• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
ahoj mamina

ne né nebudu jí dávat od 2let do školky
to jsou snad jesle né
ale my jsme s Peťulí probíraly děti, až jim bude 3roky
:grinning:
ale stejnak je to tady bez šancí moc dětí ,málo školek
maj přednost maminy co maj fakt razítko od práce!
jo k zápisu se chodí snad až teky ve 3 né?s tím tedy nemá zkušenosti
ale musí umět jíst příborem,umět na Wc ,umýt ruce,oblíkat,svlékat prostě samostatné dítě
tak to zatím u nás nehrozí,ale má ještě čas :slight_smile:
2. pro 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jí dám do školky příští rok v září jestli jí ve školce vezmou :dizzy_face: Do tří let je to stejně jen na pět dní v měsíci,no uvidíme :slight_smile:
2. pro 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad budete mít štěstí,ale spíše s tím nepočítej
ty chceš jít do práce?nebo chcete druhé mimčo?
už mám zmatek ,už jsme to tu řešily nekolikrát na několika diskuzích tak když tak promiň :slight_smile:
2. pro 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nevadí já jen,aby Sára byla s dětma má je ráda a bude to tam pro ní zábavnější než doma.Chtěla jsem jít do práce,ale protože chceme určitě ještě jedno děťáko tak nepůjdu a udělám manžílkovi radost :grinning: Jen se mi nechce zase rodit to bylo totiž peklo mám ztoho ještě teď trauma :frowning2: Začali jsme v neděli večer hned po pěti minutách a malá přišla na svět ve středu ráno fakt děs,bolest atd...nejhorší bylo že jsem za tu dobu vůbec nespala. :unamused:Toho se bojím nejvíc :dizzy_face:
2. pro 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak mám pauzu, do školky berou děti až od 3 let co já vim a to ještě musí umt to co psala lenerka, tady je to taky blbý ze školkama no já už bych Patrika mohla dát od září ale určitě bych ho dala nejdřív jen na těch pár hodin, stejně budu doma.
petule mě to neva zase tak se nehonim, jen prostě nestíhám zapínat PC Patrik už rezignuje že nechce po o jít spát a tak že já mám smůlu s PC když nespí tak sem nejdu jen málo kdy.
no a večer je tady zase Ptr nebo čučim na telku
2. pro 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba...jasně, já to myslím všeobecně ten schon...a to se mu pořád věnuješ? když nespí??
lenerka: no ty věci co jmenuješ by umět měli, taky to u nás zatím nehrozí sám se obléknout, tak svléknout...najíst jo, wc už taky...já půjdu na zápis a uvidíme v září, rozhodně bych ho dala jen na to dopo...
my se vrátili ze zoo, teď letím nakoupit mějte se zatím
2. pro 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pořád se mu nevěnuju, buď poklízim, vařim nebo teď peču, tak že zase pořád u něj nejsem, ale když nespí tak jít sem je spíš horor protože sem leze chce taky psát, tak že to raději nezapínám a je klídek.
Zoo na tu si počkáme až bude teplíčko :slight_smile:
2. pro 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Scháním čištění koberců, na netu jich je, ale raději bych někoho na doporučení, chtěla bych to mít fakt čistý tak nevim.
Nevíte o někom?
2. pro 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky moba nevíš jestli je tady u nás v okolínějaká mikulášská??
2. pro 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamina, práve som ti chcela navrhnut, či by si nešla vo štvrtok na BUdejárnu, od 16.hod tam má byt Mikuláš, alebo v piatok je v tom Hobbycentru, či ako sa to volá...kludne sa možu pridat aj ostatné baby :wink:
2. pro 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťule a jaká byla ZOO?
dneska docela foukalo né?hlavně,že děti byli na vzduchu
mě taky nevadí chodit do ZOO v zimě
byli jsme tam v září a už byla docela zima
byli jsme tam i v prosinci ve sněhu byla to bomba,ale to jsme ještě neměli kačku
máš roční permici?
2. pro 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je fakt,že když kačka přes den nepsí ,tak je ten den docela dlouhej a náročnej
ale dneska si chrupla cca 3h tak jsem stačila vyžehlit,uklidit
tak večer můžu koukat na seriály :slight_smile:
2. pro 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina

tak to jsi měla šílený porod
na mě to přišlo 25.12.po 18h a rodila jsem 26.12.v 8 02
takže to docela šlo
ale když si na to vzpoměnu,tak se děsím asi nejvíce těch kontrakcí
ale je fakt ,že před tím člověk nevěděl.do čeho jde
no snad to zvládnem :slight_smile:

taky bych jí chctěla dát na pár hodin do školky
potřebuje okolo sebe děti
a načapat zase nějaký bacily :grinning: a sprosťárny
2. pro 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to určitě vyrazíme na tu Mikulášskou :slight_smile: A druhej porod taky zvládnem jestli se vejdeme někam doporodnice :grinning:
2. pro 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s těma porodnicema ,to je taky na palici
z toho mám obavy už teď
prý se musíš registrovat do 8týdne no to fakt nechápu
někde prý do 11týdne
ale vždyť člověk neví jestli to vše dopadne dobře,a bude registrovanej???
a stejnak to není na 100%
2. pro 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda to je umění vás dočíst :grinning:
Mám skvělej recept na perníčky, jsou k jídlu už tak třetí den po upečení, hrozně rychle změknou a když se pečou, tak se moc nenafouknou, takže nemění tvar. Byly totiž doby, kdy jsem nepoužívala moc vykrajovátka a tvořila si tvary sama, různý palmičky, zvířátka a tak. Letos teda budou jenom vykrajovat, aby to bylo co nejrychleji :wink:
Chystáme se na Mikuláše k našim a už mám domluveno, že k nám přijdou domů. No malej z toho rozum mít nebude, ale chci udělat fotečky s čertíkama:slight_smile:
No koukám, že je nejvyšší čas si nějaký to místečko ve školce už zarezervovat, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nara
ve školce i v porodnici :grinning:
2. pro 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, moc ráda bych se seznámila s nějakou fajn maminou, je mi 30, mám 18M syna Jáchyma a nedávno jsme se přistěhovali do Prahy 4-Michle, předtím jsem bydlela roky ve Vysočanech a tam mám i většinou kamarádek, ale jaksi do Michle to mají za mnou trošku z ruky, tak hledám nějakou maminku s podobně starým dítkem na společný aktivity, plavání, prochajdy,kávičky atd:slight_smile:) Klidně mi písněte na maila jazatko@seznam.cz. Moc se těším Jana
2. pro 2008 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky janina,
my jsme z budějovické to je kousek ne?
Je to fakt děs s těma porodnicema :angry: Hlavně že se všechno platí,ale rodit bys měla asi doma :grinning:
3. pro 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,můžu se k vám přidat??Bydlíme kousek od Prahy 6 rády se připojíme na prochajdu s kočárem :wink:
3. pro 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerka, jsem zvědavá, jestli budu dřív shánět místo ve školce nebo v porodnici :grinning: :grinning:

Holky, já jsem taky z Michle, prcka máme sice menšího, ale za to velmi přizpůsobivýho :wink: Bydlím na Michelský kousek od metrra Kačerov.
3. pro 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka: ZOO byla fajn, bylo nás tam v 11h asi 150 lidí, nikoho jsem tam ani nepotkala...vítr tam moc nefoukal..tom se alespoň proběhnul mimo dosah dětí... jojo permici mám roční, pač, toma to tam moc baví a na procházku mi to nevadí, autem jsem tam přes jarov za 20-30 min v pohodě...nevadí mi chodit v zimě...protože jjá to beru jako procházku, v létě to nemám ráda o víkendech, je tam moc lidí, takže jezdím spíš v týdnu, ale jdeme někdy i o víkendu s tatínkem...teď tam opravují hodně věcí...třeba tu velkou klec na supi...apod...
ORL budu mít výsledkY až zítra tak asi mikuláš padíá, no nevadí...hlavně aby se z toho už vyhrabali...
dnes jsem vařila čínu, z¨byl pórek tak půjdu na pórkovou polévku a něco ještě asi upeču...
v 17h mají přijít tchán a tchýně se juknout na kluky, tak to sna d do té doby uteče,,,,už se tady strašně nudím...na 2h tu byla švagrová, tak jsme pokecali
včera jsem koukala na školky u nás a v okolí, tak budu muset si to nějak vypsat, už se to blíží..
no tak nešli by jste někdo někdy teda do zoo???ještě v zimě???no dle počasí samo...tak uvidíme...hlavně se doléčit...myslím, že to bude zítra bacil a budeme na antibiotikách,,,
zatím pa jdu za klukama
3. pro 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechce sa k nám zajtra niekto pridat? Ideme s Maminou na Mikuláša, je to od 16.hod na Budejovickej...
3. pro 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba: s tím čištěním koberců...moje švagrová zrovna dnes objednávala někoho na ten parní stroj, co čistí všechno, snad i koberce, já si je budu objednávat a ž po novém roce, ale ona jde do dlaždiček, mají železitou vodu, já půjdu určitě do sedačky a postele...takže mám ti zjistit číslo azeptat se na to???
jdu koukat na pojišťovnu štěstí na nově...nestihla jsem to tak na pc to opakují :slight_smile:
3. pro 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj janina

no vidíš,škoda,že jste nezůstali bydlet v těch Vysočanech
my jsme z Praha Proseka :grinning:
tady je hodně maminek z Prahy 4 takže určitě budeš mít štěstí :slight_smile:
3. pro 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ono se ještě platí,když s prckem ležíte v porodnici?nebo to zrušlili?mám v tom už nějaký bordel!
za jedno dítko je 13 500kč zůstalo to?
já měla ještě těch 17tis.to bylo dobrý
3. pro 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka:můj manžel je 27.12. takže máš kozoroha co??? já jsem ještě 19.12. chytla střelce :grinning:
kde že to budete bydlet??? v tom baráčku...
3. pro 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zítra bych šla na mikulášskou, ale musim k zubařce zuby jsou prevít.
Petule to bys byla hodná tak mi to zjisti a dej vědět i cenu na to jsem ještě nenarazila.
Janina vítek bydlím na Pankráci u parku Jezerka kluka mám sice staršího, ale to snad neva.
Nara můžu tě poprosit o recept na ty perníčky? Už loni jsem je chtěla dělat, ale vzdala jsem to.Nějak se toho bojim
3. pro 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš
kačka měla být 22.12.a máme jí na Štěpána
jo jo kozoroha je to dobrý znamení je to kliďas občas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
i když dneska mě zmlátila plenkou,že jsem si jí nevšímala :astonished:

ne né není to domeček
je to bytový dům 4patrový
my budeme bydlet ve 2patře
mrkni na tyto stránky:
www.canaba.cz

máme bytový dům 9
3. pro 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych klíďo do ZOO šla
musím si zařídit tu permici
takhle je to pálka 150kč na celý den
na rok chtěj 500kč to je dobrý