• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
neboj bude :wink:
manžel si to teď taky s kačkou co je starší užívá
28. led 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac ty si z proseka ,vsak?Lebo som rozmyslala ze dam ele k dr. na Proseku som pocula ze su dost dobri ale neviem ci prijimaju este :confounded:
28. led 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
ano jsem z Proseka
my chodíme na polikliniku na Proseku k Dr.Stiborové
můžu ti na ní dát telefoní číslo a můžeš se zeptat jestli by ti jí vzaly :wink:

na Praze 7 nejsou dobrý doktoři?
kámoška z Letnan jezdí k Dr.na Prahu 7 a je spokojená :wink:
28. led 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasa ma vela titulov a tiez si ju chvalia ale my mame s nou zle skusenosti eline prepichovaa v 3 mesiaci uska a sme skoncili v nemocnici i ked som jej hovorila ze jej to krvaca ona ze nech jej dam framykoin a bude dobre.No ale na pohotovosti im trvalo 4 hod. kym jej zastavili krvacanie :frowning2:
28. led 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
doteraz sa jej eli boji a vzdy ked ideme k nej a ju zbada tak place najprv som si myslela ze na to zabudne ale uz su to 4 mesiace a ona aj tak no uvidim ideme tam v unoru tak som zvedava ci zase bude plakat.Ona vacsinou neplace ale ked ju zbada myslim dr tak okamzite spusti nehorazny krik ako keby ju skrtila :frowning2:
28. led 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...jeliska zdravíme....
my jdeme do zoo zase zítra, ale jdu se švagrovou...tak snad bude alespoň na nule
jinak nevím vůbec co o víkendu, asi budu uklízet jak šílená :grinning:
uši jsme si s tomem prožili až až...pomohl nám prevenar
29. led 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeliška

a jak se jmenuje ta vaše super :confounded: doktorka?
píchat ouška takovýmu malýmu dítěti to jsem ještě neslyšela
chudák Eliška :frowning2:
29. led 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj peťule

ZOO vám závidíme
snad už se tu konečně domluvíme a vyrazíme společně co?
a já si koupím tu permici

i když já jsem zmrlík pořád je mě zima
a to se pořádně oblékám ach jo
29. led 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky :slight_smile:
tak do zoo sme dnes neisli co som mala ist s kamoskou tak nakonec ideme zajtra tak sa tam petula mozno stretneme :grinning: my ideme rano na 9,15 bus co ide ten nizkopodlazovi idem ja kamoska a este kamoskina kamoska tu nepoznam kukni petula do mojho albumu a ja kuk do tvojho a ked ta v zoo uvidim tak sa budem hlasit :grinning: alebo si dame tricko modrykonik :grinning: :grinning: :grinning: no ale take nemam :frowning2:
lenerka poslem ti ip ako sa vola ta dr lebo co viem tak vela ludi a mamicek si tu dr chvalia vsak je aj dost stara a ma aj stare metody :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inac lenerka mozes sa k nam pridat :wink:
29. led 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jeliška

máš to v Ip :slight_smile:

no do ZOO bych ráda a moc,ale zítra už něco mám
pak písnětě jaký to bylo v ZOO a jestli jste se s Peťulí potkaly
držím vám palce :wink:
29. led 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajojte tak nakonec do tej zoo nejdeme :pensive: pisala mi kamoska ze im pride svokor na navstevu :confounded: tak nic no dufam ze na buduci tyzden sa tam uz konecne dostaneme :grinning:
l
idem spinkat tak vam prajem dobru nocku a krasne snicky a lenerka dakujem za vsetko skusim tam zavolat :wink:
29. led 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo taky přejeme dobrou noc
29. led 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím maminy :wink: , je tu někdo z okolí Barrandova??? napište! :slight_smile:
30. led 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsme nakonec doma...je hnusně...včera byko líp, to jsem zaváhala...no nic,příští týden mají být zase mrazy...se tady zabarikáduju :slight_smile:
30. led 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte no dnes je pocasi nic moc tak uvidime ci sa vybereme na buduci tyzden ked maju byt zase mrazy :unamused: dnes som eli uspavala a nic strasne od rana je hore a este nespala az teraz o 14,00 no som zvedava kedy sa zase prebere.Aj vam tak deticky nechcu spat eli do 6 mesiaca v pohode ale od 6 uz spi iba 2-3 krat denne iba po 20 min. :sweat_smile:
30. led 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj aji my sme z holesovic
30. led 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...
manža šel na pivko, je pátek :slight_smile: , dávám si taky pivko :grinning: ...
aji: moc tě zdravím, z barandova nejsme, jsem na druhé straně po dálnici, :slight_smile: ale určitě můžeme na prochajdy do zoo
luci: jak to, že píšeš do jiné diskuze a né sem :slight_smile:
jeliska: no taky pěkné pro auta z dubče :slight_smile: ale do zoo máte blízko
30. led 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajojte akurat kukam na tv a davam si nealko noo nic moc radsej mam alko pivo inak peti na zdravie :grinning: ja mam manzela este v praci do 22,00 tak som tu sama elina uz spi od 19,00
30. led 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vítám nové tváře, hele ta permice opravdu stojí jen 500kč? A to na to můžu jít i s Petrem?
Peťule tak to jsme na tom stejně Petr šel taky na pivo, ale jen tady u nás s jirkou váchou.
No to je super že už máte bacila v čudu tak hlavně ještě nechytnout tu chřipku, mi už jsme jí měli tak snad už budem ok ty horečky opravdu stáli za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :frowning2:
30. led 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj moba dakujem no este tu pernametku nemam ale co poznam baby tak ju maju za 500 to je fakt super cena :grinning:
30. led 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeliška tak to je fakt super cena musim zjistit jestli na to může jít i manžel.
30. led 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :wink:
mobi tak co som pocula mozes ist aj manzel i ked tam bude tvoje meno kludne mu mozes poziciavat alebo hocikomu :wink: kamoska to tak robi :wink:
31. led 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

no já myslím,že ta permice za 500kč je na jméno a nemůže na to chodit nikdo jiný než kdo je na té permici napsaný
myslím,že to i psali na netu na stránkách ZOO

ale 100%nám to řekně Peťula ta tu permici má :wink:
31. led 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já včera večer byla ve steak baru
kačenku hlídala babička a dědeček takže pohoda,byla tam i přes noc
manžel šel také na pivko
my měli pidi třídní sraz

no vydržela jsem tam do půl jedné
manžel si pro mě přišel tak jsme šli společně domů
ale už nepiju hnus
jak se začně panákovat tak to stojí za prd :confounded:
31. led 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jo to znám byla jsem v loni po dlouhé době pařit a druhý den mi bylo pěkně zle, unavená přepitá no hrůza jak rychle si člověk odvikne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: až půjdu příště tak musim míň pít :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...moba: u tebe si už vyplatí roční rodinná, pač od 3 let platíš za dítě, já jí koupila už v říjnu rodinnou...pač jí někdy půjčím mámě, chodíme s tomášem tak 5x za rok určitě, ale já už těch 1200,- prošla určitě
tomáš byl v záběhlicích u rysů v pátek...
lukáš začal řvát, řval cca 2h, jsem nevěděla co se děje, tak jsem mu dala čípek, ale vyrašili mu 2 zuby, takže možná tím,pak se vzbudil tom a řval taky...nakonec jsme spali všichni 3 v jedné posteli, ale noc byla dobrá...
včera jsem byla u našich na obědě...
luci: jasně, známe, už nikdy nepiju jsem řekla v životě nespočetně krát...jsem byla celkem kalička... :slight_smile: ale já se držím piva a střiků, jak dojde na panáky, je druhý den zle, zvlášť když ještě kouříš, to je ti zle s cigaret :frowning2:
1. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak na tu permici může jít kdokoliv, to nekontrolují neboj...dokonce já když tam půjdu z jednou z vás, tak můžu říct, že jsi sestra a možná by to prošlo jako rodinná
1. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s tím pitím
mě právě stačí málo
dobře jsem se navečeřela a dala si vínko a vodu
to bylo ok
pak jedno pako objednalo bílý rum
a pak ještě jablíčo a už to bylo hnus
měla jsem překyselenej žaludek :confounded:
já naštěstí nekouřím,ale stejnak tam bylo zahuleno a ráno mě z toho bolela hlava a v krku :frowning2:
1. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si letos koupím permici jen pro sebe
rodinná je snad až 2děti a dva dospělý né?
stále máme jen jedno dítě :grinning: :wink:
1. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jasně, ale luky je zadara...to je jedno kolik máš dětí...každopádně kačka je 2 letá, tak je to v pohodě, já už budu mít toma 3 letého v dubnu, a tatínek s námi chodí i babičky... takže u nás už je potřeba, než abych kupovala dětskou a dospělou...u vás je to ok, to je jasné
1. únor 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek