• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
no neváhejte a jeďte znova
já bych jela hned
počkej až budeš mít druhé už se jen tak nikam nedostaneš
a 2500kč to je dobrý :slight_smile:
no co když daj manželovi dovču tak co řešítě
tady už asi léto nebude
a to jste si tam vařili samy?a jak jste tam spali?apartmány?
24. črc 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nejedem, já bych to asi nezvládla zase cestu balit, vybalit atd, manžel je podnikatel tak že to s dovčou v poho, vařili jsme si sami byli to dřevěné chatky ale sociálky společné, ale tam to několikrát denně uklízej tak že čisto , sice se tam musí dojít, ale byl to kousek
24. črc 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

Moba to je škoda
Patrik by si to tam určitě užil
ale z pohledu mámy tě chápu
balit vybalit prát žehlit vařit
to kluci neznaj :unamused:

ale snad i k nám se léto od zítřka má vrátit tak uvidíme
máme jed na chatu,ale na manžela asi leze chřipka fakt nechápu kde to čapnul
24. črc 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolik jste měli na 18měs.kontrole?
kačka byla dneska o měsíc se zpozděním byla marod
má 83cm necháou,že jí ještě dala do korýtka na měření,pro malý kojenečky
myslím,že to nebylo moc přesné měření
11,4kg a 47cm obvod hlavy
24. črc 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba: koukej se zabalit, to zvládneš, já balím vždy den odjezdu :slight_smile:
25. črc 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo i já si myslím,že by na jednu dovču měla ještě jed
já bych jela hned
manžel je chcíplej asi na něho něco vlezlo
tak se o něho budu starat
:frowning2:
raději bych se plácela někde u vody a sluníčka tady už léto těžko bude
25. črc 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerka měli jsme 10.35 kg měřil 83cm a hlava 49cm, ale to teda nechápu jak se Kačka vešla do korýtka, to je ta Dr. dobrej blázen že jí tam dala.Nás v týdnu čeká genetické vyšetření v Motole kvůkli těm kyčlím, tak jsem zvědavá

Peťule to já bych nezvládla balit ten den, to by jsme toho měli asi jen polovinu, já na to musim mít klid

Jo a místo druhé dovči jsme koupili novou sedačku, přivezou jí v pondělí tak se těšim, stará asi chudinka skončí na sběrném dvoře, nikdo jí nechce :frowning2:
26. črc 2008 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sis udělala alespoň nějakou radost co???
27. črc 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jo jen je větší než jsme měli tak jsem zvědavá jak se vejde, odpolko chci někam jít s Patrikem tak jen doufám že nebude ppršet, ráno jsem uklízela a teď jsem hotová
27. črc 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásíme zpátky v Praze z dovči.

Jsem ráda, že jsme doma. Týden rodinné dovolené je přesně vypočítané maximum :grinning: :grinning:
28. črc 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj no a jak bylo ptala jsem se teda už i na těhulkách
28. črc 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..
moba. ty vedra jsou pro mě strašné, nikam se nevydávám, jen max. autem nakoupit a dnes jsem byla u maminy na košíku...venku by mě to zničilo...jak se máte??? já už plánuju za rok Mallorcu a tu Itálii...mám už dokonce vybráno :grinning: ..už aby mi ten týden doma utekl a já šla do té porodnice, je to už těžké to břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba :wink: zvládli jsme to, ale rozhodně bych to hned tak nechtěla opakovat. Už jsem se těšila domů, naši jsou fajn, ale už toho pak bylo celkem dost. Ale zvládli jsme pár výletů, do zoo do Karlovech Varů, chodili jsme do lesa, našim jsme se snažili pomáhat na zahradě a tak.
Myslela jsem si, že bychom dovču s malým sami nezvládli, ale ukázalo se, že naprosto v pohodě :grinning: , takže asi ještě vyrazíme někam na nějakej prodlouženej víkend, kde se budeme jenom válet :grinning:
28. črc 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Peťule

to bříško ti teď opravdu nezávidím
ty vedra jsou šílený
jsi dobrá,že řídíš já se bojím!!!
všude se snažím dopravit pěšky když to nejde tak jedu autobusem,ale to je v těch vedrech šílený
jinakmě vozí manžel
28. črc 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťule, ty vedra ti taky nezávidím, ale brouček bude moc rád, že bude mít narozky v létě, až bude kapánek větší, určitě to ocení :grinning: :grinning:
Lenerka, já jsem na tom s řízením úplně stejně. Než jsem přišla do Prahy, seděla jsem za volantem denodenně, tady jsem si užívala maximální dostupnost mhd, až to tak nějak zůstalo. Jenže teď se po Praze bojím, potřebovala bych nějaké kondiční jízdy, jezdím jenom u našich na vsi, kde není žádný provoz... A nejvíc mě štvou právě nákupy. Jezdí nakupovat manža, když se vrátí z práce, my s ním moc nejezdíme, protože už je většinou čas na koupání, takže ve výsledku stejně pak celý týden jezdím s narvaným kočárkem, protože mu půlku věcí zapomenu napsat na seznam a jeho to samozřejmě nenapadne...
29. črc 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj naro

nejsi na tom stějně jako já
jsi na tom líp
aspoň jezdíš po tý vesnici já už se neodhodlám ani tam
v tý naší vesnici co máme chajdu tak je to tam samý sedlák traktorista bagrista a vždycky jsem na ně narazila
už prostě neřídím
do Prahy centra to by ně nikdo nikdy nedostal
měla jsem blbou autoškolu jezdili jsme jen po vesnicích a do centra kde byl provoz nás nebrali
takže žádná praxe
jo jo u nás taky chodí nakupovat manžel
taky se seznam
a vždycky nakoupí blbě
ale bohužel nesmím remcat ať jsem ráda,že aspoň na ten nákup jede
s dvouma dětma MHD to bude asi síla
možná to mě donutí řídit uvidíme :frowning2:
29. črc 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já byla taky taková, spíš srab..bála jsem se, že mi to chcípne na světlech apod...donutilo mě prakticky také dítě..jinak jsem jezdila spíš sporadicky a tom jen za manželovi přítomnosti, abych měla jistotu...jenže pak se narodil Tomík, my máme doktorku stále jinde a NEUMÍM SI PŘEDSTAvit, jak bych se tam plahočila autobusama, to je min na 2 přestupy...navíc krám tady v Dubči nebyl a manžel se mnou sice ochotně o víkendu jezdil a sem tam něco nakoupí i přes týden, pečivo...atd, ale když chci vařit a něco mi chybí...???? manžel je podnikatel, takže očkování a doktory skloubit s jeho programem bylo celkem těžké a tak jsem se prostě odvážila...no a dnes nechci říct, že jsem suoper řidič, ale zmáknu i centrum, i když parkování do strany neeeee...ale moc tam nejezdím, jen do divadla a to jezdím do Opletalky do krytých garáží, takže pohoda...řidičák jsem si dělala až ve 23?? a tomík se mi narodil v 25 letech, takže jde všechno holky...jen najít odvahu...dnes už mě MHD nikdo nikam nedostane..tedy určitě né s dětmi :slight_smile: můžu si tak naplánovat cokoliv a jet si kam chci a kdy chci, fakt super :grinning:
29. črc 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás,

lenerka, taky se snažím moc neremcat, ale ne vždycky se ovládnu :grinning:
mhd s kočárkem zvládám v pohodě, ale je fakt, že počáteční nadšení mě už docela pustilo, kdy jsem měla radost z každejch sjetejch eskalátorů a nový projetý linky, teď jsem ráda, když jedu výtahem a nejvíc když nikam jet nemusím :grinning:

pethule, je dubeč znám, naši známí tam začínají stavět :wink: tam bych si to taky bez auta nedokázala představit, to člověka už prostě donutí, my bydlíme u metra, přímo před barákem nám staví asi 8 autobusů, takže ta nutnost odpadla a nejdebilnější je výjezd z našich vrat, který vede přímo do rušné čtyřproudové silnice, do který se musí vycouvat... Já bych řekla, že od tý doby, co mám malýho se bojím ještě víc, než dřív. Ale je fakt, že třeba až bude druhý mimčo, tak mi nic jinýho nezbyde. A hlavně manželovi se mi moc auto půjčovat nechce. Párkrát jsem s ním jela a tím, jak jsem nikdy neřídila v pražským provozu, tak jsem dělala takový fatální chyby..., ale je fakt, že by se do toho člověk dostal praxí. Asi to jednou skončí u těch kondičních jízd :grinning: :grinning:
30. črc 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem š´tastná, že tu bydlíme, protože je tu klid, v hostivaři u mamky jsem za 15 min max a v krámě autem do 10 min v europarku, prakticky, vše je blízko, pořád se stěhuju po té praze 10,15...znám ji dokonale...Záběhlice, hostivař, měcholupy :grinning: te´d dubeč...ale vše je blízko také díky autu...je fakt, že máma když jí to jede, je doma mhd za 30 min, ale já bych to prostě už nezmákla, ale je to určitě jen o zvyku...dřív taky neměli lidi auta...chce to opravdu jen se rozjezdit.manžel mi pro začátek koupil jen favorita, abych ho klidně zbořila a já se to prostě naučila a nikdy bych nevěřila, že mě to bude navíc ještě bavit :slight_smile: te´d mám nové auto a užívám si to
30. črc 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nějak nestíhám
Peťule to ti věřim, ale už se ti to krátí, tak se už dočkáš, jen je škoda že se nestihnem vidět, ještě před porodem, Petr teď jede o víkendu do Maďarska na F1 a já plánuju co budem s Patrikem dělat sami o víkendu tak že nic moc nálada :frowning2:
Ty bláho ty jsi střelec, to já bych s takle malim mimčem nejela, bála bych se, ale je fakt že dnes už hodně jezdí a i s menšími
30. črc 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je debata, zase mě polejvá horko, také mám řidičák, ale nejezdím, jen se k tomu stále přemlouvám, já bych jezdila, ale bojim se abych nebourala s Petrovim autem myslim že když bych měla nějakou popelnici tak bych se soustředila na řízení a né na to jestli něco neudělám s autem které Petr potřebuje skoro každý den
30. črc 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nara a kam by jste chtěli jet? někam do hor? nebo tady blíž?Třeba na slapy?
Mám tady ubytování do chatiček a je to za slušné peníze, ale bez jídla, taky o tom přemýšlíme
30. črc 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba: úplně jsem si říkala, jak víš, že jsem střelec ve znamení a ty to myslíš takhle :grinning: ...no jak myslíš s malým mimčem???? jako až se narodí?? no nic jiného mi ani nezbyde, budu jezdit k doktorce na košík každý týden...jinak 6 neděl ho nebudu nikde moc tahat..tak max k našim...na tom není nic zvláštního, kromě mého excesu jezdím myslím dobře a jak mám v autě dítě.jsem ještě opatrnější...rozhodně se nebojím..zítra do mě vrazí auto a můžu jet sama...
Jinak právě proto to píšu, že mi Tomáš koupil favorita za pár korun-pojízdného samo :slight_smile: ať se v něm vyjezdím, jak mi to šlo líp, koupil renaulta, ale taky říkal, že když ho zbořím nic se neděje, no a te´d mám nové autíčko, tak snad pochopil, že už jsem se něco naučila...právě to chápu, já bych se taky bála jet s jediným autem co máme, když ho tom potřebuje k práci a on obzvláš´t jezdí po ČR i do Německa....tak ať vám chhlapi za pár šupů něco pořídí a ono Vás to donutí...třeba :slight_smile:
Jo taky bych chtěla na dovču...no za rok už máme naplánovanou tu Mallorcu a itálii, v březnu nás čekajíé hory, jezdíme každý rok do Č.dolu s partou, tak se mám alespoň na co těšit :grinning:
30. črc 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky

petule: já jsem měla takhle na rozflákání škodu 120 a pak jsem povýšila na Favorita :grinning: , řidičák mám už skoro 10 let, jezdila jsem hodně, rozjezdy chcípání a podobně mi nedělá problémy, mě spíš děsí pražskej provoz - přejíždění z pruhů do pruhů, míjení se s auty na světelnejch křižovatkách apod., dělá mi děsný problémy hlídat si pruhy z leva i z prava třeba na jižní spojce. Já s malým v autě sama jezdím, ale jenom u našich
:grinning: . Manžel je docela trpělivej, spíš než o auto se bojí o mě a abych řekla pravdu moc se mu nedivim. Vždycky se těším, když sjedeme z dálnice a já můžu řídit po okreskách. Manžel začal pořádně jezdit před třemi roky, tak to u nás ze začátku vypadalo tak, že když jsme byli v nějakejch kotěhůlkách a napadl sníh nebo byla mlha, tak jsem řídila já, protože jsem na tyhle ztížený podmínky byla zvyklá a on se bál - jenže ve výsledku to dopadlo tak, že dneska on už jezdí v pohodě a já skoro ne... Ale už abych se přiznala nejela jsem v Praze už víc než rok... a bojím se čím dál tím víc... a hlavně tady nemám tu nutnost... :frowning2:

moba: přesně tak se choval k autům vždycky můj táta, byla to svátost, kolem které jsme chodili a nesměli se ochomýtnout moc blízko, abychom ho náhodou nepoškárbali nebo neumazali, když jsem s ním náhodou jela, tak jsem byla neurotická a pro slzy většinou neviděla ani na cestu. Proto jsem záhy dostala tu škodovku a naučila se v ní jezdit... Dobrý řešení je i havarijní pojistika
:grinning:

moba: ještě reaguji na vzákzek z "maminek ze 4", bydlím u zastávky Na návrší, myslím, že to máme k sobě docela blízko :slight_smile: , na Pankrác od nás běham pěšky, někdy na Kavčí hory a z nich na Vyšehrad, ale častěji do Bauhausu :grinning:
30. črc 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

jo jo pěkný téma to řízení :unamused:
manžel by byl tak rád,kdybych řídila
že by si mohl dát pivko a sednou si na místo spolujezdce
nevím jestli se mu to někdy poštěstí
já už chtěla ty kondiční jízdy loni v červenci a vidíte je to rok a prd
no si myslím,že až budou 2děti tak nás to donutí!!!
školky kroužky no uvidíme
30. črc 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka: určitě...dnes jsem byla na kontrole, stále na jeden prst, takže v úterý na příjem..tak to ještě v pohodě napíšu :slight_smile:
31. črc 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťule já nemyslela jezdit s miminem autem to je jasnačka, já měla namysli tu Mallorcu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to že bych se bála
31. črc 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nara tak to je opravdu kousek já někdy chodim k Hájkovi na zmrzku a nebo courat na budějárnu, tak se můžem někdy domluvit a jít se projít????
31. črc 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba: to by bylo super, já jsem na budějárně skoro denně:slight_smile: Mohli bychom se domluvit někdy na příští týden!

Petule: Kde budeš vlastně rodit? Třeba si to mrňousek rozmyslí a pojedeš o víkendu i bez vyvolávačky. Budu držet palce!!!
31. črc 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nar příští týden ještě nevim měli by jsme být na chalupě, ale určitě se na někdy domluvíme co víkend? To asi budete s manželem vidˇ, normálně jsme taky spolu ale jede na formuli, tak že budem sami :frowning2:
31. črc 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek