• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
no já chodím zásadně dopo ve všední de, nejlépe do 10h :wink:
8. pro 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo chce to dopoledne
hlavně za chvíli bude okolo 10 a to lidi berou tak tam bude hodo božo hnus
8. pro 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Nara díky za recept snad se povedou
Petule jak to že Tomík má pneumo když je očkovanej??????
Lenerka jak je Kačence?
Holky máme nějak rozharašenej PC tak že sem moc nemůžu a kolikrát ani nenaskočí a nebo nejde psát no prostě hrůza tak že se omlouvám a nebojte nezapomínám na vás :slight_smile:
Mamina mrzí mě že jsem nešla taky na toho mikuldu, ale byla jsem u zubaře a čistila mi kanálky tak že jsem byla ráda že žiju to bych nikomu snad ani nepřála.
8. pro 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Moba

no kačka je o hodně lepší
naštěstí
ale spaní máme nějaký rozházený
před tím byla po 20 v posteli a spala
sice ráno vstávala po 7h,ale dalo se to
a teď chodí spát skoro ve 22h a spí cca do těch 8 a pak jde ještě ke mě do postele na tulení
vylejzáme tak okolo 8 45h
no už se těším až začnem zas chodit pořádně ven,už mě doma hrabe a kačka se nudí a proto večer jak není unavená nechce chodit spát!!!

a co cukroví?kolik máš druhů?
A co Páťa pomáhá?a co sourozenec?až po vánocích co?my asi taky
tak zatím pa
8. pro 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba: zdarvím tě...to je jedno, že jsi očkovaná, to je bacil, kterej tam je a buď se projeví, nebo né, tak kluci v pohodě snad, jdu v pá nebo ve čt na kontrolní výtěry...lukáše už mi na první dávku koka očkovala...tak jsem moc ráda, v lednu jdu na další...a nas poslední hexa...
lenerka: jdi do toho určtě, fakt to pak oceníš...
s tím krámem to je tak, já do 10h zase dnes razím a to jsou tam jen dělníci a důchodci a maminy, takže nestojíš fronty na nic a pohoda...koupím to už dnes, je 14 dní do víánoc, tak kořenovka..se neztratí
:slight_smile:
vloni jsem tam šla na štědrý den, potřebovala jsem veku čerstvou a chleba... no chleba už v 9h nebyl :confounded: , ten co kupuju, no šílené to bylo...
co mám zase vařit proboha :angry: ...asi plněné knedlíky s masem, nevím...a zapeču rybu asi se zeleninou :rolling_eyes:
9. pro 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka:tak vyrazíme do té zoo v týdnu :wink:
9. pro 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak my vyrážime dneska večer na nákup tak sem na to zvědavá snad tam nebude moc vánočních šílenců :grinning:
petule ty to máš dobrý vyjedeš autem a nakoupíš si dopoledne jenže já musím čekat na manžu když to nechci tahat :angry:
petulo kdy vyrážíte do zoo,že by jsme se se Sárkou přidali?? :slight_smile: Sára má trošku rýmu,ale snad to bude dobrý a nic se z toho nevyklube :unamused:
moba ve středu vyrážíme do človíčkova v devět tam máme sraz s lulkou,nechceš se připojit?
9. pro 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky: dnes jsem byla v zoo i nakoupit...dopo super, okolo 12h se začalo kupit lidmi, ale ok, odpo jsem se vracela v 16h okolo intersparu a lidí jak psů tam jelo...no bude to peklo...
mamina: chce to fakt řidičák, má to své opravdu silné stránky :slight_smile:
9. pro 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžeme jet kdykoliv bude nějak líp a nebude mrznout...tak se můžeme domluvit :slight_smile: budeme rádi
9. pro 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkde všechny jste????
10. pro 2008 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zatim jen dva a ještě mě 3 čekaj Patrik pomáhá hodně dost ho to baví i uklizet mi pomáhá teď jsme umyli dlaždičky v kuchyni a celou dobu pomáhal a leštil :slight_smile:
No jo každá nemoc je na H... děti se nuděj a zlobí a rodičům pak hrabe znám :frowning2:
Sourozenec až někdy po březnu až po té genetice
10. pro 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale jaktože se Tomovi projevil když je očkovanej?
Mamina nějak jsem to prošvihla tak snad příště , přečetla jsem si to až teď.
10. pro 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky zítra ráno vstáváme v pět a jedeme na dopravní inspektorát fak děs :angry:
10. pro 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba: to je jedno že je očkovanej,to se projeví i meningokok, jen to nemá tak hrozné následky...no prostě oba kluci měli 14 dní rýmu, tom do toho kašel a nějak to nemizelo po ničem, tak jsem šla na orl a výtěry to ukázali...dostal anti...v pátek jdeme zasse na kontrolní testy výtěry a uvidíme...no naštěstí lukášek je v poho taky,,...hlavně at už to nemáme...hele kterýkoliv bacil může mít dítě v sobě a ty a ani to nevíš...kamartádka byla na vyšetření s ušima s klukem, pač neslyší a udělali mu kontrolně výtěr a hle streptokok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , znám to, já tam nechodím naštěstí, ale manžel jo, měníme auto každé 3 roky :slight_smile:
10. pro 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde zase jste???
mamina? vy jste stále na tom inspektorátu né??? zrovna o tom dnes psali na seznamu, jak je to strašně nabité
11. pro 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mamina5, já byla odhlašovat auto před týdnem. Byla to chuťovka a to jsem měla on-line registraci. Úřednice si libovala dělat tam z lidí debili a honit je od jednoho okýnka k druhýmu. Hafo lidí, já tam sama s kočárem. Pořád jsem tam někomu přejížděla nohy. Ještě, že se vždycky našel někdo, kdo malýho na chvilku zabavil a laškoval s ním, jinak bych nebyla ani schopná vyplnit ty papíry(samozřejmě na koleně) a že jich bylo (měla jsme totiž na sebe napsaný auto ještě za svobodna na jiné adrese). No chtěla jsem pak napsat dopis na magistrát, ale nakonec jsem to neudělala, protože kdyby chtěli, tak jsem ještě mohla platit pokutu, že jsme ty změny nenahlásila do 8 dnů. Ale byl to děs. Vedle mě seděl chlápek, co si ráno v sedm vzal číslo 197, úřad otevřeli v v 7,30 a v deset, když jsem odcházela, tak dělali teprve číslo 60. Ale s tim jejich systémem se fakt nedivím. Byla jsem na Bohdalci, tak jsem pak ještě šla do Kauflandu no a tam mě dorazili důchodci, kteří mi normálně nevadí. No fakt zážitek.
Petule, ať se kluci uzdraví a jsou ok.
Moba, jak dopadly perníčky?
11. pro 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nara: no nevím kam chodí manžel, naštěstí má auta na sebe...člověče na bohdalci jsem v kauflandu nikdy nebyla, kde že to bydlíš???
nno už vypadají dobře, výtěry ukážou..zítra tam jdeme a snad budou v úterý výsledky, tom je přímo hysterickej, nedá se udržet už...jde tam se mnou manžel, ať si ho podrží, minule jsem tam byla s oběma sama a peklo
11. pro 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem tady koukám jen já, kde všechny jste? snad jste se nepřipekly :slight_smile:
11. pro 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak se hlásím po včerejším zážitku :angry:
ráno jsme dorazili na magistrát v 6:30byli jsme asi ve třičtvrtě fronty otevírají v 7:00,takže kdybych se ze Sárou nevidala poprosit lidi ve předu jestli by mi vzali jedno číslo ani by jsme se za celý den na řadu nedostali,dávaj totiž jen 250lístků a pak přístroj vypnou :confounded: Takže jsem poprosila jednu paní už z dospělou dcerou jestli by měto jedno číslo nevzali a představte si že mi řekla že ne ženská!A nějaký pán na mě volal že my ho vezme samozdřejmě jsme se zeptali lidí jestli jim to nevadí byli tam naštěstí samí mužský,protože kdyby ne tak se tam asi nedostanem.!Nejvíc mě naštvalo že ženská mě s dítětem nepustí a chlap jo!!Taže jsem byla skoro na začátku sláva :grinning: !!!A číslo jsem měla 135 dobrý ne :dizzy_face: No a když jsem si šla pro papír na vyplnění zeptal se mě jeden pán jestli nechci vyměnit lísteček za menší no samozdřejmě sem to přijala a dostala lísteček 85 :wink: Hotoví jsme byli v 10:30 a Sára byla perfektní ani nezakňourala a to vstávala v 5:00Jsem moc ráda že to máme za sebou :slight_smile:
12. pro 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem konečně sehnala koření do perníčku a to v hypernově,ale zase nemám jedlou sodu tak jí ještě dneska koupím a večer udělám těsto a zítra začnem péct :grinning: Mám zatím jen linecké a rohlíčky asi bych si měla pospíšit to pořád odkládám :dizzy_face:
A co říkáte na sníh,asi to bude ten mokrý a né prašan snad chvíli vydrží :slight_smile:
12. pro 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina: no tak to byla pěkná kravka teda, je fajn, že jsou ještě hodý lidi..no chlapi jsou lepší..to je jasné :slight_smile:
hlavně že jsi to zmákla, jsi dobrá, já bych byla pěkně naštvaná, ty fronty jsou šílené
sníh je ok, ale nevydrží určitě..je vidět jak je faktr mokrej a taje postupně..
my dnes jdeme na kontrolu bna to orl, zase budu čekat do úterý zda je vše ok...no hlavně aby bylo, už mě to nebaví být nemocní..ono vlastně nic moc, pač tom lítá , nic mu není, jen ten bacil blbej...
tenhle týden jsem se vzdala návštěvy u našich a budu uklízet, tak nějak celej barák...no a v pohodě...
lukáš je pěkně ukňouranej, přetáčí se, pak nemůže zpět, to je blbé období, než se začně plazit..
12. pro 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky teda tam by mě nikdo nedostal , ale hlavně že jsi to mamino přežila.
Petule držim palce na ORL Petr tam byl ve středu má antib. náběh na zápal pl.
Takže jsem na vše sama.
Tak že zase letim nějak nestíhám, pa
12. pro 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky dobrý..no spíš ty výsledky budou až v úterý tak jsem zvědavá zda to zabralo, rozhodně na klukách je to vidět, bez rýmy, kašle a sání :slight_smile:
nehoň se :grinning:
12. pro 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad už budou ok, jdu do těch perníčků co psala nara.Tak držte palce. :frowning2: :slight_smile:
12. pro 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo držím palce, hele náš táta dělal včera kokosky sám :grinning: :grinning:
12. pro 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile:
Tak včera jsem pekla druhou várku lineckého manžílkovi se zdálo že je ho málo :grinning: a předevčírem jsme dělali rohlíčky a dnes se vrhnem na vykrajování perníčků tak snad se nám povedou.Hlavně ať se všechny dětičky uzdraví nám se ty nemoce naštěstí vyhýbají :confounded:
13. pro 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina: buď ráda, JSI TAKY šikula :slight_smile:
13. pro 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky

až se vrátím od babičky s kačenkou tak zase pokecáme
pa
13. pro 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy se vrátíš? já teď peču bůček, tomovi jsem dnes v europarku koupila boty na zimu, tak jsem ráda..on má tk široký nárt, že mu žádné nejsou :unamused:
14. pro 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek