• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
ahoj holky

tak už jsem se 100%rozhodla,že na školku letos prdíme
stejnak nemá šanci,aby mě jí vzali
v září jí tebudou 3
takže počkáme až se nám dostaví byteček a pak si předěláme trvalé bydliště na Čakovice
a pak půjdeme v únoru březnu na zápis
to už bude snad holka šikovná no
třeba aspoň na pár hodin by se šiklo,ale kdo ví
jestli bude druhej prcek,tak mě jí stejnak nevezmou!!!

je to fakt na palici
holky musíte mě informovat jak je to s těma zápisama a jak jste to s Tomem a Patrikem zvládli jo
8. led 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn, že nás do zoo bude víc :grinning:
my bysme do toho prašitli klidně už před pár měsíci, ale já tu menstruaci snad v životě nedostanu :grinning: :grinning: , ale je fakt, že jak František roste, tak mi to vadí míň a míň :grinning:
jj, školky a práce se nás ještě moc netýkají, tak to asi neporadíme. Zatím to vypadá, že s MŠ u nás problém nebude. Bydlíme ve starý zástavbě, kde je jedna školka a místních dětí málo, takže když uspokojí obyvatele P4, tak berou další, tak je prej narvaná dětma z Jesenice, tak snad se to nezmění :wink:
8. led 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to máte tedy dobrý no
my bydlíme v novostavbě
a v těch čako to bude to samé
jsou tam jen 2školky a má se snad ještě 1budovat tak uvidíme no
snad to bude ok

no já menst.dostala hned po 4měsícíh od porodu
to je divný né?vždyť už je Fanouš docela velikej
co na to říká gynekolog?
8. led 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, Kačka se určitě někam dostane. Tak miminko třeba zapřete, alespoň u zápisu :grinning: . Kamarádka z Krče si přinesla dokonce nějakej papír od dr. a do školky jí malýho vzali, i když je na MD s druhým a školka praská ve švech.

Na gyndě jsem byla naposledy 9 měsíců po porodu a nijak se nad neznepokojovali, myslím, že až taková výjimka nebudu :slight_smile: , slyšela jsem o někom, kdo jí dostal snad až 18 měsíců po porodu..., tak uvidíme
8. led 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky: já to zkusím s tou školkou, za to nixc nedám, že mi ho zapíšou a holt budu počítat, že ho nevezmou a třeba budu překvapená..
my tru máme jen 1 školku, ale pojme 120 dětí a jsou 2 jedničky, ale je tu taky strašně baráků nových...no uvidíme, neřeším zatím...
jinak s tou ZOO super...jak bude líp, tak vyrazíme..kromě nary máte děti chodivé, tak se budeme courat společně :grinning: ..
nara a to nejde otěhotnět bez menstruace? no já tedy byla těhotná v 1,5 roce toma, tak máš ještě trochu času(nara)..
no patrikovi už bude pak pomalu 3,5..tak budou děi od sebe když to vyjde skoro o 5 let...no ale nějaká výhoda to taky bude...jen v pubertě to bude maso :slight_smile: , já se s bráchou nesnášela :grinning: :grinning: :grinning: , ale kdo né že jo :grinning:
9. led 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my se ségrou se nesnášely taky
musela mě učit,kontrolovat úkoly
a starat se o mě

puberta byla strašná
a to jsme od sebe jen 2 roky a 2měs.
naštěstí teď už se zase máme rádi :wink:

tedy holky dneska fakt šílený mráz
už jsme byly venku cca 30min a stačilo
zase na chvilku po obědě

tak zatím pa
9. led 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já topím v krbu a nevystrčím paty...čekám holky...bude tu zase 6 dětí...hurá :grinning:
9. led 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
barusha • 1d • Dnes v 11:37
Ahojky, hledám nějakou kamarádku na vycházky, popovídání apod. Bydlím blízko metra Luka nebo Lužiny. Budu ráda, když někdo odepíšete
9. led 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Peťule se nám vrátila celá z hor to je paráda, no jo asi taky půjdem na zápis a uvidíme Patrik pořád že bychtěl do školky tak se uvidí.
Co Tom marodíte zase?
Do zoo taky půjdem rádi, ale až se oteplí v téhle kose chodíme jen na hoďku někdy teda protáhnem hlavně teď na bobech.
Patrik začal hrozně zlobit, to mě vždy od druhého odradí , jo a taky každá návštěva zubařky od poru tam chodím dooost často a často si vytrpim to nechci vidět po druhym, to mi ty zuby už budou muset vymlátit.
Holky dostala jsem pod strom kávovar Dolce Gusto mňam kávička, ty kapsle teda nic levného, le je to super a rychlovka.
9. led 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťule koukala jsem na fotky a pěknej strom tak né nakonec malej v květináči :slight_smile:
9. led 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

hledam kamaradku ktera je taky tehotna. Mam termin v kvetnu a bydlim na Proseku. Napiste mi kdyz budete chtit.

PS je mi 28 a je to prvni mimi
9. led 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba. čauky, no jo nakonec 2m :grinning: ...ještě později přihodím foto z hor
no kávovar je fajn věc, hlavně aby Vás neomrzel za nějaký čas a neležal jen na místě.našim takhle leží :sweat_smile:
já jsem zjistila a bylo mi i doporučeno, že na Hájích je centrum benjamin a tam můžeš dát i děti před MŠ, aby se na to jako nacvičily :grinning: , tak uvažuju...uvidím
no nemocní :angry: , opět rýma oba, tom kašel...v pondělí jsem měla jít na očkování a asi smůla...
moni, že Patrik zlobí, tak tě nechci strašit, ale 3 rok je prý přelomový, já doufám, že u nás to bude k lepšímu...hele já to taky zvládám a to mám poděse, tak se neboj...je to kluk, čím bude starší, bude živější...no když si vzpomenu na sebe, tak i hoky, ale čekat až se uiklidní a pak dítě je blbost, protože to by ses nemusela dočkat
:grinning:
dnes jedu k našim na celý den...no a co dárky martinovi...jak to nakonec dopadlo?
10. led 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozzieboo: zdravím tě, my tady s proseka nikdo nejsme(myslím- Lenerko?), všichni děti máme a většina se chystá na druhé, ale můžeš s námi klidně pokecat...každopádně můžeš si založit téma miminka září 2009 Praha, nebo určitě některé téma maminky Praha 9 či něco je...nebo můžeš juknout na porodnici kde budeš rodit, tam určitě maminy s Prahy 9 najdeš :slight_smile: , ale klidně zůstej
10. led 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky Petule. Podivam se.
10. led 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus Petule nakonec jsme dárky zrušili jem dětem a bylo to v klidu. Benjamínek je prý dost natřískanej, ale třeba se dostanete taky jsem o tom slyšela, jen si myslim že teď by to ještě neprošlo nechat ho tam samotnýho no nevim možná by mě překvapil :slight_smile: Tak ať se toho brzo zbavíte, mi jsme měli očkování ve čtvrtek proti klíšťové encefalitidě
10. led 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše noc nic moc...lukáš má pořád průjem...v noci jsem ho 5x přebalovala a 2x sála nudle luxem...navíc mi to proteklo na prostěradlo a 2 pyžama, takže převlíkám a peru...dala jsem smektu, tak to snad trochu zarazí, co sní jde ven...začala jsem i dávat čaj poprvé, pač v té horečce a tom kadění potřebuje pít tekutiny...zítra jdu k doktorce, tak snad to bude ok a je to jen chřipka...já mám taky parádní rýmu a vůbec kromě manži jsme všichni nějak ko...lukáš teda 38,5 navíc...ty jo nás se to prostě drží
11. led 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ozzieboo

já jsem z proseka :slight_smile:
a máme stránky:maminky Z proseka a Letňan
tak se určitě můžeš přidat
mě ja teké 28
a už plánujeme druhý
můžeme si tě někde vyzvednout a můžeš jít s náma a kačkou na procházku
ještě pracuješ?nebo jsi na rizikovém?
kde budeš rodit?už jsi zaregistrovaná?

tak se ozvi
pa Lucka
11. led 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťule

tak to je mě líto,že máš kloučky zase nemocný
tak snad se z toho brzy dostanete no
no střevní chřipka řádí snad všude
chce to smektu a hodně pít
jsme si to taky už prožili
brrrrrrrrr

a a stím,že máte zlobivé kluky
tak já mám zas zlobivou Kačku
do 2let byla anděl
a teď děsný
ona mě snad odradí mít druhé dítě!!!!
11. led 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsme byli plavčit
celá rodinka
tak snad z toho neomarodíme

do ZOO se už těšíme
taky si počkáme až na jaro,ale i březen umí bějt pěkněj
musíme se pak domluvit :wink:
11. led 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dolce gusto kávovar dobrý
kámoška ho má a je z toho super kávička latté kapučíno
je to drahý,ale výborný
ale je potřeba mít v kuchyni dost místa to nemám,takže my si ho pořizovat nebudeme
11. led 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...no já vím, že holky jsou taky pěkné dračice...nevymlouvejte se holky, že zlobí...tom je šílenej a dá se to...navíc u tebe lenerka je šance, že ve 3 letech se to zlomí, já v to doufám...u moby to asi začlo ve 3 horší :slight_smile:
no jděte do toho, bude to pak rozdíl..
jo ptala ses na tu mateřskou, tak mlžeš u zaměstnavatele zažádat o 4 roky
do zoo chodíme i v lednu, záleží na stupních...ale při těch 8C je pohoda, březen bývá někdy dost teplej, dokonce myslím má zoo rekord z března
12. led 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
petule-tak kluci jsou zase nemocní vás se to teda né a népůstit,co?To je pech.
Fakt zase řádí střevní chřipky jentonépane bože :frowning2: Já to minulí rok chytla od malé,která to měla jeden den a vezli mě donemocnice bylto fakt děs,už bych to nechtěla zažít.Tak ať se ti hlavně brzy uzdraví :slight_smile:
Do zoo taky moc rádi chodíme,takže až bude tepleji a vy budete vyrážet určitě se rádi připojíme :dizzy_face:
lenerka-mě to taky odrazuje že je Sára takoví divoch,aleona je taková už od narození :grinning: Takže jsem si už zvykla ale chci aby od sebe neměli moc veliký věkoví rozdil ím jsou k sobě blíž tím podle mě líp.No ale jsem zvědavá jakto zvládnem :grinning:
12. led 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina: zvládnetre to ježiš co by jste to nezvládli...tom si myslím, že se i lukášem doma uklidnil...z jinými dětmi no comment :grinning:
12. led 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo já věřím že sára bude dobrá sestřička :slight_smile:
Holky už vám přišla mateřská mě né a to mi normálně chodí kolem šestýho :angry:
12. led 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím, mě to chodí na účet a nekontroluju to, asi bych měla
12. led 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nevím
mě to také chodí na účet
okolo 10
12. led 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peťule nám , ale ještě 3 roky nebyli tak že ještě doufám, někdy je suprovej hodnej a když má svůj den tak síla.
Mě chodí taky nějak po 10, ale nevim jestli už to přišlo
12. led 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamina jak to že tě vezli do nemocnice? No taky jsme měli šílenou střevní chřipajznu v loni v únoru tak doufám že letos se nám to vyhne, byla to síla zvracení a druhý den šílený průjem a únava jen manžel odolal :slight_smile:
12. led 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomovi budou 3 roky taky v dubnu, ale dala bych ho od září, teda dám, protože když mi ho tady nevezmou, tak mi ho vezmou k mámě do školky snad, sice budu dojíždět, ale 3x týdně autem to zmáknem...
no my máme pořád suprové dny, ale poslední dobou je doma fakt hodnej (v uvozovkách), mezi dětma je to strašný, to ho nemůžu ani uhlídat, je jak šílenej...
taky mi to chodí okolo 11.
no každé dítě se mění...na mého bráchu to přišlo okolo 20 let :grinning: :grinning: to živé období, jinak hodnej až moc
12. led 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme jak to dopadne s těma školkama, tak hlavně ať už nemá Lukášek průjem jo hele nerostou mu zoubky? Patrik když mu rostli tak měl taky vysoké teploty a průjem jak hrom k tomu
12. led 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek