• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
Ahojky holky :slight_smile:
dnes je mi poprvé jakž takž dobře tak snad už nevolnost ustupuje
Moba to je děs ty doktoři někdy jsou opravdu na zabití chudinka malej to je tak nepříjemný ty afty :frowning2: Tak vy už za chvíli letíte to je super taky jsme měli jet už teď jedenáctého no ale ještě si počkáme máme to odložené až na srpen :wink: Ma být nádherně
1. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

takže jste si ZOO užili?tak to je super
počásko dneska bylo fakt krásný
já myslela,že cvičení se zvířatama je jen o víkendech,ale dneska asi udělali vyjímku co?když byl ten dětský den

tak já nakonec do toho ZOO nejdu,ale za to si ho užiju příští týden
jdeme v pondělí a ve středu
já taky raději počasí do 20C

přes 30c je dobrý leda tak u moře :wink:
1. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme s kačkou ještě letadlem neletěli
a zatím ještě letět nebudeme
nejsou penízky
to víte 2hypotéky to je mazec

ale určitě bych jí vzala knížku hračku a nějakou malou baštu :wink:
1. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamina

tak kolikátý už jsi týden?
to je dobře,že už je ti líp
a co říško už roste?
1. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba s těma ANb je to pěkně blbý
doktoři jsou paka
kačka taky dostala ATB zbytečně a ještě je jedla přes 10dní až se z toho osypala
určitě pak dávat probiotika a aktivie
my je dávali také

snad bude brzy Páťa dobrý
a vy v klidi odletíte
1. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jojo užili jsme si to skvěle, dnes už je hnusně
jo bylo to ke dni dětí, bylo tam narváno už v 10h tam bylo 1600 lidí, pač děti byli zdarma, takže školky, školy, ústavy...ale dobrý, nějak se to rozplynulo a nebyla nikde fronta na nic...prostě hezký den
dnes se zbavím postýlky pro lukyho a kolíbky a přebytečných věcí...luky už spí ve formuli a je mu tam fajn, pač on se točí jak šílenej a tady se mu nemůže nic stát...
mamina: byla jsi na té genetice? je genetika z plodovky?? já jen že by jsi mohla pak prozradit pohlaví :grinning:
to je fajn, že je ti fajn...tak vyrazíme :slight_smile:
lenerka: jo to chápu ty hypotéky, ale na druhou stranu dnes už pořídíš hooodně levný zájezd na poslední chvíli, když se to pak propočítá, vyšlo by to téměř jako v čechách...Tomi má třeba akce že platí jen 1 osoba a druhá je zdarma, no a kačka by taky měla být zdarma, tak to vyjde málo...
jdu dnes nakoupit, musím si objednat nový parfém, starý dochází..
budu péct kuř,čtvrtky a nový brambor, a pórkovku asi udělám
2. čer 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky tak já jsem teď 10+4
petul na genetice jsem nebyla a asi nepůjdu ted ve třináctém týdnu jdu na ten velký ultrazvuk k apolináří,kde odhalej různé ty vady tak podle toho se pak zařídím snad bude vše v pořádku a možná už tam uvidíme pohlaví :dizzy_face: manža to nechce vědět takže to bude tajemství nesmím prozradit že to vím :grinning:
petulo a jakej používáš parfem?Já se ted nemůžu vůbec vonět jen deodorant nivea a to je vše ze všeho je mi hned zle :grinning: A to normálně parfémy miluju mám jich doma tolik že se mi asi skazí :dizzy_face:
lenerka a co vy a snažílkování?Koupila jsi si ty ovulační testíky?
Moba já bych hned letěla taky.
Holky příští rok asi poletíme někam na last minute už budem čtyři tak je to lepší ale někam kousek třeba bulharsko už teď sebojim té cesty autobusem :unamused:
2. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to obdivuji, já bych busem teda nikdy nejela-už...do itálie jedině autem a všude do těch 1200km, nebo všude jinde letadlem, ...
používám lacoste pink a jil sander women
2. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo jil sander mám taky :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak už pomalu dávám věci na hromadu včera jsem dávala dohromady léky no bude snad ok moc se těšíme , teď teda mám hrůzu co je ta zpráva o tom letadle tak to jsem zrovna já moc slyšet nemusela.
Mamina tak to je paráda že už ti je lépe tak až se vrátíme tak tře už se konečně poznáme ( všechny)
2. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba: fakt už dáváš věci na hromady????
já teda balím až ten den, nebo max den předem...takhle se zbytečně stresuješ :confounded:
2. čer 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo jenže já moc balit neum tak že pro mě je to vždy horor nevim kolik čeho, pak toho máme moc není to kam dát tohle prostě fakt nezvládám
2. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já když jsem jezdila jako malá na tábor
tak jsem měla zbaleno 14dní před odjezdem
teď jsme šílená a balím den před odjezdem a ještě dobaluji ten den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jsem ráda,že nikam nejedeme
to balení mě stresuje
já jedině letedlem,autem ani busem mě nikdo nedostane!
2. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba

snad se vám tam povede miminko :wink:
2. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina

jsem ostuda,ještě jsme si ovu testy nekoupila
ale těhu testů mám doma dost :wink:
holky držte mě palce
zatím to vypadá,že těhu jsem,tak uvidíme no
2. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka: tak držím palce
moba: já taky neumím dobře balit a narvu hodně věcí navíc, ale se 2 dětma už to musím ovládat...nic není nafukovací...naštěstí máme rakev..kdyby se nevešlo, ale máme koupené ty pěkné kufry na kolečkách...a už dokážu do jednoho zabalit nás 3 s klukama a zbytek je tom..
uvidíš, že pokud bude hezky, tak použije přesně 2 trika :grinning: , nestresuj se, fakt to zmákneš na 1
já totiž takhle balila taky a tomáš vždy balil až 2h před odjezdem, takže jsem taky v pohodě a balím taky ten den
jen si teda sepisuju seznam, abych na něco nezapomněla, jako na konvici(krz mléko lukymu, vysílačky...apod)
jinak co se týče dopravních prostředků, tak u mě je to auto, letadlo a pak vše ostatní kromě busu
autem je to pohoda, můžeš co chceš a kdy chceš zastavit...
letadlo je fajn , ale 2h na letišti, další 3 v letadle(min), pak další min 1h na letišti tam, cesta do hotelu, než tě ubytují...apod ono to pak časově vyjde jen o třeba 2h autem a v pohodě(třeba co se týče itálie),
hlavně děti jsou utahaný, ty zase s těch dětí...pro ně 3h sedět je otrava..ale 1x ročně to letadlo kousnu, až budou děti větší, bude to lepší
3. čer 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo tak to máte super,autem bychom taky jeli,ale stou naší rachotinou :frowning2: Tak jedem radši autobusem letadlem by nás to vyšlo stejně jako autobusem než by jsme se dostali do hotelu my to přežijem přece jen pojedem až v deset večer a brzy ráno tam budem Sárka bude spinka horší to bude semnou,ale já to určo taky přežiju jezdili jsme autobusem od mala :grinning:
3. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, že to přežijete, já bych ale nepřežila s naším tomem a lukym...
mě se to zhnusilo hlavně tím, že jsem jezdila v pátek s lidmi do itálie a pak zase jela na otočku s lidmi zpět, takže trochu pruda prosedět 2 dny v buse
3. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autobusem velké dálky ani náhodou
stačila Anglie a Španělsko
už nikdy více
3. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jeli s našima autem do španělska, ale tam bych teda letěla, i když já bych i jela, ale manža už tak daleko né
3. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš takovou dálku bych taky nedala ale do toho caorle je to kousek doufám že to Sárka prospí tak ty jsi jezdila s cestovkou to je super ale na otočku je to na prd já ještě ke všemu dopravní prostředky nesnáším od mala jsem zvracela takže to kynedril jistí :grinning:
3. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zvědavá jak to bude musíme už ve tři ráno být na letišti to bude Patrik protivnej a nebude chtít vstávat no snad to přežijem
3. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já tam makala a byla jsem první když nebyli lidi co by to jeli...v zimě jsem taky asi 2x jela a je to opruz, já navíc nespím celou noc, nejde mi to, takže v buse je to nuda, v autě alespoň řídím, poslouchám rádio...apod, tak se to dá...jo caorle je kousek...blbý jsou ty zastávky busu, že se pak po 3-4h staví, rozsvítí se a je pauza na wc, to většinou probudí i ty dospělé
3. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO TO JO ALE JÁ TAKY NESPIM TO TEN MUJ SE VZBUDÍ AŽ RÁNO :grinning:
3. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba: no takže letíte v 5h a doba letu je teda 3h??? tak třeba ještě dostanete snídani
3. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
TY JO MOBA JÁ BYCH SE KVÁM HNED PŘIBALILA DO KUFRU :grinning:
3. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně...my tě můžeme hodit do kufru :grinning:
3. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo :dizzy_face:
4. čer 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..neni tu nejaka mamina ktera by se chtela seznamit?? nemam tu zadne zname a mam ted 2mesicni miminko kluka daniela....bydlim na praze 5 smichov...
4. čer 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj petjuska a všichni
my bydlíme na praze 10, holky jsou z prahy 4 a 9...pro mě je smícghov strašně z ruky, ale co si tu píšeme plánujem,e sraz již dlouho :grinning:
lenerka: už něco víš?
moba: horečka se blíží :grinning:
4. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek