• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
ahoj mamina¨

tak jak je?
a co bříško?mě začíná být pěkně špatně,ale naštěstí nezvracím a vše sním
zatím jsme byla na jednom ultrazvuku a na krevních testech
21. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky lenerka
bříško my roste ale jen malinko takže to vidím asi jen já :grinning: teď jsem 13+3 a jsem pořád unavená bolívá mě hlava a musím pořád jíst aby mi nebylo zle,ale pořád čekám že to brzy bude vše dobré :dizzy_face:
A v kolikátém týdnu jsi?Já jdu zítra zase na kontrolu tak jsem zvědavá jestli miminko vyrostlo od minule bylo menší o týden.A příští úterý mažu na tu genetiku už abych to měla zasebou a mohla se vklidu těšit na mimčo :wink:
22. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

dneska jsem přesně 6tt
mě je taky pořád zle
musím pořád baštit
ve středu jdu na kultivaci a ten další týden na kontrolu
srdíčko jsem jseště neviděla ta moje Dr. má blbej ultrazvuk!
22. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu dnes v deset tam mám být ty vole to byla noc několikrát jsem zvracela a nespala jak me bolelo břicho tak snad bude dnes vše v pořádku :unamused:
23. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj teda mamina to si užíváš co? ale neboj určitě už bude líp
Lenerka nevim kde to čapnuln dnes jsem byla pro výsledky krve co mu brali když jsme se vrítili a dr povídal že prodělal mononukleosu nebo zu? ale jaterky má v pohodě jen ho máme šeitřit a nic smaženého
má po hranolkách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba tak to je chudáček :unamused: hlavně že už je v pořádku a jaterky taky :wink: Já nuž jsem přišla na to z čeho mě bolí to břicho normálně asi z perlivé vody :angry: A zrouna mi tak zachutnala :grinning:
Zítra ráno se jdu zaregistrovat do Podolí musí se přesně ve 14+0 :grinning: A dnes mám být v jednu u zubaře tak to máým bobky protože zubaře nesnáším :frowning2: bojim bojim
25. čer 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...zdravím, dorazili jsme asi před hodinou...
letem jsem přečetla co se dalo... :grinning:
no tak my počasí 50/50 .....dost bylo pod mrakem a pršelo, jinak výborný...opálení jsme taky
kluci rýma a kašel...klasika...doktory jsme naštěstí nepotřebovali
moba...teda fakt zážitek,,,snafd jwe už v pohodě

tom chrní, luky v plné síle, takže snad se vyspím alespoń do 8h a zaženu ho do 3h ráno

zatím se mějte, jdu pročíst novinky
27. čer 2009 v 01:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulo vítám tě zpět :slight_smile: Tak to je super že jste to zvládli :wink:
29. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj moba

tak kačka ještě neví co jsou to hranolky
takže by dieta byla v pohodě :wink:
snad bude Páťa v pohodě
a co ten sourozenec změnila jsi názor? :wink:
29. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamina

tak jak ti dopadla registrace v Podolí?
já slyšela ,že se musí registrovat do 7tt(Podolí,Apolinář)
já zatím registrovaná nikde nejsem a ani už do Podolí nepůjdu
zůstanu na Bulovce
přeci jen Podolí je pro mě z ruky,když jsem z tý Prahy 9

kdy jdeš na tu plodovku?
mě je taky strašně
jím spím a je mě na zvracení

já piju jen obyč.vodu
budlinkatou nesnáším!
29. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo změnila začali jsme se snažit tak snad to bude ok.
Pe´tule tak hlavně že jste si to užili, Patrik už je dobrej jen tu dietku lehoučkou jinak nic jaterky má v pohodě.
Jen ho máme šetřit co se týká pohybu, ale stejně žádné velké akce neplánujem tak je to dobré.
Holky musim letět pro dárek pro manžu má dnes svátek tak pa
29. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
lenerka tak to jsme na tom asi stejně taky mi bylo strašně jediný co pomáhá odpočívat a časteji jíst :frowning2: A někdy ani to.Jinak jsem se byla zaregistrovat v patek do podolí musí se registrovat přesně ve 14+0 maj otevřeno od 7:00 já přijela 7:20 a řekli mi že už maj plno tak budu asi rodit nevim kde asi na poli někde :grinning: Néé mám jít za doktorkou podle ultrazvuku mám 14týdnu v pondělí a jít se zaregistrovat podle ultrazvuku no ale budu tam muset být už před otevíračkou berou 12rodiček na den jak za komoušů na banány :grinning:
29. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...fakt jsem měla štěstí, že mi fakt nic nebylo, jako bych těhu ani nebyla od začátku do konce..
tak se holky držte...
moba: tak to je dobře...Petrovi vše nej...škoda, že jsme se viděli na mžik :slight_smile:
tak tom jde tedy do školky od září...u nás do soukromé, už je to jasné na 2 dny v týdnu za 390/den se vším a vrznu ho i na zpívánky a asi sportovky, to se platí pololetně po 1000,-
tak jsem ráda, že to vyšlo u nás, to máme kousíček a uza rok se uvidí a když tak si pojistím mámu ve školce, tam mi to pak vyjde na 100%, letos jsem zaváhala
maMIna...já byla s krčí strašně spokojená u obou dětí..já bych zase nešla nikdy k apolináři
hele nakonec tě někde vzít musí
29. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule ty jsi rodila v krči?Já ale slyšela že chtěj jen za epidural přes 5000,-a já bez něj nejdu po mé první zkušenosti.Je to tak jak si to měla?
Zítra jdu na tu genetiku tak uvidíme jestli budu muset na tu plodovku nebo ne :unamused:
29. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to je pravda...já byla přesto ochotná to dát...nakonec jsem nemusela, porodila jsem do 2h... a toma císařem,tak hlavně aby jsi se dostala tam kam chceš :wink:
a držím palce
29. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina: tak co genetika???
já byla dnes v zoo, ryhcle jsme to proběhli za 2,5h, tom dostal průjem
ted nám tu vyložili asi 13 pytlů dřeva na zimu, tak budeme vozit kolečka jak diví v tom vedru...aby to bylo připravené a je to levnější..
ven nejdu..je tam na chcípnutí..
no a máme jet na chajdu, ale nevím, když je tu to dřevo, aby nám ho přes víkend nevyčórovali
30. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty porodnice jsou na pytel...ono jistota rezervace stejně není jistota porodu...jak je moc matek, tak se to pak v nejhorší chvíli neřeší a převezou tě jinam, kde je místo...ale alespoň máš zajištěnou péči do porodu...
zažila jsem moc matek v krči...co je vezli od apolináře, podolí...i z vinohrad...prostě ten den se to nachomejtne a je smůla...jsem se do konce bála abych tam rodila, i když to bylo místo taky přes známého, jinak měli od 16tt všechny, ale opravdu všechny porodnice kromě vinohrad plno...to byl horor...jsem myslela, že pojedu rodit ke svému gynekologovi do jablonce n/n
30. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina ahoj

je mě čím dál hůř
holky já tohle těhu asi nepřežiju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
s těma registracema to je fakt na pytel
já jdu na Bulovku,ale tam to bude asi taky hustý
já vidím jen samou těhuli nebo snažilku
to zas budou silný ročníky!

já bych taky měla jíst
ale já nemám na nic chut!
30. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka bud v poho, já zhubla 2kg na začátcích, to se nic neděje
držte se :wink:
30. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
až tohle mimčo odrodím
už do žádnýho dalšího mimča nejdu!!!!
30. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky :dizzy_face:
lenerka neboj a vydrž to přejde máš to uplně stejný jako já já nemám skoro na nic chuť do teď ale musíš jinak ti bude ještě huř musíš jíst i když nemáš chuť to mě pomohlo jo a taky říkám že po tomhle horor těhu do dalšího nejdu sre sárkou jsem to měla uplně v poho :frowning2: Ale neboj se určitě to jednou přejde nejpozději až porodíme :grinning:

Jinak registrovat se jdu do podolí znovu v neděli otevírají v 8:30 tak tam budu od osmy a snad mě vezmou :grinning:
genetika dopadla tak,že mi paní MUDr. řekla ať se rozhodnu jestli půjdu na plodovku nebo ne.Mam malinky riziko že když to bude holčička muže mít TUrnerův syndrom to znamená že by mohla být o něco menší nebo mít nějakou menší vadu srdíčka ale je to jen malé procento a když to bude kluk tak ten bude 100%zdraví na ně se to nevstahuje.Tak tam asi nepůjdu sama mi řekla že je to opravdu malé procento,tak si myslím že je zbytečné riskovat stejně se turner nepřerušuje a jsou to jen malé vady o kterých ani nikdo neví žádné mentální postižení nebo tak :wink: Budou mě jen víc monitorovat ultrazvukem a pořádně miminko prohlížet :dizzy_face:
1. črc 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka: tak to znám, jsem popravdě ráda, že to mám za sebou a lukymu už bude rok, už je to fajn, začíná pomalu chodit...
mamina: to je dobře že je to dobrý...určitě bude mimi v pořádku
já ráno napustila bazén, odpo čekáme děti, ted jdu nakoupit i na pátek na chatu..
tak se zatím mějte jdu nás převlékat :slight_smile:
1. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky hele neděste mě to je to opravdu pořát tak šílené ty porodnice? To je fakt síla.
Lenerka neboj bude líp uvidíš.
Holky\ přeju fajn víkend a zatim pa.
Peťule no jo byl to mžik určitě to doženem. :slight_smile:
3. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :dizzy_face:
včera jsem se byla zaregistrovat do toho podolí byla jsem tam o hodinu dřív a přišla jsem jako třetí tak první úkol mám za sebou.
lenerka tak jak je?
My máme teď se sárkou pěknou chřipajznu tak se kurýrujem :frowning2: Za měsíc jedem do té Itálie tak to musíme pořádně vyležet :dizzy_face:
6. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Můžu se přidat do vaši debaty??jsem z prahy chodov a vsechny kamaradky se mi odstehovaly,tak tu nikoho nemam.manžel vecne v praci a rodina na moravě!Je mi 26 a mam 3leteho syna a ted jsem v 5 tt!!!
6. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám tě mezi náma :slight_smile:
holky tady budou asi až zítra mě je 24 :wink:
6. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za přivítání.Pořádáte i nějake srazy???nebo si jen píšete???
6. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořádáme ale ješ´tě jsme se nesešly :grinning:
6. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jo!!!!jsem ráda že si múžu s někým aspon psát protože jsem nějak na všechno sama.Kamaradky a rodina daleko,manžel pořád v práci a kolegyně z práce mají svých starostí a služeb dost.16.7 jdu do podolí na kontrolu tak doufám že bude všechno v pořádku.Všechno je totiž upně jiný než bylo u Kubíka(1.dítě).Zvracím,je mi špatně a pořád bych jen spala!!!!
6. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to jsme na tom stejně já jsem ted v patnáctém týdnu už nezvracim,ale stejně jsem pořád hrozně unavená!Taky je tohle těhu uplně jiné když jsem byla poprvé byla jsem bez problému :angry:
6. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek