• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
lenerka taky je cvičední s dětma na zahraďáku v hale...nebo spíš v záběhlicích, tam se to láme...je tzo 2x v týdnnu od 9-12h myslím určo v pátek a ten druhý den nevím...u nás v dubči je ve čt zase od 9-12h dubínek centrum v tělocvičně, ale ještě jsem tam nebyla...
zeleneč je vlastně mezi počernicema, jirnama a šestajovicema(no to je pojem co??) určitě je to na auto, je to vesnice :slight_smile:
24. lis 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak tam by jsme jezdit nemohli auto nemáme,teda auto máme ale já neřídim :grinning:
Bouhužel budu stím muset něco udělat :confounded: Nevíte ještě o nějakém cvíču v okolí Prahy 4?
To co jsem našla já v tom hobby centru stojí na pololetí 900,-to taky moc není :slight_smile: a je to
každé úterý
24. lis 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
vím ještě, že je v kunraticích nějaký klub, je to i na netu...zkus se podívat na www.ententyky.cz, tam to je...dokonce tam dělají i divadléka pro děti, to máte určo blízko busem..
no s tím autem já si řidičák udělala až ve 22 letech a jsem šťastná, že mě manža dokopal, dnes řídím celkem dobře a jsem šťastná...jsem nezávislá, můžu jet kam chci a kdy chci, hlavně nákupy..mám vždy tak 4 tašky a kamarádky mám v hostivaři, do toho rodiče...doktorky...apod
24. lis 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.dumpromotylky.cz/
tak jsem to našla, ale na tom ententyky je toho mnohem víc, tak jukni
24. lis 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc díky jdu se na to podívat :slight_smile:
24. lis 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, jsem rada,ze jste me vzaly :wink: :wink: ,ackoliv nemam co psat o detech.
My se snazime uz rok..no nevadi.. ja si myslim,ze se nam to podari a v ten spravny cas :slight_smile: [mozna se tomu bude muset pomoct].

2+kk 1800000Kc je fakt pekna cena, skoda, ze neprodavate 3+kk nebo aspon s balkonem. ja balkon v byte potrebuju. Musim mit aspon pocit,ze nejsem uplne zavrena. My shanime 3+kk..spis sledujeme ceny, rika se,ze panelakovy byty jeste snad klesnou.. na novej byt bysme nikdy nevydelali :frowning2: Uz tak to bude investice na celej zivot.
Jizni mesto je celkem fajn pro rodinu s detmi,je tu velky vyziti a priroda.
Mne se libi Toulcuv dvur .. Vic toho pro deti zatim neznam.

To malujete barvami primo na sklo nebo na folii,ktera se pak primackne a drzi na skle[okne] ? To dela brachova pritelkyne,je to levny ,jednoduchy a vypada to pekne.

Moje kolegyne z prace byla loni na Mikulase na Konopisti a byla z toho uplne unesena. Byl tam uzasny program pro deti venku, ve tme a z ochozu seskakali osviceni andele[pry to bylo dost efektni i pro dospely] a Mikulas pote cetl prohresky a pokroky, pochvaly jednotlivych deti[ten papir ,co ma rict jste mu predtim spolecne s nejakym obnosem a cokoladou pro dite strcili do ruky] a dal jim bonbony. Ma 4letou dcerku, takze uz starsi. Takze pro o neco starsi deti. Ale napad moc dobrej :slight_smile:
24. lis 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
azhra: nezouferj, my se na toma nsnažili taky rok, pak jsem šla k doktorovi, on řekl, vy jste v pohodě, tak měsíč počkáme a pak pošleme manžela na testy, byla jsem připravená na vše a říkala si, že vše určitě dobře dopadne...totálně jsem na to přestala myslet, a poslechla rady doktora, sex za 2-3 dny...no a za měsíc jsem tam šla těhotná :grinning: ...dělala jsem pro to maximum, ale to je právě blbý, pač jsem na to furt myslela, dělala testy,sex skoro denně, stojky...no...prostě nezoufej...testy vše ukáží v nejhorším a pak je tu metoda UO...mám spoustu kámošek...držím palce...u lukáše už jsem řekla, přijde nepřijde a za měsíc to přišlo...takže to ,může být psychikou a věřím v to...
a kde bydlíš???? toulcák je na košíku...moba tam měla hostinu svatby a já tam celý život koukala do oken, mám totiž rodiče hned v paneláku nad ním a hned pod ním u školy zase bydlel můj manžel, takže to znám moc dobře...
no je to spíš ekologické, těžké je se tam dostat, jen na školku čekáš roky...no, ale akce jsou tam fajn...chodím tam s tomíkem v létě na zváířátka :slight_smile: no i v zimě :slight_smile:
24. lis 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bydlim u Milicaku.. driv jsem bydlela na Litochlebaku..takze 3 zastavky busem..nebo klido pesky do Toulce.. :sunglasses: Byla jsem tam jen jednou.. maji pekny jarmarky.. chystam se na nejakej vanocni.. a pry maji moc peknej velikonocni :slight_smile: Ani jsem nevedela,ze maji skolku, asi bude draha,ze?

Jinak s tou ekolog.vychovou.. kolikrat si u nas na sidlisti nepripadam jako v Praze, kousek u lesa mame ovce,opodal kozy..
Kdyz jsme se sem nastehovali,tak jsme to nevedeli.. jednou manza po obede,ze slysi beceni.. ja mu rikam,jsi normalni? A on mel pravdu :grinning:

Ja bych podle dr. mela byt tez Ok, i kdyz nevylucuje treba potrebu laparoskopie.. uvidime :slight_smile: Pry se na to taky hodne soustredim...a taky mam ambivalentni vztah,coz pry znamena,ze na jedny strane dite chci,na druhy se toho bojim .. a telo pak nevi,co :slight_smile:
Jinak,mas pekny chlapecky :slight_smile: Vcelku rostaci . :wink:
24. lis 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuju za povzbuzeni,Petule :slight_smile:
24. lis 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo rošťáci top jsou...no jasně litochlebák :grinning: , jezdím do zeleného domečku na ORL...
v toulcáku jsou jarmarky dobrý, akorát toho lidstva, dobrý je i masopust, mají jelita...apod :grinning: ...jo školka levná nebude, vaří se tam ekologicky, tak si to umíš představit...jinak se tam dá učit na koních a mají tam zvířátka, tak chodíme takovou stezku okolo botiče, není to však na kočár, max.golfy... :slight_smile: , teď to celé opravili ten dvůr...je to tam fajn, určo půjdu na jarmark před vánocemi...mají to na netu
24. lis 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky no mi do Toulcáku chodíme někdy do mateřského centra Mateřídouška je to dobré a co se týká jarmarku tayk bych na vánoční šla musim juknout kdy to je.
Mamina na Hobby centrum jsem koukala, ale přišlo mi to drahé a hlavně když by jsme marodili tak to asi propadne to v tom Toulcáku si platíš každou tu dvouhodinu zvlášť.
24. lis 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamamik

je to tam dobré
je tam hodně dětí straších než je kačka,ale i mladší
je to cvičení dětí s rodiči od 15měs.asi do 4-5let přesně ti nepovím
cvičíme skáčeme hrajeme si
ta cvičitelka je fakt dobrá s dětma to umí
zpíváme říkáme si říkadla
no kačka je paličák moc tomu cvičení nedá,ale já aspoň vypadnu na 1h z domova
my jsme z Prahy a jezdíme každé pondělí za švagrovou a každé úterý od 9h to začíná
hodina strašně rychle uteče
je to v tělocvičně jsou tam vyhřejvaný podlahy takže dětem není zima
cvičí se v tričku kraťasech i maminky většinou
ulici Školy kde se cvičí zjistím
nebo se můžeš podívat na net určitě to tam najdeš
24. lis 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,děkuji za inf.kouknu na to :slight_smile:
25. lis 2008 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

nemáš zač :wink: snad to najdeš a sejdeme se příští týden na cvíču
25. lis 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, před chvílí jsem se vrátila z nákupu a mám radost, v eroparku každý rok probíhá akce strom přání pro děti z dětských domovů-dárky k vánocům a já jedné holčičce 8 leté Diance koupila panenku s nočníkem...atd za 1500,- , tak jsem udělala dobrý skutek a je mi z toho hezky...no jinak jdu vařit-opět :grinning:
25. lis 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule.h.-Tak to jsi zlatá je to krásný,že můžeš takhle potěšit holčičku bez maminky :dizzy_face:
25. lis 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo naše Peťule
ta má zlaté srdce :slight_smile:
25. lis 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, já bych je obdarovala všechny, ale vím, že do vánoc to bude vše koupené...tak alespoň jedna slza z toho množství dětí :slight_smile:
25. lis 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj teda petule to je pěknej dobrej skutek, tyhle akce jsou moc hezký aspoň některý ty děti si to užijou i když né tak jak by měli.
Tak už mě čeká pečení cukroví příští víkend začnu tak snad to půjde Patrik bude pomáhat tak snad to přežiju a nervy budou v poho sice to bude trvat déle, ale aspoň se zabaví :slight_smile:
26. lis 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, je to lepší, škoda, žře to u nás nikdo nejí...u nás to nemá cenu, akorát to pak vyhazuju
26. lis 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě cukroví už taky nějak nejede
nejvíc linecký
ale budeme péct s prababičkou Kačenky příští víkend
snad budeme pomáhat a nebudeme se motat :slight_smile:
26. lis 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u mě pečou všechny babičky 2 a 4 prababičky, takže neřeším tácek s cukrovím...
tom strašně zlobí, poslední dny mě přivede asi do bohnic...nic na něj neplatí, nasekání, křičení...opravdu si ho užívám...
už aby byl zdravej a ještě, že je zítra pátek, jinak bych se picnula
27. lis 2008 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak na pečení jsem,taky zvědavá :grinning: Začneme asi příští víkend.
moba:a na jaké cukrovíčko se chystáš?
27. lis 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak u nás jen:linecký,vanil.rohlíčky,išilské dortíčky(nebo jak se to píše)
pak naše máma udělá kokosky a cukroví s bílým vínem,ale to nevím,když už máme děti
když jsme byly malý se ségrou tak se dělalo cca 12druhů
teď už o to moc nestojíme
ale do kupovanýho nejdem to jsou blafy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co dáváte dětem na suchý kašel?
kačka už ho má 3den a nelepší se to
zítra jdem k Dr.proto je taky asi protivná a neposlouchá
27. lis 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucoplant, mucospolvan tomovi nechtnal, je to moc uměle slazené,mucoplant protrhá a je přírodní
27. lis 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je to sladký?
no ono je to vlastně jedno jakou to má chuť já jí to přidávám do čaje
díky tak to koupíme je to bez předpisu viď?
27. lis 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo je to sladké a bez předpisu, je to jitrocelový sirup, kašel se nám protrhal do 2 dnůbych řekla v pohodě..chutná to i mě
27. lis 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem koukala na ten Mucoplant a tam doporučují od 3let
jé já jsem pako
já ten Mucoplant mám jitrocelový sirup
a dávám jí ho přes den
jen jsem si nevzpoměla na ten název
už jsem asi dlouho doma či co?
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dávám půl čajové lžičky do čaje šťávy i mě to chutná
27. lis 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to i pro kojence :slight_smile: , já to dávám z té trubičky od nurofenu 2-3ml
27. lis 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek