• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
ahoj...
my máme soukromou školku, my to máme jinak :grinning:
2x v týdu(den 390,-)
20. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo soukromou
tak to jo
ale to je docela dobrá cena
a to je na celý den i s jídlem?
20. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky peti to je jasný já se chci taky sejít musíme to v září už nějak bezpodmínečně spáchat :grinning:
Holky to impetigo je děs znáteto chudák Sárka má to skoro všude hrůza děs takže k vodě opět nemůžem a to jsou teď pěkný vedra.Dnes jedem na chalupu do strýčkov je to kousek od Příbrami,už se moc těšim chcem spát ve stanu tak nevim jestli nebude pršet :unamused:
Lenerka to je dobře že už je ti lépe :wink: Já myslim že ti jí určitě vezmou příští rok vždyť už budou Kačce skoro tyři ne?
21. srp 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jo je to i s jídlem, ale je to zase jen od 8-13h, to si nevybereš, nikam mi ho nevzali a on to potřebuje jako sůl
21. srp 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Patrik se na mimčo těší teda zatim tak snad mu to vydrží i potom, v pondělí musim hned volat na pojiš´tovnu kvůli těm ultrazvukům příjde mi to divný že je všechny nepatěj dr chce po mě asi 3000kč za ultrazvuky samo že nejsou poviné, ale třeba je to zrovna ten první kde zjistí vývojové vady ten stojí cca1200kč tak se chci na to pozeptat, jo holky jak je to s mateřskou nevim jestli mám dát výpově´d v práci šéfofá myslela že nastoupím, ale když čekáme tak tam nejdu tak nevim jak to bude až mi budou vypočítávat mateřskou? víte někdo něco já se v tom vůbec neorientuju. dík
mamima to impektigo to jsou ty pupínky po celém tělíčku? teda taky máte pořád něco. Tak ať se toho brzo zbavíte.
Jo do školky ho vzali uvolnilo se místo tak že paráda, většinou říkaj že se o prázninách nebo na začátku září místa uvolní, tak snad to budem zvládat, byla bych ráda měla bych klídek na domácnost, odpočinek a doktory :slight_smile:
21. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,na 4 to nejak vazne a Ja hledam kamaradky,co by s nama trebas chdily plavat do pruhonic do akvace,dopo tam stoji jen 125kc,co vy na to?
22. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já bycvh chodila ráda, ale oba sama nezmáknu :wink:
no já teda nevím, ale mě doktor dělal ultrazvuky od začátku každou návštěvu a zadara
to jsou nějaké speciální???
s mateřskou nevím, ty jsi si jí volila??? pokud jsi si jí nevolila, možná ti to vyšlo, tak máš ještě nárok na 4 rok, ale musíš o to nějak zažádat, ale on je patrik myslím květnovej, nebo březnovej??????
já se v tom úřadování taky nevyznám. ještě že to ám za sebou, teěch papírů co jsem musela vyplnit a dovézt na úřad...
:unamused:
23. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba to je nějaký divný doktor já nreplatila za jediný ultrazvuk aže mi ho dělá na každé návštěvě :confused: :fearful:
23. srp 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, jestli tedy muzu, pri těhu jsou hrazeny asi 3 ultrazvuky, mě při 1. těhu nechtěli víc dělat, tak jsem ted zmenila Dr.. Ted se musim objednat na prevenci a jsem teda zvědavá. Ještě jsem od porodu nebyla na ultrazvuku, ta moje Dr. (nová) je taky nějaká dovná, tak nevím. Kam chodíte?
23. srp 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chodim na polikliniku na budějovické je to super mladá doktorka a ultrazvuků už my dělala tak šest a dva v podolí :wink:
23. srp 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám gynekologa v hostivaři, je tam jen pondělky, jinak je to doktor ze semil a porodník v jablonci, ale mě dělá ultrazvuk i při normální kontrole a nikdy nic nechtěl...já myslela, že je to normální, ale doktor kolek z krče má ted ordinaci na praze 4, tam bych klidně popř.šla...je super :slight_smile:
23. srp 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.gynekologiekolek.cz/
kdyby náhodou :grinning:

pokud to ten můj doktor nepoloží v praze jdu tam :grinning:
23. srp 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky, uvidime, ale i u Kolka píšou, že je UZ jenom 3x za těhu :frowning2:
23. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jsem nepročítala :slight_smile: , tak to mám super doktora :grinning:
24. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já taky :slight_smile:
24. srp 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já tam opět dnes zapoměla zavolat, jsem neschopná zavolat doktorům!!! hrůza.

Co podniknout holky něco zítar, mám volnej den?
24. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

tak k těm ultrazvukům
mě je Dr.dělá zadarmo co měsíc
alraději jsem se nechala poslat na tom 12tt na genett na Letnou ,tam maj speciální a za to jsem zaplatila 1100kč
ještě mě u nich čekají 2
ale budu mít jistotu,že bude vše v pořádku a dobře vše vidět
naše dr.má ultrazvuk zastaralý
25. srp 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba

já myslím,že výpověd dávat nemusíš
jen požádat v práci o prodloužení a říct,že jsi znova těhotná
100%bych si došla na sociálku,mě to čeká také
a pak bych zavolala do práce na mzdovku,tam ti musí poradit,ale určitě nedávej výpověď!!!!

změn si profil ať víme,že jsi těhotná a kolikátý týden :wink:
25. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my zase dneska jedeme pryč a vracíme se v neděli
tak se tu mějte a užívejte léto a vodu

25. srp 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už je to holky trapný,ale měly by jsme se v září sejít než my těhule porosíme co?????
třeba konečně tu ZOO co si slibujeme asi od února co?
25. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Ahojky holky dnes jedem na koupálko tak už se moc těšíme :grinning:
lenerka to se máš že nejsi skoro v praze :dizzy_face:
a v září se určo musíme sejít tak okolo desátého a vyrazíme do zoo :slight_smile: nebo někam jinam to je jedno :sweat_smile:
25. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla ted ve školce se juknout, tak jsem spokojená, po obědě taky do neděle razíme na chajdu a v úterý školka...jsem zvědavá jak dlouho bude řvát..
jinak nic nového luky spí, já jdu dobalit aby jsme vartzili, dnes to na koupání je určitě..
tak se mějte a tu zoo už musíme dát, my bude me mít školku zatím úterý a středa do 13h, tak ty další dny nebude problém zatím pa
25. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pro nás v týdnu dobrý,ale v úterky máme Slunečnici
to je dětský klub
a ve čtvrtek školku
jinak můžeme,kdykoliv

ale asi budu muset vzít do ZOO kočárek nevím jestli by to uťapala,i když už se hodně v tom chození zlepšila
skoro 2měsíce jsme nevytáhli golfky
25. srp 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jsme zpět z chaty...bylo to super
jinak tom muserl chodit, protože mu nic jiného nezbylo, když jsem měla korbu z miminem, občas jsem ho popovezla na té korbě, ale klidně ho vezmi, ono 3h je dost myslím...
takže jak tak koukám vychází jen pondělí a pátek :grinning:
bačkoryx mám koupené, jsem zvědavá
30. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vezmu
my totiž budeme cestovat busem a metrem
to bude zase akce :slight_smile:
uvidíme třeba když uvidí děti chodit,tak tam budou lítat společně

no já budu muset koupit bačkory do školky
a ještě naušnice.o víkendu jednu ztratila :frowning2: byly po mě a já je měla po dědovi
docela mě to mrzí,ale nedá se nic dělat
30. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak máme po prázdniná to to letí,to je hrozný :sweat_smile:
Takže co kdyby jsme se domluvili na příští týden v pátek :dizzy_face:
Lenerka já jedu taky metrem a busem tak se můžem sejít už před zoo já jedu z budějovické a ty?Já Sárce taky vezmu kočárek :wink: :dizzy_face:
Pořád uvžuju nad tím jestli dát sárku na tu taneční přípravku do dance perfekt,ale asi do toho půjdu je to tam fakt super.Akorát jsem zvědavá jak budem jezdit s miminkem e to totiž na národce :grinning: Pošlu vám odkaz je to tam fakt fajn a hlavně dobrá průpravka do budoucna sice trošku dražší,ale co se v mládí naučíš...... :sweat_smile:
http://www.babytelevize.cz/video/male-tanecnice-v-dance-perfect-7/
31. srp 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem jukala, dobrý :grinning:
no v pátek my pojedeme asi na chatu, ale nevzdávám to, možná až odpo a to by jsme v poho stihli, i když půjdeme v 9:30..takže zatím pátek beru a neruším :slight_smile:
nebo vlastně můžu jet i sama svým autem :grinning:
31. srp 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tu chatu, tak pátek beru, pokud b se teda manža nerozhodl jet už ve čt...
31. srp 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super tak ještě co moba a lenerka :grinning: nebo pak až to další pondělí příští nemůžu
:sweat_smile:
31. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

no pátek nevím
my také jezdíme na chatu,když si bere manžel dovču
ještě vám dám vědět
a ještě ve čtvrtek jsu na gyndu a možná mě pošle na genett v pátek nebo v pondělí a to je na celé dopoledne

holky jak se máme zbavit 3týdenního kašle????
má ho Kačka i já
už z hlenama a už mě to leze na nervy
obě nespíme

díky zatím pa
1. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek