• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
tak zítra jedeme s kačkou a kámoškama do ZOO
a ve středu také
tak jsem zvědavá,jak to zvládneme bez toho kočáru no

v pátek bych s váma do ZOO nemohla jedeme na chatu
manžel si bere asi dovču má být krásný počasí
8. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my také nemůžeme v pátek, jedeme s tomíkem do dinoparku a pak ještě do nepomuku, tam je velké hřiště..
9. zář 2009 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péto

vy jste taková akčí rodinka
závidím
9. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak u nás změna :slight_smile:
zítra ráno vezu toma k našim, oni pojedou s ním parníem do zoo a já tam pak na ně počkám, koupím novou permici na rok, pak se projdem, já je všechny odvezu, pak zabalím a jedeme na chatu, no a v sobotu se chystáme do jičína a v neděli ve 14h musím ke kadeřnici, takže to zase strašně rychle uteče :grinning:
takže v zoo budu, ale s našima :wink:
10. zář 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám kačku ve školce
ale za hodinku pro ní jdu
zatím je dobrá a asi jí zaplatím i ty 4dny v říjnu
je to sice málo,ale aspoň něco
10. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj no já bych raději holku to je jasný , ale oba chlapáci chtěj zase chlapa tak jsem zvědavá už jsem zaregistrovaná v Podolí , pohřeb babičky už máme taky za sebou tak už jsem trochu víc v klidu.
Jo Patrik chodí do státní školky každý den na 4 hodinyuž je to bez pláče tak že paráda, no to bych ho mohla jeden den nedat, ale teď uplně na začátku nechci jsem ráda že už si tam celkem zvyknul tak aby pak zase nemlel že chce být doma když už se tam těší, tady stále přijímají jak mi to říkali ve všech školkách že většinou na začátku nebo v polovině září si zavolat že místa bývají volná a zatim to tak fakt je. no já jsem ráda že už chodí do školky nemusím se nervovat další rok už to máme jasné že bude chodit.Paráda
10. zář 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo co se týká výletů můžu doporuči medvědárium v Berouně jsou tam medvědi co byli ve večerníčku a park a detské hřiště 2 nebo 3 jezdíme tam rádi je to kousek od Prahy a super
10. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba to je super že to Páťa tak zvláda tak to já bych si zkusila taky zavolat do těch školek jestli by my Sárku na těch pět dní v měsíci nevzali :grinning: no jo medvědárium může být super dobrý typ na výlet :slight_smile: Gratuluji k registraci v kolik jsi tam šla a kolikátá jsi byla?
10. zář 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jo tam je to taky pěkné...akorát ten baranďák... :angry:
10. zář 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nejste nějaká z čerňáku?
10. zář 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no myslím , že tady nikdo, ale my jsme tak všechny odjinud :grinning: i když holky jsou na praze 4
11. zář 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky eimmy tak z čerňáku myslim že není ani jedna :grinning: ale to nevadí už planujem že se sejdeme nevim nevim jestli to bude letos :sweat_smile:
11. zář 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj v zoo jsme nakonec nebyli ráno bylo hnusně a my za chvilku frčíme na chajdu, jdu zabalit
11. zář 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co je s vámi??
my na chatě dobrý, sobota v Jičíně s pohádkou ok, ale trochu tam pršelo, neděle kadeřnice...tomík je ve školce, opět tam zaplul bez rozloučení a pusy...takže dobrý
dnes vařím koprovku a ještě odpo udělám trochu palačinek s tomíkem, včera kedlubnová polévka... :grinning:
15. zář 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jste si víkend hezky užili :wink:
My byli včera ve školičce sedmikráska tady u nás v hobby centru má tam být sárka sama dvě hodiny ale zatim jsem musela být poblíž asi třikrat ke mě běželas brekem mamimami ale myslim že si zvykne :wink:
Za chvíli jdu do poradny tak jsem zvědavá už mám nahoře 10kg :angry: musim přestat mlsat
15. zář 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu dělat k obědu asi obalovaný květák a brambor.V jedenáct jdem na cvíčo tady k nám do hobby centra na tu národku jsem jí nakonec nedala nebylo to ono a bylo to daleko a dvakrát dražší než tady u nás a s tim budoucim miminkem by to bylo asi těžké dojíždění :unamused:
15. zář 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já jsem dobrá mám být u doktorky za čtvrt hodiny to jde ne? :grinning: Tak papa jsem si pokecala :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak snad jsi to zmákla jak jsi dopadla??
v toulcově dvoře by měl být masopust o víkendu, tom by měl jet s tomíkem o víkendu na fotr víkend jen s dětmi, lukyho si nevzal, bude tam asi 10 chlapů a hromada dětí, tak se za našima vydám a koupím si jitrničky a jelita :slight_smile:
mamina:ona sárka je ještě malá, myslím, že se ale otrká, u nás ve školičce mají 2 děti 2,5 a ani jedno nebulelo, pač se hned zapojili, ale oba mají starší sourozence, to je pak pro ně jednodušší zapadnout, to bude ok neboj, hlavně že si pohrála a pohraje
15. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé petule toulcův dvůr a je tam masopust tak to se tam asi zajedem taky podívat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kontrola dopadla dobře Ellinka vypadá zdravě :slight_smile: Já si myslím že to bude s tou školičkou o.k. ona tam byla nejmladší a je fakt že tam hodně dětí chodilo už minulí rok :unamused: Sarka si zvykne dnes bylo cvíčo dobrý :dizzy_face:
15. zář 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.toulcuvdvur.cz/biojarmark/

tak jsou to dožínky, ale stejně asi juknu..mám to 20 kroků :grinning: od mého rodinného sídla
JSEM ZROVNA CHTĚLA ŘÍct, že ella je krásné jméno...to schvaluji
jasně, že si zvykne,rozkouká kukadla a bude to ok
15. zář 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak tam jsme byli minulí rok ale jitrničky tam asi nebudou,že? :grinning:
15. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
toulcův dvůr je super
ségra bydlí na Chodově,tak to má kousek,tak tam občas na nějaký akce zajdem
jsou tam super zvířátka
taková vesnička :slight_smile:
15. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba

to je super,že Páťa chodí každý den
to my asi s těma školkama asi takový štěstí mít nebudeme
v jaký že to bydlítě městský části?

ale jsem ráda,že chodí aspoň v ten čtvrtek na 3hodiny
a taky to zatím zvládá bez sleziček
15. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina

tak já zatím přibrala jen 3kg
já nemám nějak chutě k jídlu,ale myslím,že ta váha pak půjde rychle
přeci jen s kačkou jsem nabrala 18kg

a už jsi byla na tom cukru?
15. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...no na těch stránkách máte komplet seznam akcí...jaterničky bohužel!!! asi né ,,,moba se tam vdávala tedy měla tam oslavu...
jinak s tou školkou bych taky myslím asi už sehnala místo, ale už na to peču, tom je spokojenej a šťastnej, tak to nebudu měnit a pátrat, už má kamarády, rok se to dá 3x týdně
já u toma přibrala 12kg a rto jsem 14 dní přenášela a u lukyho jen 8kg a taky jsem přenášela...to je různé...já taky chutě neměla...takže holky když se nebudete přecpýávat je to ok a já mám kluky 3850 a 3800 a oba 52cm :grinning:
15. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
52cm to byli pěkný dlouháni :wink:
to Kačka měla 47cm a 3,170kg
15. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulo teda ty se máš já při sárce přibrala snad 20kg a měla necelé 4000kg :grinning:
Jako já to mám z toho jak jsem předtím držela dietu a pak jsem začla jíst normálně a mnohem víc tak se mi váha hezky vyhoupla,ale včera jsem si řekla že začnu hezky cvičit a míň papakat :grinning: :grinning: :dizzy_face: :sweat_smile:
16. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka teda jen 3kg na víc a už jsi 19 týden?No tak to je pěkný ale já taky začala přibírat až tak kolem toho dvacátého :wink:
16. zář 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a na cukr jdu brrrr jsem myslela že se mi to vyhne při Sárce jsem na tom nebyla :angry: No co tak to přežiju :grinning:
Tak jsem se rozhodla,že dám Sárku ve čtvrtek ještě na ty tanečky na tu národku,ať si pořádně užije :grinning: :grinning:
tak bude mít vo po-sedmikrásku(školičku)út-cvíčo,čt-tanečky :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já myslela, že cukr se pozná z moče, já jí nosila každou návštěvu a dělali mi test, u obou naštěstí ok, nebo ty jsi měla mamino zvýšenou tu hodnotu?
16. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek