• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
Ahoj no máme to pečení rozdělené, každý peče něco a ve většim a pak si to měníme na mě čekaj rumové kuličky, linecké pak takové dortíky s kokosem, kokosky a išlské, ségra dělá vosí hnízda a levné v cukru máma myslivecké knoflíky, bačkůrky, vanilkové rohlíčky, teta tlačené mašinkou, kokosové věnečky a na víc si nevzpomenu.
Na kašel dávám tanenbluth je to taky přírodní a fakt super, měli jsem i Hedelix ale nic moc.
27. lis 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba: tak tokovej blázen teda nejsem :grinning: ...ale jo, jsi šikovná, hlavně že to máš pro koho dělat, já zase na štědrý den dělám řízky kuř i vepř, , brambory i salát...vloni jsem dělala salát i pro tchýni a švagrovou :slight_smile:
27. lis 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je fakt, že já se teda zase vyžívám v mísách, dělám různé pomazánky, zdobím chlebíčky , jednohubky...apod :slight_smile:
27. lis 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás to všechno zmizí a nemusím se bát že něco zůstane :grinning: rádi papáme já se snad pustím do perníčku,lineckého,další slepované a máčené v čoko.a pak to šlehačkové obalované v cukru,hnízda a kuličky.
Tak jsem na to zvědavá,jak i to málo zvládnu stou naší Saritou :dizzy_face: Holky a co salátek,máte nějaké speciálni recepty jak je připravujete?? :slight_smile:
27. lis 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás se sladké nejí , já hlavně to maso :grinning: , tomík to má po mě, je taky masovej a manžel sní vše , ale je na zeleninu a mexickou kuchyni...
salát dělám jako dělal táta, ale asi ho tak dělají všichni...celer, petržel, mrkev, brambory, okurka kys, cibule, hrášek a salámek...no a pak teda majolka, trochu b.jogurtu, trochu nálevu z okurek, sůl, pepř a hořčice plnotučná...
27. lis 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně a vejce :wink: ...vloni jem ho dělala zbytku rodiny a byli moc spokojeni :grinning:
27. lis 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak u nás dělá salát Petr tak že ani nevim, já peču vánočku a pak smažim rybu, ale i v tom se tak nějak střídáme. :slight_smile:
27. lis 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, ještě bude ryba :slight_smile:
27. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no řekla bych, že se máš, ale já si to užívám to vaření...ale tu vánočku závidím, já neumím víc jak cop ze 3 a nemám ráda kynuté buchty...apod, jako to hnětení :slight_smile:
27. lis 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
petr je šikula :wink:
27. lis 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíte ještě jsem zapoměla,že bych chtěla letos poprvé zkusit vánočku,tak jsem na to zvědavá :sweat_smile: Jinak pr manžílka salát s kapremto já nepapám :dizzy_face: tak buduu dělat pangase a k tomu brambůrky si dáme se Sárkou spolu.A co nesmí chybět jsou řízečky :slight_smile: Mňam už se na ty dobroty těším a co děláte na Štědrý den?Máte nějaké tradice?Držíte půst,aby jste vyděli zlaté prasátko :grinning: My chodíme každý rok na Staromák dáme si svařáček projdeme se Prahou na Lávce si dáme kávičku a jedeme vymrzlí domů do teplíčka :dizzy_face:
28. lis 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás oběd bílá klobása, brambor, večeře teda krkovice,kuř. řzek, salát, brambor a ryba....večer ještě jednohubky....jen tak na mlsku..přes den většinou lítám a dělám ježíška, takže naši, tchýně a švagrová...na procházku bych asi neměla moc času, snad později až děti vyrostou :slight_smile:
28. lis 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to máme taky rádi bílé kobásky,jenže obídek nestíháme máme velkou snídani a pak vyrážíme no a dárečky a vše okolo kromě vaření si připravuji do předu :slight_smile: Když jsem bydlela u našich,taky jsme to nikdy nestíhali celý den jsme se honili a pak jsme si sedli uhoněný k večeři a spěchali na dárky na pohádku no prostě hroznej chaoz, a spěch.Teď taky trochu spěchám,ale jen u smažení :grinning: .Minulí rok byla Sára ještě malá a tak se to dalo dobře stíhat jsem zvědavá jak to bude letos :slight_smile: Ale zase už to bude krásně vnímat a na to se moc těším Vánoce miluju :dizzy_face:
28. lis 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vloni byl tomík jako sára, stíhá se to naopak dobře neboj...já musím dopo určitě zajet s těmi dárky a objet to, u každého tak 10 min posedět a táta má pro mě polévku, takže ještě musím udělat houstičku...no a nevím na jaký den vychází vánoce, ale nakoupím tak 2 dny dopředu a peivo dokoupím čerstvé tady u číňana...chci mít taky odpo klid s dětmi a postupně vše připravím, salát dělám stejně den dopředu, takže to obalení a osmažení je v pohodě, no a brambory...
já se těším krz ty děti moc...lukáš nnic zatím, ale tom letos určitě bude jak u vytržení...
28. lis 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak ty ještě jedeš rozdávat dárečky,tak to jó :slight_smile: My jsme se letos rozhodli že nikam nepojedem a že všechny pozveme k nám na 25-26.12 Minulí rok jsme lítali o svátcích po příbuzných a neviděli jsme ani jednu pohádku.Tak mě to ani tak nevadilo,ale manžílek letos rezignoval a řekl ať letos všichni přijedou k nám :unamused:
Třeba můj tatínek vždy chce aby jsme přijeli 25 taky vždycky jezdíme tak letos dorazí on :grinning: to chci vidět má rád když všichni přijedou k němu a on si hraje na krále :dizzy_face: Je to stěmachlapama někdy legrace :slight_smile:
28. lis 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
25.12. dělá oběd tady pro rodinu manži to nás tu bude 6 dosp a4 děti a 26.12. jdeme k našim, já mám ještě 19.12 narozky a manžel 27.12. :grinning:
28. lis 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás je to složitější krz tu polévku, stzejně k našim musím, navíc tam budou i obě babičky, tak to hodím při jednom, aby to měli pod stromečkem a švagrová má děti, takže té to hodím taky aby bylo víc dárků a tchýně bydlí kousek...mám to vše cestou, bydlí tak 400m od sebe všichni a já od nich 15 min :slight_smile: , to je v poho

jedu nakoupit
28. lis 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak toho máte požehnaně :grinning: To si taky nezastavíš,co?A co budeš vařit pro rodinku 25.12.?Už máš vymyšleno?
28. lis 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne bude vařit tchýně kachnu, vařila jsem vloni, letos se 2 dětmi fakt né :grinning:
28. lis 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jó tak to máme stejný manža chce dělat kachní stehýnka on to miluje na mě je to moc mastný,ale má z toho vždycky takovou radost,že ho nechám :grinning: Peťule máme stejné iniciáli já jsem taky Petra H. :slight_smile:
28. lis 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš moc hezký chlapečky :slight_smile: A tu velikou kuchyň ti můžu jen závidět :grinning: Ta by se nám asi do 2+1 nevešla :dizzy_face:
28. lis 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuchyň je super, já jsem teď už Petra .N :slight_smile:
28. lis 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tak vidím,že se tady vaří
hned bych si dala

tak jsme byli u Dr.naštěstí je to jen nachlazení
antibiotika jí nedala
máme být 5dní v klidu v posteli
tak to opravdu nehrozí postel a spánek
i když teď usla,letím za ní noc byla šílená

no my budeme na vánoce u švagrovky
má rodinný dům a stejně staré dítě jako Kačka tak si to užijeme i děti
budeme mít klasiku salát rybu řízky
mňam
28. lis 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťule

koukala jsem na fotky, máš to v baráčku moc pěkný
kuchyň až moc na mě veliká,ale krásná
mě do toho novýho bytečku jí bude dělat teta doufám
do toho Proseckýho nám jí dělala je super a za dobrý peníz

kluky máš krásný
koukám jak už Lukášek drží pěkně hlavu šikula
28. lis 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás dámy, bydlím v Praze 4 Hájích. Jsem moravský přistěhovalec, proto touto cestou hledám kamarádku. Jsem normálně a přirozeně praštěná matka dvouletého chlapca. :wink:
28. lis 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Erna

vítáme tě tu
tady se snad hlásí jen maminky z Prahy 4 :grinning:
myslím,že máš velkou šanci tady najít kámošku pro sebe i pro syna nové kamarády :wink:
28. lis 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka: jsem z prahy 10 :slight_smile:
no s tou kuchyní, já teda vařím téměř obden 2 chody a dost peču, ono se to nezdá, ale když máš co, tak je i ta kuchyň malá a neboj, mám narváno ve skříních, ono vše se pro něco najde...je to super, že tam mám lukáše a sedí tam i tomáš...takže jsou mi na očích..tu kuchyň mi taky dělal truhlář a nestála moc...myslím do 30.000,- no cvo je moc...
jo hlavu drží je to šikula

Erna: vítám tě...
28. lis 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne jestli 30tis.tak to je bomba!
tak to moje stála asi tak,ale bez spotřebičů
no Lukáškovi bych nehádala vůbec přes 3měs.je nějaký veliký co?
aha
tak vidíš a já myslela,že máte baráček někde za Prahou
Praha 10tu vůbec neznám
28. lis 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo v dubči...to je praha 10
jinak my máme spotřebiče teka...je to levnější a jsem spokojená,,,měli jsme to přes známého z velkoskladu, bylo ta za nákupní ceny
lenerka, hostivař určitzzě znáš, nebo měcholupy, petrovice, štěrboholy, teda určitě víš, kde to je...
já prahu 4 znám hlavně Libuši, krč, kunratice a háje, chodov...to je hned vedle no a trochu antala staška a to okolo
28. lis 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně Chodov znám mám tam ségru
na Libuši měl manžel babičku a máme tam ten byt na prodej
hostivař znám jen ten park
Šterbohoy jen to nákupní centrum :slight_smile:
já mám spotřebiče Mora český výrobce
28. lis 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek