• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
ahoj Kulich

taky tě vítám
no jo dvouměsíční dítko no to už si ani nepamatuju
to tak strašně letí :frowning2:
16. čer 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba vidíš a já za svůj život a to je mi 28 nikdy neměla antikoncepci
no možná jeden měsíc
škoda penež at se taky manžel snaží né?
ba né po dětech si asi dám tělísko mám problémy s křečákama
16. čer 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda budu mít teď určitě Lukáše...mám doma Tomáše , ale chtěla jsem Jakub a Barbora, nicméně jakub se mi kříží jen o pár dní termínu se svátkem, to bych mu nemohla udělat, tak to bude lukáš..
Jinak já právě taky po 2 dítěti přemýšlím co pak za antikoncepci...uvidíme.. :slight_smile:
17. čer 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomáš je pěkný jméno už mi to vyfoukla kámoška tak to bude Vojta
je plno pěkných jmen
no my jsme to kačce taky pěkně zařídili chudince
25.11svátek
24.12.vánoce
26.12.narozeniny
chudák :frowning2: jsem to nějak nedomyslela
aspoň,že je den dětí to jí vynahradím
17. čer 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka taky jsem rodila V podolí byla jsem spokojená jen mě štvalo že jsou společné sprchy i WC, chtěla jsem nadstandart ale bylo mi řečeno že můžu být ráda že tam můžu odrodit, byla jsem poslední kterou brali já ještě přemýšlim o krči teď jí hodně chválej i Petule vidˇ?

Jinak jména tak nějak máme když holka tak Andrea nebo Kristýnka a kluk Dominik nobo Marek
Taky jsem hrozná , řídit chci ale bojim se ale budu muset je to pak pohoda se někam dostat
17. čer 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No má to pěkně za sebou, o to to máte horší tak za sebou kupovat a vymýšlet dárky :slight_smile:
Patrik to nemá o nic moc lepší, vánoce v únoru svátek a v březnu narozky
17. čer 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tom má v březnu svátek a v dubnu narozeniny... :slight_smile:
17. čer 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo v Podolí ty sprchy to bylo síla
se čekala fronta
aspoň že jsem si z domova vzala boty do sprchy bych tam snad jinak nevlezla :stuck_out_tongue_closed_eyes: brrrrrrrrrr
no ty záchody taky krize ,ale co se dá dělat že?
asi je to všude stejný
ale rodící sály v pohodě ne?
bych si neuměla představit,že budu rodit u Apolináře za plentou a budu všechny okolo sebe slyšet!!!
v Podolí to je v pohodě každý svojí místnost nikoho jsem neslyšela
a porodní asistentky na 1

no do krče bych nešla
kámoška tam málem přišla o syna
ale kdyby nebyla jiná možnost,tak by se nedalo nic dělat!!!
hlavně né na Bulovku!!!!!
18. čer 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo porodní sál byl krásnej já tam měla i vanu, ale nestihla jsem ji ani použít, tak třeba při druhém, když bych zase rodila v Podolí, jo taky bych tam nešla to bych asi neporodila neni nad soukromí, ale mrzí mě ten nadstandart, no ale přežila jsem, na Bulovce blbý povídej, no to je asi podle situace třeba by se jí to samé stalo i v Podolí je to podle mě o náhodě a štěstí a taky přístupu personálu
18. čer 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nestrašte, já bych měla v Podolí rodit za dva měsíce!!! :grinning: A pak s vámi můžu vyrazit vozit kočár, jestli mě mezi sebe vezmete! :slight_smile:
18. čer 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Silrej vítej , to je jasný že tě vemem mezi sebe, nebo je to tam dobrý, za celou dobu jsem narazila jen na jednu nepříjemnou sestřičku a to je super, jsou tam celkem v pohodě, jen ty sprch a Wc proto je lepší nadstandart a kde bydlíš?
18. čer 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Mobi, já bydlím na Proseku a ty? Já taky věřím tomu, že to v Podolí bude v pohodě... :grinning:
19. čer 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silrej

ahoj my jsme taky z Proseka :slight_smile:
neboj v Podolí je to dobrý já si nemůžu stěžovat
mě tam chutnalo i jídlo a všichni si stěžovaly
asi se mi zbláznily hormony,ale já měla furt hlad
19. čer 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde na Proseku bydlíš? Já v Kytlické... :slight_smile:
19. čer 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosímtě já chtěla odepsat hned
ale zase jim to tu nějak zlobí vypadává jim to tu ach jo
bydlíme v těch nových domech co patří katastrálně pod letnany
ulice terezínská
19. čer 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to také vypadává...tak to nebydlíte daleko, to je kousek! :slight_smile:
19. čer 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,sice necekam mimi,ale rada se chodim divat na ty vase.Jsem z Prahy 4 nemam s kym chodit na prochazky se psem .Chodime vetsinou do Kunratickeho lesa
19. čer 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,lenerka-nedávno jsem rodila na Bulovce a můžu říct,že bezvadný,velmi milý personál a kromě jídla jsem neviděla jediný problém a to jsem poprvé rodila ve vyhlášených Neratovicích a můžu říct,že jsem na Bulovce byla stejně ne-li i víc spokojená.
19. čer 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacabak ahoj

no já nevím já s Bulovkou zkušenosti nemám já tam nerodila
ale jen z doslechu vím od maminek,že by tam už nechtěly víc rodit
já jsem se narodila na Bulovce
třeba je to tam opravdu lepší
ale já bych raději při tom druhém zůstala opět v Podolí
19. čer 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu23mana

a neplánujte dítko???
no Kunratický les tam jsme ještě nebyly
je to pro nás kus cesty
19. čer 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevítě o nějakém dětském klubíku,kdy by se dalo s prckama cvičit hrát si prostě je zabavit?
chceme s kámoškou začít od září

moba chodila jsi někam s Patrikem?
19. čer 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenrka nechodila, přišlo mi to vyhodit peníze jen tak, všechny holky co chodily už taky nechodí, děti jim pak začali víc marodit, Patrik je mezi dětma kamarádyk pískoviště, o víkendu si jdeme někdy zapavčit do bazénu na Baranďák tam je to por děti dobré, chci jít do solné jeskyně a podnikáme různé výlety a myslim že Patrik nestrádá

lu23mana: vítám tě také jsme v kunratické lese ještě nebyli ale némáme to tak hrozně daleko

silrej bydlíme na Pankráci kousek od metra
19. čer 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka,zatim ne.Bydlimev 1+kk ,mam maleho brasku ma 6 let tak jsem si to uzila v 18letech se starat o mimco.aspon vim co to obnasi :grinning: pritel by chtel tak za rok dva az by jsme vyresili bydleni,ale pro me je to jeste brzo.Uvidime treba zmenim nazor.nekdy mam pocit,ze uz bych chtela a jindy ,ze mam jeste cas.je mi 23
20. čer 2008 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu23mana

no jo tak to máš čas na mimčo
já Kačenku porodila a to už my bylo přes 26let
snad to druhé stuhnme do 30
no taky nemáme moc velký byt 2+KK,ale už to vypadá,že půjdeme za 2roky do většího 4++KK do Čakovic tak uvidíme
není kam spěchat pa
20. čer 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsme na tom stejně taky bydlíme ve 2+kk achceme větší, protože pak až bude druhé byl by to tady masakr, chtěla bych do baráčku, aby Patrik mohl lítat na zahradě, ale to je zatim v nedohlednu :frowning2:
20. čer 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky, tak to jsme s tím bydleníčkem na tom stejně, také máme 2+kk a řešíme něco většího, ale ty ceny nemovitostí v Praze a okolo Prahy...hrůza děs! :angry: Tak snad něco objevíme... :slight_smile:
20. čer 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
silrej

no škoda mohla jsi jít s náma do Čakovic
tam to staví Canaba a za docela slušný peníze za 4kk chtěli 3,6to se v Praze nesežene
já do baráčku nechtěla máme chalupu dokonce 2 a to bohatě stačí
já jsem na paneláky byty zvyklá mě to nevadí
kačka se vyřádí na zahradě o víkendu
20. čer 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je opravdu dobrá cena, to se máte dvě chaty taky máme ale je našich tak tam někdy jezdíme ale je nás hodně ještě tam jezdí i ségra ty jsou 4 mi 3 tak jsme tam pak hlava na hlavě :frowning2:
20. čer 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba

1chata spíše domeček maličký je po babičce a všechny dědicové se toho vzdali takže to zdědil můj muž
je to okolo Karlstějna pěkná příroda a vzdoušek
a ta druhá není naše jen našich tedy mojich rodičů,ale je to 7km za Prahou a je to taky dobrý mám to tam ráda i kačka
jsem za to ráda,že to máme
a nemusíme furt být v Praze
20. čer 2008 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo hlavně pro ty děti je to fajn, když můžou jet někdy i někam jinam než jen pobejvat v Praze, no nás chata čeká až po dovče za 14 dní jedem do Itálie a pak se na čas přestěhujem na chatu sice bez PC ale zase v přírodě a tak
21. čer 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek