• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
moba

tak na Vyšehrad nejedeme
kačka má rýmu a kašle
nevím,kde to zas chytla,škoda
už jsem si myslela,že se konečně sejdeme a poznáme
doufám,že ten sraz vyjde a budou to tam nějaký maminky fotit a přidaj tam fotky :slight_smile:

a kdy,že to zkoušíte to mimčo?
11. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ahojky holky :dizzy_face:
První kontrola je za námi má mimi půl centáku a je to něcopřes 6-týden :grinning: Srdíčko tluče jako zvon :slight_smile:
Až na to že je mi děsně zle tak to jde do práce za mě večer musí manžel chudák ale já nejsem schoná ničeho.Teď nevim jestli mě to za měsíc přejde nebo jestli máme odložit dovču o měsíc co myslíte?
Lenerka tak si kupo ten ovulační test a určo se vám to podaří :wink: Držím palečky
12. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:
lenerka: no já u obou špinila a pak jsem byla těhu....nemysli na to hlavně, do prosince to může v pohodě vyjít, můžou tě dát na rizikové těhu, to by určitě šlo dohodnout, aby ti plaTILI soc a zdravotní...alespoň
mamina: 1 trimestr nedoporučují, já zrušila takhle svatební cestu, doktor mi to nedoporučil, ale to bylo letecky..
tak se zeptej co ti řekne

holky tak už dejte den, aby jsme vyrazili,já se těším...foťák nosím vždycky :grinning:

včera jsem večer byla u bezuchů s partou z práce a bylo to fajn
dnes jedu k našim
12. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulo já jsem té majitelce tý cestovky teď psala jestli by to šlo posunot na červenec tak uvidíme :dizzy_face:
A co vy tady plánujete za srázek a bez nás :angry: Teda
Lenerka já vím že čím víc se na to myslím tím míň se zadaří :frowning2: ale to právě nejde na to přestat mylset když to chceš viď?
12. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho plánuji s Vámi ten srazík...
mamina: no nevím, zda to půjde, pokud za vás někoho najde tak asi jo, hádám, že už to tam má zaplacené a objednané, tak uvidíš
no právě, já u toma celej rok myslela, dělala jsem psí kusy abych byla těhu, hledala polohy a pak když jsem měla jistotu, že půjdu na umělko a bude to nějak, tak jsem do měsíce otěhotněla, lukyho jsem vysadila s tím, že holt se někdy zadaří a bylo to do měsíce, vůbec jsem to nečekala
12. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to hodně o psychice u nás se zadařilo ani jsme to nezkusili :grinning: A kdybych se o to snažila tak to určitě bude trvat.No právě že je to taková cestovka docela dobrá rodiná ta majitelka je tam celý rok v tom hotelu jak jedem tak uvidíme no já jsem to sní měla domluvené kdyby malá onemocněla že by jsme to mohly prohodit tak uvidíme.No a na srazík se samozdřejmě vtírnu když mi bude trochu dobře :grinning: :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak to je mamina paráda tak hlavně aby ti už bylo faj a mohla jsi si těho plně užívat a chcete raději klaka nebo holku? A Sáru jsi rodila kde?
Lenerka no já taky nevim jestli mi to vyjde manžel objednal opravu topení tak že nevim jak to stihnu.
To se jedná o srazík na Vyšehradě všech mamin na koníkovi teda né uplně všech :slight_smile:
Ale už by jsme se teda fakt mohli taky sejít :wink:
12. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se zase podělala trouba...což pro mě teda hrůza
příští čtvrtek nám přivezou dětřský nábytek do pokojů, tak se těším až bude víc místa na hadry...apod
12. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba já rodila v motole tam to bylo fajn.Holky když to bude kluk tak to bude mikuláš nikomu se to ale nelíbí co si o tom myslíte já bych asi radši holčičku to by byla ella :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikuláše má moje kamarádka, ostatním se to taky nelíbí, mě to nějak nevadí, mě se líbí vojta
12. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem sehnala školku státní, teda mají tam volno zatím, v červnu mám zavolat, zda se nenaplnila matkami, co mají přednost...taKŽE soukromou si rezervuji dokonce jsem sehnala tady vedle ve vesnici a státní uvidíme, rozhodně mám radost, že to vyjde...
12. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám ve jménech jasno
Kluka taky Vojtu
a holku buď kristýnu nebo Elišku
prostě normální jména

Ella je pěkný :wink:
12. kvě 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky slyšela dneska od ségry,že pri obouch dětech špinila
ale já bohužel dneska začla i krvácet
takže na 100%těhu nejsem

i když máma mě tvrdila,že měla MS 2měsíce a byla těhu
no nevím no

holky máte pravdu
přestanu to řešit do prosince ještě fůra času
ale ty ovu testy si asi pořídím :wink:

když se nezadaří tak si nechám vyšetřit štítnou žlázu
12. kvě 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule s těma školkama
jsi šikula
je potřea asi hledat hledat a všude volat a psát maily co?
asi to taky tak příští rok udělám

děti ty školky potřebují!!!!!
12. kvě 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba

a jak jste na tom se školkama vy?
12. kvě 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina

mě bylo při prvním těhu špatně asi do 4měsíce
pak už to byla jen a jen pohoda
fakt jsem si těhu užívala
žádný zvracení jen jsem byla ospalá

takže kdy že bude termín porodu?
12. kvě 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsme taky zvědavá,kdy se konečně uvidíme

co to ZOO???
nebo nějaký sraz někde jinde????
12. kvě 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já se chystám do zoo dnes, tak na tu 10h
jinak já kromě tohoto čt a příštího čt mám volno-zatím
13. kvě 2009 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s těma školkama, je fakt, že já obeslala celou prahu 10 měcholupy, petrovice, záběhlice....
13. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :dizzy_face:
tak hlásím změnu termínu naší dovči měli jsme jet 11.6 a jedem 6.8 no jak se znam bude mi už za týden hej ale co když ne já mám vždyc na to co si plánuju takovou smůlu.No hlavně že nám to prohodili bez jakých koli řečí majitelka je super :slight_smile: Tak mám radost no koupila jem si plavky a asi budu muset koupit nové protože nevím jestli se do nich ještě v srpnu vejdu :grinning: Mohli jsme jet už i v červenci a to by bylo zase do jiného hotelu a to se nám nechtělo jsem fakt šťasná že se to tak bez problémů vyřešilo.Dnes byl dopo manža doma chudak chodí za mě i večer do práce protože nejsem schopná se donutit uklidit ani doma no já mu řekla že si mimi upích tak se musí teď taky činit :grinning: Tak mě pomohl uklidit byt uvařil pekl kuře a brambor mě bylo z toho tak zle ale jak jsem to snědla je mi super :grinning: No měl by tu být každý den teď jel do své práce tak se jdu se sárkou natáhnout.
Petulo a co zoo je moc hezky tak si to asi užíváte.V tom druhém trimestru si myslím že mi bude opravdu líp a taky mi došlo že ten první je opravdu rizikoví.Jo a kvuli těm práškům na hubnutí se mě MUDr ptaka jestli si chci být jistá tak že mě pošle na genetiku tak jsem řekla že jo tak se tam musím někam objednat nevím teda kam no asi do podolí co myslíte?
13. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo myslim že podolí budeš mít nejlepší je to kousek.Já tam rodila a paráda, druhé asi taky půjdu do Podolí, tak topení máme v poho teda snad no mi a školka tady ho nevzali a volala jsem ještě do dvou a nic všude plno, ale ještě se pokusim.
Pe´tule a to do těch školek voláš nebo posíláš mail?
13. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, hlásím návrat, bylo to fajn tom byl po 4h uitahanej, spí mi s lukym v autě
genetika je dobře, že udělají, to asi s plodovky co? já myslela, že to dělají v motole, ale jdi tam kam chceš, nebo kam si myslí že je to nejlepší doktor, alespoň budeš pak vědět pohlaví
moba: jo rozeslala jsem emaily, bylo to cca 15 emailů a na všechny jsem dostala odpověď
ta školka co je volno zatím je v záběhlicích u cíle, třeba by to stálo zan uvážení...
13. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulo doktorka řekla že genetika je v každé nemocnici a že mužu kam chci já byla se sárkou na genetice u MUDr Semanové v motole tak možná tam zajedu u s tímhle druhým miminkem :grinning:
13. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak jdi kam sama chceš a kde se cítíš dobře..
já když dělala v ck, jezdil s námi pan Rob primář a všechny holky co tam dělali a odrodili kromě mě a kamarádky u něj v motole rodili
14. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
je fajn že si v dnešní době můžeš vybrat
luco tak jak je Kačce?
Pe´tule příští středu je akce v Zoo s kačerem donaldem od 11 do 17 hod
14. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jaká akce? jako klidně jdeme, ale kde jsi o tom četla?
holky, už hledám hory 2010, akorát se nemůžeme dohodnout kam :unamused:
14. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
četla jsem to v časáku co Petr koupil Patrikovi Auta jak je tam blask a burák tak tam to píšou
15. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to neznám, ale na stránkách, ani v zoo o tom nic nebylo a to jsou tam všechny akce, každopádně vyrazit můžeme
mám si to teda napsat a vyrazíme??? všichni, nebo jen někdo?
15. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak středa padá, bude tady oprava na kotel a odpolko přijete teta, jinej den nemůže
16. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a který den máš ještě volno?
16. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek