• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
no už se to tu plánuje dlouhou dobu
ZOO a ten Človíčkov
sice to máme z ruky,ale dokavaď nejsem těhotná tak bych tam zajela
Kačka by si to tam asi taky užila :wink:

v kolik jste tam přijeli?
kámoška říkala,že dopoledne je tam málo dětí a odpoledne pěkný masakr!!!
12. únor 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

tak co máte v plánu na víkend?
a jak se těšíte na Valentýna?Slavíte ho vůbec?
my s manželem,to nějak neřešíme
my se máme rádi celoročně,ani kytku bych nechtěla,no možná nějakou do květináče,abych si jí mohla s sebou vzít do toho novýho bytu :grinning:
12. únor 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj taky jsme tam ještě nebyli a to to taky máme kousek sice dál než Nara :slight_smile:
Valentýna taky nějak moc neslavíme Petr vždy že je to americkej svátek a každej se může pominout, tak že taky jen sladkost možná taky to necháváme být.
No jednou jsme se byli tam juknout asi ve čtyři odpolko a bylo tam neskutečně narváno
Víken nevim možná půjdem plavat do Pruhonic jinak možná nějaká návštěva no uvidíme.
13. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky my do toho človíčkova chodíme pořád Sára je nadšená vyblbne se a pak hezky spinká tak se tam musíme někdy sejít!!!
13. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus, DÁ SE Tam parkovat???
já si to najdu na netu
má být zase kosa na zoo, jinak my za 14 dní razíme na ty jhory...
jinak luky je už na 4, plazí se pěkně, začal sedět v židli vystužen proti kinklání a pohoda...ale zase jak je žiovej, tak než ho uspím tak ho 1000x převracím
valentýna neslavíme vůbec, já nemám ráda oslavy vůbec...dřív jo, ale v hospodě, takže slavíme jen ty děti jinak nic...
víkend mám jasnej, zítra jedu do jiren k babičce na oběd,v neděli slavíme narozky mé tcháně v hostíku, takže 2 oběd, máme nabito :grinning: :grinning:
13. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mončo: rozhodně all inclusive ****, zdarma skoro vše a výhled na moře a jedu od tomi, jsme s nima byli už 3x a dobrý, jsem tam i začínala, ale to byla malá kancelářička pro 2 osoby v praze :grinning:
13. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo u toho človíčkova je parkoviště od billy :slight_smile:
tak to je luky šikulka :dizzy_face:
13. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule jak jsi na tom s tou soutěží,kolikátý jste,já vám držím palce a posílám hlasy :wink:
13. únor 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky nevíte kde je ta restaurace na kačerově má tam být i dětský koutek??Nebo nějakou jinou restauraci s dětským koutkem? :dizzy_face:
14. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mamina, asi myslíš Silencio. Je to hned u metra, když půjdete pěšky z Budějovický Jihlavskou ulicí, tak to v pohodě najdete, je to úplně na konci té ulice, je tam odtud výhled na na depo Kačerov.
Jinak jsem nedávno zjistila, že mají dětský koutek v restauraci, co je v domově Sue Rider dole v Michli, zast. Michelská, ještě jsme tam nebyli, ale mají tam výborné ceny :wink:
15. únor 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, už asi 3, tak to asi vzdám, se může hlasovat jenom jednou, jsi zlatíčko :slight_smile:
jj ty restaurace s koutkem taky furt hledám...my jezdíme do čestlic http://rdelicatesse.cz/
15. únor 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme hlasovali :wink:
A co že můžete vyhrát?
:wink:
15. únor 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lyže je 1 cena a dalších 9 cen je permice zdarma...no tak permici snad mámer, kdyby mi jí nechali na další rok tak jí využiju, pač tam do dolu jezdíme každý rok :slight_smile:
15. únor 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za raadu holky :slight_smile:
15. únor 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nara: není dědeček milan nějaký slavný, nebo nedělá třeba řidiče? mi přijde že ho znám odněkud...ale odkud :grinning:
15. únor 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Petule juknu na tu dovču a kolik že vás to celkově vyjde se vším všudy i poplatka na letišti a tak.
Tak krásně napadalo co? už jsme byli hned ráno venku paráda tak že se zoo určitě odkládá.
16. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dědeček Milan není slavný, je v důchodu a dělával finančního analytika v ČKD :grinning: Ale taky už se mi někdo ptal.
Teda já z toho sněhu nejsem ani trochu nadšená, spíš naopak.... :unamused:
Jinak v pátek jsem jela s malým k našim vlakem, byla to premiéra, docela jsem se toho bála, ale zvládnul to výborně :wink:
16. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba 41.800,- i s příplatkem výhled na moře
no mě je sníh putna, luky mel v noci 39,2, takže budeme doma, za týden nás čekají hory :slight_smile:
16. únor 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak jsme tu zasypaní :grinning: , tenhle týden se chystám jen do europarku, nic jsem si nedomlouvala
16. únor 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: hod už fotky.... :grinning:
16. únor 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sníh se stále sype,u nás je tak cca 5cm
dneska jsme bobovaly a dělaly několik sněhuláků
byly jsme 2x venku a domů se jí tedy nechtělo

zatím jsme zdravý
tak snad to zase na nějakou dobu vydrží :wink:
16. únor 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťule včera jsem ti chtěla dát hlas a nějak to nešlo
tak to zkusím dnes

tu dovču vám závidím :wink:
16. únor 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme jich několik díky :slight_smile: , se docela bojím jak to zmáknem všechno...
teď hory-č.důl, květen- kola třeboň, červen -itálie, srpen - maďarsko, září - kréta a mezitím chata a taky něco na baráku...
16. únor 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
závidím to moře :grinning:
16. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
péťo mě ti nejde přidat hlas
funguje to ještě????
16. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem psala, že jen jednou :grinning: z jednoho pc, jsi hodná :wink:
no vidíš to moře je zrovna cestování :unamused: ...ta itálie mi nevadí autem tolik jako to lítání, ale tak ta kréta je 2h50min cca a od letiště budeme 25km, tak to se snad zmákne, ale ty čekání na lůetišti...2h předtím...no je fakt, že kluci jsou 2, tak se zabaví už ...luky bude trochu chodit...na tom letišti se dá.. :slight_smile: konečně je tam i kfc myslím, tak to je super...-předtím tam měli takové blafy za šílené prachy...takhle zabavíš hranolkama.. :grinning:
no a letos budeme mít 3 sedačky a na ty se 4 pohodlně vejdeme, když sklopíš ty opěradla na ruce, takže to bude fajn a nebudu ho muset mít na klíně 3h a zabarikádovaná někým třetím :slight_smile:
17. únor 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tolik dovolené to se máte no tak to tu krétu máte levnější. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo jo Lucka už by měla dodat fotečky je jediná :angry: :slight_smile:
17. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude cestování :grinning:
Já jsem vystreslá z naší jedný dovolený... :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek