• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
moba

ta permice je na rok
je na ní tvé jméno a můžeš na ní jen ty a můžeš si vzít kolik dětí chceš,do 3let to maj zadarmo
Paťovi budeme držet moc palečky,ať to máte vše ok
no určitě napiš,jak jste dopadli se školkou
23. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lebnerka, 2 dospělí a max 3 děti
24. bře 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, že i sama a 2 děti :grinning:
24. bře 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dokonce 2 dosp + 2 děti
www.zoopraha.cz
24. bře 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak malá zatím nezvrací :unamused: ale má horečku přes 39 chudinka už od večera je uplně hotová,tak jsem jí v životě nevidě.Naštěstí jsem jí přihlásila tady k nám na polikliniku a doktorka je super :dizzy_face: Dělá jí všechny možný testy a nic nezanedbala to jsem snad nikdy neviděla.Tak snad bude brzy v pořádku bolí jí prý bříško chudinku mojí :cry:
petulo:jedeme od 11.6-20.6 ten mirabilandia je super to bych se vyřádila :grinning: A vy jedete kdy a od jaký cestovky do hotelu nebo do apartmánu?
24. bře 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dík za info zoo.
No máme od 13 hod zápis tak půjdem hned takhle, ale stejně si moc neději nedávám Peťo ty budeš Toma dávat už ne celý den nebo jen na ty 4 hod?
Mamina to je mi jí líto, ale snad už jí bude brzo lépe a nic to nebude a máte už nějaké výsledky?
24. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky moba :slight_smile:
dneska Sárince dělala paní doktorka vítěr ze zadečku a za chvíli budu volat na výsledek z moči tak snad to bude jen nějaká viróza a né nic vážného :cry:
24. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťule ale já mám roční jen pro sebe
tak na tu můžu jen já né?a samozřejmě kačka ta to má do prosince zadarmíko
24. bře 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina moc držíme palečky,ať to není nic vážného
je děsný vidět,když trpěj děti
určitě písni,jak jste dopadly
24. bře 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba a jak jste dopadli vy dneska se zápisem?
když jdeš na zápis ,tak už musíš mít tu přihlášku nebo jí dostaneš až u zápisu?
já bych kačku dala zatím jen na 4hodiny
ale oni chtějí jen na celodenní provoz,tak nevím no
ale stejnak je to bez šancí

26.3.máme den otevřených dveří ve školce,kam bych jí chtěla dát
tak uvidíme co mě tam řeknou
24. bře 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to počasí je bláznivý
tady už je bílo :angry:
24. bře 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:
mončo: jen na 4 hodiny určitě......
péťo: my jedeme od mé bývalé ck do lido adriano app, ale máme v ceně bazén, lehátkas na pláži i u moře a jsme hned u soukromé pláže, kde je i dětské hřiště a hned za rohem město, takže pohoda, moc se těšíme
lenerka: přihlášku u zápisu a na tu permici můžeš samo jen ty, nebo kdokoliv jiný, kdo půjde s kačkou sám
24. bře 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky myslím,že ty 4h je pro ně tak akorát
nás tam šouply na celý den a bylo to
já to tam pěkně prořvala
24. bře 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mamina: to může a asi to bude viróza, je dobře, že to nezanedbala, pač lukymu takhle zjistili toho campylobactera...a moje kámoška má dcera, měla tep=loty a zjistili jí zánět svalů, takže taky jobovka...
jinak počasí se mění...já tu měla cwlý den kamarádku z ulice, kluci si vyhráli a jedeme právě také s nima do itálie poprvé, tak se těším, má děti jako já...bude prča, dali jsme lahvinku a super pokecali, v takovém hnusném dni to stálo za to :slight_smile:
do školky jdeme ve čtvrtek , tak se taky těším co a jak, když ho nevezmou, tak se hroutit nebudu
24. bře 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky díky za podporu snad to bude dobrý ale má stále horečku přes 39 snad v noci nepojedem do nemocnice.Dám vědět jak jsme dopadli papa
24. bře 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
péťo a kolikátý den to má??? tom měl i 41C skoro, dej zábaly a hlavně nepřestávej s čípkama a nebo nurofenem,,,nevím co dáváš a dej klidněš o hodinu dřív...zábaly zabrali vždy,
24. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle znám...pokud to má víc jak 3 dny tak už to něco může být,m zítra budou testy...určitě po těch 5h dávej ty léky...nej jsou čípky ...a pokud ani oni nezaberou , zkus zábaly...angínu asi nemá, to by poznali...neboj, to bude ok, já tohle prožila několikrát...
24. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina moc držím palečky
chudák malá
určitě zítra písni
24. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,
tak za chvíly jdem k paní doktorce asi jí řeknu ať nás pošle na kapačku už to má tři dny a to je divný hlavně skoro nepije max 3dcl za ty třidny a to je hrozně málo prostě jen spí anise nemůže hejbat.Jsem myslela že už se to zlepší ale zase má přes 38 a to je ráno :frowning2: Osprchovala jsem jí a dala zase čípek tak vám pak dám vědět jak jsme dopadli papa kočky
25. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě dej vědět
to pití do ní musíš nějak dostat
to je při horečkách důležitý

držíme palce
25. bře 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mamina, chudák Sárinka, budeme držet palce, aby jí bylo líp. K jaký doktorce chodíte na polikliniku. My k Zmeškalový, taky nás všude preventivně posílá.

Už máme taky zaplacenou dovču, jedeme v září do Itálie do Lignana, hotel s plnou penzí, tak snad to bude dovolená i pro mě :wink:

Holky, aby vám ty děti vzali do školky, tak budete muset uvést (a platit) celý den, na 4 hodiny vůbec neberou. A pak si je samozřejmě vyzvedávat po obědě, to už jim je jedno.

Můžu teď začít chodit na 2 dny týdně do práce na stejnou pozici a oddělení, kde jsem pracovala před MD, moc mě chtějí, mě by se peníze taky moc šikly. ale to hlídání. Spoléhala jsem na tchýni, ale budou celé léto (květen - září) na chalupě. Sice je to blízko do Prahy, ale k nám by nejezdila, jedině, že bychom tam malýho odvezli a měla ho tam přes noc a to tam bude mít ještě celý prázdniny druhýho 6letýho vnuka. A to se mi moc nelíbí. Kdyby to bylo v Praze, tak by mi stačilo hlídání na 6 hodin denně, zbytek by obstaral manžel, ale na noc ho nechceme ani jeden dát. Manžel ještě míň než já :wink: . Teď jsem tady zkoumala jesle... Jsou tu troje, všechny do 10 minut od baráku autem, ale to se mi taky nechce. A soukromý hlídání je za 150 Kč na hodinu, tak to už by se mi nevyplatilo. Jsem toho teď plná a nevím, jak se rozhodnout. Asi nakonec zůstanu doma :frowning2: Malej jako by to vycítil a je teď strašně hodnej :wink:
25. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no moje kamarádka z ulice, která má stejně starého kluka, volala dnes do školky a říkali, že beriou jen 24 dětí, tak si nedělám naději...vloni měli 80 přřihlášek...klidně bych platila i celej den, to by mi nevadilo, ale šance asi nebude i když si zase říkám, že vedle ve vesnici nejsou školky, že to asi zkouší i tady, tak uvidíme, měli bychom mít alespoň tak přednost...no uvidíme, neřeším
jinak na ty kapačky bych jí nedávala, většinou tam jsou lidé co kolabují, my měli jednou teploty i týden...tak uvidíš co doktorka...
25. bře 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsme doma Sáře klesla teplota už má jen přes 37 snad už se jí nezvedne chudince.Stále spinká :cry:
Peťulo doktorka říkala že uvidíme zítra jestli nezačné pít nebúde asi jiná možnost :unamused:
Už nezvrací ale má zase průjem chudinka snad to zítra už bude lepší :dizzy_face:
25. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo aby neměla toho campylobactera, nebo salmonelu, nechci malovat čerty na zeď, je togho ted strašně moc, moje známé to měli u dětí 12 a u doktorky je toho taky dost
25. bře 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak moc držím palečky, aby to byla jen viróza, to by jste si jinak užili...to se pozná ze stolice
25. bře 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina
snad to nebude nic vážného
dobře,že jí klesla ta teplota,ale pít musí
hlavně,když má průjem,aby se ni neodvodnila

už asi nekojíš co?
a co třeba pití z dudlíku?
to na kačku vždycky zabralo,když byla nemocná
to pak vypila klído i 2litry
25. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
péto no já taky moc ty školky už neřeším
kdyby nás náhodou zázrakem vzali,tak bych od září 2009 musela platit a Kačku by mě stejnak vzali až od září 2010
a bůh ví jak by to stejnak bylo
berou až od 4let
a od 3let jen na potvrzení od Dr.že je opravdu způsobila do školky od 3let!
a snad by nám do podzima měli dát ten novej byt
a tak by jsme si tam asi všichni udělali trvalý bydliště a asi bych jí dávala do školky tam
no nevím no

zítra se tam jdeme optat
25. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to potvrzení muswíš stejně dávat tak jako tak, že je dítě v poho...jinak bych jí určitě dala v místě bydliště, určitě to bude lepší a co to druhé dítě??? :slight_smile:
26. bře 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

no zatím na tom pracujeme 2dny
takže se to určitě ještě nepovedlo
a včera mě manžel naprdl,takže nevím jestli nějaký mimčo bude :angry:
26. bře 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: co ti provedl
26. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek