• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
ne tady ta gyndařka posílá všechny těhule poprvé jsem taky nebyla :wink:
16. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak držím palce, aby to bylo ok...
16. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad jo děkuji půjdu tam asi v pátek nebo v po :slight_smile:
16. zář 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem dostala chuť na pizzu, manža doveze :slight_smile: , už se těším...jinak v pátek jedou na víkend pryč, to už jsem psala, tak jsem zvědavá, jak se budeme s lukynem nudit :grinning:
16. zář 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to bude nezvyklí klid co? :grinning:
16. zář 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé pizzu tu jsem měla dneska kousíček se žampionama dobrota
16. zář 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina

no mě je taky jasný,že u těch 3kg nezůstanu,že pěkně kilečka půjdou na horu

ale mě trápí jiný problém
žíly!!!!
mám je na stehnech vnitřních už skoro nemůžu chodit
tak to bude asi žůžo až přiberu ještě 10kg
16. zář 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak se žílama zkušenosti nemám :unamused: To je asi blbý co?A co ti na to řekla doktorka?
17. zář 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě mě na to nic neřekla
jdu na gyndu dneska
možná mě pošle k obvodnímu lékaři

zítra jdeme na svatbu
17. zář 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no žíly asi nic moc...tak ať to dobře dopadne
já byla dnes u babičky mojí, a za hodinu jedu ke kamarádce na libuš pokecat, tak budu mít celý den bez nudění a tom mi usnul v autě, nezvyklé...
17. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj no já na cokru byla i s Patrikem také posílá všechny těhu a je to fakt humus, ale dá se to někdo to teda nevydržel ale většinou jo, jen je to na dlouho, už se na to těšim :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak já od začátku jen 2 kg tak snad nepřiberu jako s Patrikem 18kg ale jsem na začátku tak jsem zvědavá , hlavně když bude mimčo ok pak se to zase dá dolu. Toulcák je super taky tam občas zajdem.
29.9 jdu na další ultrazvuk a musím se objednat na ten 4D už se na to těšim u patrika jsme prošvihli termín tak snad se to te´d povede, omlouvám se za chybky, ale chvátám tak zatim pa
17. zář 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi pomalu taky jedeme pa
17. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my u kačka na 3D ani na 4D ultrazvuku nebyli
ani to neplánujeme u tohodle mimča
nemám ani žádnej jinej obrázek z ultrazvuku
počkám si až bude mimčo venku :wink:
17. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dneska jsem byla na kontrole
měřila mě pánev
řekla že se do mě vejde max.3,5kg mimčo
tak uvidíme
mimčo na ultrazvuku je veliký má se skvěle k životu
na žíly jsme dostala prášky,tak uvidíme jak to zabere
17. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím,že ty kg co nabereme při těhu
jdou rychle dolů
jen je pak to tělo asi ochablý
ale já a cvičení to nejde moc dohromady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulo užij si víkend jen s mladým pánem :wink:
18. zář 2009 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerka snad se ti to brzy zpraví e to určitě nepříjemný a co malá jak se těší na miminko,? :dizzy_face:
Jinak já nechala poprvé vnemocnici asi 11kg takže to jde ale pak jsem se musela snažit zhubnout,ale co ta postava kterou si poporodu udělám mi už musí zustat tak to budu dělat abych byla kočka :grinning: Třetí dítě asi chtít nebudem :sweat_smile:
18. zář 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no tak zase změna...kluci nejedou, všichni okolo nějak onemocněli angíny...apod, tak tom jede v sobotu ze zbytek na celodenní výlet praha- beroun- praha mna kole s dětmi..
jinak já vás necjhci strašit, ale po 2 dítěti to teda skoro vůbec neleze jak sleduji a poslouchám ostatní a navíc mi přijde, že se mi ty boky truchu rozjeli, i když nijak strašně... :cry:
18. zář 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky užijte si víkend má být krásně no je pravda že ani po Patrikovi mi kil4a ne3li dolu a po jeho druh0m roce jsem se vr8tila na v7choy9 váhu. :angry:
18. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak mě po porodu šlo hned vše dolů a byla jsem o 1kg lehčí, ale ted se teda pohybuju pořád okolo 62 kg, ale chci na těch 60 stálých min...ale pořád se v tom motámn, asi to bude pivem, ale nepřestanu ho pít :grinning:
18. zář 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my dnes máme grilování od 14h, celkem se těším, za celé léto jsme ho měli jen jednou, bude nás tu jen pár,alespoň nebude tolik práce se salátama...apod...udělám jen jeden :slight_smile: nebo dva..
manža byl v pátek v německu a stavoval se tam v outletu, tak mi nakoupil asi 6 věcí a kabelku, jsem nadšená s těch věcí a jak se mi trefil do noty, já bych si totiž určitě nic nepořídila :grinning:
20. zář 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak už jsem psala já nabrala 18kg
taky jsem něco nechala v porodnici,ale dostala jsem se na svojí původní váhu 54kg do 2let od porodu
ale stejnak už jsem se nevešla do svých původních kalhot
takže z velikosti 36 už jsem měla jen 38
prostě ty boky se zvětšily a už tak zůstanou,to je mě jasný :frowning2:
prostě kdo chce děti,tak s tím musí počítat
já se s tím tak moc netrápím
uvidíme po druhém porodu,ale je fakt,že už se začínám nějak valit :grinning:
20. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
děláte dětem z kaštanů zvířátka?a jaký?
20. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsemm konečně dovařila, dodělala jsem bramboračku, k obědu byla kachna...včera super grilčo..dnes jsem ale myla jak o život a vytírala a uklízela, odpo jsem jela nakoupit, vyžehlila jsem asi 10 praček :rolling_eyes: a večer mě čeká hospůdka, tak snad to vyjde..nechci se těšit, abych nebala zklamaná..
co se týče kaštanů, tak zatím jsem je nepostřehla...tomík jde zítra ze školkou na výlet na farmu se zvířátky, snad je tety zmáknou :grinning: jedou MHD..
s kily už se taky netrápím, teda pokud nwepřekročím 63kg..já se pak nesvlékám do plavek a chodím v triku :slight_smile:
21. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to mám už od 11 let tyhle deprese sama ze sebe :slight_smile:
21. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
63kg je pohoda né?
kolik měříš?
21. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulo ty jsi blázen tak to bys nepřežila v mém těle :grinning: Já měla do 18let 55kg a pak se to zvrtlo a já postupně kvuli antikoncepci nabrala až na 102kg,když jsem se konečně dostala na nižší váhu 75kg tak jsem otěhotněla a už mám zase skoro 90kg ale já na to seru tak se snad zase aspoň na těch 80kg dostanu a pak budu hubnout dál no nedá se nic dělat :grinning:
22. zář 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka asi dnes půjdem na kaštánky a co z nich děláte vy za zvířátka?
22. zář 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme byli zase v sedmikrásce Sárka tam byla s kamarádkou takže ani jednou mě nevolala zvládla to super :dizzy_face:
Dnes jdem na cvíčo tak už se taky moc těší :slight_smile:
22. zář 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj 164cm, mám, já vím že BMI mám v pohodě, to je jen můj celoživotní boj, já nebudu se sebou mikdy spokojená..
naopak, já závidím všem i tobě, že se tím právě tak netrápí, já scvojí postavu řeším furt
jasně v těhu se nedá dělat nic, jen se omezovat a nepřejídat, oni to ani nedporučují
včera jsem si užila večer, bez dětí...super akce..odreagovala jsem se
mamina: to je dobře, že se jí tam líbí, bude to jen lepší, tomík jel dnes na výlet ze školkou, tak asi bude mít zážitky taky...
22. zář 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek