• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
peťule se ZOO počítáme
už se těšíme
si tam koupím rovnou tu permici :wink:
14. led 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
lenerka: a co teda já tady z Prahy 10 :wink:
to je prima, já myslím, že na procházku je jedno kam jdeš..né?
jakmile bude lepší počasí bych razila...my chodíme s tomem normálně pak každý týden.
Jsem tady jediná s autem???
15. led 2009 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí
mamina tak to já nevim jestli je to zelený rondel :grinning: , ale asi jo je to asi 5 min. od metra....

holky chdíte s dětma ven i v těchto mrazech? Já někde slyšela že by se mělo jen tak max. na 20 min.
15. led 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak já volala doktorce krz ty výtěry na průjem a máme nějakého blbého koka, který se chytá z nedovařeného kuř.masa..už mi volali i z hygieny...musím dodržovat u lukyho stále ty nemléčné věci a pak 3 výtěry..dokud nebudou pozitivní 3 , je to blbý. inkubační doba je 10 dní, takže někde nejspoíš na horách to chytil, stačí, když nějaké dítě drží něco(co ten bacil má) olízne si předtím prst, pak na to sáhne luky, olízneme si taky prst a je to...no zítra chci jet na ORL krz ty naše nudle a já dutiny, takže mi opravdu nemůlžeme být chvíli zdraví...s tomem to byxlo ještě ok, jak jsou dva, tak to je pak furt
navíc nám dnes skolabovala švagrová z chřipky, blila...apod, takže jeli do nemocnice a dali jí kapačku a pustili domů...je to hrůza jak to lítá...
vyhněte se ošmatávání :unamused:
15. led 2009 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Pane bože vy si teda užíváte peťule snad budete brzy zdraví :frowning2:
15. led 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
no je to na hlavu už, ale lukáš je už ok, zítra jdeme na orl...já mám asi zase dutiny, lukáš půjde na kontrolní testy...
no stolice začáíná být hustější, tak doufám, že to bude brzy ok...to víš ..já nebyla nikdy nemocná, tom tak občas...jak jsou 2 děti, je to přenášení z jednoho na druhého...co teprve školka :unamused:
15. led 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ale hlavně, že je čilej a hodnej, dnes udělal první pokrok v plazení, tak za chvilku opravdu asi nebudu tak klidná, ale hlídací :slight_smile:
15. led 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
mamina jak jsi jménem? a není tvůj manžel nějak známej? má na to obličej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. led 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
petulo jsem Petra jako ty :slight_smile: Ne nmanžílek neni známej alečasto mu to lidi říkají a taky mu pár lidí řeklo že je podobněj zounarovi :grinning:
15. led 2009 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to asi jo, takže péto mi jdeme s lukym spát...tak koukejte napsat taky přes den

pa
15. led 2009 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky tak jak se daří? :slight_smile: Co dneska kuchtíte dobrého? :dizzy_face:
16. led 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, dnes dělám zase zapečenáý lilek...odpo musím na ORL mám ty dutiny hrozné...bolí to jak čert
16. led 2009 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
NO tak toti nezávidím :frowning2:
Zapečený lilek?Musím to taky někdy vyzkoušet nikdy jsem se do ničeho takového nepouštěla jak to děláš?
16. led 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ti dsám recept jestli chceš :slight_smile: je to jednoduché a rychlé :slight_smile: :slight_smile:
16. led 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
takže 1-2 lilky, šunka, máslo, sýr-na strouhání,2x vejce, 1-2 housky, smetana, mušk. oř, sůl, pepř, (žempiony)

lilek rozpůlíš a vydlabeš dužinu...poté dáš lilky povařit ve vroucí vodě...
dužinu nakrájíš na kousíčky a dáš na máslo orestovat, poté přidáš šunku na kostičky, žampiony, housku namočenou ve smetaně(na kostičky) a restuješ, nakonec dáš vejce okořeníš a promícháš...)
do lilku dáš náplň, zasypeš sýrem a přiklopíš, vršek pokapeš máslem
no a já ty půlky taky někdy naplním obě a tu směs dám okolo a zasypu to sýrem..
16. led 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to vypadá dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: To musím někdy vyzkoušet třeba o víkendu :slight_smile:
Jdu teď s malou na porchajdu tak zatím papa a děkuji za recept :dizzy_face:
16. led 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
bych šla dnes zrovna do zoo :grinning:
16. led 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj peťule

tak držíme palce ať jste brzy všichni zdravý
a sejdeme se všichni v ZOO :wink:
16. led 2009 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo díky máme atb s lukášem a ještě všichni včetně toma atb kapky, tak snad do týdne budeme ok
16. led 2009 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Petule zase antibiotika to máte dost po sobě viď? No to má Lukášek na toho koka nebo na rýmu?
A co ta švagrová jak jí je? Jen doufám že nám se letos opravdu tohle vyhne blití a podobně loni mi to stačilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky padá nám počítač tak že je možné se se na čas sem nedostanu tak né aby jste na mě zapoměli :angry: :slight_smile:
16. led 2009 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
no luky ješt+ě tab neměl, ale určitě je dost ko...švagrová už dobrý , rozkapali jí a děti má její máma, takže odpočívá a je na tom líp
16. led 2009 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
aha jen mi je divné jak mohla tak malej chytit koka z kuřecího masa :confounded: :unamused:
Tak taky marodíme Patrik má hnusnej kašel a trochu teplotu tak že jsme taky doma
17. led 2009 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no hele, tak třeba dítě nějaké snědlo maso...šáhlo na toma, tom si strčil prs to pusy a je to, nebo z hračky...jsme byli na té dovče z velkým dětským koutkem a děti ho tam samo občas pohladili...
taky se nám sere počítač, nemůžu se připojovat a jsem z toho silně na nervy :angry:
17. led 2009 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj

tak já se přidávám do klubu marodů
dneska jsem byla v Globusu a myslela jsem,že tam umřu
blbě od žaludku na zvracení a myslela jsem si že se tam pos...
naštěstí jsem to pak rozdejchala na čerstvým vzduchu,ale už mě tam neuvidí
tento týden to bylo po druhé
asi mě nesvědčí Globus
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
nebo jsem v tom
nebo zas mě chytá žlučník či co
fakt nevím,ale pořád je mě blbě
takže piškoty,černý čaj to jistí
by mě zajímalo co to zase řádí
18. led 2009 v 00:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo moje švagrová to mají celá rodina, blijou, se..u.. no prostě blbý bacily
18. led 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
To mi holky ani neříkejte snad se nám to tento rok vyhne :angry:
18. led 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
tento rok začal :grinning:
18. led 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
no holky stojí to fakt za prd
jsme dneska byli plavat
a myslela jsem si ,že tam vrhnu

manžel si myslí,že jsme v tom
tak uvidíme no
já už si to taky myslím
18. led 2009 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je dobře né?...tak uvidíš později, každopádně ti drežím palce :slight_smile:
18. led 2009 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

petule.h, chudáci kluci, snad už se to brzy srovná.

Lenerka, že by??? :wink: :wink: :wink:

Počasí se začíná vylepšovat, tak snad to nespustí tu chřipkovou epidemii a budeme moci zase chodit na pořádný prochajdy. Jsem si to v těch mrazech ulehčovala, že malej spal venku u otevřenýho okna a já byla doma v teplíčku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Krakavčí matka :grinning: , ale následky to nezanechalo, spíš naopak.
19. led 2009 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek