic s tim prej nemam. hysterická matka... chichichi.. dojdu si u mamky na obyč. klacejčkovskou chirurgii 😕
petule.h
5. čer 2008
vy se máte, moje dítě nespí přes oběd a to s ním skoro hodinu ležím v posteli a on mi skáče po hlavě 😢
amj
5. čer 2008
petule to znám. nespí mi celej den ]-(
petule.h
6. čer 2008
nojo, kdyby to dítě nebylo už tak blízko porodu a já te´d nebyla tak utahaná, ale ještě vydržím 😃
adua
6. čer 2008
Moba - už je to dobré, zbyl nám jen průjem, horečky ustoupily a jen jí bolí zoubky. Takže usíná špatně i když padá na pusu... Ještě 8 zubů a máme klid. 😉
petule.h
6. čer 2008
t poslední stoličky rostou někdy před školou 🙂
adua
6. čer 2008
nám chybí ještě špičáky. Dohromady má být těch zubů před školou 20 tušim ne? 🙂 😉
moba
6. čer 2008
Jo jo zoubky taky jsme si užili.
Peťo a Tomík ti už nespí? To já jsem ráda že spí asponˇsi může trochu orazit. 🙂
petule.h
6. čer 2008
no právě, že už neusne ani náhodou, takže trochu náročnější te´d ke konci těhu to mám...no a až se to narodí, tak už si neodpočinu vůbec 😃
amj
7. čer 2008
petul - třeba jo, třeba miminko bude působit na Toma blahodárně a budete spinkat všichni 😃 😃
petule.h
7. čer 2008
jo? no to by bylo prima 🙂
lenerka
8. čer 2008
čus holky
už jsem tu dlouho nebyla
tak co už jste se šešly????
holky z Proseka čekáme vás v naší diskutárně 😉 😉 😉
moba
9. čer 2008
Ahoj tak jaký byl víkend?
Lenerka ještě ne, děti se střídaj v marodění tak je to blbý.