• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
já dneska dělala gulášek s kolínkama
a večer si asi dáma krupicovou kaši mňam
kačka jí nemusí,ale my si jí dáme s chutí :slight_smile:
3. pro 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to je fajn, že je vás tady tolik z okolí Michle, Budějovický atd:slight_smile:) zítra se taky chytám na tu Budějárnu, tak že bychom se tam nějak potkaly?? :slight_smile:
3. pro 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
S maminou sme dohodnuté na 15.hod pred Mekáčom, tak príd tiež :wink:
3. pro 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fajn, pokusím se dorazit na tu třetí, ale Jáchym hodí po obědě po tý jedný spát a třeba ještě teď chrní, tak kdyžtak se po vás kouknu kolem čtvrtý, ok??Mrknu na fotky abych vás kdyžtak poznala a normálně drze vás oslovím, ok??? :grinning: MMch na tý Budějárně je docela dobrej ten Človíčkov, jsme tam párkát byli a Jáchym byl nadšenej!
3. pro 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Človíčkove sme boli asi 2x, je to tam fajn, ale boli sme tam radšej hned od 9.hod, lebo ked je tam vela detí, tak som z toho na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Ty, mamina a ja máme rovnako staré deti :slight_smile:
3. pro 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
FAkt?? no tak to by bylo fajn, že si děti i pohrajou:slight_smile:) a s tím človíčkovem máš pravdu, odpoledne je to na neva, minule jsem tam byla cca v pět odpoledne a měla jsem toho plný brejle :confounded: Jinak hodím taky nějakou fotku do albíka:slight_smile:) jsem tady prvně a moc se zatím neorinetuju, ale to doženu:slight_smile: :dizzy_face:
3. pro 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už mám profil:slight_smile:))
3. pro 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
šikulka :slight_smile:
3. pro 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
docela vám holky závidím,že zítra někam razíte
my budeme s tím naším marodem sedět doma
ach jo
3. pro 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ta dneska vyrazíme?Už se moc těšíme :dizzy_face: Tak ve tři před Mc Donaldem a pak zajderm do toho človíčkova?Snad tam nebude moc dětí :unamused:
4. pro 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba: http://www.firmy.cz/reg/praha/phr/%C4%8Di%C5%A1t%C4%9Bn%C3%AD%20koberc%C5%AF
mám i ten kontakt od té kamarádky, ale nevím zda dělají ty koberce...to by jsi se musela zeptat... 487522873..
lenerka: no já už koupila rodinnou za 1500,- pač tomovi bude už v dubnu 3...no už jí mám tak 2x splacenou :slight_smile:
odpo budu snad konečněš vědět ty výsledky z ORL...včera jsem si po dlouhé době udělala hezký večer s naším tatínkem :slight_smile: , mám kocovinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...asi si dám pivo abych se napravila...zatím papa
4. pro 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky petule my jsme taky měli s manžílkem pěkný večer a trošku mě bolí hlavičta :grinning: Měla jsem narozeniny brrr už je mi 24,ale cejtím se mladší to je hlavní :dizzy_face: Hlavně ať se ti kluci brzy uzdraví.Taky rádi chodíme do zoo :slight_smile: ale pernamentku nemáme asi do ní taky půjdem
4. pro 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když mám auto, tak mě to nevadí tam jet, poopravdě busem bych se tam teda plahočit nechtěla se 2 dětma...
jinak určitě můžeme udělat sraz v ZOO :grinning:
4. pro 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka: já včera dělala čínu, dnes taky asi udělám guláš s kolínkama...když už mám to věpřové rozmražené....ale udělám ho as na pivu :wink:
4. pro 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina

dodatečně vše nejlepší
24?no to je pěknej věk
mě už je 28 jsem tu asi nejstarší? :confounded:
4. pro 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych do ZOO přifrčela autobusem :confounded: neřídím ,bojím se,ale to už jsme tu také řešily
4. pro 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka, mě bude 28 teď 19.12. :slight_smile:
4. pro 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka děkuji za přání :dizzy_face: Já bych do ZOO taky musela autobusem,ale jsem zvyklá :wink: Příští rok si asi řidičák udělám :slight_smile: No jo holky už jsme staré babi :grinning:
4. pro 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina ty tedy určitě! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem 6.5.1980
býk
4. pro 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jsi o půl roku starší no....to nic není :slight_smile:
4. pro 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina: řidičák si udělej, já ho taky dělala až ve 23 letech...a dnes jezdím jako ďas :grinning: , uvidíš, jak ti to usnadní život, pokud ti manža koupí autíčko
4. pro 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natal som dala do postýlky a stále po mne vykrikuje, tak som zvedavá, že kedy zaspí
Určite možeme ist pozriet aj do Človíčkova, ale asi bude plno- no skúsime- ak áno,tak sa tam niekde do 16.hod len tak pomotáme
4. pro 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nějak se k tomu nemůžu dokopat,ale chci ho jenže já neumím vůbec řídít tak to bude asi legrace. :grinning: To dřív instruktora klepne než se to já naučim :grinning:
4. pro 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
o autách mi ani nehovorte, od 18.r mám vodičák a od tej doby som nesadla do auta- teda ako vodič a ešte v tej Prahe je poriadny šrumec, tak neviem ako by som to zvládla
už minulý rok som si povedala, že si zoberiem nejaké hodiny v autoškole a skutek utek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u mě by to ani nijak nešlo...já mám krám sice kilák, ale busem je to na 2 přestupy...manžel je dost zaměstnanej, takže kromě víkendu bych asi měla sm,ůlu...a doktoři...naši...je to prostě nezávislost a pohoda...taky jsem nechtěla, ale dnes vidím ty výhody
4. pro 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina: já taky neuměla ani Ň, ale vše jsem se naučila a pak mi manžel koupil favorita, abych ho klidně odřela...apod a jezdil se mnou, než jsem nedostala jistotu, no a super...baví mě to, těšáím se v létě do Itálie...nechcete jet někdo taky???? jedeme v červnu
4. pro 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já mám řidičák od 20ti
taky jsem jezdila a docela mě to šlo i bavilo,ale pak jsem urvala zrcátko .potkala traktor a je zle
a už se bojím
manžel by rád auto půjčoval
máme felicii ,to stačí
4. pro 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Itálie mě neláká,ještě jsem tam nebyla
spíše bych chtěla do Španělska :slight_smile:
a příští rok v červnu možná bude bříško???uvidíme
4. pro 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mALLORCU JEDEME V ZÁŘÍ, TAK MŮŽEŠ TAKY :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. pro 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek