• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
no jo to je blbý,když dětičky marodí
naše prodělala minulý týden prý angínu měli jsme opět antibiotika
ale už jsme snad z toho venku
víkend byl dobrý počasí ušlo až na ten občastnej deštík
prý zítra poslední pěkný den pak už jen déšť a zima ach jo
Kačka ani já jsme se ještě letos nekoupaly blbý
9. čer 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba a kde plánujete srazík?
já furt ukecávám manžela do ZOO,ale jemu se nechce
já pražskou ZOO miluju,když ještě nebyla kačka byli jsme tam tak 3x za rok s jedním kámošem on je na kluky tak manžel nežárlil
9. čer 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lenerka odkud jsi ty? Jo Zoo je krásná taky jí mám ráda, jen ta cesta je hrůza
10. čer 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba: pokud budu mobilní, můžu tě vyzvednout a klidně tam zajedeme autem :slight_smile: , uvidíme co příští čtvrtek...
10. čer 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto myslíš tu ZOO? Ve čtvrtek nic nemáme tak když by bylo počásko tak by to šlo :sunglasses:
10. čer 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve čt je soud a v pátek bych ho mohla mít, ale uvidíme co příští týden donese, jsem silně nervózní :dizzy_face:
11. čer 2008 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
budem drřet palečky a pak se podle toho domluvíme třeba až na ten další týden
11. čer 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. čer 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka - tak jdem do zoo spolu s dětma. manža taky nechce...
12. čer 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

moba my jsme z proseka Praha 9
s Amj už se známe :wink:
12. čer 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj

no měla jsem tam jít se švagrovou,ale asi to nevyjde chce jít s manželem nějakou sobotu,aby si nemusel brát dovču
ale my jsme teď o víkendech na chatě
tak by mi vyhovovalo v týdnu
no to víš já neřídím tak bych musela busem
pražskou ZOO miluju
a malá ti vydrží v golfáčích???nebo budeš za ní pořád běhat?
já to vidím na výlet na celý den co?????
i s oběděm
12. čer 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já řídím ale nemam co :confounded: páč jsem auto vybourala v říjnu - teda já nebourala, něj. 20ti letej floutek do mě a udělal mi z toho uplnej šrot :unamused:
jak kdy... někdy se ji chce sedět, někdy chodit. jak kdy... ale když je na co koukat tak klidně sedí :grinning:
13. čer 2008 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj to je blbý
hlavně že se ti nic nestalo
a měla jsi malou s sebou?
a kdy si pořídíte autíčko?mě tu auto stojí před barákem zbytečně :angry: jsem posera
13. čer 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lenerka taky mám řidičák, ale nějak se bojim, ale budu muset je to pohodlnější jet někam autem něž MHD, a pak ještě chceme druhé tak to bude ještě složitější
To počasí je na pytel zase je hnusně
13. čer 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

a kdy plánujete druhé?
my chceme začít příští rok hned od ledna
aby mezi nima nebyl moc velký rozdíl
tak 3roky je ideální
první dítko se nám povedlo hned na druhý pokus
13. čer 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky už máme na čase začít snahu o druhé,ale já nejdřív chtěla, ale postupem času se toho začínám bát, jak to budu zvládat, abych měla těhotenství v pohodě a nemusela třeba být v nemocnici co pak s Patrikem, doma máme vlčáka kterého měl manžel už před svatbou a musim každý den luxovat, obden vitírat a několikát za den zametat chlupy, kterých je šíleně moc a to si nedokážu představit jak budu takhle hodně uklízet s miminem do toho Patrik si bude žádat pozornost a já budu padat jak se říká na hubu, tak nevim manžel by chtěl hned, alwe já začala váhat
omluva jestli jsou chyby nečtu to po sobě a pospíchám
:slight_smile: :frowning2:
15. čer 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky: já bych Vás všechny pobrala autem :slight_smile: jinak ve čtvrtek se rozhodne a pak už to budeme muset rozlousknout, pak pak už pomalu rodím :grinning: ...jinak víkendy my máme většinou rodinné :grinning: a hlavně v ZOO je neskutečného národa, jak je hezky...chodíme tak pravidelně 1x za měsíc...
amj: mám strach, že vydrží sedět v golfkách, já je tedy mám taky..ale vozím je, většinou je to tak, že tom proletí celej vršek od klece ke kleci a pak u sov si sám dobrovolně do kočáru sedne, pač je utahanej...
uvidíme..
Moba: neboj na hubu budeš padat i za 2 roky...já razím názor, že lepší dřív než později, každopádně, za rok už bude rozumnější(možná :slight_smile: )
16. čer 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule a kdy máš termín?nějak mi to uniklo
no my chceme začít až v lednu ty 2-3roky rozdíl mezi prckama je tak akorát
ale nechápu kámošku co chce děti po 6letech
to mi přijde blbost
prej půjde do práce něco si vydělá a zase půjde na mateřskou
my to vezmem jedním vrzem pak už by asi na to druhé nedošlo
manžel by taky chtěl hned no jo chlapy nemusí být s dětma celý den doma nevědí co to obnáší!!!!
16. čer 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já rodím za 6 neděl, termín je 27.7., ale uvidíme, budu mít rozdíl mezi klukama 2 roky a cca 4 měsíce, tak jsem to chtěla a cítím, že to bude záhul, pač mám živé dítko, ale třeba se uklidní právě tím miminem :slight_smile: .každopádně raději te´d než později, já už bych si pak určitě říkala, jé tenhle už vše umí a zase vše odznova...to fakt né, takhle budou i u sebe a já ten 1 rok vydržím a pak to určitě bude lepší, ale jsem pesimistka...takže třeba bude vše v pohodě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petule, ja mam sice mezi klukama rozdil 3 roky a 3 mesice, ale ten starsi je hrozne zivy a spotrebovava veskerou moji energii. Hrozila jsem se toho, az budu mit takove dva, ale narodilo se nam uplne pohodove miminko, ze zacatku jsem o nem skoro nevedela a ted kdyz jde starsi k babicce, ja mam pocit, ze odpocivam, pritom mam doma jeste miminko :wink:
16. čer 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peťu to je mi jasné že budu padat na hubu i za dýl, ale ještě chvilku počkám, právě že si taky říkám že v těch 3 letech už to bude snad zase o něco lepší, ale taky nemusí , teda jsem zvědavá jak dopadneš v ten čtvrtek

Lenerka a chcete zase holčičku nebo máš vysněného kluka, u nás je to tak na půl já holky a Petr zase kluka, ale zase si říkám že mám plno věcí po Patrikovi tak když by to byl kluk tak by jsme učetřili :wink:
16. čer 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ušetřila hodně peněz....
moba: hele to už , ale začněte na tom makat, 9 měsíců je dlouhá doba a pak už bude 3 letej
16. čer 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No možná po dovče váhám jestli si nechám napsat ještě na 3 měsíce prášky nebo ne
16. čer 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já je vysadila přesně po dovolené v Itálii...a do 2 měsíců to bylo...2 plata mi zbyli :grinning:
16. čer 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj přidávám se do klubu. Mám dvouměsíčního chlapečka a jsem z Dolních Měcholup a hledáme kamarádky na procházky. Písněte
16. čer 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule tak to už máš za pár co?
no my jsme se ségrou taky 2roky a 2měsíce
a manželova ségra to mají to samé
ale si myslím,že snad ve 3letech se sama oblíkne slíkne vyčůrá prostě bude připravená do školky
no uvidíme
a co Tomášek jak to připravujete na sourozence?
a co nočník jak bojujete?nebo už jste bez plen?
16. čer 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba

no já bych raději holčičku
ty jsou takový šikovnější :wink:
ale než jsme se dozvěděli,že to bude holčička chtěla jsem kluka
máme i modrý kočárek
ale teď jsem za kačku ráda

no je nám to jedno modrý i růžový oblečky máme ségra má ročního chlapečka
hlavně ať je to zdravý a mám v pohodě porod
první porod úplně v pohodě i těhotenství
16. čer 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kulich vítáme tě.
16. čer 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a kde jste rodily?
Já v Praze v Podolí a bylo to super chci tam rodit znovu
ale štvou mě z tou registrací
před tím jsem byla registrovaná už od 3měs a stejnak kdyby měli stop stav tak by mě nevzali!!!
no manžel mě do porodnice přivezl 26:12:takže svátek porodnice prázdná
takže super
od 27:12:se zase rozjeli porody o sto šest
16. čer 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba a víte už jména pro vaše dětičky?
u nás kdyby o byl kluk tak Vojta
a holka Eliška nebo Nikolka
uvidíme
hlavně né dvojčata to by mě odvezli

s tím řízením jsem hrozná ach jo
16. čer 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš