• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
no tak vidíš :grinning:
mora je ok..hlavně , že to dobře funguje, já za 3 roky jsem neměla sebemenší problém
28. lis 2008 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky.
petule děkuji za odpov.ohledně přetahování :wink:

lenerka půjdete v uterý na to cvíčo?malá aj se brzy uzdraví :slight_smile:
nevím jak to bude vypadat,ale potřebuju s prckem vyrazit ,protože se drží porát "mojí sukně" a někdy je to o nervy :angry:

petule jak zvládáš dva kluky? paráda? :slight_smile: taky by jsme chtěli dva....uvidíme.
28. lis 2008 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
chtěla jsem dva kluky po 2-3 letech, mám je, je to celekm záhul, ale protože tom je dost živé dítě, neposlouchá, je tvrdohlavý,nespí v poledne. lukášek je zase zlatíčko co nepláče...usměvavé sluníčko...večer jsem hotová, ale zvládám vše, vaření, úklid....určitě bych do toho šla znova, kdybych věděla co mě čeká...
28. lis 2008 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsme chtěli mít Sáru od druhého miminka tak 2-3roky,ale teď si nejsem jistá je hrozná dračice.Chtěli by jsme holčičku,tak možná v léťe na dovče se do toho pustíme :grinning:
28. lis 2008 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Peťulo, poprvé jsem čekala přes roka na toma, teď jsme zžačli po dovolené v září a v říjnu jsem čekala Lukáška :slight_smile: ,
kdy je sárinka narozená, my 8.4....je to čertice, pač je beran...to my jsme na tom stejně...ale bude hůř... :sweat_smile:
28. lis 2008 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo to máme beránky,tak proto jsou to čertíci já na to úplně zapoměla :grinning: Sára je 11.4 :wink:
28. lis 2008 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo, tak to jsou pár dní od sebe :grinning: :grinning: , to tě čeká pěkná budoucnost :grinning:
28. lis 2008 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
holky žeru teď tomáše kluse... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. lis 2008 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a k té vánočce, včera jsem jí koupila v pytlíku, tak jsem zvědavá, jaká bude :slight_smile: , zkusím jí udělat odpo :grinning:
já nemám ráda to hnětení...takhle to bude v cukuletu, ale taky musí vykynout :grinning:
29. lis 2008 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Peťule,jsem nějak mimo
kdo je Tomáš Klus??? :grinning:
29. lis 2008 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mamamik

koukám,že máme skoro stějně narozené děti
Kačka se nám narodila 26.12.2006
a kdy váš Míša?
Kačka je taky závisláček na mamince,ještě beze mě nikdy nespala
budeme to muset napravit dáme jí ke švagrový tu miluje a má skoro stejně starou holčičku
no na cvičení v úterý nepůjdeme
Dr.nám doporudní být v klidu
ten kašel má fakt hnusnej opět celou noc kašlala tak jí nebudu trápit se cvičením,ale snad ten další by jsme už šly :wink:
29. lis 2008 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jo už jsem si toho tvýho Tomáše našla na youtube je dobrej :wink:
29. lis 2008 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
holky kde jste dneska všechny???
všechny uklízíte nebo pečete cukroví? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2008 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj pomalu, ale jiste se zacinam chystat na Vanoce. Uz mam Adventni venec zitra budu zapalovat prvni svicku.
Strasne to leti pred chvili jsem byla tehotna a me holcicce bude uz 6mesicu v Prosinci. Moc se tesim az bude svitit stromet a mi budem uplna rodina. :wink:
29. lis 2008 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,tak zítra se jdeme podívat na stromeček už se těším :dizzy_face:
lenerka-vy pořád stůněte tak ať se Vás ta nemoc pustí,teď to všude řádí nám se to naštěstí
vyhýbá Sára začíná jen chraptět,tak snad je to z topení :unamused:
29. lis 2008 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
mamina ahoj

no kačka už měla 2x antibiotika
a to jsem jí kojila do 16měsíců
no já když byla dítě tak jsem prý nebyla nemocná a kačka je docela často
naštěstí jen nachlazení což má snad každé dítko co je v kontaktu s dětma
ale ten kašel co má je děsnej,pořád jí to dráždí i noci
chudák už je z toho vyřízená
a prý to bude mít cca 14dní ach jo
29. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo první svíčka
už se vánoce blíží
už se taky těším na výzdobu vůně,ale netěším se na ten úklid,ale i to k tomu patří no

a co koukáte na star dance?
komu fandíte?
29. lis 2008 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je chudinka musim zaklepat Sára už cca rok pořádně nemarodila já jí kojila do devíti měsíců a stejně byla často nemocná :angry: Kačenky je mi líto jsou takoví bezmocný berušky naše :dizzy_face: Tak hlavně se brzy uzdravte.
My na star dance nekoukáme manžílek kouká na Svatbu na bitevním poli docela nuda,ale jdu se koukat na pretty woman ČR
Tý jo úklid mi ani nepřipomínej :grinning: včera jsem drbala okna dělali nám fasádu na baráku to byla akce snad dvě hodiny,ale už se lesknou,tak to už mám zasebou teď už jen vygruntovat zbytek bytu a je to :grinning:
29. lis 2008 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
okna hnus
ale musím jít do toho,když na ně chci nalepit vánoční výzdobu
to by bylo pro ostudu :confounded:
29. lis 2008 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj lenerka
Míša nyní musím zaklepat je bez rýmy,ale jinak ji měl vždycky pořádnou.Klasika nachlazení :angry:
Vstáváme už týden takhle brzo.Nechce se mu spát a to chodí až po devátý večer.Já to nechápu....bych spala a místo toho tady koukám na pohádky.No zřejmě zuby mu nedaj spát.Ještě nám stále lezou.
Znáš tu dobrou medicínu na nachlazení??? Cibuli-rozmačkat,počkat až pustí štávu,posypat cukrem a to po lžičkách dát .
Pro někoho výborný
Pro někoho hnus :grinning: POZOR,ale zabírá to.
Míšánek je na Nový rok :dizzy_face: .Tak nám to gynekol.řekl a stalo se přesně na den.

Tak aj se Kačka brzoučko uzdraví.
Plánujete druhý ?
30. lis 2008 v 05:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj...taky se z toho nemůžeme vyhrabat, pořád kapky, sirupy, jeden nemocnej, pak druherj, pak oba...no už je to lepší, ale doma už mi hrabe...
lenerka: no já nekojila ani jednoho déle jak 2m a jsou v pohodě, antibiotika se dávají dnes skoro na vše...angíně nezabráníš, stgejně jako nějakým bacilům...navíc kojení jako takové je nejvýživnější do 6 měsíce,,,moje švagrová taky kojila do 15m a děti mají alergie, astma, tereza je stále nemocná...do toho všeho...já tomu nějak nevěřím...ale někoho to baví, tak to je v pohodě... :slight_smile:
na stardance nekoukám, jen občas, soboty mám filmy z půjčovny většinou...vščera jsem dobře vybrala... :slight_smile: , ale Jinak Batulková a samo zuza norisová :slight_smile:
na úklid tady prdím, protože okna jsem myla přefd 2 měsíci a mám jich 23...takže to se mi nechce a já tady uklízím donekonečna, to by nemělo význam...večer uklidíš, ráno zase bordel... :rolling_eyes: ...už jsem se přestala nervovat.
adventní věnec nemáme, svíčka by nevydržela hořet déle jak minutu :wink: ...no už koupíme tenhle týden strom, ale v květináči,pač bnormální ve stojánku by se asi určitě válel stále na zemi...takže mám jen slaměné ozdoby... :frowning2:
ale jsou pěkné...takže u nás budou vánoce 24.12. a uklízet budu až na 25.12. pač tu čekám těch 10 osůbek na oběd a děti, takže to bude bugr :slight_smile:
30. lis 2008 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Peťulo 23oken?Fuj mě stačí naší 9 a mám toho dost :grinning: na úklid jse taky rezignovala ráno uklidím a odpo už je zase bordel :angry: a to mám jen jedno dítě sem zvědavá až budou dvě :slight_smile:
mamamik:to vztávání ti teda nezávidím my chodíme spát v půlosme a vstává v osm což je fajn :slight_smile: Dávám jí každý den ve stejnou hodinu,ale chodím sní usne v naší posteli a pak jí dám do postýlky.Vím že by se to tak dělat nemělo ae teď už je pozdě na změny :unamused:
30. lis 2008 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
mamina:my taky uspávali...tom měl sice od roku svou postrrel, ale uspávali jsme ho tam...někdy v noci šel k nám, měl období že se budil a bulil tak 8x za noc, jinak taky spal vždy do max 10h...teď vstává od 6:30-8h max...lukášek zlatíčko se vzbudí k ránu , okolo 5-6h, dostane mléko a spí až do 10h :slight_smile:
teď spím v posteli s lukášem a mnžael s tomem...je to jedno, v roce budou spolu v pokoji a bude to jiné...až vyrostou, budou mít každý svůj, ale myslím, že se naučí odmala sdpát spolu a bude to pro ně prima, jako u všech kamarádek okolo...
mamina: opravdu barák máme až moc velkej...prostě nejde uklízet furt :unamused:
30. lis 2008 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
No ty máš barák a dvě děti já 2+1 a jedno dítě a stejně pořád ukízím :grinning:
Sára taky někdy přeleze k nám do postele,sem jí z postýky vyndala tři žbrdliny a tak si může vylést kdy chce. :dizzy_face:
Udělala jsem to hlavně protože se v noci dost budila a já jí vždycky šla vyndat z postýky,teď už se nebudí,nebo budí ale neřve jen si přeleze a spí dál.Jsou ty děti pěknně vyčůraný. :grinning:
30. lis 2008 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
čus Peťule

23oken?to je asi pěkná zabíračka co?no ještě,že mám jen to 2KK
naštěstí jsem to zvládla dneska a mám od toho pokoj
i vypraný,vonavý záclony
teď udělám aspoň výzdobu do oken,ale jen nalepovačky,blikací nic nehci :confounded:
no my budeme mít strom živý poprvé tak jsem zvědavá co to s Kakčou udělá
máme ozdůbky nerozbitný ,takže pohodička
jen někde sehnat stojánek to bude zase palba-loni jsem koukala okolo 500kč i více

no kačka stále kašle
aspoň,že se jí nespustila rýma
to by jsme zase odsávaly luxem to by mě zabilo i snad jí :frowning2:
30. lis 2008 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
mamamik ahoj

no kačka chodí spát po tý 20h a vstává po tý 7h což je bomba
jsme všichni vyspaný
jen je blbý,že já chodím tak o půlnoci,mě se prostě večer nechce spát a ráno se mě nechce vstávat
prostě se nepřinutím po 22h spát

no manžel by chctěl druhý hned
já stále váhám
hodně maminek si libude věkový rozdíl mezi dětma 6let
tak nevím nevím
ale jít do práce a pak se vracet k dalšímu miminku tak to taky je asi náročný
a pochybuji,že mě hned kačku ve 3letech vezmou do školky,když je všude plno!a ještě je prosincová!
uvidíme třeba na mimču začnem pracovat v březnu uvidíme :slight_smile:
a co vy?Míša už je taky velikej bude bráška nebo ségra? :wink:
30. lis 2008 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
kačka a její uspávání
musím si jí dát ke mě do postele,tam se pomazlíme a cca do 5min,je ve své postýlce
povídá si ,zpívá si a pak usne
nějak mě nepotřebuje
pohádky nevyžaduje
a v noci si jí dám do postele,jen když pláče a má trápení.špatný sny
ale pak jí zase dávám do postýlky,protože se strašně roztahuje a kope do nás
ona je dobře vyspinkaná,a my pokopaní a rozlámaný
a to máme velikánskou postel
ona je roztahovačka :grinning:
30. lis 2008 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Lux taky nemáme rádi to je vždycky řevu :frowning2: My budeme letos mít stromek úmělej nedá se nic dělat ale je taky hezký skoro jak pravý :wink: jen nevoní.
lenerka ty máš 2kk a kam dáváš cukroví?Máte bakon my ne :unamused:
Já byla zvyklá u našich jsme tovše dali do sklepa nebo na balkon,ale v baráku je to něco jiného.
30. lis 2008 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jo s tím kojením
já bych třeba kojila i dále,ale dělala u prsa strašný blbosti
stojky kotouly a tak jsme skončily!
ségra má syny 19měsa stále kojí a i jí pije Um
Mě Kačka Um pít nectěla a nikdy pít už nebude!
příští mimino budu kojit do 6měs a pak přejdem na Um
no uvidíme
30. lis 2008 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
lenerka. my taky máme postel 210/210 tom je taky hroznej cestovatel...no máme jí teď pro sebe z lukáškem,.. :slight_smile:
jinak obdivuji, tom v tomhle věku by lux vykopal :slight_smile: :slight_smile:
náš tatínek byl dnes s tomem v hornbachu
a nakonec koupil 2m jedli do stojanu, takže jsem moc zvědavá...jak často bude na zemi, no jo tatínek :wink: ..
30. lis 2008 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek