• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
Nestraš petulo s vánocema já je sice miluju ale letos jsem z toho tak trochu nervozní :grinning:
1. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba já vitamínky neberu potom co se mi narodila skoro čtyřkylová Sárka :grinning:
A pohlaví mi pověděla doktorka nějak okolo 16týdne :wink:
1. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barunka je pěkný,ale ta se brzy narodí švagrový
termín má už 28.10. :wink:
i tereza je pěkný

a co říkáte Elišce?
1. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliška je moc přeslazené, to ela je lepší, eliška je prostě eliška, tereza je ok, ale už to má každý...laura.karolína.i kačenka se mi líbí
1. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestraš??? hele je říjen, do konce listopadu to musím mít
1. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
michaela je ok taky, miška, míša :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
karolína je ok
ale je blbý,že jí každý bude říkat Kájo Karle!!!a to nechci
1. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezu v rodině máme dokonce 2
je to pěkný,ale má to každý
Ela je super nebo Elena to je v českém kalendáři
1. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vánoce neřeším
budeme se stěhovat tak nebudou prašule
ale kačka něco dostane nebojte :grinning:
1. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě se zase kájo líbí :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mím okolo sebe holky johanka, valentýna, nicola, natálie, karolína,tereza, anča, amálie,
1. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
johanka se mi taky líbí i karolínka :sweat_smile:
Elena je v českém ?
Taky se mi zdá Eliška moc přeslazené jednu jsme měli ve škole a byla to hrozná pipka :grinning:
1. říj 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulo jako že chceš mít dokonce listopadu všechny dárky doma?
Já mám tak blbý termín porodu,že doufám že Vánoce zvládnem ještě doma chtěla bych rodit mezi svatkama :grinning:
Nakupuješ dárky přes net?
1. říj 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo holky já se tak těšim pečete? :dizzy_face:
1. říj 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to teda nemusím vánoce, ale krz děti už je to lepší...já už nepeču, protože u nás se sladké vůbec nejí, ale dostanu od tchýně, našich, babiček, takže pohoda...ale zase dělám salát pro tchýni s tchánem a švagrovou s rodinou...2 roky po sobě jsem je tady měla na obědě 25.12---to teda byla fuška, vařit pro 6 dosp a 3 děti...
luky se narodil v srpnu, vloni jsem se taky bála, že to nezmáknu nakoupit, ale většinu jsem koupila přes net a pak taky porůznu, většinou jsem šla po věci konkrétní, když šlo o hadry, ale jinak já jedu přs net cd, knihy, hračky...elektronika...apod
jen teda ten hadr né a taky jsem dala poukázku třeba, babičce jsem udělala velkou tašku jídla...to je ok, musím to sepsat..
vloni jsem měla asi 30 dárků...hrůza, letos to asi utnu, i když já se znám :unamused:
eliška je prostě jen eliška...
1. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina

jo jo Elena je v českém kalendáři :wink:
no máš moc pěkný termín
já měla 22.12.a kačí se narodila 26.
no,ale rodit o svátku je pohoda
byl v celý nemocnici klid a pohoda
od 26.12už se zas rodilo o sto šest
1. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nepeču
ale pomáhám :wink:
ale u nás se to taky moc nejí
ale švagrová dělá výborný perníčky
ty jediný se u nás jedí
tedy hlavně kačka a já
1. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem 19.12. a manža 27.12....tak budeš mezi :grinning: pokud neporodíš dřív :grinning: , třeba na mé narozky :grinning:
1. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jak jsme si psaly o těch vitamínech v průběhu těhu
tak se asi na to vyprdnu
dneska jsem byla zase na gyndě,ale u svý Dr.
tak moč ok
tlak taky ok
ale mimino je prej obřík
prej má velký břicho a odpovídá 24tt

prej se moc cpu
to mě tedy nepřijde
tak jsem řekla,že beru ten calibrum mami a tak to už nemám brát
mám jíst přirozeně ovoce zelenina,ale né na kila to se taky tloustne
a prej nejsou vhodný banány!!!

já snad budu pít jen vodu či co?
mám v tom bordel
1. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele lenerka, já bych prostě nebrala vitamíny a jedla bych tak normálně, i banány... :slight_smile:
já měla obě děti velké od začátku, říkali mi do 4000kg že budou ke konci a byli, hlavně se nestresuj a moc se nevyptávej u MUDr. oni rádi poučují, ale je fakt, že vyložené přecpávání nesnáší, ono to pak i pro to dítě není ok
tak bud v poho :grinning:
já jsem těhu vůbec neřešila a porodila jsem v klidu(téměř :grinning: )
2. říj 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy nepečete !!! :fearful:
To jsi mě petulo překvapila já myslela že budeš mít minimálně 6druhů napečeno jaká jsi kutilka :grinning:
Já teda peču Vánoce miluju a cukroví k němu patří :wink: Ale když ho dostanete tak je to super já dostanu prd :grinning:
Já bych tak chtěla rodit mezi svátky :unamused: při mém štěstí porodim před vánoci a nebudu na ně doma nebo až po novém roce když už jde manža do práce :grinning: Já jsem 3.12 :grinning:
2. říj 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hele, my to fakt nejíme, já pekla 2 roky po sobě a pak jsem to kompletně vyhodila a má to cenu?já vlastně vyhodím i to co dostanu, max to tady někdo někdy ochutná na návštěvě... :slight_smile:
mamina...nezoufej,já porodila první porod na velikonoce téměř, týden v nemocnici po císaři, pustili mě v pátek a pondělí bylo volno a ted naposledy mě pustili v úterý a byla tady 3 dny máma teda(měla dovču zrovna), ale manžel v práci...nevěděla jsem jak zmáknu obě děti, když jsem nemohla chodit, ani sedět...přesto jsem už vařila od prvního dne i když jsem brečela bolestí
2. říj 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sárku měla taky ne velikonoce :grinning: víš mě je to jedno kdy ale na štedrý den bych byla ráda doma :dizzy_face: :dizzy_face: No jo tak když to nejíte tak proč péct.Já dělam jen to co máme rádi a jestli letos zbyde no asi těžko :sweat_smile:
2. říj 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťul mamka si taky domluvila v práci dovču tak nám pomůže :wink:
2. říj 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je fajn, ono totiž s těma najednou 2 dětma je to haló...než si na to zvykneš a já hlavně bulela, že se tomovi málo věnuju, no laktační psychóza hormony... :grinning: , ale to se během 14 dní srovná, každopádně já měla přes 35 stehů, tak jsem spíš byla hotová že nemohu chodit a nic...císař byl lepší pro mě...ale prostě jsem si řekla, že je to druhé a poslední dítě a ta mamina pomohla, že se věnovala tomovi..a to kojení..pro mě prostě strašné, já jsem nekojící typ, tak jsem ráda, že mi opět došlo mléko ve 2m :grinning:
2. říj 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si sepsat ten seznam na vánoce
2. říj 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj no jo vánoce jsou kousek taky už musím přemýšlet co budem kupovat, nevim co Patrikovi hraček má a budem potřebovat víc místa v malém bytečku když nám pak tady přibude mimi. No snad to nějak zvládnem. Lenerka se má že se stěhujou do většího taky bych potřebovala o pokoj víc. No já taky peču mám to ráda a patří to k tomu. ale moc to přehánět nebudu.
no tak se asi na ty vitamíny vykašlu já hlavně že abych nebyla nějak nachcípaná tak proto.
V sobotu je tady drakyjáda tak když nám to vyjde půjdem se juknout. Holky užijte si víkend zatim pa
2. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
v neděli je zase v hostíku,teda na vejvaru rio botičo :slight_smile:
2. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba tak aspoň spolu si můžem vyměnit vánoční recepty :grinning:
ještě s těma vitamínama je teda fakt že já nestonala co jsem čekala sárku a ještě asi rok po tom.A teď jak je neberu tak už mám po druhé chřipajznu :unamused:
moba a kde je ta drakyjáda?
2. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
j udu děla salát asi dnes :grinning:
2. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek