• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
ok, beru na vědomí :wink:
31. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky můžeme se přidat jsme z Černého Mostu a mám 7 měsíční holčičku :slight_smile:
31. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata, zacalo byt tak krasne, slniecko svieti. Nema sa chut niekto poprechadzat na prahe 5, okolo Jinonic-Novych Butovic? Mam 6 mesacneho chlapecka. krasny vecer
31. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
HolkY musíme se už dohodnout...jsem si myslela, jak je lehké to nakombinovat...ty kočárové děti neřeším, těm je to fuk...(myslím ty jako luky)...
v pondělí teda musím být ve 12h na 8m kontrole, pak bych mohla jet klidně rovnou do ZOO, to bych teda viděla po té 13h a v úterý je mi to fuk...má být až 21C, ale samo čím později, tím tepleji...
tak už se dohodněte, nebo kdo teda v úterý může, nebo v pondělí odpo..
1. dub 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my se v úterý přudáme :slight_smile:
pojedeme metrem a pak busem :grinning: Už se teda těšíme móóć a jestli má být tak krásně tak tim víc :dizzy_face:
Tak co můžete v utery okolo 10:00??
1. dub 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...ok 10h zoo v úterý beru...to se zmákne :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
péťo, kdyby se nikdo nepřidal, tak můžeme jít jen my co se schodneme a pak zase jindy...není nás sice moc, ale s dětma to máme každá různé, ale 10h mi přijde ideální pro všechny,
sárinka taky bude určitě chodit že jo? jinak v neděli jdu ke kadeřnici , tak aby jste mě poznali :grinning:
1. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: No Petulo tak to je fajn určitě bude lítat ale kočárek jí beru :slight_smile: S Tomíkem se vyblbnou je uritě taky drak,ne? :dizzy_face: Myslem,že se knám určitě ještě někdo připojí :slight_smile: To už se těšim snad bude super počasí.
1. dub 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo náš tom je akční, hlavně to tam zná nazpaměť, cesty vybírá on :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo tak tam aspoň sáru pořádně provede :grinning:
1. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my máme v úterý plavání, ale to nevadí. Jdeme do zoo tenhle pátek a připojíme se k vám zase příště.
1. dub 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to je škoda :frowning2:
1. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda,
já jdu teda do zoo ve čtvrtek(zítraú, v pátek matějská, v úterý teda zoo zase, ve středzu zase s babi a babi...nevadí...
1. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak jak chceš Petulo to tam budeš skoro každy den :grinning: Jestli se ti nechce můžem jindy
1. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty mamino, nepotkaly jsme se dneska po poledni u polikliniky na Budějovický, jestli jste byli bez kočárku... :wink:
1. dub 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo byli jsme bez kočárku a vy?
1. dub 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme měli černý sporťák a v něm červený pytel, jestli jste to teda byli vy, tak to bylo kousek od pediatrů
1. dub 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina: tak já bYxch to nerušila, ale bylo mi právě oznámeno, že manžel má auto v servisu v úterý a bude mít moje, takže se omlouvám...nebudu moct
1. dub 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevim co pondělí?Nebo navrhněte jiný den já se podle toho zařídim když je to tak dopředu.
nara:to js´me asi byli my mi bylu u paní doktorky odevzdat kartu.To je teda náhoda bylo to nějak okolo jedné hodiny,že :dizzy_face:
1. dub 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak, říkala jsi malý, že vyndáte nějakou kartičku a malá se nám snažila nahlídnout do kočárku, tak to je fakt dobrá náhoda :grinning:
1. dub 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já určitě čtvrtek, nebo pátek
1. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky tak koukám že se snažíte dohodnout tu zoono já bych v úterý taky nemohla jdu k zubákovi. Patrik je poslední dobou hroznej, malovat nechce barvy se nechce učit, prostrě nic už mě to pěkně štve nic nebude umět číst taky nechce to je věk nebo nevim říkanky písničky prostě nic nechce, jen blbosti ty mu jdou a zlobení ještě líp :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nara teda tak to je fakt náhodička :grinning:
Holky tak co čtvrtek to by se Vám hodilo? :slight_smile:
2. dub 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

no my byly v ZOO dnes
krása pohoda doporučuju

chystám se ještě s kámoškou o víkendu,ale to bude určitě masakr :confounded:
ale to počasí mě láká a moooooooooc
2. dub 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka: taky jsme byli od 11h-15:30
3. dub 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak počasí je paráda, plánujem o víkendu matějskou sice asi bude nával, ale v týdnu se nečapem Petr chodí pozdě tak že to je blbý maj nějak dost práce.Tak že všem přeju krásný víkend a zatim pa
3. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my matějskou zavrhli...no stejně jedeme do itálie a půjdeme do mirabilandie, tak to bude lepší, tak o nic nepřijdeme...je krásně...dnes jsem dělala obr nákup za 5000,- zítra čekáme 8 dospělých a 10 dětí, tak se těším, bude se grilovat a popíjet a slavit tomovi narozky...snad si to užijeme...
pak jsme byli na zahradě, tomík se chtěl koupat v bazénu, si bude muset počkat :grinning: a ted jsou s tatínkem na kole, tak jak se vrátí, rtak jdeme koupat...konečně jsem dnes po cca 2 letech přečetla 2 kapitoly knížky, co jsem si koupila :slight_smile: , tak jí snad někdy dočtu
3. dub 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já bych s váma do ZOO šla,ale úterý máme zápis do školky
4. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my jsme byli v zoo včera :grinning: .
My příští týden v úterý a čtvrtek máme plavání, v pátek ráno jedeme k našim, takže můžeme jenom pondělí nebo středu, spíš tu středu...
A ještě nám přišla pozvánka na vítání občánků, myslela jsem, že chodí jenom miminka, tak to půjdeme omrknout.
Jinak dneska byla paráda, celej den jsme byli na zahradě.
4. dub 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek