• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
no hned bych jela,ale nejsou prachy a s pupkem asi těžko :grinning: ale díky
4. pro 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky: tom má pneumokoka, muraxelu a nějakého hemofili..koka....nevím, takže anti
lukášek pneumokoka--...no jsem z toho celkem hotová...snad bude vše ok, příští týden musíme opět na výtěry
4. pro 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zrovna jsem se tě chtěla zeptat jak vám dopadly výsledky a koukám blbě ach jo :frowning2:
prosimtě jak mohli čapnout pneumokoka?
já chci na pneumokoka kačku ve 2letech očkovat
jak se to projevovalo?u kluků?
4. pro 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já nevím, tom je očkovanej...to je bacil v nose, to prostě někdo na nás přenesl...jinak bez teplot...snad to bude v poho,
4. pro 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostě zkušenost moje, jak je 10 dní rýma, tak chodím na orl, hlavně když je ta rýma zelená, žlutá...apod.to je vždy nějakej bacil
4. pro 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha
tak to my máre rýmu jen vodu
nebo jen hlen průhlednej
tak snad kluci budou brzy ok
a na to ORl se chodí bez doporučení dětský doktorky že?
4. pro 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, já už tam chodím sama bez doporučení, dnes vlastně nemusíš mít nikde doporučení..pokud to teda nejsou třeba povinnné kyčle...
4. pro 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jdu jen pozdravit, dneska jsme se sešly společně s holkama na tý Budějovický, bylo to celkem dobrý - spíš ale pro větší děti, dostali jsme dárky, děti se tam vylítaly, dostaly dárky:slight_smile: Jsem ráda, že jsem holky poznala a snad se někdy domluvíme na další akci:slight_smile:) Jinak mám dotaz na PetuleH, nechodíš občas na diskuzi na Dámu do Květnátek/červňátek 2007??? Jedna PetuleH k nám chodila, ale myslím, že tam dlouho nebyla, tak pokud jsi to ty, tak se klidně ozvi:slight_smile:))
4. pro 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
janina: nnene nechodím :slight_smile:
5. pro 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
petule te je děs stěma bacilama :angry: je mi těch tvých prdelek líto hlavně ať se brzi uzdraví.
Janino jsem ráda,že jsme se poznali,ikdyž jsme včera moc nepokecali Jáša tě pěkně prohání to mě Sára normálně taky vůbec sem jí nepoznávala ani dnes ještě není ve své kůži ten čert na ní hodně zapůsobil.
Ale myslím že se snad bála víc Mikuláše :grinning: tAK JSEM ZVĚDAVÁ JAK JÍ T O DLOUHO VYDRŽÍ :dizzy_face:
Dneska jdu konečně dělat těsto na perníčky a linecké a zítra se na to vrhnu pořád to odkládám,tak abych to do Vánoc vůbec stihla :grinning:
5. pro 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina: no pěkně mě to už s..e...jsem tu už 14 dní,příště jdu s rýmou po týdnu...navíc toho pneumokoka se bojím u lukáše, není očkovanej, snad to bude ok,pořád je kontroluju krz teploty...no uvidíme, jak tom dobere atb, jdeme na další výtěry...až budeme v poho budu šťastná, taky aby už byl mezi dětma že jo...no dnes je v zoo zrovna mikuláš, škoda, mohli jsme juknout...
hrozně ráda bych se s Vámi taky sešla
mamina, kde máte chajdu??
5. pro 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
No je to fakt děs hlavně malej Lukajda chudáček :frowning2:
Máme chalupu ve Strýčkovech u Příbrami je to tam fajn :dizzy_face:
Už se taky těšim až budeš mít kluky zdarví a vyrazíme všichni,to bude divočina :grinning:
6. pro 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo na divočinu jsem zvyklé, sejde se mi doma občas i 8 dětí a 4 maminy, takže v pohodě :slight_smile:
6. pro 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme šly s manžou večer do toho hobbycentra bylo to tam dobrý sice spíš pro větší děti,ale Sára si to tam taky užila a já taky :grinning: Byli tam různé stanoviště a tam se plnily úkoly museli nazbírat devět splněných úkolů byla to legrace.A pak když jsme je nazbírali šli jsme do takové tmavé chodbičky a tam všechny děti čekali až je Mikuláš příjme Sára se opět pěkně bála a to tam ani čert nebyl.Za nadílku poděkovala a jak se bála tak už volala papapa chudinka a fňukala u toho,ale aspoň bude chvíli hodná když jí to připomenu :slight_smile:
6. pro 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina: jděte určitě někdy do toho beckilandu, to už pro sáru je...to se jí bude líbit :slight_smile:)
bohužel my čerta teda neměli, ale za rok doufám, si to vynahradíme, pač na toma neplatí nic, jen pohrožení vysátí nudlí :slight_smile:
6. pro 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no tak aspoň něco.
6. pro 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to u nás taky platí,když zlobí jdu pro lux a vysajeme
hned si jde pro kapesník a začne smrkat :grinning:
no dneska byla krásná noc
usli jsme až po 5h
měla šílené záchvaty kašle
no jestli to tak půjde dál,tak se opupínkuju
změnila jsem kapky na kašel tak snad to bude ok
i když zase jí tam slyším kašlat ach jo :frowning2:
6. pro 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš to jste chudinky :frowning2: ,tak snad vám nové kapičky zaberou.
Včera jsem holky konečně udělala linecké :dizzy_face: chtěla jsem dělat perníčky ale u nás nemaj perníkové koření nevíte kde ho můžu sehnat?? :unamused:
7. pro 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka: já jsem na tenhle kašel právě na orl dostala antihistaminika(fuj to je slovo), pořád jsem do nějk rvala milion sirupů a nic...no a tyhle pomohli za 4 dny...jsme téměř bez kašle...no pokud to bude týden, jdi tam...opravdu je to lepší než k doktorce a pak tam stejně zkončíš, navíc jí vezmou výtěry...
já chodím na opatov do zteleného domečku jako moba, je to tam skvělí...
www.medico.cz

mamina:myslím, že perníkové koření by měli mít v těch velkých krámech né??? jinak to budeš muset asi namíchat všechno dohro..koukám na netu, že ho mají hodně v biopotravinách
7. pro 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo to mě nenapadlo zajít do biopotravin ty u nás jsou já zajedu ještě do intersparu a uvidím v bille to neměli :angry:
7. pro 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

no to se divím,že jsi nesehnala perníkové koření?
že by lidi tak bláznili a vše vykoupili?
my dneska byli v globu a koupili si žárovky na stromek a stojánek
letos budeme mít poprvé živý stromek-borovičku
7. pro 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde pak máme Mobu?
už se tu dlouho neukázala
7. pro 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba stále peče určitě :slight_smile: ..
my máme taky stojánek, ale na vodu, to je super, pač sten strom tam fakt vydrží
8. pro 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme zpátky v Praze.
V pátek jsme absolvovali dva Mikuláše, jednoho u manži v práci a druhýho u babičky. František to teda trochu vořval, ale on by řval i kdyby přišli v civilu. Potřeboval by si s nimi tak půl hodiny hrát a pak by s nimi klidně odešel:grinning: , no ale aspoň jsou nějaký fotečky. Příští rok to bude zajímavější.
Jo Moba chtěla recept na perníčky, tak ho házím do placu pro všechny

40 dkg hladké mouky
15 kdg moučkového cukru
5 dkg másla (hery)
2 vejce
1 lžíce rumu
3 lžíce medu
1 lžička jedlé sody
skořice, hřebíček

Dělám je každý rok a jsou téměř hned měkké a moc dobré :wink:
8. pro 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak jsme si koupili ten stojánek tak ten je taky na vodu :wink:
600kč byl v akci
8. pro 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nara dík za recept
vyzkoušíme s babičkou :wink:
8. pro 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
llenerkaq, nalij do té vody pak sprite..to je zaručené a vydrží...co máte za strom? my teda tu jedli :slight_smile:
dnes jsme byli na 4m prohlídce a lukášek má už 7340kg a 67cm, dostal 2 hexa vakcínu a první prevenar...tak jsem ráda,že to jde dohro skloubit, já se toho pneumokoka a uší bojím... :slight_smile:
peču kuře...
8. pro 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska měli rybku a bramb.kaši mňam
no budeme mít borovici

no já se taky toho pneumokoka bojím
po 2roce jí ho dáme
8. pro 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já musím zase něco vymyslet na zítra jdu nakupovat, už koupím i majolku apod na vánoce, at to pak není v rámci boje :slight_smile:
8. pro 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no stejnak už lidi šílej
jsme byli v Globusu a stačilo mě to!už nejdu do krámu
8. pro 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek