• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
ahoj, tak včera super, vše se povedlo, grilčo od 13h-20h, všichni si to užili, tak mám rřadost, že se zadařilo, dnes jsem byla u našich a pak jeli k babičce mé a tam přijela kadeřnice, tak jsem jako nová...takže jsme si ten víkend užili..
s hadříkama mám výhodu věcí po tomovi, ale taky budu nakupovat, ale říkali mi v nějhakých krámech, že se teprve zboží naveze, jako čapky...apod
jdu dělat jen špagety...zítra máme doktorku 8m ....jsem ráda, že máme zahradu, budeme furt venku

holky: a potkali jste taky v zoo alici bendovou???
5. dub 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nepotkaly. my tam šly kvůli vířátkům :grinning: :wink:
5. dub 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to my též, ale potkali jsme ji v pavilonu šelem, kde byli krom+ě nás jen jedni lidi a ONA a navíc naše děti se měli k jejich, tak to nešlo přehlédnout :grinning:
5. dub 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jste ji potkali ve správným pavilonu :wink: ona je taková šelma :grinning:
5. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak teda v sobotu bylo luxusní počasí byli jsme ráno na pouti lidu teda šíleńě ale bylo to super pak byl Patrik v divadélku z mojí ségrou a dětma a sni pak jel na chatu a mi měli volno byli jsme na véče a pak šli na dizu no paráda.holky co vaříte? Ho´dte nějakou inpiraci.
Pe´tule zíta asi budu dělat ten koláč švestkovej tak snad se povede.
6. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělám králíka na zelenině ted a ještě budu dělat plněné kuřecí kapsay-šunka sýr...aby toho bylo víc...
mám další super recepty na tiramisu s pom.másla a taky jeden tvarohovej koláčo-dort...
6. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak v pátek razíme do neděle na chatu, má pršet, ale nevadí, snad to nebude tak horké...
ještě budu v týdnu dělat lososa...já taky chcípám, nemám už nápady...
Moni a on Petra tancuje???? :slight_smile: , kde jste byli? to je super si odfrknout...mě to čeká až za dýl, ale sama už taky můžu vyrazit...společně zatím né, jen tedy do večera, to zase jo, na oběd, kino, divadlo, to zmáknu, ale večer je to složitější a u našich fakt bydlí ještě brácha, leda by tady mamina byla sama u nás...no dočkám času...hlavně, že mám už obě děti na světě a uteče to rychleji :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak mi byli v sobotu v zoo :grinning: to byla paráda zácpa jak blázen zoo praskala ve švech,ale byla legrace :dizzy_face:
Peťulo koláčo-dort tvarohový mě zajímá.Chi udělat Sáře k narozkám asi koupim korpus a udělám nějaký tvarohovo-smetano-jogurtový něco s ovocem :grinning: Nemám moc rára ty kupované dorty snad jedině ty ovocné ze světozoru
moba ty jo na disko jste to rozjeli :grinning: a kde jste byli?
6. dub 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

tak my byli v ZOO včera
počasí dobrý,nebyl pařák
byli jsme od 10 do 18h pohoda,byla jsem unavená
a okolo 16h asi 7tisíc což docela šlo
6. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka: já jdu zítra, ale plánuju to max do 16h, co jste tam tak dlouho dělalali :grinning: ...já beru zítra mamku a babičku, byla tam naposledy tak před 20 lety, tak jí tomík provede...ve čtvrtek už bych nešla, jsou prázdniny pro děti
mamina:

Koláč s tvarohovou náplní:

1x hrnek pol.moukY
1/2 balíčku prášku do pečiva
3x lžíce moučkového cukru
1/2 kostky hery
1x vejce
džem

Náplň:

2x balíček tvarohu
1 a 1/2 hrnku mléka
3x lžíce oleje
1x vejce
1/2 hrnku cukru
1x vanilkový pudink. prášek
ovoce

- Náplň spojíme dohromady a dáme do ní kousky ovoce(nemusíme)
- těsto zamícháme a dáme do formy(dortové), namačkáme po okrajích těsto..
- potřeme dno džemem a vlijeme náplň
- samo před tím vymažeme :grinning:

pečeme cca 1h

nezdá se, ale je to celkem rychlé a výborné...
7. dub 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No super hned to vyzkouším :wink:
7. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byli jsme na Hájích v bbbc dřív tam byla Pohoda a Před tim potraviny Pomerová.
Jo Petr tancuje tak že super koláč taky vyzkouším.
8. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

jak je možný,že ty děti maj už prázdniny od čtvrtka????
ty se tedy flákaj,to za nás nebylo!
no to až budeme mít děti velký a my budeme chodit do práce,tak se máme na co těšit!
8. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mají volno čt,pá...proto jsem jela do zoo včera, bylo to ok, dnes už tam bude mazec...od pá do ne jedeme na chatu, tak snad bude ok, tomík jezdí na kole jako ďábel, tak jsme rádi, že ho to chytilo :grinning:
musím do krámu, navařit na chatu a nakoupit na příští týden...odpo budeme venku, jinak nic moc...včera mě chytla nějaká depka, byla jsem celej den nervózní, ale dnes už ok :grinning:
9. dub 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak já se hlásím...luky od rána téměř 40C, takže jsem jela k doktorce , pak na orl, má zánět v uších, takže je hotovej...tomáš naštěstí přijel dřív a vzal si tomíka na kolo, ještě, že je před námi víkend...jinak zase vařím a jdu se na chvilku natáhnout...mějte se a užijte svátky
10. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je s vámi?
14. dub 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
řčus no co plno práce krásné púočasí tak že jsme pořád venku. Te´d jedna holka psala o tom hotelu co jedeme na tu Krétu že tam byli a hrůza tak že já už nevim začínám se toho bát. Jak je Lukymu? Píchali vám ty ouška? a z čeho se mu udělal zánět?
Musim se jít objednat na G A ke kadeřnici nějak nestíhám a pak na to vždy zapomenu, dnes chci ještě solárko tak a odpolko jedu k zubařce tak snad to stihnu
14. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my jsme taky furt venku, dneska teda jdeme do zoo, jdu s kamarádkou ze základky...tak se těším...
zítra máme zubaře a v pátek kamarádku odpo taky...tak fajn
Luky už je v pohodě...kde a od koho to chytil nevím, neměl rýmu, kašel nic...no, ale v sobotu večer už byl bez teploty, takže dobrý...uši jsou totiž infekční věc...prý u tak malých dětí jsou uši náchylnější, jak nemají dovyvynuté ty věci v uších...
na Gyndu jdu 27.4. pač musím na kontrolní testy po porodu jako O rh-...
kadeřnici jsem sfoukla před 14 dny a další mě čeká v červenci...po Itálii a aby to vyšlo na to řecko zase v září, pač barvit hlavu k moři je blbost, to je hned pryč...tak mi ty 2m vyjdou :grinning:
jinak holky léto je tu za pár...moni kdy vy letíte a kam teda?
my teda v květnu ...cca 14 dní jedeme na kola na 4 dny...no a pak už červen...
15. dub 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mi letíme 6.června na tu krétu je to cretan filoxenia od fira. no a pak v létě budem vegetit na chatě a možná pojedem ještě taky někam na kola
16. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

dlouho jsem tu nebyla
jen hlásím,že zase těhu nejsem :frowning2:
zas jsem to dostala
takže asi v prosinci pomažu do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
že já blbá s tím snažilkováním nezačla dříve
ach jo
jsem si najivně myslela,že se to povede hned jako u kačky
no nic no
16. dub 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak vám v těch vedrech děti baští obědy????
Kačka docela stávkuje s jídlem
no hlavně,že pije
jsme pořád venku

a co zlobí vaše děti?kačka střašně je to s ní čím dál horší
asi období vzdoru či co
16. dub 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem ostuda,ještě jsem kačka nekoupila ani to kolo ani to odstrkovadlo
jsme pořád na písku a to jí zatím baví
spíše jí budu muset koupit velký kočát na panenky

a jak jste dopadli se školkama????
já jdu odnést přihlášku příští čtvrtek,ale je to bez šancí
prý když bude místo,tak v lednu 2010,protože jsme prosoncový,jinak až září 2010,ale nesmím být těhu nebo mít už mimino

a v práci by mě rádi od toho prosince viděli
bez školky do práce nejdu!!!!
16. dub 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka:
ahoj...
-takže školku já se dozvím osobně 27.4. ........vůbec netuším a ani nějak neřeším, bud jo, nebo né
-jídlo...no tak tom by nejraději pil jen mlíčko :grinning: jako bebu myslím...ale jo jí dobře to bych kecala...taky jsme od rána do večera někde venku na zahradě
-konečně jsme taky dosadili tůje a JÁ 10 truhlíků, ty jo to bude zase zalévání, ještě, že má ted pršet
- těhu...no to je právě to co nevíš, já čekala na tomík apřes rok než jsem do toho přišla A TAK JSME ŘEKLI, ŽE tak nějak začnem a já zase čekala že to bude na déle a ono hned 2m to bylo...to nikdy nevíš
- je jasné, že bez školky by jsi nešla, ty sokromé jsou navíc síla drahé...
- tom dostal kolo a je teda unešenej, jezdí denně, furt chce, počítáím, že v září zkusíme sundat kolečka, třeba mu to půjde, třeba né...
- zlobení no comment, tom už mě vlůbec neposlouchá, je to na palici, pořád ho okřikuju a nic, zabere jen vařečka a čert už taky nic...na zadek dostane a za chvíli zase, takže no comment

Moba:
- počasí snad bude prima, my teda jedeme 16.6. na noc do itálie...tak se taky těším...
na chatu taky chci, ale máme toho hodně a spojeno ještě s údržbou baráku nevím jak moc se tam dostaneme...uvidím,

Tomáš jde večer na pivo, Luky se začíná vztekat...je fakt šikovnej, chodí okolo nábytku ..
zítra jdu na oběd do restauracem, babička slaví 75...pak se jede k ní na pohoštění, tak celej den zabitej
příští pátek jdu na 30 narozeniny Na tu louku zelenou, tak se těším, snad bude doma klid, abych si to užila

no jinak nic
17. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak vaření...
v týdnu byla žemlovka, kuličky s rajdou a rýže, losos s kaší a zeleninou, pórková polévka a v neděli bude kachna na pomerančícvh a medu s rýží
17. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo my už taky používáme vařečku
tý se fakt bojí,že si jí vezme čert,to také nezabírá
jsou to děti zlobivý,ale může být ještě hůře

hlavně,že jsou zdravý :wink:
18. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělala rybu bašta
a zítra asi segedínský guláš s knedlem
nebo něco lehčího s těstovinama uvidíme no
na co bude ráno větší chuť
18. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky od kdy vám začli jíst děti vydličkou a nožem?
kačka zatím jí jen lžící a pořád s bryndákem
no to nevím,jak by to zvládla v tý školce
18. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:26 • jirik.k
ahoj...
já zítra kachnu na medu a pomerančích
jojo vařečky se taky bojí a vlka
jinak tom jí tak od 2 let lžící taky určitě a už začal taky vidličkou...on teda chtěl sám a dodnes jí nejraději vše vidličkou, krájet samo neumí, ve školce to mají stejně na kousky a knedlíky učitelka dětem krájí v té jedničce co vím od mámy...
18. dub 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus tak koukám že zase probíráte jídlo.
Petule co jste koupili Tomovi za kolo? My jsme dnes koupili Patrikovi už tu 14 a celkem mu to jde.
Lenerka jak to že jste Kačce ještě nic nekoupili??????
19. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek