Hledám kamarádku v Praze

Ahoj holky,
hledám kamarádku žijící v Praze. Letos v srpnu mi bude 26. Bydlím s přítelem v Praze 8 v Dolních Chabrech. Jsem z Berouna, a proto tady v Praze nemám téměř žádné známé. Třeba je nás tu takových víc.. 😉
amj
25. kvě 2009
nazdáááár všem.
petule.h
25. kvě 2009
nazdárek
tak jak se pořád máte holky?
frionka
25. kvě 2009
Máme se dobře. Až na to horko. 😉
moba
25. kvě 2009
Nazdar teda amj to jsem nečekala že se tady ukážeš jak se máte?
lenerka
25. kvě 2009
ahoj Marti

tak co je nového?
vzali ti malou do školky?asi né co?holky jsou vlastně skoro stejně starý,takže to jistí až v září 2010
a kdy pak se zas konečně uvidíme?

vyrazíme někdy konečně do tý Školičky?
bydlíte ještě na tom Proseku vůbec?a kam chodíte na hřiště?
lenerka
25. kvě 2009
tedy my byly dneska přes 2h venku dopoledne a bylo to šílený
běhala jsme po Proseku a hledala nějaký dětský hřiště ve stínu
našla super

zítra má byt poslední den pařáku pak bouřky a pak jen do 20C
to je tady v Praze ideální
lenerka
25. kvě 2009
petule

chtěla jsem jít konečně s váma do hoto ZOO
a já budu muset jet ve středu nebo už zítra večer ke švagrový
má nějaký rizikový těhu
a její manžel jede na služebku

takže snad to vyjde příští týden no
lenerka
25. kvě 2009
holky

už jste viděly ten nový areál lachtanů????
petule.h
26. kvě 2009
ahoj, no já chtěla do zoo už včera, ale pak jsem nejela, pač v tom vedru by byl tom asi utahanej a on to celé prochodí, takže jsem řekla, až bude příjemňěji...
optevřeli to v sobotu, takže to jsem ještě nezmákla, dnes nejdu určitě, to bude hic největší a pak má pršet, ale uvidíme, třeba vyrazím jeden den ...
v pátek chci jet do soboty do večera na chatu se švagrovou
dnes jedu k vám na Antala Staška za kámoškou...
moba už za chvíli frčí co?
no my přesně za 3 neděle večer taky, tak se taky těšíme...
včera jsem nakládala kance, tak snad se mi odpo povede a udělám čočkovou polévku
zatím se mějte
petule.h
26. kvě 2009
přidala jsem fotky, koukejte taky přidat 😃
lenerka
26. kvě 2009
peťule pěkný fotečky
Lukášek je fešák
a Tom to už je veliký kluk
petule.h
28. kvě 2009
díky...ty jo kde všechny jste????
moba
28. kvě 2009
Ahoj no já nestíhám peru, žehlim nakupuju abych to stihla příští sobotu už letíme stále teda nevíme kdy přesně a v kolik tak že stále máme nervy aby nám dali nějakou slušnou hodinu no uvidíme.
Fotky přidám až se vrátíme
Peťule krásný fotečky
petule.h
28. kvě 2009
a na jaké letiště letíte???
petule.h
28. kvě 2009
já teda nic řešit nebudu, zabalím den dopředu a bude
petule.h
28. kvě 2009
dám ti pomůcku, já už ted vím, že mi tam letí zatím 2 letadla, pošlu ti adresu a najdi si to
http://www.prg.aero/cs/site/informace_o_letech/...
petule.h
28. kvě 2009
alespoň si budeš moci něco přát
lenerka
30. kvě 2009
holky to počasí už stojí za prd
zima déšť
kačka už je otrávená

ve středu se chystáme do ZOO tak snad nezmokneme
petule.h
31. kvě 2009
a chystáte se sami?, já se chystám taky, ale kdykoliv v týdnu dle počasí, kromě čtvrtka
bramburka
31. kvě 2009
Ahoj holk, prominte že sem lezu :-N NEvítekde v Praze vyměním za nejlevněji eura?
moba
31. kvě 2009
čus holky tak teda mě asi trefí včera jsme byli na pohotovosti a Patrik má ATB má začínající ang. tak že do soboty má ATB to je paráda a v sobotu letíme má v pusině plno aftů tak že já myslela že to jsou taky\ afty proto že v krku ho prý nebolí tak neim no snad bude v pohodě jsem hotová
bramburka
31. kvě 2009
Moba a kam jedete, my tam byli včera na pohotovosti taky s podezrenim na anginu, nastesti se nepotvrdila, letime ve ctvrtek, me na to 7 dní tak dáte ještě 2 dny pozor na sluníčko a bude OK. Po 2 dnech mu bude po ATB dobře 😉
lenerka
31. kvě 2009
moba

to je mě líto
tak snad bude Páťa brzy fit
ATB určitě zaberou
snad vás dr.pustí né?

držíme moc palečky
lenerka
31. kvě 2009
bramburka

tak s tou směnárnou ti bohužel neporadím
manžel dělá v bance,takže prašule za dobrý kurz měníme u něho
lenerka
31. kvě 2009
pětule

jedu do ZOO s kolegyní z práce
ale počasí nemá být nic moc
tak uvidíme jestli to nezrušíme
petule.h
1. čer 2009
moba: to bude dobrý, za 3 dny bude v pohodě a v klidu je jen dobere
lenerka: my jdeme do zoo tedy dnes ve 13:30 tam bude vystoupení lachtanů, tak za hodinu vyrazíme
snad nebude pršet, jinak my to nevadí, lepší jak vedro
bramburka: pamatuji si tě z diskuze z krče...jinak nejlevnější a nejlepší co vím a kam jsme jezdili s cestovkou měnit(mojí prací), i manžel je v kaprovce, to tedy bývala vyhlášená ještě vloni
- já už se taky strašně těším na léto a naše dovči...ted na itálii..akorárt musím tomovi koupit větščí křidélka, ty malé 17kg asi neunesou
moba
1. čer 2009
Holky teda jsem hotová dnes jsme byli u Dr na kontrole na pohotovosti nám řekla že máme jít v pondělí na středisko a to co mi řekl doktor mě dostalo, Patrik nemá žádnou angínu, jsou to afty virového původu proto ta zvýšená teplota a ty ATB co nám napsala se na angínu nedávaj dává se penicili a tohle jsou širokospektrální atb nebo co a že jsou to nejsilnější atb co můžou být, tak že je mám dávat jen 5 dnů nejkratší možnou dobu a cpát do něj activie a probiotika
moba
1. čer 2009
Mám na tu Dr takovej vstek no síla upně zbytečně má atb a ještě silné no hrůza.
Bramburka letíme v sobotu na Krétu a kam vy? holky co berete dětem sebou do letadla za jídlo a hračky??????
petule.h
1. čer 2009
ahoj,
hlásím návrat, v zoo super, bylo krísně, lachtani úchvatní...pak jsem nechala tomíka ostříhat a jsme tady
moba: měla to mojí kamarádky dcera tyhle afty a měli jet taky za týden na 3 neděle do thajska a naštěstí se to taky vyléčilo, taky jí to potírala něčím, tak snad to bude ok, nedivím se, že máš vztek...hlavně, že se tedy ví, co mu je...
patrik jako 3 letej dostane myslím taky jídlo jako vy...
jinak já vezmu nějakou sušenku tomovi, nebo brumíka a ještě se pokusím do něj něco nacpat na letišti a to bych koupila tam..
jinak mu beru určitě knížky a asi si pak taky vezme nějakého dinosaura, nebo něco
pití bych neřešila, to ti dávají po celou dobu letu od džusu po pivo
petule.h
1. čer 2009
určitě vezmi oboje oblečení do letadla...tepláky i kraťasy a mikinu...krátké i dlouhé triko
v letadle bývá chladněji a my třeba v červnu letěli do bulharska, tady kosa, letěli jsme na noc a přiletěli cca v 1h ráno a tam bylo 40C, tak jsem ho převlékala, byl úplně spařenej v tom buse do hotelu