• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
To teda není kde pořád lítáte holky :unamused:
10. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
adolfina no tak to je paráda já první rodila v Podolí a byla jsem spokojená až na odd šestinedělí společné WC a sprchy no horor hnus některé ženské jsou fakt pr....., ale na to se dá narazit asi všude. tak doufám že i na druhé se přes ten nával dostanu.Když se nám to potvrdí.
Povídáš na urologii tam teď leží moje babička není na tom moc dobře.
Teda já když jdu do centra chodov tak snad se mi ještě nestalo že byhc si tam nic nekoupila.
Jo holky mám od září školku paráda jsem šíleně ráda tak snad ho to tam bude bavit a vydrží tam n o uvidíme.
Holky snad se už sejdem je to hrozný, ale je fajn že se tady držíme naše 4 už dlouho plus teda samo i nové za ty jsme rádi, aspoň je to tady trochu živější.
11. črc 2009 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
moba tak to je fajn že máte školku :wink: A co mimi jak to vypadá?
11. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...moba super za školku...já se taky těším až tom bude chodit i když do soukromé 2-3x týdně, ale nedá se nic dělat...
lukášek včera začal chodit, no znáte to ty první krůčky, ale sám už přejde přes půl obýváku, tak super
tomáš jel dnes na celý den na motorky, jeli do bavorské rudy juknout na penziony na zimu 2010
no a jinak nic moc :grinning:
11. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak dejte den.....tak co úterý????
úterý 10:00 ZOO
11. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak my svámi nepůjdem máme ty antibiotika až v pátek jdem na kontrolu :frowning2:
petulo tak to je super že lukášek už ťape :dizzy_face:
12. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
se picnu :grinning: to je furt něco
dnes jsem udělala akci v pizzerii, sejdeme se parta z Itálie, tak máme 14 lidí a 2 dětské židličky, tak to bude paráda :grinning:
12. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to je super taky bych už něco spáchala no jo no nedá se nic dělat u mě to vypadá asi až po dovče :grinning:
12. črc 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek.Tak já ted stravila 2 dny v nemocnici.bylo mi strasne zle a porad jsem jen zvracela a zvracela.uz jsem byla tak vyblitá že jsem byla dehydrovaná a neudržela jsem se ani na nohách.Tak mi vykapalo pár kapaček a už jsem doma.Ale musím se ještě chvíli pořádně šetřit.Takže jen ležím nic nedělám a manžel mě obskakuje!!!Doufám že to bude brzo dobrý!!!
12. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ ZÍTRA MÁM DOKTORA TAK ŽE TAKÉ NEMŮŽU.
Adolfina teda tak takovej začátek těhu jsem ještě u nikoho nezažila že by bylo až tak moc špatně tak snad už to bude ok neboj ono se to přehoupne a pak už to bude ok .
No já jdu k dr až 4.8 má totiž dovču, tak že si ještě pěkně počkám
Pe´tule když jezdíš tak by jsme se mohli domluvit až budu na chatě a mohla by jsi přijet na kávu tam je to kousek za Prahou a kluci by si hráli na zahradě, ještě nevim přesně kdy tam budu, ale bez ségry určitě konec července začátek srpna
Mamina co angína? Jak vám je? A ty máš taky ATB?
13. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to je s vámi krize a co středa???
to má být zase vedro...je tu někdo kdo by chtěl vůbec jít?? :unamused: někdy??
no já jezdím, ale jsem neschopná číst mapy :grinning:
kde že je to u jílového?
adolfina...teda to je děs, snad je ti líp
mamina: tak to spácháme po atb?????????? kdy že to jedete? jsou tam ted tropy, tak bacha, snaD MÁTE klimošku
13. črc 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky :dizzy_face:
adolifina tak to si pěkně užíváš chudinko zvracení je děs,ale po kapačkách se ti ulevilo,co?Snad už budeš v pohodě :frowning2:
moba tak to jsi už celá nedočkavá,co?Teda čekat tak dlouho až do 4.8 to je něco na mou zvědavost :grinning:
amtibiotika má jen sárka zítra se zastavim ještě na orl se mnou protože mě pořád škrábe v krku a nemůžu vůbec spát :angry:
petule jedeme 6.8 tak potom se určitě sejdem teprve v pátek jdem na kontrolu a pořád má na mandličkách ty puchejřky a ještě se jí tam děla takovej hnis chudinka musí to být hrozně nepříjemný a už se nás to drži tak dlouho.Jojo měla by tam být klimoška tak snad to zvládnem v pohodě hlavně aby sárka byla uplně zdravá :slight_smile:
13. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no já taky jedu tak nějak na týden na balaton
13. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tak prolamuji ledy...
tak jak se m áte všechny???
my fajn, celej týden vegetíme na zahradě v bazénu
do tobho uvařím a tak normálně přijmu návštěvy, zajedu nakoupit :slight_smile:
tomáš zítra jede na motorkách do itálie, tak mám trochu strach, ale co mám dělat.....
taky se po 14 dnech vrací naši , tak se těším a možná zítra bych u nich přespala a šla na přehradu na jednu oslavu, ale má být hnusně, tak uvidíme
jinakcelek nic nového, první víkend v srpnu má kamarádka svatbu, 2 týden jedu na balaton...
už se to blíží... :grinning:
17. črc 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak lukyuž začíná pěkně chodit, jsem to možná psala :grinning:
17. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :dizzy_face:
Kde pořád lítáte?Dnes jsem byla na kontrole,tak asi čekáme holčičku :dizzy_face: Dohodla jsem se z doktorkou že na tu plodovku půjdu až se vrátíme z Itálie abych měla jistotu že je vše v pořádku.Sárka zítra dobírá antibiotika tak už budem moct pomalu chodit ven :unamused:
petule to si pěkně vegetíš :wink: Luky je šikula :slight_smile:
A co vy holky lenerka jak je?
17. črc 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak nám krachla cestovka, jsem to tušila měsíc...no noc do 95% to snad vše vrátí, chci to do pondělí dojet a poslat na pojišťovnu...jsem myslela, že se mi to nemůže stát av tomi jsem začínala, no nic, nehroutím se :grinning:
mamina: jo je šikovnej v 11m :wink:
tak já mám 2 kluky, ty budeš mít 2 holky, alespoň podědíte :slight_smile:
to je tedy výhoda jako hrom hlavně finanční :grinning:
17. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda a co jsi tam měla za zájezd?
Jo jo je to fakt výhoda mám po Sárce věci jako nové a pro chlapečka bych musela nakupovat uplně vše protože máme všechno růžové :grinning:
18. črc 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tu krétu...nevadí, pojedeme jinam když tak :wink: , peníze stejně uvidíme do 6m, pak se 42000 bude hodit :slight_smile:
18. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha a kdy jste měli jet?No snad vám všechny peníze vrátí,je to fakt na prd :angry: doufám že ta naše cestovka nekrachne :grinning:
18. črc 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
až v září, ale to je v pohodě, nám o dovolené nejde, manža si jí může vzít kdy chce, kdyby jsme se rozhodli, že bychom jeli, tak odjedem kdykoliv, uvidíme...to neřeším..
a mamina od jaké ck jedete? trochu je znám, tak třeba jí budu znát
18. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

hlásím se po 14dní pauze
nejsme s kačkou v Praze
jsme na chatě a tam není net

jak se tu všechny máte?
jak trávíte léto?
19. črc 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neznáte nějaká penzion v Jizerských horách
s pololenzí vhodný pro děti
nejlépe bedřichov

díky pa Lucka
19. črc 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky teda ten krach Tomi to je síla no hlavně aby vrátila pojišťovna LIDEM PRACHY.
mamina a to má pořád ty čepy na mandlích ? , Hele Patrik to měl taky a nakonec to byla mononukleosa tak když ATb nezabírají tak by to mohlo být.
Jinak jsme zatim v Praze chatu okopuje ségra maj tam i tchýni tak nechcem překážet, jo jinak maj campilobakterii to tušim měl Luky od Peťule že jo, prý se to teda přenáší jen stolicí, ale stejně se toho bojim.
20. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.pension-majak.cz/
lenerka, bylo nás tam asi 7 rodin, výborná kuchyně...venku pro děti to je taky pekné, do okolí musíš autem, ale kouserk je liberec zoo a bazén v jablonci je taky bazén, kousek je bobová dráha...fakt doporučuji
20. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky jak je to s neštovicema v těhu ty nevaděj že jo? Jo a co třeba očkování já mám rozočkovanou žloutenku tak to mám asi smolíka nebo se může očkovat musim to někde zjistit, loni jsem měla chřipajznu očkovanou tak letos jsem chtěla taky a i Patrika loni jí chytil a fak hnusnou.
20. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neštovice nevadí, to měla kamarádka v těhu taky s klukem...
žloutenka nevím, to asi vadí
chřipku my neočkujeme, netzrpíme na NÍ.myslím, že ty se budeš muset vyvarovat všeho očka
20. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak vy si všechny vegetíte :dizzy_face:
já byla v pondělí na genetice a rozhodla se pro tu amniocentézu,alekdyž jsem přišla domu tak jsem byla uplně na nervy protože mi ty sestři po obědnání řekli proč na to vůbec jdu když si to miminko stejně necháme :cry: Takže jsem si to všemožně probírala a rozmýšlela s manžou a nakonec jsem se rozhodla,že to zruším za ty komplikace po odběru mi to fakt nestojí Sárka je zdravá i když mi chybí ten jeden chrozom,tak proč by druhá holčička nebyla a kdo ví třeba na velkým UTZ uvidí pindourka :grinning:
petulo my jedem od ck eva šulcova :wink:
lenerka a jak je už je ti lépe užijte si to na chalupě :slight_smile:
moba a co děláte v praze,když je takoví hyc se to venku nedá vydržet a jak je tobě vše v pohodě?
22. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my vegetíme u bazénu :grinning:
s tou amniocentézou je to tedy co? jako vady?? no jestli je to vyšetření na vady tak já bych na to asi šla pokud bych měla pochybnost, ale pokud má být v pořádku a doktor ti to vyloženě nevnutil, tak né...
každopádně já bych si určitě dítě nenechala, kdyby mělo mít nějakou větší vadu...ale to by tě do toho určitě navrtali
ck eva šulcová neznám, ale vypadalo to dobře...jukla jsem
dnes se mi konečně vrací tomáš z motorek, odjel v sobotu, tak se těším, vyvářím a pojedu nakoupit
má být zase parno dneska, od zítra zase zima...to je počasí...
23. črc 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule mě chybí v krvy jeden chromozon to už my zjistili při Sárce,ale neví jestli mi chybí i v pohlavních orgánech pokud tam nechybí je vše o.k. pokud tam chybí mám riziko pět% postižení turnerovým syndromem,to není fyzický nebo mentální postižení většinou jsou holčičky menší kolem stopadesati cm nebo maji drobnou vadu na srdičku se kterou se da normalne žít.Sára je zdravá holčička,tak proč se nervovat.Poprvé jsem na to šla byla jsem uplně vynervovaná mudr. mi vůbec neřekla že tu je možnost jen téhle vady,takže jsem byla uplně na nervy zbytečně.Takže pokud bude mít něco se srdíčkem pozná se to na genetickym utz,já ale doufám že bude vše v pořádku :dizzy_face:
Teda tak dnes se ti vrací manža tak si to pořádně užijte :wink:
23. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek