Hledám kamarádku v Praze

Ahoj holky,
hledám kamarádku žijící v Praze. Letos v srpnu mi bude 26. Bydlím s přítelem v Praze 8 v Dolních Chabrech. Jsem z Berouna, a proto tady v Praze nemám téměř žádné známé. Třeba je nás tu takových víc.. 😉
petule.h
17. únor 2009
no snad to ještě nezdraží a kam jedete na kréty vy a kdy? že bychom se potkali v letadle 🙂
petule.h
17. únor 2009
jsem kokala na letiště praha na zatím předpokládané odlety na tu krétu, jsou tam dva, jeden v 5:20 a druhý v 19:25 už vidím tu noc ale času dost ...třeba nějaké přidají a odlet zpět je zatím na 10h jen jeden, to by bylo fajn..
my jedeme na ten heraklion 5.9. na týden(so-so)
nara a kam jedete vy a vůbec kam jedete všichni?
lenerka
17. únor 2009
ahoj

tak mě to holky s těma fotkama naučte 😃 :-p
petule.h
17. únor 2009
naučím, se mi to dnes seká, tak počkej 🙂 mě to naučili holky z koníka taky
lenerka
17. únor 2009
no vidíš,ale mě to jde pomalu :-|
petule.h
17. únor 2009
zmáčkneš start a najdeš malování, pak soubor, ten najdeš tu fotku a dáš jí tam a pak jen obrázek zkosit roztáhnout dej 50/50 a pak jen uložit jako třeba 1 a pak do albumu tvého ten založíš a ten soubor 1 tu fotku vložíš
petule.h
17. únor 2009
start-všechny programy- příslušenství-malování-soubor(kde máte fotky, olocha ČI DOKUMENTY), no a pak dáš fotku co chceš, pak obrázek(roztáhnout zkosit 50/50, - uložit jako-pak moje album-soubor)ta fotka- a vložit
lenerka
17. únor 2009
no tak na to musím počkat až budu u jiného PC
v notebooku nemám fotky
snad mě to půjde no

manžel mě to nechce učit,nechce,aby jsem dávala naše fotky do Koníka
nechápu proč :-S
petule.h
18. únor 2009
asi se bojí, že ho bude chtít někdo sbalit 😃 😃 😃
lenerka
18. únor 2009
no to asi jo 😃
lenerka
18. únor 2009
ahoj Moba

odpoledne odjíždíme a tak popřejeme Paťovi k jeho svátku dneska
takže hlavně štěstí ,zdraví,lásku a hodný rodiče 😃
kačenka posílá pusu

pa
petule.h
18. únor 2009
luci: ale dnes je Gizely 😃 😃
petule.h
19. únor 2009
aha já to pochopila lenerka, ty jsi včera přála k dnešku 😃 , tak my taky přejeme všechno jen nejlepší ať krásně roste a je hodnej a zdravej 😉
petule.h
20. únor 2009
kde jste všechny???
moba
20. únor 2009
ahoj holky mooooc děkujem za přání.
No Lucko Petr taky nejdřív nechtěl abych sem dávala fotky, ale nakonec mu je to jedno má je tady kde kdo 🙂
Holky tada to je počasíčko odpoledne jdeme bobovat Patrik je celej natěšenej a já zase budu mrznout brrrr, ale co bych pro něj neudělala.Zítra jdeme do divadla na Hurvínka tak jsem zvědavá jak se mu tak povede jestli tam vyrží a tak snad jo.Co plánujete na víkend?
lenerka
20. únor 2009
ahoj

tak my jsme opět nemocný
má chřipku jako prase,takže z bobování a sněhu nic nebude :-S
moba
20. únor 2009
bafff
no Patrik se zatim drží tak snad bude ok 7.3 jedeme na hory tak snad nás nic nečapne myslim že už jsme si promarodili dost
lenerka
20. únor 2009
holky už aby bylo jaro léto
po těch debilních chřipkách!!!!
lenerka
20. únor 2009
my měli vyrazit na lyžovačku na týden do Rakouska,ale švagrová je těhotná cca 2týden
takže asi budeme sedět doma
no aspoň ušetříme nějaký prašule na nový byt .na vybavení
lenerka
20. únor 2009
Peťule jdu na ty fotky,ale myslím,že to nezvládnu :-S
lenerka
20. únor 2009
tak jsem to věděla
star chápu 😃 zas takový pako nejsem,ale žádný malování tam nemáme
takže co dál holky???? 😃 :-p
lenerka
20. únor 2009
holky už tam mám ňáký fotky 😃
se musím pochvápit
petule.h
20. únor 2009
luci...hurá, šikula 🙂 , kačka je krasavice 🙂 🙂
no my jedeme za týden, kluci chrchlaj, snad to zaženeme :-|
mamina5
20. únor 2009
Ahojky holky teda vy jste všichni kočky 🙂
Já jsem si až dnes prohlédla pořádně fotky,jste všechny tak hubeňoučký a ty vaše dětičky to jsou prdelinky x-)
My marodíme byli jsme vúterý se Sárkou na cvíču a večer už měla teplotku dneska jsme byli na orl tak jí pani doktorka udělala výtěr a v pondělí budou výsledky tak snad tam nic mít nebude :-| Dlouho jsme odolávali,ale neodolali ]-( Už se těšim až bude teplíčko a vyrazíme do té zoo 😉
lenerka
20. únor 2009
já už se taky moooooooc těším do ZOO
chci jaro!!!
lenerka
20. únor 2009
ahoj mamina

však ty máš taky pěkný fotky
sárinka je krásná,je to taky už slečna
a co plenky?už nemáte?
petule.h
21. únor 2009
mamina: taky jsem slávista, však raději chodím na fotbal 😃
luci. oprav du já a hubená??? 😃
mamina: no nudle barevné něco jsou většinou...

kluci zase chrchlaj víc...dle rady jsem dnes dala cibulovej sirup, jestli nebude do út zlepšení, tak musím taky na ORL, pač v sobotu máme hory...tak chci odjet
moba
23. únor 2009
Ahoj holky teda Luco já koukám fotečky hurááááá 😃 😃
No mi jedem 7.3 tak snad budem ok.
No jo mamina odolávali jste , ale ze všech nejdýl tak snad brzo bude v pohodě jo a hubená rozhodně nejsem holky jo petule a Luca ale mě se to teda fáákt nikdy nepovede 😞
peťule to děláš ten sirup nebo kupuješ?
Holky jak jste na tom plínkově? no u nás na noc stále máme a příjde mi že to bude ještě na dlouho.
petule.h
23. únor 2009
no rozhodně nejsem hubená 🙂
sirup jsem našla na netu, ale stejné to řekli i kamarádky...takže cibule, cukr...jukni...mám lukyho na klíně nemohu moc psát...
kluci jsou na sirupech a atb kapkách, do soboty je chci mít ok :-p
pleny jen 1x na noc...začal se budit a říkat si, někdy jo , někdy né...tak to nedrtím...plena je bud mokrá či suchá...tohle už je prkotina...určitě to chce pak v noci budit...zatím počkám na léto až bude lépe schnout
petule.h
24. únor 2009
holky kde jste furt?

Začni psát odpověď...

Odešli