• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
atb kapky máte do nosu? Tak jsi nakonec šla no orl? Jo tak to znám cibule, cukr a šťávu pak pít na kašel prý super.
kam jedete teď na ty hory? Nějak mě bolí v krku tak snad se mi to nerozjede 7.3 taky jedem na hory tak snad budu ok. Nevíte co nejlíp pomáhá já už toho vyzkoušela, ale ještě jsem nikdy nenarazila na žádnej zázrak.
Holky to je počasí hnus chvilku prší pak sněží.
Luco tak jak je Kačce?
mamina a co jak je vám holky?
Patrik bude mít narozky tak přemýšlim co mu koupit. Včera přišel digitální foťák pro děti tak snad bude mít radost pořád nám bere náš tak teď bude mít svůj, ale ten mu budou dávat naši.
24. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba: super...digitální foťák??? to musím mít...nám ho taky bere a fotí...najdu, máme za měsíc narozky taky...
jo cibule na jemno, hodně cukru, pak pustí š´távu a ta se dává po lžičkách, tak 3, 3x denně
no já většinou nemocná nejsem, spíš vůbes, jen ty dutiny...jinak jen 1x angína, jinak nic...a vždy pak atb
nebyla jswem na orl, ale i doktorka ti napíše atb kapky ty dělané v lékárně na zelené nudle...
sirupy zabírají...tomovi teda to acc sirup, jsem to zkusila poprvé a dobrý, luky lepší, ten má mucosolvan, ten nesnáším, ale zkouším...
na orl půjdu když se do čt nezlepší nic
24. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolik stál, jsem našla ty okolo 2000,-?
24. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tak to jsi našla drahej náš s poštovným 1317kč jukni na maxíkovi hračky.tak jsme ho objednávali.
No já se chystám když by Patrik měl ještě tuhle hnus rýmu ťuk ťuk snad ne ale když by tak homeopatika, jsou jedny přímo na takovou rýmu tak si říkám že je to lepší příroní než atb
24. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš ICQ ještě nemáme skyp nainstalovanej tak jsem na ICQ.Našla jsi to?
24. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hladáš vi´d tak já jde žehli pak nakouknu
24. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
né byla jsem nahoře, jedeme jinak do č. dolu, jedeme tam už počtvrté a pro děti super, dáím typ na další rok...jinak já našla jeden co je nej
http://www.aaahracky.cz/vodotesnydigitalnifotoaparatprodetimodry-p-1573.html
ale našla jsem i levnější jako ty...icq máme, ale nelezu tam :slight_smile: večer když tak
http://www.softbanka.cz/Hracky-na-baterie--1271/Muj-prvni-opravdovy-digitalni-fotoaparat-Boy-Little-Tikes-602634-62724/?ref=seznam.cz
ty holčičí jsou levnější nevím proč
24. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme nad tim krotili hlavou proč jsou levnější máme ten druhej ale levnější 1200kč + -
24. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tzen druhej má víc funkcí, že se může potopit...apod :slight_smile: tak cvečer na o juknem
dělám dršťkovou, budu dělat čínu a koláč :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
co děláš za koláč? já chci dělat štrůdl.Tak pak dej vědět co jste vybrali.zatim pa
24. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám takovej jeden super :grinning: , pokud budeš chtít dám recept :grinning:
24. únor 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kam se stěhovala máma petra?
24. únor 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase na košík nepohodli se s martinem tak že byt neprodávaj a bude tam bydlet máma sama to je na dlouho recept pošli pokusim se o novinku.dík
24. únor 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to sed alo čekat
24. únor 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Švestkový koláč:
těsto: 230g hladké mouky
110g másla
1 lžíce moučkového cukru
5 cl vody

směs

í: ovoce(švstky, broskve... co je)
máslo na vymazání
50g hl. mouky
130g moučkového cukru
3 vejce
2 dcl smetany

udělej těsto a nech ho asi na 30 min odstát v lednici ve folii
troubu předehřát na 180C
mezitím smíchej vejce + cukr+ mouku+smetanu
vymaž formu, kulatou na cca 26cm na koláč a vysyp moukou...
poté těsto dej do formy, propíchej vidličkou a popraš 1 lžící hl.mouky a 2 lžícemi cukru a dej na něj ovoce...
pak zalij směsí

peč cca 40 min...

jsem to zkouzšela a moc se osvědčilo, jsem měla švestky, zítra budu dělat s broskvema
24. únor 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jsem tu

ale ještě chcípám
chřipka jedna sviňská,bolí mě celý tělo
máme to celá rodina hnus
24. únor 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo známe, tak držím palečky
24. únor 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky jsi hodná
24. únor 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já se snažím :grinning: :grinning:
24. únor 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky tak sára na výtěru v pohodě žádnej zákeřnej bacil :slight_smile: Zato já jsem na umření snad na mě neleze chřipajzna :frowning2: Nebo je to jen tím počasím.Doktorka nám dala oscilokoksínum tak jsem na to zvědavá je to i jako prevence.Petulo koláček taky vyzkouším až se k tomu dostanu :dizzy_face:
24. únor 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě vyzkoušej, je fakt dobrej, vše hlavně klaďte tím otevřeným dolů...já dělala poprvé švěstky a ted budu broskve, se to nafukuje ten koláč, ale je fakt dobrej a já sladké néééé
24. únor 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
není tady náhodou nějaká maminka s mimi z centra? :slight_smile: Bydlím na Florenci a dost často se chodím projít do centra - kam taky jinam, že :unamused: Občas teda vyrazím i do Vysočan do parku, ale to musím jet tramvají a vychytat nízkopodlažní :unamused:

Teď jdeme koupat toho našeho prcka, takže pěkný večer :dizzy_face:
24. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jak vám všem nemocnejm je mě se k tomu krku ještě přidala rýma, ale jinak snad dobrý.
Mamina to oscilotoksínum na co to je já vždy jen viděla reklamu a teda z tý se to teda poznat nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak na sobě zkouším ty homeopatické kapky do nosu tak jsem zvědavá.
Peťule tak co vybrali jste ten fo´ták?
verbalinka vítám tě, ale nikdo z centra mám dojem tady neni, ale jsme tady taky každá odjinud tak že to neni problém že jo holky.
Peťule Hraje si tomík s puzzlem patrik jo nějak ho to chytlo a skládá.tak mu asi k narozkám koupim ještě nějaké nové a asi tu kuličkovou modelínu.
25. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nehraje vůbec, on všechno rozhází, nemá to ještě cenu, modelína u nás taky nic moc, spíš stříhání a kreslení
, telefon zatím necháme být, doatal texd koloběžku, země dinosaurů k svátku příští týden a za měsíc dostane nějak kolo a poslední 4 díly dino...
viděla bych to asi za 6m max, ale určitě piořídíme...
tomovi pomohl hodně ten acc sirup
25. únor 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina to oscillococinum mě máma koupila :wink:
6tub
z toho jsem spotřebovala 3
docela dobrota :grinning:
maličký kuličky co se rozpustí pod jazykem

no snad už to nejhorší mám za sebou,ale jsem pořád slabá jako moucha
ráno všichni spíme do 10h
manžel jde zítra na kontrolu,ale fit tedy není

dneska jsme měli na balokoně skoro 15C
bylo to moc příjemný
už snad brzy budeme fit a konečně vyrazíme do toho ZOO co?

mimino se odkládá o měsíc :frowning2:
kvůli tý blbý chřipce a hramady léků,aby to nebylo pojstižený!
25. únor 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je jasný, tak snad už vám bude fajn, no já jdu odpolko k zubákovi tak snad to zvládnu raději bych šla 2krát na gin než jednouk k zubákovi, no ale co přežijou to jiní a aPá´ta se tam těší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky omlouvám se, že vám sem lezu, ale hledám maminku, která by chtěla začít při MD pracovat. Jedná se o výuku angličtiny pro děti. Můžete mrknout sem http://www.helendoron.cz/index.php?stred=spoluprace_2.php. Pokud by vás to zajímalo a hovoříte dobře anglicky, písněte mi do IP a napsala bych bližší info. Místo výkonu práce je Praha 6.
26. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě taky čeká zubař
v březnu
jak jsem měla tu chřipku a vše mě bolelo,tak ještě mě chytly zuby
fakt super

já taky raději chodím na gyndu než k zubařovi :confounded:
26. únor 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jak vám je Luco?
No mě zubařka říkala že chřipka jde i do zubů a nechává tam šílenou paseku tak snad to budeš mít v poho mě všera jednou vrtala dalo se to.
Kde máme Peťuli? Mají jet na ty hory tak asi balí?
A co kluci už jsou v pohodě nebo jste šli na to ORL?
Já se nemůžu zbavit rýmy a nechce se mi nikam jít abych něco nečapla znám se,
Co plánujete všichni na víkend?
27. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

no příští týden sebe i kačku musím objednat k zubaři
taky si myslím,že si asi zavrtá
doufám,že se zase nerozhodne mě vyrvat další omičku
docela blbý zážitek!!!!

kačka v noci nepije,takže snad má zuby v pohodě
je to děsný,když tak malý děti už maj kazy a černý zuby
kolik Páťa za den zbaští sladkýho????
kačka tak 3gumový bombony,ale je schopna sníst i celý pytlík musíme jí hlídat
čokoládu jí moc nedáváme

potvora nechce jíst moc ovoce!takže až bude zase baštit ovoce může dostávat sladkou odměnu
27. únor 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek