• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
Ahojky
petjuska já bydlela taky na pětce ted jsem ale daleko až na budějovické :unamused:
No lenerka nové zprávičky jak to vypadá :slight_smile:
4. čer 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina5..tak to je skoda.......Petula.h: jasnacka je to vse daleko ja jela poprve metrem a na andelu neni vytah takze s kocarkem po eskalatorech docela hnus nez si zvyknu...ja uz tadyk bydlim dva roky ale chodila jsme do prace a ted s mimi nevim kam jit...
4. čer 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky jdu se loučit zítra toho máme moc tak se sem už asi nedostanu, držte palce snad to bude v pohodě, Petr si dnes pěkně rozříznul ruku od zápěstí až po loket tak jsem ho poslala na ch aby mu to vyčistili, no to nám to pěkně začíná tak zatim pa a 17.6 zase tady
4. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky: slibme si, že se už konečně uvidíme v červenci...alespoń teda někdo s někým když nepůjdou všichni...
moba: tak snad to bude ok...užijte si to jak to jen jde...vše špatné je pro něco dobré a špatné začátky mají hezké konce, tak snad si to krásně užijete, my jedeme 16.6. na noc, takže se mineme...těším se na fotky a doufám, že se mnou půjdeš někdy na country na káču třeba a třeba by šly i holky...
pa
petjuska: to vychytáš, ale já jezdím autem, ale už jsem to zkoušela, je to pruda udržet kočár co??? as hlavně těžké
no jinak máš kus přes vltavu žluté lázně, ale mimi je malé...no tak jedině do zoo, tam je procházek dost, to se i můžeme potkat, já jsem tam každý týden
4. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba

užijte si dovču
at máte krásný počasí
a hlavně se nám vraťte
ať už se konečně můžeme všichni sejít!!!!

třeba zaděláte mimčo :wink: budeme držet palečky pa
4. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ještě nic nevím
MS by měla dorazit v neděli
snad nedorazí-určitě vás budu informovat :wink:
4. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
petjuska

bohužel my bydlíme na Praze 9
a jezdíme občas za ségrou na CHOdov
na Prahu 5 vůbec nepřijdu
4. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já už týden nezvrácím tak myslím že se můžeme v té zoo sejít :dizzy_face: Snad už to bude jen lepší :grinning: Přeji všem hezký víkend
moba Vám přeju krásnou dovču :wink:
5. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky:
tak zase já...
myslím na mobu, asi si pěkně válí šunky a mají snad pěkné počasí
mamina jak to je???
lenerka co test???
my už jedeme příští úterý, tak se taky těším, ale nějak si to neuvědomuji, ale bude nás tam 8 rodin, tak to bude paráda...
no a co vy???
do zoo jdu teda ve středu s maminou a klukama
8. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky :wink:
tak myslim na mobu určitě si to tam suprově užívaj.Já byla 9.6 na té gyndě podle ultrazvuku je mimi o dva týdny menší,ale já se nedivím já totiž přesně nevím kdy jsem měla naposled poslední menstruaci :grinning: Jinak je mimi v pořádku Sárka dostala fotečku,tak si jí pořád nosí u sebe a říka že je to naše miminko a všem jí ukazuje hrozně se těší a pořád o tom mluví :slight_smile: Taky mi MUdr řekla,že na tu genetiku mám jít né kvuli těm práškum,ale protože se sárkou jsem taky byla máme totiž v rodině postiženého bratrance,tak projistotu a budu muset asi zase na plodovku to mám teda radost je to hrozný čekat na výsledky už s velkym bříškem co ti řeknou jestli si mimi užete nechat nebo ne :cry: Ale snad bude vše v poho a třeba ani na tu plodovku nebudu muset jít objednám se asi do podolí :unamused:
Peťulo my měli jet dnes ale jsem pořád strašně unavená vůbec nic nevydržim jen bych spala :grinning: pořád žeru jinak je mi zle ale už nezvracím a to je super.Už abych byla zase čilá holka :grinning: hrozně se do té Itálie těšim jedeme 6.8 to už mi bude určitě dobře je to až za dva měsíce :slight_smile:
lenerka-tak co hořim nedočkavostí :grinning:
11. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamina

tak dneska jsem si udělala testík
a dvě krásný čárky-prostě dálnice :grinning:
takže jestli vše bude ok ,tak bych měla rodit v půlce února

kdy jsi šla na první prohlídku?
já jsem cca asi 4tta,ale ještě počkám asi 14dní,aby bylo na tom ultrazvuku něco vidět
11. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo super moc gratuluju to je nádhera :dizzy_face:
11. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my na žádnou dovču nejedeme
ani mě to nevadí,protože jsem furt hotová,pořád bych spala a jedla
a necítím se na nějaký cestování

v pondělí jsme byly se ségrou a dětma v ZOO
a byly jsme tam celý den a já myslela večer ,že umřu
nohy mě bolely ,prostě velká unava

naštěstí nezvracím,ale je mě špatně,když nejím pořád :grinning:

tak snad Moba až se vrátí,tak bude těhule také :wink:
11. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to by byla legrace bylo by to fajn :slight_smile: Taky jsme chtěli jít v po s manžou do zoo,ale byli jsme s autíčkem v servisu a pak už jsem byla zase já i sára unavená :grinning:
11. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo
ty těhule jsou pořád unavený co? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...
lenerka: tak super, nakonec se to podařilo
mamina: hlavně, že ti není zle
jsem ráda, že mám už těhu za sebou :grinning:
já byla v zoo ve středu, počasí vyšlo...
dnes jedeme na chatu a v úterý už frčíme do itálie
venku zase leje, jdu dobalitz, tak se těhule mějte pa
12. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jdu ještě žehlit
kačka usla
to počasí si dneska s náma hraje co?
my večer jedeme na chatu a v pondělí do Zelenče
tak zatím pá a pěkný víkend
12. čer 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.jsme zpět z chaty..počasí šlo, bylo pěkně, samé buřtíky a grilíky, rakletky, jsem přežraná...
dnes k večeři pizza :grinning: , zítra dožehlit, doprat,návštěva u našich, v úterý nakoupit, zabalit a večer vyrazit :grinning:
tak jedinou depku mám, že jsem tlustá :grinning: ..tak snad to bude ok :slight_smile:
14. čer 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Ahojky Pražandy, vezmete mě mezi sebe???? :grinning: Tady také Praha 10 :wink:
14. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, klidně... :grinning:
tak já už zítra ve 21h jedu, dnes celej den prřaní a žehlení, teď jsem u našich..tak mám oddych...dnes jsem dala jen picí den, očistnej :grinning: ..jsem ale oslabená, no asi do večera moc nevydržím
moba už jste doma??? jak bylo
15. čer 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
petulo tak dnes razíte? :dizzy_face: Pořádně si to tam užijte,ať vám výjde počasí :wink:
16. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo razímwe ve 21h...ještě ráno jsem díky špatné a uřvané noci lukyho byla na orl, akle uši to nejsou, jen rýma, tak budeme kapat...mám nás tak napůl zbalen´é...zbytek tak v 16h :grinning:
počSÍ MÁ BÝT OK, okolo 27c a více..27.6. jsem tu :grinning: večer
16. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
gloglo

vítej mezi náma :wink:
16. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťule

užijte si dovču
a vratťe se nám celý a zdravý :slight_smile:
16. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina

jak je?
a jak ti roste bříško?
16. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Tak nevim čím začít?
tak asi obrovská gratulace lenerce k miminku je to paráda :slight_smile:
Mamina taky super že už je ti fajn, to už si to budeš jen užívat.
no a konečně k naší dovče mimčo nevezem uplně mě to odradilo.Patrik tam onemocněl, lítačka po doktorech na Krétě, měl horečku a krk úplně oteklej, jeden den už ho měl tak že neměl díru do krku nepolk ani vlastní sliny, celý den nepil , nejedl a v tom vedru hrpůza odpoledne už na tom byl fakt špatně, to sním jel Petr k druhému Dr. dětskému ten ukončil léčbu ze dne před tim (Penicilin) nasadil jiné ATB a ty zabrali.
Holky takovou beznaděj, strach a všechno možné bych nikomu nepřála chtěli jsme co nejdřív odcestovat domu, ale letadla plná ale ty ATB dostal ne 3 dny po jedné dávce a pohoda tak že nakonec jsme zůstali a dovolenkovali se teda trochu omezení pobytem na slunci od 11 do 16 hod
18. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky nějak dohodim až bude čas
koukám že Pe´tule už jela tak snad jim to vyjde lépe než nám,. ale jinak tam bylo nádherně.
18. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to jste si užili hlavně,že to dopadlo dopře a léky zabraly :wink: už se moc těšim na fotky
19. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj moba

to je tedy zkušenost
fakt nezávidím,hlavně ,že léky zabraly!!!!a bude Páťa fit
a proboha kde to čapl?
21. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba ani se ti nedivím,že jste neměli ani náladu zadělávat na druhé mimčo
ale taky se určitě zadaří
přeci Páťa potřebuje sourozence né? :wink:
21. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek