Hledám kamarádku v Praze

Ahoj holky,
hledám kamarádku žijící v Praze. Letos v srpnu mi bude 26. Bydlím s přítelem v Praze 8 v Dolních Chabrech. Jsem z Berouna, a proto tady v Praze nemám téměř žádné známé. Třeba je nás tu takových víc.. 😉
mamina5
1. říj 2009
Nestraš petulo s vánocema já je sice miluju ale letos jsem z toho tak trochu nervozní 😃
mamina5
1. říj 2009
moba já vitamínky neberu potom co se mi narodila skoro čtyřkylová Sárka 😃
A pohlaví mi pověděla doktorka nějak okolo 16týdne 😉
lenerka
1. říj 2009
Barunka je pěkný,ale ta se brzy narodí švagrový
termín má už 28.10. 😉
i tereza je pěkný

a co říkáte Elišce?
petule.h
1. říj 2009
eliška je moc přeslazené, to ela je lepší, eliška je prostě eliška, tereza je ok, ale už to má každý...laura.karolína.i kačenka se mi líbí
petule.h
1. říj 2009
nestraš??? hele je říjen, do konce listopadu to musím mít
petule.h
1. říj 2009
michaela je ok taky, miška, míša 🙂
lenerka
1. říj 2009
karolína je ok
ale je blbý,že jí každý bude říkat Kájo Karle!!!a to nechci
lenerka
1. říj 2009
Terezu v rodině máme dokonce 2
je to pěkný,ale má to každý
Ela je super nebo Elena to je v českém kalendáři
lenerka
1. říj 2009
vánoce neřeším
budeme se stěhovat tak nebudou prašule
ale kačka něco dostane nebojte 😃
petule.h
1. říj 2009
no mě se zase kájo líbí 🙂
petule.h
1. říj 2009
já mím okolo sebe holky johanka, valentýna, nicola, natálie, karolína,tereza, anča, amálie,
mamina5
1. říj 2009
johanka se mi taky líbí i karolínka :-N
Elena je v českém ?
Taky se mi zdá Eliška moc přeslazené jednu jsme měli ve škole a byla to hrozná pipka 😃
mamina5
1. říj 2009
petulo jako že chceš mít dokonce listopadu všechny dárky doma?
Já mám tak blbý termín porodu,že doufám že Vánoce zvládnem ještě doma chtěla bych rodit mezi svatkama 😃
Nakupuješ dárky přes net?
mamina5
1. říj 2009
Tý jo holky já se tak těšim pečete? x-)
petule.h
1. říj 2009
já to teda nemusím vánoce, ale krz děti už je to lepší...já už nepeču, protože u nás se sladké vůbec nejí, ale dostanu od tchýně, našich, babiček, takže pohoda...ale zase dělám salát pro tchýni s tchánem a švagrovou s rodinou...2 roky po sobě jsem je tady měla na obědě 25.12---to teda byla fuška, vařit pro 6 dosp a 3 děti...
luky se narodil v srpnu, vloni jsem se taky bála, že to nezmáknu nakoupit, ale většinu jsem koupila přes net a pak taky porůznu, většinou jsem šla po věci konkrétní, když šlo o hadry, ale jinak já jedu přs net cd, knihy, hračky...elektronika...apod
jen teda ten hadr né a taky jsem dala poukázku třeba, babičce jsem udělala velkou tašku jídla...to je ok, musím to sepsat..
vloni jsem měla asi 30 dárků...hrůza, letos to asi utnu, i když já se znám :-|
eliška je prostě jen eliška...
lenerka
1. říj 2009
mamina

jo jo Elena je v českém kalendáři 😉
no máš moc pěkný termín
já měla 22.12.a kačí se narodila 26.
no,ale rodit o svátku je pohoda
byl v celý nemocnici klid a pohoda
od 26.12už se zas rodilo o sto šest
lenerka
1. říj 2009
já nepeču
ale pomáhám 😉
ale u nás se to taky moc nejí
ale švagrová dělá výborný perníčky
ty jediný se u nás jedí
tedy hlavně kačka a já
petule.h
1. říj 2009
já jsem 19.12. a manža 27.12....tak budeš mezi 😃 pokud neporodíš dřív 😃 , třeba na mé narozky 😃
lenerka
1. říj 2009
jo jak jsme si psaly o těch vitamínech v průběhu těhu
tak se asi na to vyprdnu
dneska jsem byla zase na gyndě,ale u svý Dr.
tak moč ok
tlak taky ok
ale mimino je prej obřík
prej má velký břicho a odpovídá 24tt

prej se moc cpu
to mě tedy nepřijde
tak jsem řekla,že beru ten calibrum mami a tak to už nemám brát
mám jíst přirozeně ovoce zelenina,ale né na kila to se taky tloustne
a prej nejsou vhodný banány!!!

já snad budu pít jen vodu či co?
mám v tom bordel
petule.h
2. říj 2009
hele lenerka, já bych prostě nebrala vitamíny a jedla bych tak normálně, i banány... 🙂
já měla obě děti velké od začátku, říkali mi do 4000kg že budou ke konci a byli, hlavně se nestresuj a moc se nevyptávej u MUDr. oni rádi poučují, ale je fakt, že vyložené přecpávání nesnáší, ono to pak i pro to dítě není ok
tak bud v poho 😃
já jsem těhu vůbec neřešila a porodila jsem v klidu(téměř 😃 )
mamina5
2. říj 2009
Teda holky vy nepečete !!! 😕
To jsi mě petulo překvapila já myslela že budeš mít minimálně 6druhů napečeno jaká jsi kutilka 😃
Já teda peču Vánoce miluju a cukroví k němu patří 😉 Ale když ho dostanete tak je to super já dostanu prd 😃
Já bych tak chtěla rodit mezi svátky :-| při mém štěstí porodim před vánoci a nebudu na ně doma nebo až po novém roce když už jde manža do práce 😃 Já jsem 3.12 😃
petule.h
2. říj 2009
no hele, my to fakt nejíme, já pekla 2 roky po sobě a pak jsem to kompletně vyhodila a má to cenu?já vlastně vyhodím i to co dostanu, max to tady někdo někdy ochutná na návštěvě... 🙂
mamina...nezoufej,já porodila první porod na velikonoce téměř, týden v nemocnici po císaři, pustili mě v pátek a pondělí bylo volno a ted naposledy mě pustili v úterý a byla tady 3 dny máma teda(měla dovču zrovna), ale manžel v práci...nevěděla jsem jak zmáknu obě děti, když jsem nemohla chodit, ani sedět...přesto jsem už vařila od prvního dne i když jsem brečela bolestí
mamina5
2. říj 2009
Já sárku měla taky ne velikonoce 😃 víš mě je to jedno kdy ale na štedrý den bych byla ráda doma x-) x-) No jo tak když to nejíte tak proč péct.Já dělam jen to co máme rádi a jestli letos zbyde no asi těžko :-N
mamina5
2. říj 2009
peťul mamka si taky domluvila v práci dovču tak nám pomůže 😉
petule.h
2. říj 2009
jo to je fajn, ono totiž s těma najednou 2 dětma je to haló...než si na to zvykneš a já hlavně bulela, že se tomovi málo věnuju, no laktační psychóza hormony... 😃 , ale to se během 14 dní srovná, každopádně já měla přes 35 stehů, tak jsem spíš byla hotová že nemohu chodit a nic...císař byl lepší pro mě...ale prostě jsem si řekla, že je to druhé a poslední dítě a ta mamina pomohla, že se věnovala tomovi..a to kojení..pro mě prostě strašné, já jsem nekojící typ, tak jsem ráda, že mi opět došlo mléko ve 2m 😃
petule.h
2. říj 2009
jdu si sepsat ten seznam na vánoce
moba
2. říj 2009
ahoj no jo vánoce jsou kousek taky už musím přemýšlet co budem kupovat, nevim co Patrikovi hraček má a budem potřebovat víc místa v malém bytečku když nám pak tady přibude mimi. No snad to nějak zvládnem. Lenerka se má že se stěhujou do většího taky bych potřebovala o pokoj víc. No já taky peču mám to ráda a patří to k tomu. ale moc to přehánět nebudu.
no tak se asi na ty vitamíny vykašlu já hlavně že abych nebyla nějak nachcípaná tak proto.
V sobotu je tady drakyjáda tak když nám to vyjde půjdem se juknout. Holky užijte si víkend zatim pa
petule.h
2. říj 2009
v neděli je zase v hostíku,teda na vejvaru rio botičo 🙂
mamina5
2. říj 2009
moba tak aspoň spolu si můžem vyměnit vánoční recepty 😃
ještě s těma vitamínama je teda fakt že já nestonala co jsem čekala sárku a ještě asi rok po tom.A teď jak je neberu tak už mám po druhé chřipajznu :-|
moba a kde je ta drakyjáda?
petule.h
2. říj 2009
j udu děla salát asi dnes 😃