• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
Ale moc mu nechybělo a šel :grinning: :grinning: :grinning: a stím druhým to v tu chvíli bylo úplně stený :grinning: :grinning:
4. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo to jsou ty depky, to znám, ale v roce už můžeš pomalu někam vypadnout na vínko nebo na pokec
4. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ty školky a jesle toho se bojím, to vidím u jiných jsou pořád nemocné děti, jeden to tam hází na druhého, takže jsou v zimě dost doma...na mateřské je to ještě výhoda, ale do práce na nějaký úvazek nic moc
4. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo no
dneska jsou zápisy do 3školek v Letnanech
jdeme se tam s kačkou podívat,ale letos jí nebudu přihlašovat
počkám si až na příští rok do těch čakovic
čakovice maj den otevřených dveří 25.2 09
tak tam s manžou a kačkou půjdeme a zeptáme se na podmínky,když budeme ty přištěhovalci
4. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kámoška měla dceru 4roky s antibiotika a vrazila jí do školky :cry:
protože se bojí,aby jí v práci nevyhodili
to je šílený
pak si to tam děti přehazujou no
a hlavně ty starší to tahaj na ty prcky doma
takže my si ještě se školkou rok počkáme
myslím,že jí nic neuteče,když půjde až v 7 do školy
4. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bych dítě nedala a být učitelkou tak i vyhodila...to je právě to blbé...moje neteř je tam tak 14 dní v měsíci, na tu se to chytá děsně
4. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale ona ty antibiotka už dobírala
a nebylo na ní vidět,že jí něco je,ale stejnak že?
je to na palici
4. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hele zelené nudle většinou znamenají nějakého koka...no a to pak jsou nudle tady,pak tam, pak léčíš koka atb a to je dokola...s tím musíme počítat, ale bude to asi hrůza
jinak se říká, že máš atb dobrat a pak jít teprvew do kolektivu...ale to je jedno...není jediná, kdo to dělá...co se dá dělat
já mám mateřskou taky na 3 roky, ale budu doma určitě 4...při tom budu už dělat pro manžela, ale tak abych měla čas na děti, takže třeba do oběda, až děti nebudou doma...ono až luuky nastoupí do školky, tak tom do školy a teda 1 třída a chození samo nejde, navíc tady je to přes silnice a 2 stanice busu, nebo 15 min pěšky pro dítě...to nejde že jo...pak koníčky...no bude to celkem záhul, ale snad to zmáknem :slight_smile: musíme
4. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně atb zaberou do 3 dnů a dítě je ok, ale já už jsem se napálila taky, jsem šla po 5 dnech mezi děti a kok stále byl v nose, takže zase znovu...hrůza
4. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no při tom druhým taky asi zůstanu 4
uvidíme
jo jo první třída je záhul
chtělo by se to dítěti věnovat
uvidíme co bude a jak to zvládneme no :wink:

a na jaký koníčky je dáš?
4. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, až fakt budou velký a budou do tý školky/školy opravdu chodit a my do práce, tak bude po srandě. Já jsem dělala ve státním, ale nechce se mi tam vracet, protože to bylo celkem daleko a nic moc peníze, ale je fakt, že zas se tam člověk nemusel bát o místo, když děti marodily. No štěstí, že to zatím nemusím řešit..., ale pokud nás bude manžel nadále slušně živit, tak asi stejně zvítězí ta jistota a ideálně poloviční úvazek.
4. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to taky vidím na poloviční úvazek
jinak by jsme to asi nezvládly
já dělala před tím na poště

ranní byla dobrá od 6 do 14h
ale odpolední od 12-20h
no tak to nehrozí že
a ještě do měsíce 2x sobota

a manžel chodí každý den po 17h domů
a kdo by jako tu malou vyzvedával?
školky jsou jen do 16 některé do 17h

je to na palici
fakt se toho bojím no
4. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u náýs je fotbal, florbal, tenis....určitě bude něco ve škole ...
tak nevím jak to bude časově ...to je daleko...ale nechci nic, xco by nebylo tak pro zábavu, ale vážně jako hokej nebo fotbal za slavii a tak, to je strašnej záhul pro děti si myslím...tréninky 3-4 týdně, padnou celé víkendy s cestováním s dětma...něco pro zábavu a když ho to jednou bude bavit proč né...ale odmala ho teda nechci nikde dřít
4. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je jasný :wink:
jsi rozumná matka
já tedy nevím kam s kačenkou
asi na nějaký tanečky cvíčo kdo ví co jí bude bavit
třeba i zpěv
ráda si zpívá
hlavně,aby neseděla pořád doma u PC že?
4. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zatím pa jdu se najíst
a razíme ven nakoupit a na motorku
4. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ve školce toho je hodně většinou...tanečky, keramika, anglina, kreslení...to se něco najde a na takovej sport bych ho dala až od 4-5 let jako začít pinkat tenis...na to je čas...letos ho zkusíme tahat na hůlkách na lyžích, bavit ho to asi nebude, jen aby viděl...za rok už bych ho dala do školičky, mu budou 4 roky...a koupíme mu kolo ke 3 narozeninám...tak uvidíme :grinning:
4. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolo je super dárek
taky by jsme jí ho koupili
strašně ráda jezdí s dědečkem na kole
švagrový dcera 26měsíců má kolo od léta a jezdí
má helmičku ,má ty postranní kolečka a ušlápne to
a strašně jí to baví
Kačka to chtěla taky zkusit,ale bohužel nevěděla jak na to
tak možná v létě jí to půjde a kolo koupíme no

kačka je na lyže malá,ale manžel se těší až jí taky příští rok pleskne do školičky
na tu anglinu bych jí dala
snad nebude pako na jazyky jako já :frowning2:
já chodila na zpěv a kreslení a super
určitě pak pro kačku něco vybereme
4. únor 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pro ty mrňata je to fdajn, zvláš´t keramika jak pozoruju je baví...na jazyky jsem taky debil, manžel oívládá plyně němčinu i angllinnu, tak super, jemu to jde rychle...
no on tříkolku zvládá od 2 let bych řekla, ale stejně vítězí motorka, to je jasné(odstrkovadlo), budu jí muset schovat :slight_smile: :slight_smile: , taky chci zkusit koloběžku, vloni tak nějak pochopil o co jde...
ty lyže jsou od 3 let, ale většinou vidím, že to ty děti nechápou jak dát nožičky k sobě, jak zahnout,m zastavit...od 4 let už je to ok, tak proto zkusíme jen ho na to postavit a tahat a pouštět z kopce nic :grinning: ...já se spíš bojím jak tam narvemne nohy, ale snad jo, taky proto je letos jen pujčíme, nemá cenu to kupovat...helma vydrží, tak je roztahovací :grinning: ...
4. únor 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš,my nezkoušeli ani třikolku
až asi před 2týdnama a taky to neušlápla
takže to zatím neřeším
motorku taky miluje jezdí na ní všude
ale máme tu menší,asi budu muset zainvestovat a koupit tu větší
neznám dítě,které by motorku nemilovalo :wink:

naše kačka má na lyže ještě čas

jo jo věřím,že jí keramika bude bavit
s modelínou jí to doma baví
4. únor 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ješt+ nezkoušela modelínu...nevím co by z toho vzešlo, ale koupíme, dobrý nápad
5. únor 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosimtě za pár kaček v tesku pohoda :wink:
kačka se v tom plácá a já modeluju
to je jasný :slight_smile:
5. únor 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tom by to po mě třeba taky házel a napatlal to na zem...v nestřežený okamžik...no koupím to, tady už je to stejně zdemolované...vařila jsem guláš, tak jsem ráda, že je hotovej... :slight_smile:
5. únor 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ježiš teda já o škole teda ještě vůůůbec nepřemýšlim.Petule prodávaj i modelíny který nemastí a nezašlápnou se do koberců a sedaček, Patrik má takovou stojí kolem 100kč, ale já mu plánuju koupit ještě lepší teda píšou že je lepší takovou kuličkovou.
5. únor 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
juknu v europarku po víkendu a budeme modelovat, nějak začínáme zvládat barvy a dokonce počítáme do pěti :grinning:
5. únor 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuličkovou modelínu?
tak o tom jsem ještě neslyšela
kačka nám zatím byt nezapatlala,ale každou chvíli to čekám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťule to je Tom šikula
kačka zatím barvy nějak neovládá a to to do ní pořád hustím
a když se jí zeptám kolik jí je:tak mě odpoví 4,5 :grinning:
a že chce do školky

v letnanech jsou 3školky
a jen 1 je od 3let
jinak od 4fakt na palici ,pro ženský co chtěj makat co?
5. únor 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo...hele tomovi jsou ale 3 roky víš?
6. únor 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kačky sestřenici je 26měs.a barvy umí i počítat víš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale je fakt,že každý dítě je jíný
já to neřeším
6. únor 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky né, ale chce to trénovat, pač ve 3 letech by se asi začít mělo, přeci jen aby v té školce něco uměl :grinning: , ještě to oblékání, to nám dá zabrat
6. únor 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky tak máme no Pc tk snad bude šlapat, včera jsme byli na očkování druhá klíš´tovka a má teda vše, třetí nás teda čeká za rok, četla jsme že zítra má být nádherné počasí tak jsem zvědavá jak se jim to povede.
6. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek