• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
mamina a není Sárinka na kolo moc malá?
my jí asi koupíme velký kočár pro panenky to si asi více užije,když možná bude mít toho sourozence
29. bře 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka no myslím že v létě už bude jezdit,kdyz bude trenovat tady u nas v DBK mají toho sviště tak uvidíme kolo kupuje dědeček.Babička kupuje velkou kuchyňku a my s taťkou kočárek pro panenky našla jsem suprovej trojkolku a je pro tu naší dračici skvělý že když se o něj opře nepřevrátí se :dizzy_face:
30. bře 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co dostala Kačenka ke druhým narozeninám?
30. bře 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta toho dostala :grinning: :grinning: :grinning:
ale kolo a velký kočárek pro panenku ještě né

to kolo Svišť je moc krásný a za dobrou cenu

kačka hlavně dostala panenku Anabel z ní je unešená
ale k ni tedy originál kočárek kupovat nebudeme
kačka si vybrala ten co stojí přes 2200kč
to je jak kolo :unamused:
30. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já sehnala taky pěkný za 1200kč jdeme ven tak pa
30. bře 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sehnala z Neckermannu celou sadu pro panenku
za 1399kč
je tam kočárek,sadačka,cestovní postýlka
pošlu ti odkaz :wink:
30. bře 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka super hned se na to kouknu :slight_smile:
venku bylo fajn svítí sluníčko ale musím vařit jinak by jsme se ještě procházeli :dizzy_face:
30. bře 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...
lenerrka: odrážedlo je super, bych jí ho koupila nějaké za 1000,-kč, tom jezdí furt... :grinning: , kolo koupíme do 14 dní, manža bude kupovat určitě nějaké dobré za víc peněz, on je cyklista, takže se v tom vyžije, ale vybere ho sám , do toho se nehrnu-nerozumím, jinak jsme koupili i kolobrndu, zatím nic moc, ale hrozně jí chtěl, stála 1200,-ale to přijde
moba: no jasněš že to nekontrolují, ale co kdyby a tu rodinou určitě projdete, teda já už to mám zpět min 5x, jsme tam furt...
co třeba vyrazit ve st, nebno čt, nebo pá???????
mamina: opravdu kolo jí nekupuj, na tom odrážedle jí to bude bavit, aby jsi jí tahala a pak kupovala jin=é je zbytečné, oni to neutáhnou, to odstrkovadlo je pro ně nej fakt...
30. bře 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky petulo kolo kupuje děda je od dvou do čtyř let tak ho určitě využije :dizzy_face: uvidíme přiděláme jí na něj tyč a budeme jí ze uačátku pomáhat :dizzy_face:
30. bře 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
péťo...já to chápu, ale ze skušeností vím, že je pro ní odstrkovadlo lepší...náš tom je kus chlapíka a tříkolku utáhnul ve 2,5 letech a to teda si dal zabrat...tak třeba to bude ok a ani ho to proto nebavilo, že to moc nešlo...nechci to hanit, třeba Vám to půjde
30. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule, souhlasím.
synovec má 2apůl a nějak ještě nechápe ten pohyb-šlapání do pedálů.
na to odrážedlo jsme se ségrou koukaly a moc se nám líbi. Myslím,že je to lepší,než přídavný kolečka.Rychleji se naučí držet rovnováhu
30. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na tom se schodnem asi všechny odrážedlo je na naučení nej.
Patrik má rýmu,m ale vypadá to že jsme jí včas podchytili.
Holky teda koukala jsem na počasí a má být super hlavně o víkendu a i čt a pá paráda.
mamina jak jesáře, asi už pohoda viď když už chodíte ven, tak hlavně aby už jí nic takového nepotkala.
Dnes jsem dostala permici do solárka tak už se těšim.
30. bře 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
má být krásně...proto budeme slavit a grilovat v sobotu, tak bude veselo :grinning:
31. bře 2009 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile:
moba-Sárka už je v pořádku je zase stejný děblík jako byla a jediné co se u ní změnilo je chuť k jídlu jindy jsem jí dojídla nutila a teď by pořád jedla,asi to dohání :grinning:
No já to odrážedlo nezavrhuju já jsem se ale taky naučila na kole s kolečky a problém jsem pak s rovnováhou neměla kdybych měla víc peněz tak jí koupím i to odrážedlo,ale říkám přiděláme jí na kolo tyč a budu jí na kole zatím vozit než bude mít sílu na šlapání :wink: Neumím si to představit jak by se na tom odrážedle udržela asi to půjdem dneska vyzkoušet,ale zase jí na něm nemůžu vozit :unamused:
Lenerko výbavička pro panenku je teda super je tam toho hodně o tom zauvažuju :dizzy_face:
31. bře 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tom jezduil od roku na odrážedle, to se naučí neboj...dala bych dnes zoo, ale asi se nesejdem, co?
31. bře 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypadá to že bude krásně my jedem ale k babičce snad se jindy dohodnem už se na vás těšíme :dizzy_face:
31. bře 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky plánujeme tenhle týden zoo, buď zítra nebo v pátek. Možná bychom to mohli dát dohromady s vámi.
31. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj počasí je opravdu kouzelné možná by jsme také šli do Zoo no uvidim jak na tom budem s tou rýmuchou.
A kdy se jde?
31. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já jdu ve čtvrtek s kámoškou, ale můžeme i zítra klidně
31. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pátek chceme na matějskou, nebude tam tolik lidí...
zítra bych to klidně od 11h dala
31. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám by nejvíc pasovalo být tam už tak na devátou nebo půl desátou. v jedenáct už malej pomalu chrní a nic by z toho neměl, ale je nám to jedno. Přijdeme dřív a pak se k vám připojíme.
31. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych klidně 9:30 zkusila...když tak lukáše probudím dřív...musím vyrazit min hodinu dopředu, bude ucpáno...a on vstává okolo 8-9h
31. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
klidně bych se připojila později, já mám zase problém, že pokud vstane v 8-9h, tak mi zase za hodinu neusne a bude v kočáru řvát a nebude tam chtít být...já jsem pro 10-11h, navíc s tomem se teda couráme cca 2-3h po ZOO...tak poščkám co moba, nebo večer mamina, já se pak zabalím do 30 min
31. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a lenerka samo a vůbec všechny
31. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasný, malej je tady sám ve svým věku a mimo Lukáška, jsou všechny děti, tak nějak podobně, tak se to udělá podle nich :wink:
31. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkáme na večer, co holky...já tě chápu, tom mi taky usínal 11-13h...bohužel jen do 1,5 roku :unamused: , pak už moc né
31. bře 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek.
Jsem Hanka a jsem z Prahy 6 - Vokovic. Je mi 29. Mám šestiměsíčního chlapečka Davídka. Přistěhovala jsem se do Prahy až v těhotenství, které jsem pak strávila po nemocnicích, takže tu pořád nikoho neznám.

Jsem hodně aktivní a také bych si ráda udělala autoškolu, takže hledám kamarádku, která by byla ochotná mi semtam pohlídat miminko. No a taky bych moc ráda našla kamarádku, nebo kamarádky, které by bavilo něco společně podnikat a tvořit. Třeba šít hračky, malovat na hedvábí, modelovat a pod. Mám doma spoustu materiálu a ráda se o něj podělím (-:
31. bře 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hanulala
Vítej mezi námi. My tu jsme každá z jiného konce Prahy, ale chystáme se taky někde někdy sejít.Ale při tomhle množství a velkém rozptylu to musíme pořádně promyslet atd. aby se to hodilo všem :wink:
31. bře 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tak já to ruším zítra a kromě příští středy mám volno, to jdu do zoo s mámou a babičkou, jinak kdykoliv, hoďte den, ale snažte se co nejdřív, abych si to zapsala :grinning:
31. bře 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek