• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
Dobré ránko holky, tak to je fajn, že ty chatičky máte tak blízko, to my máme resp. manželovi rodiče chatičku za Hradcem Králové, takže to je trochu z ruky! :slight_smile: Lenerko, nad Čakovicemi jsme uvažovali, ale vzhledem k tomu, že manžel touží po domečku, tak obhlížíme nabídky domečků... :slight_smile:
22. čer 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Pražandy, náhodně jsem sem najela a koho tu nevidím... :grinning:
Moba: Ahojky Mončo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2008 v 11:38  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
silrej

no jo domeček má svoje kouzlo,ale musí se na tom pořád pracovat
opravovat zahrádka
je super,když muž si spoustu věcí udělá sám
no zatím stačí chaloupky třeba se pak v důchodu odstěhujeme do domečku :slight_smile:

a jak se cítíš otýkají ti nohy v těch vedrech?já jsem ráda,že jsem rodila v zimě
22. čer 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak jste si užily to dnešní vedro?
já jsem vděčná za tu chatu nebylo tam takový vedro jako tady od těch panelů
kačka se vyřádila v bazénu a lítala odpol.nahatá a čůrala si kde chtěla prostě pohodička

jaký máte opalovací krém a jaký faktor na prcky?
mě naše Dr.říkala,že v čechám stačí tak 25 a u moře tak do tý 50
my máme 30 a zjistila jsem že není vodoodolný tak jsem jí snad mazala 3x
to byla síla a furt na hlavě klobouk šátek pořád namočený ale zvládli jsme to vypila přes 1litr vody tak jsem v pohodě
22. čer 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, včera bylo fakt vedro, takže já nevykoukla z domu! :grinning: Nožky mi v tom teple občas trochu natýkají, ale není to nic strašného, spíše jsem z toho tepla dost unavená...ale čas letí a srpen tu bude co nevidět! :slight_smile:
23. čer 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Silrej

to víš ,že to uteče a bude srpen a budete mít Káju doma
třeba se potkáváme ani o tom nevíme :slight_smile:
Kytlická to je ta ulice,kde je to maličký středisko a lékárna?
23. čer 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak a já bydlím v tom domě, který má vchody jen z jedné strany...je takový šeredně zbarvený na to, že je nový, se na něm stavitelé vyřádili! :angry: A možná máš pravdu, že se potkáváme a ani o tom nevíme...já teď dost často potkávám maminky s kočárkama, tak se už taky těším až budu houpat! :sunglasses:
23. čer 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Tereska už jsem na tebe taky narazila a hlavně jsem jukana na fotečky jak se máte?

Lenerka taky jsme přežili dopoledne jsme byli tady na dvorku koupili jsme mu tam pískoviště a celé dopoledne tam sluníčko moc nesvítí, po o spal a v pět jsme šli na nákup to už bylo líp

Silrej a kde by jste chtěli domeček?Někde u Prahy? Taky se koukáme ale jsou to pecky :frowning2:
23. čer 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silrej a co výbavička už máte všechno? A kde že to budeš rodit, asi mi to vypadlo?
23. čer 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, chtěli by jsme domeček někde tak cca do 15 km za Prahou nejdále, ale když vidím ty ceny, tak se odstěhovat do Teplic, tam je bydlení za pakatel! :grinning: No, půjdeme asi do nějaké řadovky, tak uvidíme co objevíme! :slight_smile: Jinak výbavičku už skoro máme, až skončím tento týden v práci, tak dokoupím zbytek jako je lékárna, kosmetika a hlavně kočárek a začnu si vše pomalu připravovat... :slight_smile: Jinak rodit bych měla v Podolí, tak uvidíme jaký bude v srpnou babyboom! :sweat_smile:
23. čer 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde se nám toulá Petule? Asi má plo práce do porodu to má za pár
23. čer 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy Silrej ty jsi dobrá,že chodíš ještě do práce
to já chodila jen do 4měsíce
pak už mě Dr.nepustila dělala jsem na poště a ty stresy mě za to nestály a hlavně jsem se pařila v těch pošťáckých hadrech
nejdříve jsem byla nešťastná,že mě nechala doma,ale pak jsem jí byla vděčná
Kačka byla spavé a hodné miminko jen asi do 3měs. jí každý den zlobily prdíky
jinak jsem nevěděla že jí mám
za to teď to je ďáblík

výbavičku a kosmetiku jsem měla hned
a kočárek asi od 6měsíce jsem se nemohla dočkat
moc jsem asi spěchla,ale vše naštěstí dobře dopadlo
23. čer 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy že to ta petule rodí?

Amj nám taky někam zmizela škoda má krásnou holčičku
23. čer 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba, my se máme dobře, prostě jednou dolu pak zase nahoru, asi jako všude, ale je to super.... :grinning: Adámek je naše zlatíčko, je hodňoučkatej a pokud ho zrovna něco netrápí tak ani moc nepláče.... A co foky, líbí? Vytvoř si taky album ať se podívám jak vám ten Váš rošťák roste.... :grinning: A jak se máte vy? Co byteček? Vím, že jsme ostudy a ještě jsme nedorazili, ale teď začal Jíra víc pracovat, tak máme volný akorát víkendy, tak se už musíme něak konečně domluvit.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2008 ve 14:52  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, tak před spaním nakukuji...venku se trochu ochladilo, tak je příjemně! :slight_smile: Lenerko, jo, jo, ještě chodím do práce (proč nechodit, když mi bylo fajn a práce v kanceláři se zvládnout dá), ale tento pátek už končím, tak jsem docela ráda, protože teď už toho mám fakt docela dost, ono ani ty tepla mě zrovna nepřidávají! :unamused: Já už výbavičku mám taky skoro nakoupenou, ale je fakt, že toho dost nechávám na dobu až budu doma a taky mě krotí trochu manža, protože kdyby bylo na mě, tak mám vše nejlépe hned první měsíc! :grinning: No, už aby byl srpen... :sunglasses:
23. čer 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerka Petule to má snad za 6 týdnů možná za míň

Silrej a máš už nějaký kočár vyhlídlej? Já byla taky doma tak jsem si to těho pořádně užívala 18 kg nahoře je pak znát když člověk nechodí do práce

Amj má ještě asi doma taťku říkala přeci že PC okupuje on když je doma to je jako u nás ale né vždy pravda
24. čer 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tereska Proč začal víc pracovat, zrovna teď když máte doma prcka? no album nehrozí némám čas jsem ráda když tady stihnu něco napsat, jinak se máme fajn taky střídavě ono to asi ani jinak nejde, malej je zlato ale umí pořádně rošťačit, ale to je každé dítě a v tomhle věku obzvlášť no jinak byteček dobrý, to se musíte přijet podívat
24. čer 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba, protože potřebujeme víc penízek..... :sweat_smile: Já jsem zkočila o 10 tis míň a to je dost znát..... :angry: :grinning:
Tak já se domluvím s Jírou a pak s Vámi a přijedeme...
Pozdravuj malýho a Petra
24. čer 2008 v 17:01  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba, o kočárku máme rozhodnuto dá se říct od začátku, a to trojkombinace Jané, takže teď jen zbývá rozhodnout se pro barvu a zajet si ho objednat! :slight_smile: Jo a máš pravdu, že když je člověk doma, tak asi častěji kouká co by sezobl než v práci, kde na to není tolik času...si právě říkám, zda se doma nebudu těch 7 týdnů do porodu nudit, ale snad né...se nějak zaměstnám...cvičení, úklid, přípravy...a mytí oken, to si nechávám až nakonec! :grinning:
25. čer 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silrej 7 týdnů to uteče jak voda než vše připravíš tak už pomalu budete mít karolínku na světě, teda jestli to opravdu bude ta holka, Jané jsou dobré kočárky sice ne nejlevnější ale super a co by člověk pro děti neudělal.
Já před porodem prala, žehlila jak vzteklá a bylo toho dost, vše nakoupit připravit no hrůza, už se těšim na druhé to budou menší starosti a hlavně vše mám po Patrikovi teda skoro.
25. čer 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tereska - ok budem se těšit 8 jedem na dovču na 10 dní tak aby jste se netrefili zrovna do dovči no a co druhé za jak douho?
25. čer 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerka tak jas se vede? Co Kačka je hodná? Určitě jo holky bývaj lepší a učenlivější já když vidim toho mého holomka tak budem mít pleny tak do 3 let, je to potvorák
25. čer 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo, Jané je dražší (ale jak jsem koukala, tak ho má spousta lidí), ale s manžou jsme se na mě shodli, takže prostě vyhrál! :slight_smile: No, taky si říkám, že se snad doma nudit nebudu...se zabavím přípravama na příchod Karolínky! :slight_smile: Náš pan doktor si je jistý, že to bude holčička, tak doufejme, že ano, protože jinak chudák kluk...bude nosit růžovou! :grinning:
25. čer 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba: A co ten víkend 19.nebo 20.7.08? Se těším na malýho, jsem ho viděla naposledy hned něak ze začátku jak byl ještě malinkatej a teď, to už musí být kus chlapa... :grinning:
My druhé chceme určitě, ale ještě nevíme kdy, teda já nevím, Jíra by chtěl třeba hned, ale to by mě omylo... :grinning: Chtěla bych porodit až bude Aďouchovi kolem 3 let, nebo spíš do 3 let.... :sweat_smile: No a co vy? Vy už máte nejvyšší čas pracovat na dalším.... :grinning: :grinning: Dovolená je k tomu ideální místo.... :grinning:
26. čer 2008 v 08:26  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus Moba

no jo kačenka je zlatý dítě
fakt jsem ráda,že mám holčičku je strašně šikovná a o sourozence se bude snad dobře starat
je to takový opečovatelský typ
všem dává napít a podává dudlíky
a vozí dětičky v kočáru
jsem ráda za první,že je to holka a třeba to druhý bude kluk a strarší sestřička se bude starat?uvidíme ještě máme rok času :wink:
26. čer 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba

dneska kačka byla asi 5x na nočníku a vždycky se vyčůrala
bobek jsme opět nestihli
myslím,že v těch pařákách těm dětem šíleně ty pleny vadí
když je nahatá je šíleně happy
no já doufám že do 2let ty pleny odbouráme,ale nebudu to nějak hrotit
ale dneska vypila skoro 2litry vody tak byla velká spotřeba plen a to pak leze do peněz
jaký máte pleny?my jen pampersy a kolikrát i z těch se pročůrá :frowning2:
26. čer 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lenerka no taky jsme měli jen Pampersky, ale pak jsme přešli na pleny Tesco jsou levnější a super, a teď jsem v DM koupila bio pleny daj se kompostovat taky celkem mlevné a taky nejsou špatný ale jsou dost vysoké, ale příjemné
26. čer 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tereska to se akorát vracíme z dovči a to se asi nezastavim, prát žehlit atd :frowning2:
27. čer 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky

tak jaký byl víkend?
u nás dobrý byli jsme na chajdě kačka byla hodná a pěkně se tam vyřádila

koukám,že tady už jsou taky prázdniny léto co?nějak to tu vázne v debatách :sweat_smile: škoda
29. čer 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Lenerka, u nás víken v poho taky jsme byli na chatě, ale dnes měl Patrik horečku nad 39 tak že nic moc, měl před týdnem 3 klíšťata tak letíme zítra k Dr, za týden máme jet na dovču a zatim se nám to jen hatí, no snad to nic nebude
To víš je krásně všichni jsou někde venku tak to tady moc nejede :frowning2:
29. čer 2008 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek