• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
no jo, tak to taky nic moc, ale u tebe asi výpoved né? nebo ty chceš nastoupiot a pak být zase hned těhu?
no já taky ty centra začnu řešit po krétě...tak můžeme někdy i spolu
28. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
no mě se zatím výpověď dávat nechce
prej jde požádat o neplacené volno
no musí se povéct ten sourozenec,jinak jsem v prde.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
že já blbá to mimčo odkládala,te´d to nepůjde a budu namydlená

nechci nastoupit a hned otěhotnět
to bych asi pracovala pořád a kačka zůstala jedináček
ale to pak nevím co s tím novým bytem 4kk
28. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky kočky tak ty škoky jsou na prd :frowning2:
Moba neviš kde se tady u nás pálí čarodejnice? :dizzy_face:
29. dub 2009 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
na prd to je, mi to nezaručila ani na příští rok....a to odejde 43 dětí a tomovi budou 4 roky....
www.hajdulafest.cz je to na přehradě od 14h pro děti, já jdu k nám na hřiště od 16h
dnes jsem silně nervózní, tom zlobí
29. dub 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj no v loni bylo něco na Kavkách tak koukám že dítko nevzali nikomu holky to je pech no já chci Patrika pak dávat od září aspoň na tu přípravu do školky je to na 2 hodky bez rodičů, ale štve mě to že ho nevzali ještě se pokusíme v září a jinak hold smůla
29. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
na kavkách to neznám co je to? :grinning: Teda opravdu je to divné když už klukům byli tři no tak vidím že ani mi příští rok nebudem mít šanci :angry:
29. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mamina

no s těma školkama je to na pdr,prostě všude :frowning2: :frowning2:
ale vy chcete mimčo né?
29. dub 2009 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo to chceme,ale taky chci aby chodila do školky mezi děti :dizzy_face:
30. dub 2009 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky já jsem asi těhotná :grinning: a to jsme se o nic nesnažili já brala prášky na hubnutí který se při těhotenství brát nesmí co mám dělat???Já jsem z tohoo uplně v šoku vůbec jsme to neplánovali tak brzy.Jestli je to opravdu tak tak se strašně bojím kuli těm lékům ale fetci maj taky zdravé děti tak proč né já :sweat_smile:
Ty jo já nevim co teď se snad počůrám smíchy :zipper_mouth:
Luci hlavně že jsem ti dnes tvrdila že 100%nejsem co :grinning:
30. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ja sa tiež stále musím rehotat
tak to ti vychádza termín porodu koncom prosince.to bude hezký vianočný dáreček :slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Kavky to je park na kavčích horách u české televize je to jako za metrem Panrác směrem k podolí od vás je to taky kousek. No teda že by teda další mimčo tak že velikáááá gratulace jestli je to opravdu tak.
No jo školka je boj nevim co teď jestli se má cenu odvolávat fat nevi a je mi to líto, Patrik se těšil. :frowning2:
30. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo tak to znám :wink:
No dva testy vyšli pozitivně okamžitě tak to tak asi bude v pondělí se objednem na gyndu tak uvidíme.My bude zase v italii pěkně zle :dizzy_face:
30. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
mamina: tak moooc gratuluji...to je dobře a nezoufej, myslím, že se nic nepokazilo, stejně půjdeš k doktorovi a budou ti dělat testy a to by se poznalo...já v těhu pila normálně pivo a dala jsem si sem tam cigárko, což teda nic moc, ale myslím, že ty prášky budou v poho
no třeba ti bude dobře...tak fajn alespoň si luky bude mít s kým hrát...tak je budeš mít skoro o 3 roky a to je super
moba: no odvolávat se taky můžu, ale myslím, že to nemá cenu, já do toho nejdu, šanci budou mít maminy s dětmi co mají práci a pokud nenastoupí děti, tak dle mámy a ta je ve velké školce, tak se max 2 dítě odloží a to fakt max...je to na pytel, na kolik let máš mateřskou?
já to mám dobrý, že mám v poho čas 3 roky s lukym i tomem..
plánuju být doma 4 roky, ale mám to na 3 roky...ten 4 rok by mi měli toma už vzít do školy, a luky snad školka, když budu s makAT S MANŽOU, MÁM TO ŠTĚSTÍM ŽE POKUD HO nevezmou ani tak, tak budu zabezpečená a něco dělat dom budu
30. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
zítra razíme na chatu, tak se těším, tom dnes snad dorazí okolo 17h říkal, to bude fajn, jsme venku, je pěkně, kluci mají trochu rýmu, tak snad to bude dobrý, příští čt-ne jedeme na kola do třeboně
30. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
odpo jsem byla nakoupit, ani moc lidí nebylo, ale bude to mela okolo 16h, buřtů měli dost :grinning:
30. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
mamina: a jaké prášky na hubnutí jsi měla a byli dobré?
chci taky zhubnout do itálie :grinning: alespoň 4kg na 58kg
30. dub 2009 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
mamina

moc gratuluju k miminku
snad bude vše ok a miminko bude vánoční dáreček jako máme my kačenku :slight_smile:
držím palečky
30. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
já doufám,že se nám to taky brzy povede
moc se snažíme :wink:
30. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky moc děkuji :dizzy_face:
Snad bude vše v pořádku už jsem se trochu vzpamatovala,ale byl to opravdu šok :grinning:
petule já brala lindaxu je jen na recept ale tobě ho asi těžko napíšou jsi hubeňourek já mám 78kg a to jsem začala hubnout na 106kg :wink:
Lenerka Vám už se to určo taky povede já ani nevim kdy se to stalo :grinning:
30. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
mamina

to,že nevíte kdy s emimi povedlo to je taky dobrý
my to moc řešíme a hlavně hlídám plodný dny
a proto se to asi nevede,ale zkoušíme to teprve 2měsíc,tak snad to vyjde no

a ten věkový rozdíl mezi dětma je ok :wink:
30. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
To jo no já vím že když se na to moc zaměřuješ nejde to no ale co stím když to chceš viď :dizzy_face:
Taky jsem si plánovala že si budu počítat plodné dny a děl si ovulační testy no tak to už asi nestíham :grinning:
Držím palečky :wink:
30. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
já si ovulační testíky nedělám
ale počítám no
snad jsme se trefili
to víš práce se mě blíží :frowning2:
30. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak zkus ty testy lucia si ho udělala a hned na poprvé se jim zadařilo :wink:
30. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
no já to chci zkoušet zatím bez testíku
tak půl roku
když to nepůjde tak to začnem nějak řešit
a baštíš nějaký vitamínky?
já calibrum baby plan už od února
30. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
No právěže jsme na to chtěli skočit až na začátku července :grinning: A teprve půjdu na gyndu v po se obědnám :dizzy_face: A pořídím nějaké vitamínky hlavně aby mi nebylo zle v autobuse do Itošky :unamused: :dizzy_face:
1. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
mamina: a vy jedete busem? tak snad to bude ok, my teda jedině autem a caorle je 700km myslím, to je blízko
my byli na chajdě, by,o to fajn, večer nás projedu co klíš´tata
3. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo autobusem ale jedem až v deset večer a budeme tam brzy ráno tak snad to bude dobré jen aby se mi vyhli ty nevolnosti :dizzy_face:
3. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
a s kým jedete? jako ck...
já vařím rajskou s kolínkama, pak budu dělat v týdnu brokolicový krém a pak jedeme ve čt na kola...no kluci mají nudle, zítra jdu k doktorce, aby jim napsala ty framykoinové kapky..počasí od čt má být už lepší cca 20C tak snad se to nezmění
4. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no my jedeme s ck eva sulcova nevim neznám jí ale snad to bude v pohodě :wink: V pátek jedem k prababičce a pradědečkovi bydlí kousek od náchoda a chceme jet do Adršpachu tak snad se počasí umoudří.Teď se jdnu zeptat k jedné gyndařce jestli mě vezme tak mi držte palce protože k té mé babě fakt těhotná chodit nechci :angry:
Dneska máme hovězí polevku s nudlema a jitrnici se zelím a brambor a zítra nevím ale rajskou taky udělám děláš jí z hovězího já někdy jo a někdy z mletého :unamused:
4. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak doufám že vás druhé polovičky polibili aby jste neuschli, no já teda snad neuschnu .
Mamina to je paráda , už jsi sehnala tu novou gyndu? Já chodim na chodov do gyncentra jsem tam celkem spokojená. Taky vařim dnes rajskou.
Mamina byli jste na těch čárách???
Holky to je hnus počasí co?
4. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek