Hledám kamarádku v Praze

Ahoj holky,
hledám kamarádku žijící v Praze. Letos v srpnu mi bude 26. Bydlím s přítelem v Praze 8 v Dolních Chabrech. Jsem z Berouna, a proto tady v Praze nemám téměř žádné známé. Třeba je nás tu takových víc.. 😉
lenerka
3. pro 2008
já dneska dělala gulášek s kolínkama
a večer si asi dáma krupicovou kaši mňam
kačka jí nemusí,ale my si jí dáme s chutí 🙂
janina78
3. pro 2008
Ahoj holky, tak to je fajn, že je vás tady tolik z okolí Michle, Budějovický atd:)) zítra se taky chytám na tu Budějárnu, tak že bychom se tam nějak potkaly?? 🙂
lullka30
3. pro 2008
S maminou sme dohodnuté na 15.hod pred Mekáčom, tak príd tiež 😉
janina78
3. pro 2008
tak fajn, pokusím se dorazit na tu třetí, ale Jáchym hodí po obědě po tý jedný spát a třeba ještě teď chrní, tak kdyžtak se po vás kouknu kolem čtvrtý, ok??Mrknu na fotky abych vás kdyžtak poznala a normálně drze vás oslovím, ok??? 😃 MMch na tý Budějárně je docela dobrej ten Človíčkov, jsme tam párkát byli a Jáchym byl nadšenej!
lullka30
3. pro 2008
v Človíčkove sme boli asi 2x, je to tam fajn, ale boli sme tam radšej hned od 9.hod, lebo ked je tam vela detí, tak som z toho na nervy :-p 🙂
Ty, mamina a ja máme rovnako staré deti 🙂
janina78
3. pro 2008
FAkt?? no tak to by bylo fajn, že si děti i pohrajou🙂) a s tím človíčkovem máš pravdu, odpoledne je to na neva, minule jsem tam byla cca v pět odpoledne a měla jsem toho plný brejle :-S Jinak hodím taky nějakou fotku do albíka🙂) jsem tady prvně a moc se zatím neorinetuju, ale to doženu🙂 x-)
janina78
3. pro 2008
tak už mám profil🙂))
lullka30
3. pro 2008
šikulka 🙂
lenerka
3. pro 2008
docela vám holky závidím,že zítra někam razíte
my budeme s tím naším marodem sedět doma
ach jo
mamina5
4. pro 2008
Ahojky holky ta dneska vyrazíme?Už se moc těšíme x-) Tak ve tři před Mc Donaldem a pak zajderm do toho človíčkova?Snad tam nebude moc dětí :-|
petule.h
4. pro 2008
moba: http://www.firmy.cz/reg/praha/phr/%C4%8Di%C5%A1...
mám i ten kontakt od té kamarádky, ale nevím zda dělají ty koberce...to by jsi se musela zeptat... 487522873..
lenerka: no já už koupila rodinnou za 1500,- pač tomovi bude už v dubnu 3...no už jí mám tak 2x splacenou 🙂
odpo budu snad konečněš vědět ty výsledky z ORL...včera jsem si po dlouhé době udělala hezký večer s naším tatínkem 🙂 , mám kocovinu :-p ...asi si dám pivo abych se napravila...zatím papa
mamina5
4. pro 2008
Ahojky petule my jsme taky měli s manžílkem pěkný večer a trošku mě bolí hlavičta 😃 Měla jsem narozeniny brrr už je mi 24,ale cejtím se mladší to je hlavní x-) Hlavně ať se ti kluci brzy uzdraví.Taky rádi chodíme do zoo 🙂 ale pernamentku nemáme asi do ní taky půjdem
petule.h
4. pro 2008
no když mám auto, tak mě to nevadí tam jet, poopravdě busem bych se tam teda plahočit nechtěla se 2 dětma...
jinak určitě můžeme udělat sraz v ZOO 😃
petule.h
4. pro 2008
lenerka: já včera dělala čínu, dnes taky asi udělám guláš s kolínkama...když už mám to věpřové rozmražené....ale udělám ho as na pivu 😉
lenerka
4. pro 2008
mamina

dodatečně vše nejlepší
24?no to je pěknej věk
mě už je 28 jsem tu asi nejstarší? :-S
lenerka
4. pro 2008
no já bych do ZOO přifrčela autobusem :-S neřídím ,bojím se,ale to už jsme tu také řešily
petule.h
4. pro 2008
lenerka, mě bude 28 teď 19.12. 🙂
mamina5
4. pro 2008
lenerka děkuji za přání x-) Já bych do ZOO taky musela autobusem,ale jsem zvyklá 😉 Příští rok si asi řidičák udělám 🙂 No jo holky už jsme staré babi 😃
lenerka
4. pro 2008
mamina ty tedy určitě! :-p
lenerka
4. pro 2008
no já jsem 6.5.1980
býk
petule.h
4. pro 2008
no tak to jsi o půl roku starší no....to nic není 🙂
petule.h
4. pro 2008
mamina: řidičák si udělej, já ho taky dělala až ve 23 letech...a dnes jezdím jako ďas 😃 , uvidíš, jak ti to usnadní život, pokud ti manža koupí autíčko
lullka30
4. pro 2008
Natal som dala do postýlky a stále po mne vykrikuje, tak som zvedavá, že kedy zaspí
Určite možeme ist pozriet aj do Človíčkova, ale asi bude plno- no skúsime- ak áno,tak sa tam niekde do 16.hod len tak pomotáme
mamina5
4. pro 2008
No nějak se k tomu nemůžu dokopat,ale chci ho jenže já neumím vůbec řídít tak to bude asi legrace. 😃 To dřív instruktora klepne než se to já naučim 😃
lullka30
4. pro 2008
o autách mi ani nehovorte, od 18.r mám vodičák a od tej doby som nesadla do auta- teda ako vodič a ešte v tej Prahe je poriadny šrumec, tak neviem ako by som to zvládla
už minulý rok som si povedala, že si zoberiem nejaké hodiny v autoškole a skutek utek :-p
petule.h
4. pro 2008
no u mě by to ani nijak nešlo...já mám krám sice kilák, ale busem je to na 2 přestupy...manžel je dost zaměstnanej, takže kromě víkendu bych asi měla sm,ůlu...a doktoři...naši...je to prostě nezávislost a pohoda...taky jsem nechtěla, ale dnes vidím ty výhody
petule.h
4. pro 2008
mamina: já taky neuměla ani Ň, ale vše jsem se naučila a pak mi manžel koupil favorita, abych ho klidně odřela...apod a jezdil se mnou, než jsem nedostala jistotu, no a super...baví mě to, těšáím se v létě do Itálie...nechcete jet někdo taky???? jedeme v červnu
lenerka
4. pro 2008
no tak já mám řidičák od 20ti
taky jsem jezdila a docela mě to šlo i bavilo,ale pak jsem urvala zrcátko .potkala traktor a je zle
a už se bojím
manžel by rád auto půjčoval
máme felicii ,to stačí
lenerka
4. pro 2008
Itálie mě neláká,ještě jsem tam nebyla
spíše bych chtěla do Španělska 🙂
a příští rok v červnu možná bude bříško???uvidíme
petule.h
4. pro 2008
na mALLORCU JEDEME V ZÁŘÍ, TAK MŮŽEŠ TAKY 🙂 🙂 🙂