• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
holky

dneska jsme byly s těhotnou švagrovou v ZOO
má 5neděl do porodu,tak jsme si řekly,že to krásný počasí musíme využít
a užily jsme si to
málo lidí a pohoda

a kdy se tam konečně sejdeme my tady z Koníka?
přeci jen už mamina je ve 27tt a já skoro ve 20tt pak už s etam jen tak asi nedostanene co?
22. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak my byly v zoo v neděli bylo to fajn ani nebylo narváno,ale už mi to teda dá fakt zabrat jsem jak hroch a to jsme byli autem nevim nevim jak bych se táhla se sárkou ještě metrem a autobusem :unamused: :sweat_smile: Musíme vymyslet něco jiného do zoo už se mi moc nechce :grinning:
23. zář 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina ty neřídíš?
já bych taky jela autousem a metrem

my chceme jít ještě do ZOO příští týden
než švagrová porodí a než začne fakt zima
zatím to tam ještě zvládám
kačka se do kopce neveze a pomáhá mě z golfkama :wink:

no a co navrhuješ za jiný sraz?
24. zář 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne já neřídim :grinning:
Já nevim co,ale do zoo to máme fakt z ruky :unamused:
24. zář 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky neřídím
neštvě tě to?že jsi na někom závislá?
a jak to budeš dělat se dvouma dětma?
no my ZOO máme tak do 1h jsme tam
přeci jen jsme z tý 9vítky
24. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No občas mě to štve stejně by jsme asi dvě auta teď neužvili :unamused:
Dnes jsem byla na té cukrovce ten nápoj je teda opravdu hnus fialovej :grinning:
Zítra jedem na to Karlštejnské vinobraní je tam průvod a různé atrakce pro všechny tak se moc těšíme :dizzy_face:
Taky to mám tak hodinu cesty do zoo.Myslim že by jsme to zvládli ale byli jsme tam o víkendu a tahnout se tam znovu no nevim a já permici nemám tak tam tak pravidelně nechodim :slight_smile:
25. zář 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak koukám že řešítě váhu no já měla do svatby 55 kg, když jsem otěhotněla s Patrikem tak jsem začínala na 65 kg přibrala 18 kg a teď jsem zase začínala na 65 kg tak uvidíme kolik naberu váhu taky trochu řeším , ale né že bych se hroutila stejně hubená nikdy nebudu tak co. :slight_smile: tady u nás v parku Jezerka je svatováclavské velebení soutěře, stánky atd tak že zajde sem snad to bude pěkné.
25. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,jsme bez pc rozbil se, ale máme ještě notebook naštěstí..
já byla v zoo dnes sama s klukama, bylo hezky...
jo bez auta už bych fakt být nemohla, člověk tím celkem zleniví, já bych busem a přestupem v metru a zase buem taky moc nechtěla to je u nás na víc jak hodinu cesty, ale jinak když jsem bylabez papírů tak nic jiného nezbylo, ale jsem ráda, že nákupy 4-5 tašek zmáknu i s klukama a mlůžu si jet kam chci a kdy chci, tomáš vstává okolo 5h a vrací se po 18h to nevím jak bych i zmákla s doktorama na koíku...apod ale jak je to dané, člověk se nějak přizpůsobí...
no já měla jeden čas i 50kg, ale to byl u mě extrém..víc jak 64 prostě nemůžu mít :angry: , to bych la na liposukci :grinning: , ale jak říkám, já jsem magor...přemýšlím o lymfatických masážích...to je něco lehkého pro tělo...
doma máme orbitrek, ale jsem líná :grinning: , ale budu muset, ale ty večery co kluci usnou bývám líná...to je po 20h :cry:
tomáš jde dnes na pivo, tak snad bude klidný večer jen pro mě,jsem z nich fakt posední dobou i tím podzimem utahaná a moc...22h je max a včera jsem šla po 20h :rolling_eyes: .
moba o tom posvícení jsem četla, my jeme zítra do divadla od 16h, tak dávám kluky k našim a pak jdeme ještě v listopadu i v říjnu, aby byo každý měsíc nějaké pozdvižení
nás to baví....lístky mám
25. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo

na jakým jste byli představení?
já mám taky divadlo moc ráda :wink:
27. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo v divadle jsme nebyli ani nepamatuji :sweat_smile:
My byli na tom karlštejně,bylo to fajn a průvod bezva jako by jsme se přenesly do dob Káji IV :wink:
Dnes nejdem na cvíčo ani ven máme hroznou rýmu obě :unamused: To by nás tam asi rádi neviděli :sweat_smile:
29. zář 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina

rýma je ještě dobrá
horší je kašel
ten my máme skoro 2měsíce,ale naštěstí už se uzdravuje :wink:
tak snad nečapne něco ve školce
29. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dáváte dětem nějaký vitamíny?
já ovoce zeleninu a teď jsme koupila Marťánky
zkusím ještě Aktimel
29. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka já kupuji aktimel a taky jsem přemýšlela že bych koupila nějaký marťánky nebo něco,ta rýma je protivn má jí tak hustou že nrjde ani odsát :angry:
Snad se vás kašel brzy pustí :slight_smile:
A co jinak jak ti je?Já jdu 13.10. na kontrolu mudr mi bude Ellu vážit a měřit tak jsem zvědavá kolik už kočka váží :dizzy_face:
30. zář 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
lenerka, byli jsme v činoheráku, ale nic moc tentokrát, mohu doporučit lepší hry, třeba klec bláznů u radka brzobohatého, nebo v divadle bez zábradlí, nebo na jezerce a abc, nebo klasa je brouk v hlavě na vinohradech
já jen ovoce a zelenina, vitamíny mi jíst nechce tom jako marťánci...apod
mamina: ella je krásné jméno
30. zář 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina

jak jsi přišla na tak krásný jméno?je v českém kalendáři?
30. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ellu máme v Anglii moje sestřenice tak pojmenovala dceru
ellu a máju :wink:

u nás je jen Elena né?
30. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dneska na tom gennetu dobrý
mimčo má 2nohy
2ruce
všechny prstíky
no prostě vše co má mít
a má skoro 400g
je to starší
takže mám změněný termín asi na 12.2

jo a bude to HOLKA!!!!!
Kačka byla zklamaná
chtěla bráchu Davídka a já teď řeším holčičí jméno

prosím poraďte :wink:
30. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristýna lenka Jana Hana Anna
Natálka Nikolka to jsou moje favoritky :grinning:
30. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ella v českém kalendáři neni,ale slaví na helenu :wink: v kalendáři neni ani Sofie :unamused: neni tam spousta jmen :sweat_smile:
My se ale pořád rozhodujem Ella,Anna nebo Sofie a Emma :grinning: Ale říkáme jí se Sárkou Ellinka manža by chtěl Aničku ale Anička Hrdličková to je divný a je jich milion :frowning2: Takže nakonec ještě možná Ellu změníme :sweat_smile:
lenerka tak jste na tom jako my dvě holčičky gratuluji :dizzy_face:
1. říj 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak z těch jmen se mi nejvíc líbí kristýna, já měla barboru, ale bohužel... :slight_smile: mě se líbí jéna co se dají sklonit. krystýna- týna, týnka...apod
1. říj 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě to chce jméno a příjmení skloubit, emma je taky hezké, taky se mi líbí markéta, jako marka, marky...
1. říj 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak já byla v úterý na ut a dobré jen pohlaví ješt nevíme, Patrik se moc těšil že už mi to dr řekne a nic. Jo holky berete nějaké vitamíny pro těhu já brala na začátku femibion, ale teď nevim jestli a hlavně jaká vim že tam nemá být vit A to se pak rodí velké děti a B1 jen v malém množství. Jo co se týká vitamínů pro děti mar´tánci mi přišl o ničem super jsou multi- tabs a multisanostol ten je super, taky kupujem actimel a střídáme to s probiotikama Probian jo a ted jsem koupila homeo Engystol tak uvidíme zati jsme ok ségry malá už od září podruhé marodí co je ve školce u nás zatim nic. ťuk ťuk.
Jinak u nás jména holka bude Michaela nebo Krystýna, Andrea ale Miška vede a kluk asi Marek nebo Dominik
1. říj 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marek a dominik je super
Míša se mě taky líbí,ale to už máme Míšu Bratránka ,tak to by asi u holky neprošlo :sweat_smile:

jo jo já beru calibrum mami
1. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristýna je pěkný
ale bojím se,aby jí neříkali Kikino to je jak na psa :confounded: ale Týna je pěkný
1. říj 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ema je dobrý
mě se líbí i Nela
ale Nela Lenerová to asi nejde
a nelinku má kačky sestřenice jako pejska :frowning2:

Markéta je takový tvrdý

Aniček a natálek je spousty,ale je to pěkný
1. říj 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamina ještě máme do porodu čas se rozhodnout
Moba to je ještě brzy aby Dr.viděl pohlaví,mě to taky neřekli až teď :wink:

ale počkej Péťa má 2kluky
mamina bude mít dvě ženský
já možná taky
tak třeba konečně ty budeš mít páreček :wink:
1. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a co ta moje barunka :grinning:
holky, já vitamíny začala brát a pak skončila, v porodnici mi bylo řečeno a jsem to i četla, že pak se rodí větší děti, že hlavně ovoce a zeleninu, byla jsem svědkem, kdy na kontrolu do porodnice přišla mamina a on se jí ptá jestli jí zdravě...apod a ona jojo že bere ty vitamíny a on jí řekl, že už takhle má velké dítě, aby to nejedla...tak nevím, já to pak nejedla..
pohlaví mi řekl po 4m, u mě to bylo hezky vidět...já třeba jsem začala mít ráda jméno alice...nevím proč...mít 2 holky mám barboru a alici :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
už tak měli kluci 3800 a 3850 a 52cm, :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je škoda, teda já vám to moc přeju že jste těhu, ale mohli bychom někdy zajít někam do hospůdky né???teda až odkojíte samo :unamused: , asi si moba půjčím tvého manžela někdy na pokec, to je hrůza, bud se okolo kojí, nebo je těhu...nebo nemají hlídání :confused:
1. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
začínám sepisovat vánoce...fuj už zase :grinning:
1. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek