• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
ahoj, asi dnes půjdeme do zoo je pěkně, jen kluci dnes vstali v 6:30, tak musím počkat na 9h
jinak tom si rozšvihnul tvář, nevím zda jsem to psala
18. bře 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no narazil se mi na troubu, tak s ním byl tom na plastice, naštěstí mu to nešili, jen dali toho motýlka, aby to neměl rozšklebené a musí mít týden náplast, tak zatím drží...
v pondělí jsem byla na akci z bývalou prací, trochu jsem se opila, ale dobrý, užila jsem si to, byla jsem po 1,5 roce někde..
18. bře 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Péťo

o tom úrazu jsi to tady nepsala
tak snad to bude dobrý a nebude moc mít velkou jizvu
ZOO vám závidím
za oknem to vypadá,že je pěkně,ale 5C mě přijde málo
18. bře 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
byli jsme od 9-12h...počasí super, svítilo sluníčko, tak to hřálo...lidí dost v 9h jsem byla už 250..hodně škol a školek, ale dobrý...myslím, že jsem to vychytala, ted už se to mračí..
no tak jizva snad bude ok...
my byli v zoo i v -3C :grinning:
18. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :wink: dlho som tu nebola mali sme furt nejake navstevy a zacala som chodit znova do prace na par hod, vtedy ked je manzel doma tak sa striedame.Do zoo sme sa vobec nedostali :frowning2: Inak zmenili sme nasu dr. teraz mame trochu dalej ale som rada.Musim si ist este pre kartu.Eli zacali rast konecne zubky a nebyva ani umrncana take zlate dietatko je :grinning: a co vy co mate nove ?No my budeme mat este sestricku alebo braceka :grinning: Zo zaciatku to bol pre mna sok ale uz sa tesim hlavne aby to bolo zdrave sme planovali az za 3-5 rokov a nakonec po 1,4 mesiace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inak este nelozime akurat sa plazime a uz sedime ale sami sa este neposedime :grinning:
18. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nám se teda luky posadil před 14 dny a ted teda furt se staví, taky mi to přijde brzy, ale s tím nic neudělám, každopádně si brzy sedne uvidíš..
zuby máme 2...ale tom už měl v tuhle dobu 8 zubů...takže to je fakt u každého jiné a stoupat si začal v 8m..
myslím, že to bude záhul, asi budeš muset mít dvojkočár, ale to se zmákne, já jsem ráda za 2 roky a 4m, kdyby to bylo dřív, taky by to nevadilo
18. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak bafffff.
konečně jsem se sem dohrabala na horách paráda málo lidu a sněhu dooost tak co je nového ? Musim vás dočíst a´t vim o čem jste drbali :slight_smile:
18. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj moba
no konečně jsi tu :wink:
18. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak kačka měla první zub na 10měsících
okolo 8m. se začala stoupat o nábytek a od 11měs.začla ťapat
ale jak píše Peťule,každé dítko je jiné

no to je bomba,že už čekáte další mimčo :wink:
a už v říjnu.to uteče jako voda
hlavně,že víte ,že tam bude jen jedno!!!
a co by jsi chtěla holčičku nebo kluka?a už víte jména?
18. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Patrik jezdil na sjezdovce dost ho to bavilo byl šikulka, příští rok už to bude uplně super jdu dočítat
18. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Páťa je šikulka
oni asi kluci jsou v tom asi rychlejší
kolo,lyže ...atd

koukám,že už mu byli 3
tak všechno nejlepší :wink:
18. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky no jo už je to chlapák.
Peťule co vše jste měli na tříleté?
Holky zse mám rýmu jak trám před horama jsem byla na ORL a prý je to alergická vše mám čisté dutiny, nos mám ucpanej no síla už jsem uplně hotová na horách pohoda hned první den po rýmě a jen co jsme se vrátili tak zase síla, tak že asi se musíme přestěhovat :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je jasný
Praha je samej prach
každej druhej je dneska alergik

a kdy přeně měl Páťa ty narozky?
18. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťule

jak to vypadá v ZOO s tou výstavbou nového bydleníčka pro lachtany?
prej se to má v květnu otvírat
18. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...
zdravím monču, no luky jako dobrý, ale za rok to konečně snad pochopí všechno s těma lyžema jak třeba zabrzdit, jak pořádně dát nohy do pluhu, to u nás teda zatím né...ale taky ho to bavilo..hlavně že má postoj a vyjede sám koberec a nemá strach...
ZOO - jo lachtani budou myslím v květnu, ted celá zoo je vlastně v takové výstavbě, se dělá spoustu oprav, vyhlubuje se tam bagrem celá ta strouha jak tekla voda dole,ten výběh želv bude taky jinej, nahioře je ta kavárna nová už otevřená, mají nové automaty na kafe :slight_smile: , fakt dobrý
PROHLÍDKA - no takže do půl těla, vážení, měření, prohlídka...stahování pinďoura, top teda já zanedbala, pač jsem mu ho už 6m nestahovala a on zarostl, takže zase jedeme nanovo, prý musíš pořád...
pak navlékal korálky(větší), na tkaničku a říkal barvy, popř. dával stejné k sobě(krz barvoslepost), četl ty obrázky(oči), kreslil sluníčko, zpíval písničku, překládal papír, říkal jak se jmenuje, kde bydlí...apod, skládal kostky, poznával zvířátka(což byla nuda, když teda jedeme orangutany...apod a tady kočka , pes...apod :grinning: ),
pak se mě ptali na pleny zda má, na různé věci zda skáče ze židle, nebo schodů.....
asi vše????
19. bře 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
venku sněží, jedeme do liberce a do české lípy s tatínkem po krámech, máme letní pneumatiky už, tak super, ale koukám, že silnicve a chodníky jsou mokré, asi to brzy roztaje co?
moba:ho´d fotky..co máma petra, už je teda na košíku?
19. bře 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus

taky jsem ráno,byla docela v šoku z toho sněhu
ale taje to
paráda

no kačka by snad letou prohlídku zvládla až na ty barvy a skládání papíru
ale máme ještě skoro rok času :wink:
19. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak
patrik zásadně cizím nic nepředvádí tak že horor. jo zrovna zítra jí budem dostěhovávat věci na Košík.
No fotky hned jak bude čas tak doplnim neboj. Musim letět žehlení čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem se divila, že zazpíval
19. bře 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba tak to jsou na tom naše děti stejně
kačka se u Dr.bojí
sotva pozdraví
takže už s etěším na 3letou prohlídku

kačka doma taky ráda zpívá
a předvádí se,ale na povel nic nepředvede
je stydlín asi po mě
19. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tom taky nechtěl, ale jak řekla sestra aby zazpíval lukymu, tak si lehl na zem a zpíval :grinning:
hlaVně ona si s ním hezky povídala a jak spolu stavěli ty kostky...apod, a já byla u doktorky s lukym na očku, tak se nějak odvázal
20. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha
takže lest
takhle se na ně musí
20. bře 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, já bych se toho nebála, pač ty sestry mají zkušenost a vědí jak na ně a určitě když nebudou chtít, svět se nezboří...on nechtěl číst s tím jedním okem, přečetl nakonec vše, taky nevěděl, tak se ho ptala vždy je to kolečko, nebo okénko(čteverečk) a on řekl...taky jsem to nečekala, ale spolupracoval, ani jsem nikdy nepřekládala papír a udělal to, chtěla po něm nakreslit sluníčko a já, že to neumí, jen kolečko a hle on to nakreslil, takže ani jsem netušila co je v něm :grinning:
jedeme ted na chodov pro tenisky a možná něco koupíme...navíc :slight_smile:
začala jsem doma denně běhat na stroji a cvičím na břicho a taky jídlo dodržuji, potřebuji 59kg do června, tak to jsou 3kg, to půjde :grinning: , ale zakázala jsem si pivo, jen teda na dovče, tak prý to nevydržím, ale já to vydržím...jak to půjde dolů, tak bez problémů
se to blíží, v květnu kola a pak už léto a itálie...hurá,se těším...jede nás tentokrát 4 rodiny se stejně starými dětmi+ 3 další české od mého šéfa, tak bude veselo
21. bře 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

včera bylo krásně,tak jsme konečně vyrazili do ZOO se švagrovou a koupily si ty roční vstuoenky
tak kdy vyrazíme?
bylo tam v 11h přes 2500lidí
a docela to bylo znát hodně dětí důchodců
raději chodit v týdnu :wink:
22. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já chodím jen v týdnu, tohle nenávidím, v týdnu je tam pomálu lidí, všude strašně prázdno, kromě prázdnin, to je taky nabito...jak bude předpoveď razíme, já se vždy rozhodnu dle počasí ve dne, to je těžké, počkala bych na stabilnější počasí
22. bře 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no manžel říkal,že se má konečně počasí zlepšovat
prej příští neděli až 15C no tak na to jsem tedy mooooooc zvědavá
jo jo mě už taky do ZOO o víkendu nedostaneš

docela mě naprdlo to jídlo
spoléhala jsme na tu Neomovu archu tam dole u toho vchodu a ta je v rekonstrukci
takže jsme si dali hnus smažák a kačce taky nějaký podivný jídlo

kam tam chodíte na obědy?
my tam totiž byly od 11 do 17h
příště asi půjdem po obědě nebo si skočíme na oběd domů no

a můžu tu permici použít vícekrát denně?
22. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, třeba 10x denně, to je fuk...
jo artcha se opravuje je to na stránkách napsané...
jinak my chodíme tak 9-10h, v létě i odpo, ale spíš takhle dopo a většinou teda tomík chce párek v rohlíku, což mi jednou za čas nevadí určitě...no a někdy zajdu do archy, ale to jen když jíe všichni, ale my si kuopujeme dole u stánku, u dolního parkoviště bagewtu čerstvě dělanou s tomášem no a tomík ten párek v rohlíku a nosím mu sebou brumlu...apod, většinou jsme okolo 13h doma, nebo se po cestě stavíme , ale jak říkám, u nás vede tohle..
jo o tom víkendu tak mná být, ale čert ví...
23. bře 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :dizzy_face:
tak už to na nás taky přišlo sára celou noc blinkala a od rána už taky několikrát.Byli jsme u doktorky a ona říkala že to může mít k párku co měla k večeři,že bříško má měkké.Tak snad to brzy přejde a nechytnem to i my :unamused:
Jinak nakonec jedeme do hotelu v Caorle s plnou penzí :slight_smile: Sice je to bez cvíča,ale zase je tam dětský koutek mají přímo v hotelu točené české pivečko,což bude našemu taťkovi vyhovovat :grinning: A autobusem to snad zvládnem vyjíždí se až okolo 22hodiny a budem tam ráno před 8hodinou :sunglasses:
Už se takyhrozně těším do zoo naposled jsme byli předminulí víkend na matějský :dizzy_face:
23. bře 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj no jo na matějskou se taky chystáme \patrik by šel klidně i v zimě hrozně se těší, Lenerka a co teda stojí ta roční permice a můžu na to jít já i manžel?
Mamina 5 tak snad to opravdu má jen z párků tak dej vědět jak jí je a držím palečky že snad bude brzo lépe :slight_smile:
Holky ve čtvrtek jdeme na tu genetiku Patrikem tak nám držte palce ať je to v poho a kyčle třeba dorostli i když tomu moc nevěřim n o uvidíme.
Ve středu máme školku tak jsem zvědavá
23. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, luky dnes spal jen 2h, tak vytuhnul před 15 minutami a doufám, že se už nevzbudí...jinak jsme dnes konečně vybrali, změřili nábytek do obou pokojů dětských, tak jsem ráda, objedná se to a kluci budou mít všechno jak jsem si představovala...
moba: permice rodinná stojí 1200,- na rok, patrik už by stejně od 3 let platil...
my máme školku teda ve čtvrtek, tak jsem taky zvědavá od 15:30, jděte tam ghned, pač moje známá někde tam u Vás byla s holkou a přišla třeba ke konci a pak seznam brali od zhora kdo přišel první...tak pro jistotu...
na matějskou chceme taky, ale uvidíme co počasí a nejraději by jsme v týdnu, vloni jsme byli o víkendu a strašný, nebylo kde zaparkovat, tak jsme to chtěli vzdát, nakonec se místo našlo, ale objeli jsme to 3x.... :cry:
caorle znám, myslím, že je to taky ok, je to tak asi nejblíž, řekla bych 600km??
jinak my jedeme k ravenně, od nás je 7km velký park mirabilandia, to je velká matějská, zaplatíš vstup a máš to 2 den zdarma a vše zadarmo celej den, což je super a je tam i aquapark, tak letos už se to vyplatí s tomem, bude ho to bavit, taky se těším
petul a kdy jedete? jste mohli s námi v bandě :grinning:
23. bře 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek