Hledám kamarádku v Praze

Ahoj holky,
hledám kamarádku žijící v Praze. Letos v srpnu mi bude 26. Bydlím s přítelem v Praze 8 v Dolních Chabrech. Jsem z Berouna, a proto tady v Praze nemám téměř žádné známé. Třeba je nás tu takových víc.. 😉
moba
27. lis 2008
Ahoj no máme to pečení rozdělené, každý peče něco a ve většim a pak si to měníme na mě čekaj rumové kuličky, linecké pak takové dortíky s kokosem, kokosky a išlské, ségra dělá vosí hnízda a levné v cukru máma myslivecké knoflíky, bačkůrky, vanilkové rohlíčky, teta tlačené mašinkou, kokosové věnečky a na víc si nevzpomenu.
Na kašel dávám tanenbluth je to taky přírodní a fakt super, měli jsem i Hedelix ale nic moc.
petule.h
27. lis 2008
moba: tak tokovej blázen teda nejsem 😃 ...ale jo, jsi šikovná, hlavně že to máš pro koho dělat, já zase na štědrý den dělám řízky kuř i vepř, , brambory i salát...vloni jsem dělala salát i pro tchýni a švagrovou 🙂
petule.h
27. lis 2008
no je fakt, že já se teda zase vyžívám v mísách, dělám různé pomazánky, zdobím chlebíčky , jednohubky...apod 🙂
mamina5
27. lis 2008
Tak u nás to všechno zmizí a nemusím se bát že něco zůstane 😃 rádi papáme já se snad pustím do perníčku,lineckého,další slepované a máčené v čoko.a pak to šlehačkové obalované v cukru,hnízda a kuličky.
Tak jsem na to zvědavá,jak i to málo zvládnu stou naší Saritou x-) Holky a co salátek,máte nějaké speciálni recepty jak je připravujete?? 🙂
petule.h
27. lis 2008
no u nás se sladké nejí , já hlavně to maso 😃 , tomík to má po mě, je taky masovej a manžel sní vše , ale je na zeleninu a mexickou kuchyni...
salát dělám jako dělal táta, ale asi ho tak dělají všichni...celer, petržel, mrkev, brambory, okurka kys, cibule, hrášek a salámek...no a pak teda majolka, trochu b.jogurtu, trochu nálevu z okurek, sůl, pepř a hořčice plnotučná...
petule.h
27. lis 2008
jasně a vejce 😉 ...vloni jem ho dělala zbytku rodiny a byli moc spokojeni 😃
moba
27. lis 2008
holky tak u nás dělá salát Petr tak že ani nevim, já peču vánočku a pak smažim rybu, ale i v tom se tak nějak střídáme. 🙂
petule.h
27. lis 2008
no vidíš, ještě bude ryba 🙂
petule.h
27. lis 2008
no řekla bych, že se máš, ale já si to užívám to vaření...ale tu vánočku závidím, já neumím víc jak cop ze 3 a nemám ráda kynuté buchty...apod, jako to hnětení 🙂
petule.h
27. lis 2008
petr je šikula 😉
mamina5
28. lis 2008
No vidíte ještě jsem zapoměla,že bych chtěla letos poprvé zkusit vánočku,tak jsem na to zvědavá :-N Jinak pr manžílka salát s kapremto já nepapám x-) tak buduu dělat pangase a k tomu brambůrky si dáme se Sárkou spolu.A co nesmí chybět jsou řízečky 🙂 Mňam už se na ty dobroty těším a co děláte na Štědrý den?Máte nějaké tradice?Držíte půst,aby jste vyděli zlaté prasátko 😃 My chodíme každý rok na Staromák dáme si svařáček projdeme se Prahou na Lávce si dáme kávičku a jedeme vymrzlí domů do teplíčka x-)
petule.h
28. lis 2008
no u nás oběd bílá klobása, brambor, večeře teda krkovice,kuř. řzek, salát, brambor a ryba....večer ještě jednohubky....jen tak na mlsku..přes den většinou lítám a dělám ježíška, takže naši, tchýně a švagrová...na procházku bych asi neměla moc času, snad později až děti vyrostou 🙂
mamina5
28. lis 2008
no to máme taky rádi bílé kobásky,jenže obídek nestíháme máme velkou snídani a pak vyrážíme no a dárečky a vše okolo kromě vaření si připravuji do předu 🙂 Když jsem bydlela u našich,taky jsme to nikdy nestíhali celý den jsme se honili a pak jsme si sedli uhoněný k večeři a spěchali na dárky na pohádku no prostě hroznej chaoz, a spěch.Teď taky trochu spěchám,ale jen u smažení 😃 .Minulí rok byla Sára ještě malá a tak se to dalo dobře stíhat jsem zvědavá jak to bude letos 🙂 Ale zase už to bude krásně vnímat a na to se moc těším Vánoce miluju x-)
petule.h
28. lis 2008
vloni byl tomík jako sára, stíhá se to naopak dobře neboj...já musím dopo určitě zajet s těmi dárky a objet to, u každého tak 10 min posedět a táta má pro mě polévku, takže ještě musím udělat houstičku...no a nevím na jaký den vychází vánoce, ale nakoupím tak 2 dny dopředu a peivo dokoupím čerstvé tady u číňana...chci mít taky odpo klid s dětmi a postupně vše připravím, salát dělám stejně den dopředu, takže to obalení a osmažení je v pohodě, no a brambory...
já se těším krz ty děti moc...lukáš nnic zatím, ale tom letos určitě bude jak u vytržení...
mamina5
28. lis 2008
Jo tak ty ještě jedeš rozdávat dárečky,tak to jó 🙂 My jsme se letos rozhodli že nikam nepojedem a že všechny pozveme k nám na 25-26.12 Minulí rok jsme lítali o svátcích po příbuzných a neviděli jsme ani jednu pohádku.Tak mě to ani tak nevadilo,ale manžílek letos rezignoval a řekl ať letos všichni přijedou k nám :-|
Třeba můj tatínek vždy chce aby jsme přijeli 25 taky vždycky jezdíme tak letos dorazí on 😃 to chci vidět má rád když všichni přijedou k němu a on si hraje na krále x-) Je to stěmachlapama někdy legrace 🙂
petule.h
28. lis 2008
25.12. dělá oběd tady pro rodinu manži to nás tu bude 6 dosp a4 děti a 26.12. jdeme k našim, já mám ještě 19.12 narozky a manžel 27.12. 😃
petule.h
28. lis 2008
no u nás je to složitější krz tu polévku, stzejně k našim musím, navíc tam budou i obě babičky, tak to hodím při jednom, aby to měli pod stromečkem a švagrová má děti, takže té to hodím taky aby bylo víc dárků a tchýně bydlí kousek...mám to vše cestou, bydlí tak 400m od sebe všichni a já od nich 15 min 🙂 , to je v poho

jedu nakoupit
mamina5
28. lis 2008
No tak toho máte požehnaně 😃 To si taky nezastavíš,co?A co budeš vařit pro rodinku 25.12.?Už máš vymyšleno?
petule.h
28. lis 2008
ne bude vařit tchýně kachnu, vařila jsem vloni, letos se 2 dětmi fakt né 😃
mamina5
28. lis 2008
Jó tak to máme stejný manža chce dělat kachní stehýnka on to miluje na mě je to moc mastný,ale má z toho vždycky takovou radost,že ho nechám 😃 Peťule máme stejné iniciáli já jsem taky Petra H. 🙂
mamina5
28. lis 2008
Máš moc hezký chlapečky 🙂 A tu velikou kuchyň ti můžu jen závidět 😃 Ta by se nám asi do 2+1 nevešla x-)
petule.h
28. lis 2008
kuchyň je super, já jsem teď už Petra .N 🙂
lenerka
28. lis 2008
ahoj holky
tak vidím,že se tady vaří
hned bych si dala

tak jsme byli u Dr.naštěstí je to jen nachlazení
antibiotika jí nedala
máme být 5dní v klidu v posteli
tak to opravdu nehrozí postel a spánek
i když teď usla,letím za ní noc byla šílená

no my budeme na vánoce u švagrovky
má rodinný dům a stejně staré dítě jako Kačka tak si to užijeme i děti
budeme mít klasiku salát rybu řízky
mňam
lenerka
28. lis 2008
peťule

koukala jsem na fotky, máš to v baráčku moc pěkný
kuchyň až moc na mě veliká,ale krásná
mě do toho novýho bytečku jí bude dělat teta doufám
do toho Proseckýho nám jí dělala je super a za dobrý peníz

kluky máš krásný
koukám jak už Lukášek drží pěkně hlavu šikula
erna
28. lis 2008
Zdravím Vás dámy, bydlím v Praze 4 Hájích. Jsem moravský přistěhovalec, proto touto cestou hledám kamarádku. Jsem normálně a přirozeně praštěná matka dvouletého chlapca. 😉
lenerka
28. lis 2008
ahoj Erna

vítáme tě tu
tady se snad hlásí jen maminky z Prahy 4 😃
myslím,že máš velkou šanci tady najít kámošku pro sebe i pro syna nové kamarády 😉
petule.h
28. lis 2008
lenerka: jsem z prahy 10 🙂
no s tou kuchyní, já teda vařím téměř obden 2 chody a dost peču, ono se to nezdá, ale když máš co, tak je i ta kuchyň malá a neboj, mám narváno ve skříních, ono vše se pro něco najde...je to super, že tam mám lukáše a sedí tam i tomáš...takže jsou mi na očích..tu kuchyň mi taky dělal truhlář a nestála moc...myslím do 30.000,- no cvo je moc...
jo hlavu drží je to šikula

Erna: vítám tě...
lenerka
28. lis 2008
ne jestli 30tis.tak to je bomba!
tak to moje stála asi tak,ale bez spotřebičů
no Lukáškovi bych nehádala vůbec přes 3měs.je nějaký veliký co?
aha
tak vidíš a já myslela,že máte baráček někde za Prahou
Praha 10tu vůbec neznám
petule.h
28. lis 2008
jo v dubči...to je praha 10
jinak my máme spotřebiče teka...je to levnější a jsem spokojená,,,měli jsme to přes známého z velkoskladu, bylo ta za nákupní ceny
lenerka, hostivař určitzzě znáš, nebo měcholupy, petrovice, štěrboholy, teda určitě víš, kde to je...
já prahu 4 znám hlavně Libuši, krč, kunratice a háje, chodov...to je hned vedle no a trochu antala staška a to okolo
lenerka
28. lis 2008
no jasně Chodov znám mám tam ségru
na Libuši měl manžel babičku a máme tam ten byt na prodej
hostivař znám jen ten park
Šterbohoy jen to nákupní centrum 🙂
já mám spotřebiče Mora český výrobce