• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
Ahoj holky, potřebuju poradit. Malá furt trpí na bříško, pořád ublinkává nevím co s ní. Když jsem jí každý den dávala Baby Calm tak to bylo vpoho, přeci jí ho nemůžu dávat pořád???Nevíte co s tím? krmím pár dnů jen UM.Občas ublinkne i zkyslé mlíko a furt se kroutí :frowning2:
10. únor 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Aji

tak já ti bohužel neporadím
já jen kojila
Um mě nepila nikdy
a když jsem kojila tak vůbec nezvracela
obrátila,bych se na Dr.zavolej jí nic s tím neskazíš
10. únor 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda musim dát lenerce za pravdu, já hledala teď něco na sever Itálie s polopenzí v hotelu a jestli budem muset platit i za malýho (doufám, že ne - stejně bude chrnět s námi v posteli a jíst svoje) tak to bude teda pálka.

Aji, taky neporadím, i když malej blinkal i UM, ale já jsem to nějak moc neřešila. Řekla jsem si, že děti prostě blinkají a bylo to, ale je fakt, že to nebyli žádný gejzíry, spíš měl období, že pořád ublinkával. My jsme neměli ani moc prdíky. Byl věčně nahatej a tahala jsem ho za nožičky, až po dlouhý době jsem se dozvěděla, že tím naším blbnutím cvičíme a předcházíme kolice :grinning: :grinning: Občas se divím, že tu mojí péči přežil a přežívá :grinning:
10. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se, chtěla jsem napsat MM :unamused:
s UM začínám experimentovat teď, ale bohužel dost neúspěšně..., máme doma závisláčka :angry:
10. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj naro

buď v klidu
já kojila do 16měs.a přestala jsem,protože mě slíkala i n a veřejnosti a dělala u toho stojky kotouli ...atd.takže jsem to utla
a stejnak už bylo prd mlíko
bohužel UM mě nepije a nikdy nepila!!!!
u příštího mimina co budu muset tomuto problému vyvyrovat
pri kojení používat i Um,aby si na tu hnusnou chut zvyklo

ségry Míša 30.4.09.mu budou 2roky a stále plně kojí(i v noci)to je závisláček
i když spíše maminka,myslí si,že mu dává to nejlepší
no nevím no

ríkají,že nejlepší MM je v půl roce života
pak už nic moc
ale já jsem ráda,ž ejsme kojila do těch 16měs.a stejnak už jsme měli 2x antibiotika :confounded:
10. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
naro

ty dovči josu šíleně drahý
je dobrý si s sebou vzít cestovní postýlku,aby s váma Frantík nemusel ležet v posteli
protože za tu jejich postýlku se většinou připlácí dost peněz!

když neletíš tak by to děti měli mít do 2let vše zadarmíko
já nevím no
my jsme s kačkou ještě za mořem nebyli

zatím jen 1x Rakousko
a čechy ty jsou pro nás pohodový
letos vyrážíme znova
(já už možná s pupkem uvidíme no)
10. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak máme Peťuli?
není náhodou v ZOO?
nebo hledá tu dovču :wink:
10. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj asi hledá tu dovču no nás ta naše Kréta vyšla na 48000kč ale je to all in pro dva dospělé a dvě děti berem jeětě ségry Honzínka děti to maj zdarma jen letištní taxi a popl.
10. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je pekný balík
to by jsme si těď nemohli dovolit,když jsme si koupili ten nový byt
a dlužíme hodně :frowning2:
10. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerka: tak to bych mohla povídat...Máme tady krcálek za 2,5mil. takže si vůůůbec nemůžeme vyskakovat, někdy je to opravdu těžké :unamused:
11. únor 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...no tak dnes jsme zaplatili dovču na září, tak se strašně těším, snad to vyjde...
http://www.belvederehotels.net/royal/services.php
jinak včera jsem tu měla kamarádku, dnes jedu k našim odpo, zítra jedu ke kámošce a pátek jsem taky měla sraz, ale dítě má nudle, tak nevím, asi nic...mám nabito...jinak jsem dosmažila řízky..
moba: takže taky na krétu, ale září, bylo to výhodné...stojí to teda asi 42.000,- ale bude to snad bomba..
příští týden musiíme zaplatit itálii, tak je to nějak moc peněz, ale dá se to, to je vždy
11. únor 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
krcálek za 2.5?
jak to máte veliký?
my si koupili před 3rokama na Proseku 50m za 1,6mil.
teď větší 4Kk za 3,7mil. :confounded:
11. únor 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, hledám někoho na pokec a prochajdy po Praze. Jmenuju se Petra, je mi 28 let, s manželem a měsíční holčičkou Eliškou bydlíme ve Vršovicích, nikoho s mimčem tady neznáme....a tak proto někoho hledáme :slight_smile:
11. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerka máme 2+kk 45m2 ale Barrandov :confounded: . Nooo je to fakt těžké, 3,7mil.? no to si neumím představit už vůbec!!!
11. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Petule a od jaké cestovky jedete? To máte s polopenzí?
Ahoj paulinka můžeš se k nám přidat budem rádi jen jsme tady každá odjinud, ale to je jedno já jsem z Pankráce Patrik je teda starší než tvoje Eliška, ale plánujem druhé tak se to vyrovná :slight_smile: mě je 26.
No a kde jsi rodila? A jak jste se s Eliškou sehráli? Mě to teda trvalo něž jsem se naučila hospodařit s časem a vše zvládat u druhého už to snad bude lepší :slight_smile:
11. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu ráda, když mě vezmete mezi sebe :wink: Já jsem z jižních Čech, v Praze jsem teď kvůli manželovi, má tady práci a tak by si nás na jihu moc neužil. Bydlime přes vikendy zatim u rodičů, přes týden jsme v podnájmu v Praze. Rodila jsem v Táboře, když jsem slyšela, jak jsou tady porodnice nabitý, tak to bylo celkem dobrý řešení. Jinak s Eliškou jsme se sehráli celkem dobře, ona je naštěstí moc hodná, takže o to je to jednodušší...ale teda musim říct, že mi přijde, že za ten den toho kromě péče o Elišku moc nestíhám. Snad se to ještě nějak upraví :slight_smile:
No a kdy plánujete druhý miminko?
A holky, scházíte se nějak spolu, co jste tady v téhle diskuzi?
11. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no druhé plánujem nějak kolem léta ještě se uvidí mateřskou mám na 4 roky tak snad to zvládnem.
No zatim jsme se ještě nesešli te´d není počasí tak až bude hezky tak snad se už konečně sejdem, už dlouho plánujem Zoo tak snad.
No to je jasný že se to srovná taky jsme nic nestíhala to se podá uvidíš, chce to opravdu čas.
Jo porodnice tady to je horor já rodila v Podolí a bylo narváno byla jsem poslední koho vzali uff :wink:
11. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš pravdu, to počasí je teď hrozný...ráda bych vyrazila na procházku, ale v tomhle se mi fakt nikam nechce. Takže dneska budeme čumákovat radši doma.Aspoň můžu vyžehlit tu kopu prádla, co tady mám. Eliška poslední dobou dost ublinkává, takže jí pořád převlíkám, peru a žehlim. Někdy se ublinkne i hodinu po kojení, někdy jen koutkem, jindy to z ní docela vyletí obloukem....nevíte někdo co s tím? Dá se tomu nějak zabránit? Je pravda, že při kojení dost hltá, teče jí to tam asi proudem. Dávám ji i několikrát během kojení odříhnout, většinou se ublinkne a chce pít dál. Ale přibírá dost, tak snad to neni nic vážnýho.
moba porodnice v Táboře byla super, když jsem byla těhotná, tak jí zrovna začali předělávat, resp.stavět novou. A žádná předběžná registrace tam není vůbec nutná, oproti Praze fakt pohodička :slight_smile:
11. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky :slight_smile: :dizzy_face:
Tak jak se všichni máte nám se rozbil noťas,tak jsme byli dlouho odpojení.Ale už jsem zase ve spojení zítra si vás hezky dočtu a zase se k vám připojím :grinning:
11. únor 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
paulinka mě to dělá malá taky. Poslední dobou ale víc. Nevím jak to, ale taky nedělám pomalu nic jiného než jí převlíkám a peru. Taky někdy koutkem a někdy docela dost.Někdy i hodku-dvě po jídle a to už je mlíčko zkyslé :unamused: Ale jak říká doktorka: pokud přibírá a nemá ještě k tomu jiný problém, je veselá tak se s tím netrápit. Miminka prostě blinkají :wink:
11. únor 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Pauli máš krásné jméno holčičky!!.Jsem vždycky chtěla mít holčičku Elišku ale manža mi to zatrhl :unamused: , kluka si ale prosadím já a bez keců!!! :grinning:
11. únor 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aji mě to začala malá dělat ve větším tak poslední čtyři dny....jsem z toho celkem zoufalá, taky mi blindí zkyslý mlíčko, taky třeba dvě hodiny po jídle, někdy blinká i obloukem. Snad se to brzo nějak upraví, malá přibírá a veselá je taky :slight_smile: nezkoušela jsi jí dávat před kojením ten nutriton?
Manža mi nejdřív Elišku taky zatrhl, ale já se nedala a nakonec jí prosadila :grinning: . Kluk bude ale po něm a to doslova, taky Pavel jako tatínek, to je jistý už teď:frowning2:
Vaše holčička má neobvyklý ale taky krásný jméno.
11. únor 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pauli,já už malou chvilku krmím Hami, pač jsem už mlíčka měla nějak málo. A stejně začala ted víc blinkat, tak jsem ted zkoušela jí dávat menší dávku, jestli není přepitá, tak uvidím...Taky i dvě hodky po jídle blinká, jakoby to nestačila strávit?
jj Jasmína, si prosadil manža ale mě se taky líbí:slight_smile:.
11. únor 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

tak my už máme taky rozhodnuto
jestli bude druhé mimi holčička tak to bude taky Eliška :wink: nebo Nela
kluk Vojta nebo David uvidíme no
ještě zatím nejsem ani těhu,ale už na tom musíme pracovat
mateřská jen na 3roky
a do práce zatím néééééééééé :confounded:
11. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerka, o Nele jsme uvažovali taky, pak se nám ještě líbila Natálka...ale nakonec vyhrála Eliška :slight_smile:
Pro kluka se mi líbí taky David nebo jsem chtěla Jakuba a nebo Filipa,ale ani jedno jméno by mi u manžela neprošlo, je v tomhle fakt hroznej :unamused:
Aji, mě dneska blinkala po každém kojení a pak i třeba ty dvě hodiny po kojení, takže jsem jí několikrát převlíkala a sebe samozřejmě taky. Dokonce se jí povedlo ohodit i sedačku, chjoooo :frowning2:
11. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, náš František měl být taky Eliška, kdyby byl holčička :grinning: :grinning:
Paulinka, já mám kamarádku ve Strašnicích, má měsíční Elišku :slight_smile: a bydlí kousek od Edenu, zkusím jí navrhnout, aby sem jukla, myslím, že byste to měli k sobě blízko a hlavně máte stejně starý děti a to je fajn. Dneska jsme u ní byli a korzovali u nich venku v tom počasí přes dvě hodiny :slight_smile:
No a poté, co jsem si miminko mohla pochovat a trochu se s ním pomuchlovat, tak jsem dostala opět nepředstavitelnou chuť na druhé mimčo. A to jsem si myslela, že mě to naopak odradí :wink:
Ale se jménem to asi bude taky problém, všechny alternativy, byly zavrženy :frowning2: , myslím, že ve hře zůstala snad jenom Anežka a Šárka a u kluka jsme vůbec k ničemu nedošli.
11. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nara, to jsou ale náhodičky...tvoje kamarádka má taky měsíční Elišku :slight_smile: No já bydlím od Edenu tak pět minut pěšky...
Máš ročního chlapečka a už máš chut na další mimčo? :astonished: No to tě teda obdivuju :grinning:
11. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že to jméno ELiška,je zase nějak populární co :wink:
Kačka měla být VOjtíšek
11. únor 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj no Petr chce jestli bude druhé zase kluk tak to bude David já bych Dominika a holka po kteé já toužím tak petr chce Andrejku a já ještě o jménu uvažuju no uvidíme. Kde máme Petuli?
Mamina5 no já už si říkala co se děje? Chodíte na nějaké to cvíčo ?
12. únor 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska jsme byli poprvé v Človíčkově na Budějárně. Jsme ostudy máme to u nosu. Ale teda malej byl nadšenej, asi tam budeme chodit často. Sice tam byl nejmenší ze všech dětí, ale nebylo tam moc narváno, takže to šlo. Poprvé jezdil na kouzačce a nemohl se nabažit, skákal tam na hopsadlech, lezl do domečku, no byla jsem z něho úplně paf. Na plavání se mi neustále drží a málokdy vyrazí o pár metrů dál a tady by mě za chvilku vůbec nepotřeboval :grinning: . Nechcete někdo příště vyrazit taky?
12. únor 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek