Hledám kamarádku v Praze

Ahoj holky,
hledám kamarádku žijící v Praze. Letos v srpnu mi bude 26. Bydlím s přítelem v Praze 8 v Dolních Chabrech. Jsem z Berouna, a proto tady v Praze nemám téměř žádné známé. Třeba je nás tu takových víc.. 😉
petule.h
30. pro 2008
tak to neznám .....myslím tu cestovku...tak někdy můžeme udělat procházku po lese 😃 , ale poptám se
mamina5
30. pro 2008
no na prochajdy je to tam fajn takže bednaříka neznáš to je škoda
lullka30
30. pro 2008
AHoj mamina 🙂 tak čo hovorí Sára na nového koníka?
petule.h
30. pro 2008
mamina: já né, ale teta určitě, dělá navíc na úřadě...
taky dělala alexandria aerobic...
mamina5
30. pro 2008
Ahojky nechce na něj je na ni moc velký ale má tolik hraček že neš si snima všema pohraje tak vyroste a bude se moct houpat 😃 A co vy co dárečky co se nejvíc Natálce líbilo?
petule.h
30. pro 2008
ale můžu ti to zjistit, moje kamarádka si udělala 2 rokem CA a myslím, že docela jede, tak se zeptám...já jsem 3 roky mimo i když se snažím pořád se v tom orientovat 😃 😃
lullka30
30. pro 2008
kočárek s miminkem, takže celý deň behá po celom byte a uspáva miminko,pusinkuje ho.... 🙂
mamina5
30. pro 2008
no u nás také vedou miminka 🙂 A co zítra jak to u vás bude probíhat?
lullka30
30. pro 2008
dopo pojdeme na nákup a odpo do tej kosy na prechádzku a potom sa budeme válat pred tv a napchávat sa
mamina5
30. pro 2008
Petulo já jsem chodila cvičit a teď bych se k tomu chtěla zase vracet baví mě to a potřebuju se vrátit do formy od ledna najíždím zdravou lehkou stravu už se na to těším po těch jídlech o vánocích :-p Tak snad se mi podaří schodit
petule.h
30. pro 2008
vloni dostal tom koníka co řehtá ,úplně ho miloval, a všechny děrti okolo, ovšem, dnes už máme kladiva a hřebíky a šroubováky 😃 😃 😃
petule.h
30. pro 2008
jé to my držíme diety furt 😃 , manžel je ale dobrej vloni schodil 25kg sám držel KJ dietu, to je jen omezení a dodnes je v poho a to přestal kouřit
lullka30
30. pro 2008
mne vždy pomohla delená strava
mamina5
30. pro 2008
No mi dopo taky jdeme na nákup a odpoledne půjdem kouknou na ten Václavák a pak rychle domů do teplíčka válet se máme všichni nějakou chřipajznu fuj dneska to vlezlo na mě myslela jsem že odolám ale bacili jsou silnější 😃
lullka30
30. pro 2008
no tak sa rýchlo uzdravte, nech sa možeme budúci týžden stretnut 😉
mamina5
30. pro 2008
no já taky v lednu držela kj a zhubla jsem za tři měsíce 15kg a nenabrala jsemje tak teď začnu zas a snad ještě těch 15kg dolu dostanu
mamina5
30. pro 2008
Luci už se na vás taky těšíme dělená strava není pro mě já radší ty KJ to můžeš všechno
petule.h
30. pro 2008
no my máme doma ten crosový trenažér, tak v zimě jezdí a v létě jezdí na kole, já jsem lempl...chodíte do lesoparku???
mamina5
30. pro 2008
No ještě jsme tam nebyli já ho zatím nenašla ale teď už vím že je za nemocnicí 😃
mamina5
30. pro 2008
Holky manža už mě honí do postele musím jít tak papa a dobrou noc zítra si to užijte a šťastný Nový rok x-)
petule.h
30. pro 2008
tobě taky š´tastný nový rok a zdraví a snad se po novém roce sejdeme pa
lullka30
30. pro 2008
dobrú noc
petule.h
30. pro 2008
dobrou, taky půjdu 🙂
lenerka
30. pro 2008
ahoj holky
vy jste se zase rozkecaly tedy nestíhám číst

přeju všem do Novýho roku 2009
hlavně štěstí,zdraví,lásku,penízky
a všem kdo se bude v novém roce snažit o druhého prcka(já,Moba,nara)tak nám držím palce ať nám to vyjde a sejdeme se třeba v porodnici 😉 pa
petule.h
31. pro 2008
ahoj
lenerka: palečky budu držetmoc, ale moba chce začít až po dovče, tak to jí možná předeběhneš 😃
lenerka
31. pro 2008
no uvidíme
kačka se nám povedla hned
hlavně,aby to bylo jen jedno dítko 🙂
lullka30
31. pro 2008
tak to držte palce aj nám, my sa chystáme v lete snažilkovat 😉
Všetko naj v novom roku!
petule.h
31. pro 2008
holky držím palce, tom byl za rok snažení, lukášek za 2m, tak hglavně aby to bylo jak si přejete 😉
mamina5
1. led 2009
Ahoj holky výtám Vás v Novém roce 😃
I my se chystáme v léťe na druhé mimi tak snad to půjde tak rychla jako Sárka x-)
mamina5
1. led 2009
Omlouvám se!!
oprava:vítám Vás v Novém roce 😃