Hledám kamarádku v Praze

Ahoj holky,
hledám kamarádku žijící v Praze. Letos v srpnu mi bude 26. Bydlím s přítelem v Praze 8 v Dolních Chabrech. Jsem z Berouna, a proto tady v Praze nemám téměř žádné známé. Třeba je nás tu takových víc.. 😉
lenerka
22. zář 2009
holky

dneska jsme byly s těhotnou švagrovou v ZOO
má 5neděl do porodu,tak jsme si řekly,že to krásný počasí musíme využít
a užily jsme si to
málo lidí a pohoda

a kdy se tam konečně sejdeme my tady z Koníka?
přeci jen už mamina je ve 27tt a já skoro ve 20tt pak už s etam jen tak asi nedostanene co?
mamina5
23. zář 2009
Ahojky tak my byly v zoo v neděli bylo to fajn ani nebylo narváno,ale už mi to teda dá fakt zabrat jsem jak hroch a to jsme byli autem nevim nevim jak bych se táhla se sárkou ještě metrem a autobusem :-| :-N Musíme vymyslet něco jiného do zoo už se mi moc nechce 😃
lenerka
24. zář 2009
mamina ty neřídíš?
já bych taky jela autousem a metrem

my chceme jít ještě do ZOO příští týden
než švagrová porodí a než začne fakt zima
zatím to tam ještě zvládám
kačka se do kopce neveze a pomáhá mě z golfkama 😉

no a co navrhuješ za jiný sraz?
mamina5
24. zář 2009
ne já neřídim 😃
Já nevim co,ale do zoo to máme fakt z ruky :-|
lenerka
24. zář 2009
já taky neřídím
neštvě tě to?že jsi na někom závislá?
a jak to budeš dělat se dvouma dětma?
no my ZOO máme tak do 1h jsme tam
přeci jen jsme z tý 9vítky
mamina5
25. zář 2009
No občas mě to štve stejně by jsme asi dvě auta teď neužvili :-|
Dnes jsem byla na té cukrovce ten nápoj je teda opravdu hnus fialovej 😃
Zítra jedem na to Karlštejnské vinobraní je tam průvod a různé atrakce pro všechny tak se moc těšíme x-)
Taky to mám tak hodinu cesty do zoo.Myslim že by jsme to zvládli ale byli jsme tam o víkendu a tahnout se tam znovu no nevim a já permici nemám tak tam tak pravidelně nechodim 🙂
moba
25. zář 2009
ahoj tak koukám že řešítě váhu no já měla do svatby 55 kg, když jsem otěhotněla s Patrikem tak jsem začínala na 65 kg přibrala 18 kg a teď jsem zase začínala na 65 kg tak uvidíme kolik naberu váhu taky trochu řeším , ale né že bych se hroutila stejně hubená nikdy nebudu tak co. 🙂 tady u nás v parku Jezerka je svatováclavské velebení soutěře, stánky atd tak že zajde sem snad to bude pěkné.
petule.h
25. zář 2009
ahoj,jsme bez pc rozbil se, ale máme ještě notebook naštěstí..
já byla v zoo dnes sama s klukama, bylo hezky...
jo bez auta už bych fakt být nemohla, člověk tím celkem zleniví, já bych busem a přestupem v metru a zase buem taky moc nechtěla to je u nás na víc jak hodinu cesty, ale jinak když jsem bylabez papírů tak nic jiného nezbylo, ale jsem ráda, že nákupy 4-5 tašek zmáknu i s klukama a mlůžu si jet kam chci a kdy chci, tomáš vstává okolo 5h a vrací se po 18h to nevím jak bych i zmákla s doktorama na koíku...apod ale jak je to dané, člověk se nějak přizpůsobí...
no já měla jeden čas i 50kg, ale to byl u mě extrém..víc jak 64 prostě nemůžu mít ]-( , to bych la na liposukci 😃 , ale jak říkám, já jsem magor...přemýšlím o lymfatických masážích...to je něco lehkého pro tělo...
doma máme orbitrek, ale jsem líná 😃 , ale budu muset, ale ty večery co kluci usnou bývám líná...to je po 20h 😢
tomáš jde dnes na pivo, tak snad bude klidný večer jen pro mě,jsem z nich fakt posední dobou i tím podzimem utahaná a moc...22h je max a včera jsem šla po 20h 8-( .
moba o tom posvícení jsem četla, my jeme zítra do divadla od 16h, tak dávám kluky k našim a pak jdeme ještě v listopadu i v říjnu, aby byo každý měsíc nějaké pozdvižení
nás to baví....lístky mám
lenerka
27. zář 2009
Péťo

na jakým jste byli představení?
já mám taky divadlo moc ráda 😉
mamina5
29. zář 2009
Tý jo v divadle jsme nebyli ani nepamatuji :-N
My byli na tom karlštejně,bylo to fajn a průvod bezva jako by jsme se přenesly do dob Káji IV 😉
Dnes nejdem na cvíčo ani ven máme hroznou rýmu obě :-| To by nás tam asi rádi neviděli :-N
lenerka
29. zář 2009
mamina

rýma je ještě dobrá
horší je kašel
ten my máme skoro 2měsíce,ale naštěstí už se uzdravuje 😉
tak snad nečapne něco ve školce
lenerka
29. zář 2009
holky dáváte dětem nějaký vitamíny?
já ovoce zeleninu a teď jsme koupila Marťánky
zkusím ještě Aktimel
mamina5
30. zář 2009
lenerka já kupuji aktimel a taky jsem přemýšlela že bych koupila nějaký marťánky nebo něco,ta rýma je protivn má jí tak hustou že nrjde ani odsát ]-(
Snad se vás kašel brzy pustí 🙂
A co jinak jak ti je?Já jdu 13.10. na kontrolu mudr mi bude Ellu vážit a měřit tak jsem zvědavá kolik už kočka váží x-)
petule.h
30. zář 2009
ahoj,
lenerka, byli jsme v činoheráku, ale nic moc tentokrát, mohu doporučit lepší hry, třeba klec bláznů u radka brzobohatého, nebo v divadle bez zábradlí, nebo na jezerce a abc, nebo klasa je brouk v hlavě na vinohradech
já jen ovoce a zelenina, vitamíny mi jíst nechce tom jako marťánci...apod
mamina: ella je krásné jméno
lenerka
30. zář 2009
mamina

jak jsi přišla na tak krásný jméno?je v českém kalendáři?
lenerka
30. zář 2009
ellu máme v Anglii moje sestřenice tak pojmenovala dceru
ellu a máju 😉

u nás je jen Elena né?
lenerka
30. zář 2009
jo dneska na tom gennetu dobrý
mimčo má 2nohy
2ruce
všechny prstíky
no prostě vše co má mít
a má skoro 400g
je to starší
takže mám změněný termín asi na 12.2

jo a bude to HOLKA!!!!!
Kačka byla zklamaná
chtěla bráchu Davídka a já teď řeším holčičí jméno

prosím poraďte 😉
lenerka
30. zář 2009
Kristýna lenka Jana Hana Anna
Natálka Nikolka to jsou moje favoritky 😃
mamina5
1. říj 2009
Ella v českém kalendáři neni,ale slaví na helenu 😉 v kalendáři neni ani Sofie :-| neni tam spousta jmen :-N
My se ale pořád rozhodujem Ella,Anna nebo Sofie a Emma 😃 Ale říkáme jí se Sárkou Ellinka manža by chtěl Aničku ale Anička Hrdličková to je divný a je jich milion 😞 Takže nakonec ještě možná Ellu změníme :-N
lenerka tak jste na tom jako my dvě holčičky gratuluji x-)
petule.h
1. říj 2009
ahoj, tak z těch jmen se mi nejvíc líbí kristýna, já měla barboru, ale bohužel... 🙂 mě se líbí jéna co se dají sklonit. krystýna- týna, týnka...apod
petule.h
1. říj 2009
no právě to chce jméno a příjmení skloubit, emma je taky hezké, taky se mi líbí markéta, jako marka, marky...
moba
1. říj 2009
ahoj tak já byla v úterý na ut a dobré jen pohlaví ješt nevíme, Patrik se moc těšil že už mi to dr řekne a nic. Jo holky berete nějaké vitamíny pro těhu já brala na začátku femibion, ale teď nevim jestli a hlavně jaká vim že tam nemá být vit A to se pak rodí velké děti a B1 jen v malém množství. Jo co se týká vitamínů pro děti mar´tánci mi přišl o ničem super jsou multi- tabs a multisanostol ten je super, taky kupujem actimel a střídáme to s probiotikama Probian jo a ted jsem koupila homeo Engystol tak uvidíme zati jsme ok ségry malá už od září podruhé marodí co je ve školce u nás zatim nic. ťuk ťuk.
Jinak u nás jména holka bude Michaela nebo Krystýna, Andrea ale Miška vede a kluk asi Marek nebo Dominik
lenerka
1. říj 2009
Marek a dominik je super
Míša se mě taky líbí,ale to už máme Míšu Bratránka ,tak to by asi u holky neprošlo :-N

jo jo já beru calibrum mami
lenerka
1. říj 2009
kristýna je pěkný
ale bojím se,aby jí neříkali Kikino to je jak na psa :-S ale Týna je pěkný
lenerka
1. říj 2009
Ema je dobrý
mě se líbí i Nela
ale Nela Lenerová to asi nejde
a nelinku má kačky sestřenice jako pejska 😞

Markéta je takový tvrdý

Aniček a natálek je spousty,ale je to pěkný
lenerka
1. říj 2009
Mamina ještě máme do porodu čas se rozhodnout
Moba to je ještě brzy aby Dr.viděl pohlaví,mě to taky neřekli až teď 😉

ale počkej Péťa má 2kluky
mamina bude mít dvě ženský
já možná taky
tak třeba konečně ty budeš mít páreček 😉
petule.h
1. říj 2009
no a co ta moje barunka 😃
holky, já vitamíny začala brát a pak skončila, v porodnici mi bylo řečeno a jsem to i četla, že pak se rodí větší děti, že hlavně ovoce a zeleninu, byla jsem svědkem, kdy na kontrolu do porodnice přišla mamina a on se jí ptá jestli jí zdravě...apod a ona jojo že bere ty vitamíny a on jí řekl, že už takhle má velké dítě, aby to nejedla...tak nevím, já to pak nejedla..
pohlaví mi řekl po 4m, u mě to bylo hezky vidět...já třeba jsem začala mít ráda jméno alice...nevím proč...mít 2 holky mám barboru a alici 🙂
petule.h
1. říj 2009
už tak měli kluci 3800 a 3850 a 52cm, 🙂
petule.h
1. říj 2009
to je škoda, teda já vám to moc přeju že jste těhu, ale mohli bychom někdy zajít někam do hospůdky né???teda až odkojíte samo :-| , asi si moba půjčím tvého manžela někdy na pokec, to je hrůza, bud se okolo kojí, nebo je těhu...nebo nemají hlídání =-)
petule.h
1. říj 2009
začínám sepisovat vánoce...fuj už zase 😃

Začni psát odpověď...

Odešli