• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
ahoj, u nás taky prima...musím letět...na silvestra budem vyjímečně doma, ale od 2.1.- 8.1. razíme do harachova , ozvu se později
27. pro 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zase v rychzlosti, manžel má ted lukáše a za chvilku se jdou s tomem koupat...to víte, už to není jen ležící mimi, ale hejbe se jak čert a vyžaduje už dost pozornost, pak je vzteklej...
u nás vánoce byli hezké..tom rozbaloval taky jak šílenej, nej byl samo ten ponk, ale ten šel poslední, jinak by neměl z ničeho radost...lukášek koukal :slight_smile: ...
25.12. jsem dělala ten rodinnej oběd, tak se to povedlo, včera jsme byli u našich, taky dobrý a dneas jsme bbyli v zoo-opět :grinning: na vycházce, bylo to prima, lidí tam bylo celkem dost v 11h už přes tisíc, tak jsme to oběšli a jeli domů, já si dnes půjčila filmy s půjčovny, tak už jsem jeden sjela,a večer dáme další 2 a zítra jeden :grinning: ...
vlezla jsem si do vany a konečně se vklidu oholila ...apod, vždy tam mám kluky, tak to je na nic :slight_smile:
siolvestr letos budeme doma, jinak jezdíme s partou na hory, ale letos nejedeme, nikam se mi nechtělo, ale jak jsem psala, hned 2.1. razíme do Harachova ze 2 rodinama....taky se těším
www.sedyvlk.cz
no tak já jdu, mějte se a já se zase ozvu
27. pro 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Peťule

tak už máme úspěšně druhou kačky oslavu narozek za sebou
dostala opět spoustu dárků
ani neví s čím si má dříve hrát chudáček

je mě pěkně bbě
asi máme doma moc jídla
no jo vánoce
aspoň,že to není vidět na váze zatím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tu dovču na horách vám závidím
fakt pěkný penzion
a pěkně vybavenej pro děti
už jste tam někdy byli,nebo ti to někdo doporučil?
27. pro 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak to je fajn že jste vánoce všichni přežili, kačence dodatečně všechno nejnej nej k narozeninám,
u nás to bylo super Patrik letos byl upně kouzelnej ze všeho byl nadšený.Dnes jsme byli na nábřeží krmit labutě a Patrik by tam byl nejradši ještě teď,
Jo zatim úspěšně sám od sebe věnoval dudu ježíškovi a jsme teda od 24 bez něj hurá
Lenerka jak jsi se ptala na to spaní tak v noci má ještě plínu, přes den ne a když jde náhodou někdy po o spát tak mu jí šoupnu ale je vždy suchá a někdy spí bez pleny, ale jak píšeš že se ti te´d občas pokadí tajně tak bych ještě počkala nechce to uspěchat, pak bude zlom a půjde vám to.Máme pod prostěradlem nepromokavou podložku tak že pohoda, igelit jsem nechtěla.
27. pro 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petule pěknej penzion, taky bych jela, už máme zaplacenou zálohu na letní dovču letíme na Krétu v červnu už se těšim jen toho letadla se bojim snad to přežiju
27. pro 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba

s tím kaděním to bylo jen 2x
už zase kadí normálně do nočníku
tak snad to bude ok
jsme také bez plen naštěstí
dost ušetříme
kupovala jsem jen pampersy-snažila jsem se vždy v akci
tak to docela šlo

tu krétu vám závidím
my asi pojedeme jen po čechách asi Šumava
a v březnu snad rakousko lyže :wink:

no a co to druhý?na jak dlouho jsi si dala mateřskou?
já jí mám jen na 3roky :unamused: takže budeme muset asi v březnu pracovat na sourozenci

a jak u vás,půjdeš do práce či co?
27. pro 2008 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj:
mateřskou jsem dala na 3 roky, ale budu doma určitě 4 roky...nicméně
my teda v září poletíme taky, ale já po mých zkušenostech rušení zájezdu krz nemoci jedu last minute a hotely co stojí ted 30.000,- pak stojí 15.000,- tak my počkáme.. :slight_smile: ..letadlo zmáknete, hlavně nezapomeň zaplatit si pojištění aby tam bylo storno a nesmíš být teda v 1 trimestru těhotná..jinak neletíte nikam :wink:
já myslím, že patrik je celkem hodnej jak píšeš, to u nás to bude horor i 2h :grinning: ale dá se všechno
28. pro 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
v červnu Itálie bude dobrá, to je autem na noc, to se zmákne...no a ještě asi pojedeme na kola na nějaký víkend a taky poojedu možná s našima na týden do Maďarska autem,to je tak 5h cesty, to taky zmáknu sama..to bych jela bez manžela, on by pak za námi dorazil na motorce tak na 2 dny :slight_smile:
28. pro 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka: ten penziuon nám doporučili zase z hotelu peklo, jak je pro děti, tenhle je nově zrekonstruovanej...jedu s bývalou spolupracovnicí z práce, mají 15m holčinu a s jejich známíma, ty mají zase kluka přes 2 roky, ale určitě tam bude spousta jiných dětí...to je právě ono, že já hledám vše pro to, aby se tom nenudil, aby mohl někde být když bude hnusně a né sedět na pokoji.. :slight_smile:
těším se tam, lidi jsou dle telefonu a emailu milí, mají tam kočátrkárnu a vůbec i pro Lukáška všechno , takže ohřívání přesnídávek...apod nemusím řešit.. :slight_smile: :slight_smile: konvici si beru svojí všude, 1x za noc se budí na mléko, takže to bych po chotbě lítat nechtěla :slight_smile: :slight_smile:
28. pro 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no petule máš to zmáknutý tedy :wink:
28. pro 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka já mám mateřskou na 4 roky a druhý by jsme zadělali až po té dovče uvidíme.
28. pro 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo vlastně
až po dovče a ta bude v létě tedy jo?
tak to máte ještě fůru času
a Páťa už bude veliký kluk,který vš ebude umět a se vším ti bude pomáhat
taky jsem si to měla dát na 4roky
ale bála jsem se ,že mě nebudou držet místo v práci
tak jsme si dala 3roky
uvidíme jak to vše dopadne no :wink:

a co dáš ho do školky?
28. pro 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já určitě dám toma od září do školky, pokud mi ho vezmou jen na dopoledne, chci aby byl mezi dětma..potřebuje se vyřádit, jinak tom už si 2x po sobě v noci řekl, že chce čůrat, tak to začíná hezky samo od sebe..ale plenu mu ještě dám
jinak zmáknuté to mít musím, on se nudí, takže potřebuje vyžití, já hledám dovolenou vždy z bazénem , aby tam bylo nějaké hřiště či co..pak je to prima :wink:
29. pro 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo no
děti maj rádi vodu i naše kačka
ale do bazénu zásadně bez kruhu a bez rukávků
nevím jak jí mám přinutit,aby si ty pomůcky vzala a neutopila se mě
uvidíme jak bude spolupracovat v bazéně s tátou :slight_smile:
29. pro 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka neboj: jsme na tom stejně..já už ty rukávky letos budu muset nějak narvat, nebo nevím jak to vymyslíme...copak moře v itálii je mělké, ale jeho to nebaví u moře celý den, proto jezdíme tam, kde je obojí a střídáme to :slight_smile:
29. pro 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no děti se musí zybavit pak jsou protivný jako štěnice :slight_smile:
taky musíme tu letní dovču naŠumavě pořádně vymyslet
29. pro 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no preostě jsou děti a děti..znám děti, které posadíš a sedí, náš tom neposedí ani minutu, ted jí a skáče u toho na trampolíně :fearful: ..bych se poblila...chce to prostě vyžití pokud je to dítě aktivní...letadlo je pro mě peklo :angry:
29. pro 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kam jedete na šumavu??
29. pro 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to právě ještě nevíme
plánejeme se švagrovou s manželi a dětma
máme skoro stejně staré holky
jsou o 20dní od sebe
takže jsou skoro jako dvojčata :slight_smile:
potřebujeme je nějak zabavit
asi budou jezdit s tatínkama na kolech
a my budeme někde u penzionu se plácat
počítáme se švagrovou,že už budeme mít pupíky :slight_smile:
no plánovat můžem že? :grinning:

nevíš o nějakým penzionu na Šumavě?
29. pro 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
www.kamsi.cz
www.i-ubytovani.cz
tam hledám, jinak šumavu my nic moc neznáme zatím...
byla jsem tam všehovšudy 3x, na kola bych doporučila spíše třeboňsko
29. pro 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam je heztky, my jedeme letos zase :slight_smile:
29. pro 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :dizzy_face: ,
tak konečně mám chviličku dočetla jsem vás :slight_smile:
Vánoce byli super Sára byla ze všech dárečků nadšená,dneska měla posledního ježíška u mého taťky jeli jsme s manžílkem poprvé autem do Jiren naštěstí jsme všechno zvládli(manžílek si udělal před rokem řidičák a od té doby nejezdil až teď zase začal) :grinning: Na Silvestra budem doma chtěli jsme na hory ale nějak nm to nevyšlo s penízkama :unamused: V červnu pojedem do Itálie už se hrozně těším pojedem autobusem tak jsem na to zvědavá Sára totiž taky chvilinku neposedí bude toasi legrace :slight_smile: Tak zase jdu mějte se fajn a po Novém roce papapa
29. pro 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina jak do Jiren?????? tam mám babičku
29. pro 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kam jedete do Itálie? my teda jedeme taky, ale autem v červnu
29. pro 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina, třeba se dozvime, že jsme vzdálení příbuzní, tam je to jedna rodina :grinning: :grinning:
29. pro 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo?No vidíš tak to je náhoda můj táta bydlí ale v Nových Jirnech to je kousek dál :dizzy_face: Chtěla bych jet na palmovou rivieru se cvičením tak snad se nám to podaří zařídit jen se bojím toho autobusu :unamused:
30. pro 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže martinsicuro, san benedetto, alba adriatica :slight_smile: :slight_smile:
to máš jedno, v novejch mám strejdu a máme tam pozemky...naši tam mají zahradu...
jak se táta jmenuje? to ho budou znát :slight_smile:
30. pro 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to 1200km cca...
no já bych busem nejela, ale my se střídáme v řízení, takže 1000km je ok..od koho jedete?

to mám na tebe dotazů co?
30. pro 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
není táta taky myslivec?? tam je každej myslivec i moje sestřenice chodí na hony :grinning: :grinning: ..taky tam bydlí manželova prodavačka...hele nové mám zmáknuté a pár lidí tam taky znám :slight_smile:
30. pro 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne táta není myslivec je přistěhovalec z Prahy ale bydlí tam už dost dlouho v ulici Jaromírova a jmenuje se Bednařík :slight_smile: No zatím scháním nějakou cestovku která nabízí i aerobic nevíš o nějaké?mám nabítku od likoture
30. pro 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek