• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
holky nevite jaky je heslo na wifi v motole v nemocnici?
23. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina: tak to je dobrý, to bych taky neřešila, myslela jsem, že máš nějaké horší zjištění...to chápu a taky bych nešla.Určitě bude mimi zdravé
mamina: jo užiju si, dám si pivo, jinak nic, pač krámuju
bramburka: nevím, ale to tam musí být někde napsané, nebo by to měla říct sestra...né?
dnes jsme dioma, ani nejdu ven, aby luky nedostal úžeh, nebo úpal
23. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my byli na písku a je tam fakt na padnutí petulo kde si psala že je ta dobrá směnárna?
23. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj v Kaprovce(karpova ulice)
23. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus teda to je hnus vedro to nesnášim to už je moooc.
Mamina co vin tak nejlevnější eura jsme te´d kupovali přímo na můzeu hned jak vylezeš nehoru tak je tam směnárna vlastně ještě v tom vestibulu, maj je tam levné byli jsme tam před týdnem a byli nejlevnější
Jinak mě je stídavě oblačno pořád dobrý a pak najednou motání hlavy, bolest žaludku a pořád bych spala, mám nízkej tlak byla jsem na kontrole se štítnou žlázou tak mi říkala že mám hodně nízkej už teda nevim kolik já to vždy zapomenu.
23. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dnes taky budem už jen doma ráno jsme byli na hřišti, teď slyšim jednu sanitku za druhou tak budem raději doma.
Holky tak nás čeká pak koupit akorát sporťák jinak mám vše, hlubokej mám a spor+t8k jsme prodali bzl blbej.
Tak to vzpad8 6e pojedem do It8lie od 7.8 na 10 dní teda podle toho co mi 4 řekne dr a jak mi bude.
Pojedem do kempu je to tam krásný a pro děti super pak se už asi nikam nedostanem.
23. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak to je super dvě dovči :wink: my jedeme 6.8 :grinning:
holky díky za tip zajdu se kouknou do obouch směnáren,když už budu v centru :dizzy_face:
23. črc 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
no my taky jedemke ještě na balaton s našima toho
8.8. a pak to září budeme řešit místo kréty, o to se ted nestarám pAk asi odletíme týned před si to koupíme...
no ted jsme šli akorát ven
tatínek se vrací do 2h tak se těším, přijede ještě děda do 15 min, tak to uteče
23. črc 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda petulo vy se taky máte,samá dovča to já už se nemůžu dočkat té naší jedné,ale už jen čtrnáct dní a jedem :wink:
23. črc 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no proto mi nemůžeme m ít žádné zvíře, v lednu a březnu hory, květen kola, červen itálie, srpen balaton a pak něco do zimy(moře)
musím říct, že tohle je fajn, že si můžeme dovolit...hlavně krz děti, vždy jedeme v nějaké partě, takže se nenudíme a užíváme
23. črc 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak zase já?
tak kde se touláte? my jedeme ve čt- soboty dopo na chatu a v sobo pak máme od 12h svatbu na vyšehradě a pak od 16h na císařské louce oslavu, tak bereme i děti od 16h a pojedeme tak ve 20h domů...protože je tam super hřiště, tak aby si pohráli
ve středu jdu s lukym na roční prohlídku, to to uteklo
jinak jsme doma u bazénu, dnes jsem ho napustila, aler počasí na to moc není, fouká vítr...
peru už 3 pračku využiju tepla pak to schne
no a tomík už spí 14 dní bez plen a zatím se jen 2x přičůrnul, což je myslím sobré...
luky mi leze po stole, je to šídlo a chodí už dobře, budu muset koupit ještě min 1 boty...
no a příští sobotu razím na ten balaton
jak žijete? co vaše mimi???
27. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :dizzy_face:
my jsme se dnes vrátili od babičky byli to super jsme zase pořádně přecpané :grinning: Peťul to je super že si užíváte u bazenu ja se ted snazim sárku uchránit všech bacilu příjde mi pořád taková nastydlá tak zítra zajdem pro jistotu na orl aby si něco nepřivezla do té itálie už za týden frčíme :grinning:
30. črc 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
to chápu...od babičky to tak bývá :grinning:
já taky v sobotu jedu, snad tu cestu odřídím v pohodě...no a vy snad budete mít taky dobrou cestu
tom taky kašle, luky přestal a on začal, ale to je tím počasím
3. srp 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se snažím sáru uchránit co to jde aby nám neomarodila pěkně chraptí no ale už za tři dny jedem tak snad to zvládnem :dizzy_face: Dnes jdu na Václavak si zařídit pojištění a předtím ještě do podolí podepsat ten reverz z amnia.Pořád nám neteče teplá takže potom ještě k mamině na lužiny do sprchy :grinning: Petulo a ty jedeš bez manži?
3. srp 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no ta teplá mě vždy vytáčela, ještě že máme barák, ale týden se to dá, to chápu, že jedeš k mamce...
pojištění nám udělal děda...jo jedu jen s rodičema a bráchou, manža bude doma...ještě v září někam vyrazíme společně, ať na chatu, nebo třeba na last minute, to ted neřešíme
dnes má luky rok, tak budeme slavit jen jako rodinka :grinning:
3. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak opožděně Lukymu vše nejlepší :dizzy_face:
no jo kdyby voda netekla týden tak bych nic neříkala nám ale neteče už od 16.července to už je jak ve středověku :angry:
4. srp 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jak se vede, byla jsem na chlupě tak že bez možnosti napsat.
každopádně Lukimu vše nej nej nej hlavné hodně zdravíčka.
Dnes jsem byla u dr tak že jsem v 8 t a zatim ok 17.8 jdu na krev a 2.9 na UZ.Na ty vrozené vady, ale prý ho přestala hradit pojiš´tovna tak že budu platit. Musim si to ještě zjistit jestli to tak je u Patrika jsem nic neplatila tak že nějaké novoty,
No a jinak ve čtvrtek jedem do itálie na rychlovku tak se těšim a snad to bude ok.
JMamina to tam budem ve stejném termínu a kam přesně jedete? Nás čeká cesta kousek pod Bibione je to Caorle teda kousíček od něj jedem do kempu.
Co lenerka? asi je taky na chalupě.
4. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba my jedem do caorle tak to je teda dobrý :grinning: mohly by jsme se tam potkat :wink: To by bylo fajn :dizzy_face:
jinak já nic u mudr. neplatila tak nevim :unamused:
5. srp 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no to my přijde divný s tím placením taky...
to máte fajn že budete u sebe :grinning:
já jsem v jednom kole furt něco dělám
my razíme v sobotu, tak na týden vynecháme :grinning:
5. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme za přání, je to nezbeda, pěkně běhá a všude leze, hlavně po stolech
5. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule už si ani nepamatuji jaké to bylo když byk sárce rok :grinning:
moba pošlu ti do ip můj mobil a ty mě taky mohli by jsme se tam jednou někde potkat ne? :slight_smile:
5. srp 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lem • Dnes v 11:30
Ahoj všichni,

hledám KAMARÁDKU, která by byla na stejné vlně. Ano mám 15 -ti měsíčního syna,ale nehledám kamarádku, abych si mohla popovídat jen o dětech. Hledám někoho, kdo je podnikavý, chytrý, má dobrý vztah se svým manželem či přítelem, je sportovně naladěná a má své koníčky. Je schopná se bavit jak o dětech, tak i o politice. Byla otevřená a přímá. Můžeme jezdit na výlety s dětmi,ale také jen sami dvě jít večer na večeři či na drink. Jsem z Prahy. Jestli jsi taková, prosím a neváhej napsat. Těším se
7. srp 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ,prepacte ze vam sem leziem,ale chystam sa na oddych do prahy,na wellnes a zaujimalo by ma ci neviete poradit kozmeticky salon v blizkosti O2 areny....ideme do hotela Step wellnes a chcem sa objednat skor...je to Malettova 1141 praha 9....ak poradite budem stastna ako blcha....
7. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

jsem 26letá maminka 7měsíční Terezky a také bych tu ráda našla zpřízněné duše :wink: Jsme z Prahy 10 a jsem schopná se bavit o čemkoli a rozhodně se to vše nemusí týkat dětí :grinning: Jsem vdaná, s manželem máme výborný vztah, ale je hodně pracovně vytížený, a kamarádky jsou bezdětné /z Prahy/, takže mi chybí někdo, kdo už dítě má a tím pádem už bychom měli společnou jednu věc :slight_smile:
7. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím jaká jsem, ale ráda si s někým pokecám a poznám nové tvaře. Též s Prahy. Jo a výlety zbožňujem. :grinning:
7. srp 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni,

hledám KAMARÁDKU, která by byla na stejné vlně. Ano mám 15 -ti měsíčního syna,ale nehledám kamarádku, abych si mohla popovídat jen o dětech. Hledám někoho, kdo je podnikavý, chytrý, má dobrý vztah se svým manželem či přítelem, je sportovně naladěná a má své koníčky. Je schopná se bavit jak o dětech, tak i o politice. Byla otevřená a přímá. Můžeme jezdit na výlety s dětmi,ale také jen sami dvě jít večer na večeři či na drink. Jsem z Prahy. Jestli jsi taková, prosím a neváhej napsat. Těším se
7. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám čtyřměsíčního chlapečka, bydlíme na Brnkách( Praha-východ ) a hledáme na pokec a procházky maminu z okolí( Brnky, Zdiby, Chabry).
7. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my nové (teda klidně i ty starší ) bysme mohly nějaký pokec rozjet :slight_smile:
11. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemám nic proti, já pokecam ráda. Hned se zeptam jak to máte se zoubkama, u Lukáše jsem si všimla minulý týden, že se mu dva vyklubaly, byl hodnej, ani jsme nevěděli , že mu rostou. Ale teď je víc protivnej a občas z ničeho nic začne brečet a on je jinak moc hodnej. A tak nevím jestli to může být zoubkama, jestli je to bolí i potom co se prořežou. Dík
11. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám zoubky zatím nic nedělají, jednou jsme myslela, že už se prořezávají, Terezka měla teplotu, protivná byla až hrůza, ale byla to jen viroza - zuby nikde....takže já moc neporadím
13. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek