• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
ty jo holky kde jste?
jsem zvědavá jak jste peťul dopadli, snad né nic hrozného...
26. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky, :dizzy_face:
tak jen v rychlosti Sárka výsledky v ppořádku už začala být večer přidrzlá tak jsme si
oddechli :grinning: Zato name to nějak skočilo myslím teplota asi to bude chřipajzna :angry:
Tak papa snad se my uleví brzy a pokecáme :slight_smile:
26. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak super...tak se kurýruj, o tebe už bohužel tolik nejde :grinning: :grinning:
26. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky mám velikánskou radost,že už je dobrá.Sice má pořád průjem,ale touž není tak hrozne.
26. bře 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to byla viróza...na zhápise hromada d+ětí, všichni vypadali na 3 roky...tak to bude boj koho vezmou :grinning:
26. bře 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina
tak to je dobře ,že je Sárince lépe
hlavně ať hodně pije
a ty ať jsi taky brzy fit :wink:
26. bře 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťule my jsme nakonec na ten Den otevřených dveří nešly
ještě by tam něco čapla a my chceme toho 18.4.vyrazit do toho rakouska

co mi provedl?
šel zase do hospody
prej jen na chvilku a vrátil se o půlnoci :angry:
26. bře 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi hi hi.
tak to ten můj vloni šel kamarádovi na oslavu narozenin, že prej příjde do 2-3. Přišel před 7.protože polovina lidí se na oslavě porvala a on je rozvážel po nemocnicích.
nejdřív jsem měla vztek,že kalí,pak strach,aby se mu něco nestalo ...
26. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad nechodí pořád né? by jsi mu měla odpustit :grinning:
27. bře 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne, včera jel na hory a už mi volal,že jede domů, že se mu stejská :grinning:
nic nevydrží :wink:
27. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak zápis síla měli od 13 hod byli jsme tam 13.15 a už jsme byli 15 a pak jsme šli ještě do druhé školky tam by prý Patrik chtěl chodit samo že je to ta školka co je dál ale taky nával a teď nevi jestli můžu podat přihlášku do obouch nebo jen do jedné, no tak uvidíme ale je tomasakr.
mamina tak hlavně že už je jí lépe a brzo už budete v pohodě.
jinak včera jsme byli v Motole na té genetice tak zatim to vipadá dobře je 25% možnost že druhé bude mít to samé co Patrik a antropo. nám Dr řekla že to podle ní na displazii nevipadá že to bude jen ta opožděná osifikace kyčlí dělali mu snad 5 RTG, krev a to měření tak počkáme co nám napíšou, ale zatim to vipadá že to bude ok.Ještě musíme na ortopedii a tam se domluvit co a jak.
Holky tak jak je to stou permicí? Peťule nejdřív psala že je 1200kč a že je to 2 dosp a 2 děti.
27. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my byli v obi ted jela jsem si pro kytky domů, jinak zítra jedeme objednat nábytek a vybrat klukům matrace, aby to do května bylo doma...
tady svítí slunce a leje...
u nás v nextu mají taky 50% slevy
večer jde manža na pivo, tak budu sama a snad bude i klid, luky spí ted, tak by pak mohl do 21h vytuhnout
smoni: s tou permicí je to jak píšu www.zoopraha.cz
se jukni když tak, abych nekecala, ale samo můžeš jít sama, nebo můžeš s mamkou...apod
příští týden bych vyrazila pokud bude počasí bez deště, zima už není...
já mám myslím naději na školku, protože tam byli samé 3-leté děti se mi zdálo...a tomáše oslovila ředitelka, že by chtěla kalkulaci na jejich pergolu, tak až bude, tak jim hodíme sponzorský dar 10.000,- pokud budou mít zájm, když né, tak né...
moni: no v tech papírech píšou, že se zavazuješ, že jsi dala dítě k zápisu jen v té dané školce, tak nevím, zda by na to přišli, ale asi né...
27. bře 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
soanpe: a jak jsi ty jménem? a odkud jsi?
27. bře 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
už je mi skoro dobře a Sárka je taky v pohodě teda je pořád ještě trošku unavená,ale po takové zabíračce je to normální.My budem dělat teď malý pokojíček budeme malovat a přesunem se do obýváku.Nevíte kde bych našla nějaké tipy jak vymalovat pokojíček a vyzdobit? :unamused:
27. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já teda volila barvy dle malíře, dal mi vzorník...tak máme žlutavou, ale my máme podbití modré a zelené v pokojích...takže nábytek co jsme vybírali ve scontu máme taky do barvy...nicméně, výzdobu jsem kupovala v hornbachu ty samopleky, je to dobré, že je můžeš kdykoliv strhnout a nemáš fleky...ale mají ty samolepky všude...
27. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám to i na jedné fote v albu, asi bych nemalovala nějaké větší malby, dokud nevyroste víc...tom začal malovat ve 2,5 letech a všechny stěny jsou opatlané od rukou...bych vym,alovala barevně, nalepila samolepky, mají toho hafo a jak odroste, tak bych možná něco dala...okolo 4 let
27. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já už mám taky vymyšleno bude to mýt takovou pískovo žlutou ani nevim ještě přesně jakou a budem jí to dělat do stylu médi Pú aby to bylo i pro druhé když by to byl třeba kluk :slight_smile: Spíš hledám ještě nějakou inspiraci.Manžel maluje,ale stejně bych se na něco někde na netu koukla ale nevim kde :angry:
27. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulo to je hezké,až budem bydlet ve svém určitě jí něco takového taky vymyslím :dizzy_face:
28. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc krásný malby :wink:
28. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky tak jak se máte? koukám že holkám už lépe dnes bylo docela krásně i teplo paráda.Peťu už jsem se jukla na tu zoo tak nám se už opravdu vylatí ta rodiná i když si myslim že by ho ještě nechali zadarmo.Nikdo to nekontroluje.
28. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj moba a peťule

mám jen dotaz
jestli už pro kluky máte dětský kola a jakou značku a kde jste je popřípadě koupili

zvažujeme jestli na to kačka ještě není malá co?
na tříkolce jí šlapat nejde
chtěli by jsme jí koupit velikost 12
asi od firmy Ravo typ Svišť
28. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,pojdme zsepod jedno téma :wink: nestačím číst,přece jen jsem postarší :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska bylo fakt krásně
už je to takový veselejší :wink:
Moba doufám,že si brzy tu permici koupíte a společně do tý ZOO půjdeme co?
28. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasný že koupím a kdyby ne tak půjdem taky ale až bude počasí. Co se týká kola tak ho teprve budem kupovat, loni jsme mu koupili kolo ale jen odrážedlo, dají se k tomu dát i šlapky ale to už je pak lepší to kolo, na tom odrážedle se suprově naučí tržet rovnováhu pokusim se najít foto a dám na alba kupovali jsme ho v gigasportu na čerńáku a byli jsme tam v pátek a mají ho tam stojí nějak 1600kč.
28. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba

no to bych chtěla
to odrážedlo a pak k tomu koupit i ty šlapky :wink:
díky zdo Gigaspostu asi na čerňák zajedem
28. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Patrik právě ty šlapky k tomu nechce je to totiž jako furtošlap na normálním kole mu to jde šlapat ale když jsme mu dali tyhle šlapky na to odrážedlo tak mu to nešlo tak že si podle mě je lepší koupit odrážedlo a pak nějaké kolo bez postaních koleček, říkaj že je to lepší.
28. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme no
ale nechce se mě vrážet penízky do odrážedla a pak do kola
ale hodně prcků to odražedlo má a kačka je z toho nadšená
asi se na tom dost namakaj co? :wink:

no já se taky učila na malým kole s těma kolečkama
28. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Patrika to odrážedlo šíleně baví, to co máme je super je lehoučko ségra i pře naše varování koupila odrážedlo a malá na tom nech jezdit je těžké má daleko řidítka od sedačky a přední kolo se dá celé protočit což je prý hrozně nebezpečné.tak jukněte a uvidíš fakt to chce omrknout
28. bře 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
my sáře taky budeme kupovat kolo teď bude mít narozeniny ale ještě nevím kde v tom gigasportu mají i dětská kola?
29. bře 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek